Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6969 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Prikrit izvor človeka
Reply #15 - 03.10.2001 at 18:51:50
 
Zdi se mi da smo lihkar odkril prikrit izvor cloveka...

LJUBEZEN

Ocitno ni to GREH, kokr so nam hotl doslej dopovedat (in so nam) Grin  Wink
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Prikrit izvor človeka
Reply #16 - 12.10.2001 at 13:26:36
 
jaaaa herby. bog ljubezen je ustvaro človeka po svoji podobi. samo smo mu še sploh podobni   Wink?
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Prikrit izvor človeka
Reply #17 - 12.10.2001 at 21:13:12
 
Izvor cloveka bi blo treba locit, jest mislim, da se je vse skupi en zmislu, da bi fajn zasluzu.
No pa salo na stran.

O vseh teh civilizacijah, ki so izumrle, pa se pojavile nove, itd, itd bi jest tkole reku.

Dejmo umrlim mir. Oni so dali svoje skozi. Na nas je da nekaj naredimo. In vse levo, desno, mal bol levo, pa se mal bol levo, nas bo samo zmatralo.

Jest sem se odlocu, da bom resen, pa ne gre, se enkrat bom probal....

Umrle civilizacije so bile nedvomno in so se velik predmet raziskovanja in preucevanja. To so tako zanimive, interesantne stvari, da cloveku vzame sapo. Osebno sem neki te literature prezvecu, pa bi lahko samo iz piramid, ki so nekaj res velicastnega z vsemi svojimi merami, ki zaobjemajo mere zemlje v razlicnih moznostih, delal zivljenske studije.

Potem so tu se razni kamni postavljeni v razlicnih oblikah, in cel kup tega kar mogoce clovek se ni odkril, na zemlji in v morju.

Meni je na nek nacin najbolj zanimiv trenutek, ko se je clovek kot zival locil od zivalskega sveta, ko mu je preblisnilo, da lahko uporablja um na tak nacin kot ga danes. Hja ceprav, bi lahko rekel, da ga veliko (uma) vcasih uporabljamo precej slabse od zivali.

Na nek nacin nas je preskok v tem trenutku usodno ozigosal. Kajti od takrat naprej smo nadZIVAL na zemlji, po drugi strani pa smo si s tem nakopali tezavo, da iscemo resnico, da onesnazujemo okolje, da se debelimo, da gremo na sport.,,,,

Ja tisti trenutek je prinesel na zemljo LJUBEZEN in SOVRASTVO....

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2