Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 32271 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #45 - 23.07.2011 at 17:27:31
 
Alojz in Sandib wrote on 23.07.2011 at 17:02:45:
OTP

Natresel si polno podatkov,ki jih nisi miselno povezal.Daj če se lahko se drži vsaj zaporedja črk v posamezni besedi.Pol besed je nečitljivih in nerazumljivih.Kot bi bral hiroglife!

Obstoječa psihoanaliza Freud,Jang itd ni verodostojna,ker mi zgradbe naše (sestavnih elementov) zavesti še ne razumemo!! V večini!
Ne poznamo enotne vesoljne zakonitosti.OTP nauči se osnobne sile (Elektrika ni sila) Sile so:elektromagnetna,šibka močna jedrska sila in gravitacija.To so štiri osnovne sile,ki po meni izhajajo in so posledični izraz elektromagnetne sile.

Nikola Tesla-Slovan. Res je imel vizije! Večina vizij se ni uresničila,Je pa imel sposobnost nek aparat,ki ga je delal videti v končni obliki.Drugače pa je bil Nikola vse življenje pod travmo,ker si je očital,da je kriv za smrt svojega brata. Tako,da OTP lahko se pogovarjava,če boš vsaj besede napisal prav! Wink


Ti veš, sej nočem bit nor sam. Kot vem, za brta ne vem nic o njem. Vem, pa da je prsiel v amrijko inje mel psimo za edisona z seboj. Potem je delal zanj. Umes pa je bilo omenjeno v dveh stavkih ko sem bral, da je redno obiskoval nekega magijasa oziroma mosjtra neke sekte al kaj vem kaj. Ker je mel hude bolečine v glavi. Celo v nejgovih pisanjih je bilo pisano.

Da vidi reci in jih ne more skesnlati ker mu tako nabijajo v glavo da ga glava boli in ima močne migrene.

Glej sandib tako bom reku.

Res je da en vem veliko.Toda kar vem je ap res kako bi reku drzi kot pribito.

Dejstvo je, da vsak clovek ima 2/4 sebe zunaj te matrice. In dejstvo je da je materija energija koncentriana do točke vidljivosti. To vem.

Predvsem je neki drugega zanimivo, pri meni sme to videl. Res vse kar se zgodi ni nikoli naključje vse se zgodi z ralogom in nobena reč ni nekontrolirana. ne vem zakaj sme jaz mogel biti alcen 9 mesecev, mogoce me je to rpislilo da sme azcel te reci brati.

Samo hec je v tem. ce res hoces kaj narediti rabis pomoc, ne mores sam tudi jaz ti ne morem pomagati. ker, ce bos res kaj pogruntal, potem te bodo ubil ne sam tebe tojo druzino otorke vse po vrsti in za to ne rabijo ne vem kakih pusk pa bomb. Oziroma, ce se z tem ukvarjas vedo vse o tebi ze sedaj, in vedo kaj mislis ves cutis. Zadeva gre tkao hudo naprej, da mislim, da vse kar koli si kdaj rekel sotril pomiolil vedo. In zaradi tega prvic ko se izpostavis te presknirajo in si gotov.

Če resno misliš, s elotiti teh reči je smao ena pot.

Treba je poklicat mrtve, jih poprašat za pomoc in vodstvo. Oziroma koga se lohak poklice za varstvo. Ker če bi rad bil varovan ko bos pokusil poamgati clovestvuprotinovi lepsi in pravicnesji druzbi, potem se mores zavedati da bos odprl prikrito vojno katere se ne mores zavedati. Potrebujes enostavno une na uni strani, predvsem, ko bos to storil rabis imeti legije,.. legiej sandib, ki bodo nastanjene okol toej hise.

Legije ki bodo hodile z teboj ob tebi ko bos hodil po tem svetu. In ko bos umrl, bodo ob tebi da ne bo slo kaj narobe.

rečem ti, znanja je vleiko na svet sam nihe noce nic ven dat uredno.

kar se tice stroja pa tako.

Zakaj se raje ne posvetis teslovi mojstrovini od smitha. Mislim da ni tako zahtevna, pa se realno se mi zdi.

kar se pa tice kako se kamen zaga sem te pa prasal ze nekajkrat ker bi si rad hiso anredu iz njega.

Nisem matematik ne fizik na zalost. Toda, kar koli se bos ucil se bomo ucili bo dolgo zelo dolgo, zato je potrebno dobiti in foramcije iz virov na tem svetu in iz virov na onem svetu.

Par dni nazaj sme se pogovajral z nekom, ki so klicali duhove uspešno, in zvedeli usode tudi do 30 let za vnaprej in se je vse tako zgodilo kot so dobili pred 30 leti.

Ne vem, to je edina pot.

Razen ce gres sam na ono stran.

ne vem no.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #46 - 23.07.2011 at 18:09:51
 
NO tole je pa že ok. Nekaj ti bom zaupal : Vsak med nami ima v sebi vse.Vse kar je bilo in kar še bo. MOjstra,ki bi ti to podaril ali te naučil priti v lastno brezčasno spominsko kodo ni. To je zadeva,ki je hkrati soodvisna od tvoje lastne biti in od vesolja samega.Tu ne pomaga nobena,željka sila,učenje to je v tebi vesoljno samorojeno,ali pa ni. Obstaja edino biblijski opis Jakobovih nebeških lestev. Simbolika teh pa je,da se človek,ki mu je to dano sam v sebi sprehaja iz svojega nanižjega(najglobjega) nivoja do svojega najvišjega nivoja (vrha) lastne biti. Še enkrat povem tega se ne da naučiti niti ni možna inicijacija v ta svet,ker je zadeva vezi med posameznikom in vesoljno samobitnostjo. Upam,da razumeš? Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #47 - 23.07.2011 at 18:40:45
 
Alojz in Sandib wrote on 23.07.2011 at 18:09:51:
NO tole je pa že ok. Nekaj ti bom zaupal : Vsak med nami ima v sebi vse.Vse kar je bilo in kar še bo. MOjstra,ki bi ti to podaril ali te naučil priti v lastno brezčasno spominsko kodo ni. To je zadeva,ki je hkrati soodvisna od tvoje lastne biti in od vesolja samega.Tu ne pomaga nobena,željka sila,učenje to je v tebi vesoljno samorojeno,ali pa ni. Obstaja edino biblijski opis Jakobovih nebeških lestev. Simbolika teh pa je,da se človek,ki mu je to dano sam v sebi sprehaja iz svojega nanižjega(najglobjega) nivoja do svojega najvišjega nivoja (vrha) lastne biti. Še enkrat povem tega se ne da naučiti niti ni možna inicijacija v ta svet,ker je zadeva vezi med posameznikom in vesoljno samobitnostjo. Upam,da razumeš? Wink



Kot jaz razumem gre nekako tako.

Pri začetku je bil potencijal. Potem se je ta potencijalrazvil v vse kr obstajain nastalo je nekaj drugega. In to drugo resno fura vse. Energija katera nastane v vesolju smo mi bitje , kizavzamemo azvestno in vestno z polno odgovornostjo prostor in cas v tej matrici. Matric je več v eni dimenziji in vec dimenzij je tudi. Vsaka matrica jepa neke vrste hologram. Sam bit je priklopljen na mozgane in deluje smaostojno. Toda ko vazme zavest oziroma bitje vlogo v tem prostoru rata določena omejitev. te omejitve so pogojene z določenimi dimenzijami, itd. Predvsem je bistvo, da ko umreš, se zdruzis z tisim akr imaš zunaj nazaj v celoto in posedujes vse mozne lastnsoti in cute katere si izgubil, ker si se tukaj naselil v tem telesu. Možno, toda nemogoce  ni da se povezes z svojim zunanjim jazom. Le te zadeve so opisane kot pet stopenjsko razuemvanje.

1.) to kar si tukaj
2.) asralni svet
3...
4....

Zelo hud magi kateri odpirajo prostor in cas morejo preiti cez prepad med tretjim in cetrtim svetom.

Dejstvo je, da vse kar je bo in je je zato ker si hologram, dejansko. Predvsem je to rezultat dimenzij. Kot bitje na zemlji ne mores geldati v prihodnost in ne mores dojeti reciker si sel v nizjo dimenzijo, zato tudi bog en mreo pomagti ko pride sme ker zgubi sovje spobnosti razn ce tvika kr je drugo.

Predvsem je hec v tem. vsak clovek, se lahko posodobi, nalozi naprednejso softver opremo v mozgane in ztako dvika materijo, le to je stalna praksa toda sistem je to prerecil, da bi bili suznji tukaj.

Dejansko nič ne umre. itd.
Predvsem je pa dejstvo, da ko je dusa energiaj tok stara se reciklira v vesolje. Do tedaj imamo cas da se uancimo in ce dosezes 100 posto pol ti je dano vecno zivljenje ker si sojo duso ki je nekako nataknjena nate naucil da je tok inteligentna da gre porpavlajti vesolje energetsko. To pomen, da je nek cilj.

Evolucija se zgodi ob trpljenju, to je bistvo.

Zdej, kaj se lahko naucis in kaj ne je tako tako. Problem je da vsi mamo to v sebi, smao vsak sam more pogruntati kaoo do tega priti. Nekomu ena rec pomni neki drugega zato nekdo ne more drugemu opisati kako nj to anredi.

Dejstvo pa ostaja, ko povecas svoj ci, oziroam pretubmas blokade potem gre vec energije skozi tebe in je to to. Potem lahko lazej pocens reci manipuliras itd.

So znani ljudje ki resno premikajo rpedmete z roko. Toda kako se to stori ti en bodo povedali, ker ne rabijo neki kunf fu budal k bi razbili ljudi.
Znanje je moč kako ga uproablajs te definira.

Predvsem je potrebno vedeti, da tukaj smo v območju porste volje. To je rpoblem. so bitja ki varujejo zadeve itd, in le ta se bodo lotila porpavkov ko je hudo. Torej druga svetovna vojna je rabila  let in veliko mrtvih ob unicenju rse na plaentu se je aktivirala dosti mocna volja da so stopili dol in ureili.

Znani so spisi da angeli pobijejo tisoče in tisoče,. z lahkoto tkao da to velja.

Sedaj, kje dobiti znanje.

Kot je meni poznano, lahko vsak clvoek povein ugotovi vse smao prav se more povezati. Predvsem te tehnike se mi zdi da niso tako tezke. Problem ej na kaj s euglasis.

Z znanjem pride odgovornost. Obstajaj podpolje katero ima naša rasa iz katerega se crpa ven energija in znanje le to polje vsebuje vse kar ljudej smo kdaj koli pomilili pokusali anrediti ali premišljevlai o necem nekem problemu da bi ga resili.

Če se povežes na to reč, nivo potem lahko dobis vse mozne nacrte plaen ideje itd.

Sem bi mogel iti kako rpides sem ne vem.

Zelo veliko dejstvo pa je, da ce bos prašal agela ali elder rasce bitja ti ne bodo dala tega znanjaki bi ga ti rad imel ceprov ga v zunnji obliki izven te dimenzije ko umres vejretno imas, ker bodo videli da bos z tem znanjem lahko anredil vleiko hduega lai dobrega, zato ne dobijo vsi dostopa.Zdej, ta bitja lahko geldajo v prihodnost, in ce bi ti dala to znanje in bi ti unicil plent ti ga ne bodo dali ekr lahko rezultate preverijo. vidijo v prihodnsot kar jim ni problem.

sedaj.

Zelo kontraidiktorno je tvoje poslanstvo v tem lijfu in tvoje obmocje igranja. ce je miljeno da iams tri mulce dve zene itd,. ne bos tega dobil znanaj ker mas drugo poslanstvo seveda po teroiji privlacnosti zakona.

Pri ideji, o duhovis pa je tako, duhi lazejo ne mores jim zaupati, takod a te lohak tudi anserjejo, in to ni ok. Ce pa bos plačal znanje potem pa je druga.
recmo, tesl ani bil zloben moz je bildober moz in ce bi nejga poklical od mrtvih bi ti definitivno poamgal.

Resno bi ap omenil smao eno reč, da nekdo lahko potuje med štirimi svetovi more biti res močen, ker vsak svet je locen z prepadom, in da rpečkas ta prepad mores met res ne vem kaj. Ko se azdeve naprej razlaga gre tako. Vir napaja vse in bitja majo vec stopenj da s ene manifestria vse anenkrat. KOt kaze. Ce bi ti lahko manifestrial vse bi tuki lohak bil kaos.,


Zato, je porebno

resno zanihati azvet, da zanihas podazvest da zanihas astralo in tako anrpej gor ker materija je natezja ker s eanjkasneje manifestria vse.

Resno to tudi pomeni, da vec energiej das ti gor hitreje dobis, so zelo hudi postopki kako se to počne smejih videl in bral.

Popraovci povednaoko azcen sriati zanek po zraku, jih vidijo tudi uni na ini strani, azto mores biti resno predvsem pa strogo točen in natancen in vedeti mores kaj počnes.

so znaki az klicanej duhov za varstvo itd.

Kot opazam lahko duhove tudi zapolis da delajo naemsto tebe.

Recmo kraj salamonje to počel.

Vemo, da duhovi lahko manipulirajo elektrone, in ce se malo razgeldmao na vesolje ki ej msao elektriak sori drugega ne more biti, potem ves kaj je res in kaj ni res.


Sedaj pa tako.
Ti ves kako se reze kamen ce smem poprasati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #48 - 23.07.2011 at 19:06:48
 
OTP

Da ne  limam vse sem gor.ti bom odgovoril takole. 1. Energija je hkrati vzrok in posledica.Energija ima pa vedno dve vrednosti kot materija ,ki je navzven izražena enotno.To se pravi obstaja akumulirana energija (hologramska) in realizirana . Pri nas ljudeh je problem pretoka teh dveh energij v razmerju um-duša duh. To pomeni,da imamo mi zaprt pretočni kanal obeh energij zaradi premočnega uma-in zaradi neugodnega sprejemanja zunanjih EM dražljajev,ki bi samodejno odprla ta pretočni kanal um-duša. Ti si opisal zadeve s teološkega šifriranega zapisa,ki pa se da dešifrirati! Toliko za sedaj.
Kamen za zidanje se ne reže.Obstajajo rezilke za kamen.Te se lahko montirajo na manjše ali večje elekrične ročne rezalke.(fleks mašine) Kamen za zidanje se praviloma ne reže,ker je to običajno lomljen kamen! Večji bloki kamna se režejo s posebnimi par tonskimi sekularkami kjer voda hladi rezilo in kamen hkrati.
Če si mislil vprašati kako so grajene piramide.Je pa to nekaj drugega. Tam je bil kamen rezan z ionskimi žarki-snop ionov usmerjenih v kamen. Podobno se rišejo žitni krogi! Te tehnologija je podobna vodnemu curku pod velikim pritiskom
kar je najboljša tehnologija za  rezanju pločevine.

Je sedaj kaj bolj jasno? Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #49 - 23.07.2011 at 20:07:50
 
Alojz in Sandib wrote on 23.07.2011 at 19:06:48:
OTP

Da ne  limam vse sem gor.ti bom odgovoril takole. 1. Energija je hkrati vzrok in posledica.Energija ima pa vedno dve vrednosti kot materija ,ki je navzven izražena enotno.To se pravi obstaja akumulirana energija (hologramska) in realizirana . Pri nas ljudeh je problem pretoka teh dveh energij v razmerju um-duša duh. To pomeni,da imamo mi zaprt pretočni kanal obeh energij zaradi premočnega uma-in zaradi neugodnega sprejemanja zunanjih EM dražljajev,ki bi samodejno odprla ta pretočni kanal um-duša. Ti si opisal zadeve s teološkega šifriranega zapisa,ki pa se da dešifrirati! Toliko za sedaj.
Kamen za zidanje se ne reže.Obstajajo rezilke za kamen.Te se lahko montirajo na manjše ali večje elekrične ročne rezalke.(fleks mašine) Kamen za zidanje se praviloma ne reže,ker je to običajno lomljen kamen! Večji bloki kamna se režejo s posebnimi par tonskimi sekularkami kjer voda hladi rezilo in kamen hkrati.
Če si mislil vprašati kako so grajene piramide.Je pa to nekaj drugega. Tam je bil kamen rezan z ionskimi žarki-snop ionov usmerjenih v kamen. Podobno se rišejo žitni krogi! Te tehnologija je podobna vodnemu curku pod velikim pritiskom
kar je najboljša tehnologija za  rezanju pločevine.

Je sedaj kaj bolj jasno? Wink


No, končno si začelgovort smisleno.

Torej, jaz sem nekako premišljeval, ko sem geldal malo okoli in nekak bomkr pvodalkar mislim.

Osebno bi uzel velike kamne in jih rezal v bloke, potem ap bi jih zlagal skupaj pero utor in si psotvil hiško. Hec je da je polno gradbene fizike tuki, in je fajn zardi tega ker ne motis univezalne energije in sevanja, kar definitivno je problem pri faradejevi kletki oziroam vseh objktihki majo armiranobetosnkske plošče.

Torej, osbno sme nekako videl na netu, da je možno z vodo, ki jo razbiješ na dve komponenete rezati vse kar vidiš. Celo materijale na 6400 stopinj reže. Torej, ehc je v tem, da ko vodo razbiješ se pojavi neka oblika razbitih moelkul oziroma osnovnih elementov vode v določenih stanjih z tisimi minusi in plusi ko se piše kemijo, katera je psosobna dati to od sebe. Gre oziroam naj bi šlo za palmen, kaeri reze vse kr vidis ob dejstvu da ne peče ko se po roki oplazis. Osebno ne vem kako je to mogoče toda rad bi pokusil to izpeljati z navadno uradno elektrolizo kjr bi takoj porabljal ta tako dobljeni plin in pokusil ce ta trditev drzi v kolikor drzi. Potem bi pa stvikal pravo cisto in neuradno elektrolizo katera poteka kot funkcija temepratrure zracnega pritiska in kvalitete vode. Predvsem ap določene ferekvecne.

Moje vprašanje je bil kos em te spraseval za palzmo itd, ko smo se mnili, si omnil, da si enkrat delal nekj kar magneti drzijo v zraku. namreč, kos em rpemišljeval naprej. Sem nekako rpišel do tega zakaj ne bi ulival bloke. Recmo, da imam nek kalup, kateri bi bil podoben kot zelo lepo omenjen tvojprincip drzala za plazmo ko si nekaj delal in ce bi lahko anredil kalup tega bi lahko pac ulival ker imas pac kalup ki ga drzi neko polej skupi. Ulivanje samo pa bi moralo zgledati tako, da bi kamen nametal noter in ga stalil kot funckijo plazme, potem dobis bloke.


Zdi, se mi , da je toel noro. Toda vseeno. Hec je v tem, da bi z tem pridobil enakoemrno grajene bloke iz kamenja z kosntatno geometrijsko kvaliteto katero bi potem lahko vlekel in psotavljal te gradil hiso. Ce logicno pogeldas je pero in utor nujno ker simpel lahko lepo zatikas elemente skupaj.

Torej, vprašanja ki bi rad odgovore.
Kako nekako si ti plazmo drzal v zraku.

Ali je mozno da bi z tem ali to rečjo ki delas plazmo sej en vem kako je zakal lai pretvarjal kamenje v plazmo in potem pusil da s eohladi ter tako delal bloke kamenja za gradnjo.

Kaj ves dejasnko o tej napravi ki naj bi rezala vse gre za neko obliko kisika o in vodika h ki imajo nek element pritaknen zraven ker po 20 minutah se te dva plina nan novo formirata in tega novega elementa ni vec gor ker stojita. zato je pogoj pri elektrolizinem rezanju, ce smem temu tkao reci da se ga takoj odjebe porabi. Seveda rabis malo dvikat prritisk. Ker mores meti tako veliko proizovdnjo kot jo porabis z zaganjem ozirma jo palen kuri predvsem pa mores met nepovratni ventil, da kaj ne razfuka itd.

No to bi bilo zaenkrat vse.

Kaj pa je to ionski ogenj, al kako si reku. In kako ga konstruiras.

Se ot bi omnil, bil je nek gospod ki ej bil zalsoten inje pogrutnal kako levitirati kamenje in to kamenej k so po 100 ton jih je z roko sam premikal, tako da pol bi rabil pa se tole. da lohak kamen v mesto postavim ane.

ne vem, kamen je zakon, pozimi topel poelti hladen ok stvar,  bimel hisko tajo iz tega. Osbno nism upal na bloke velikosti 4/1/05 zdej velajvnih metirčnih metorv ker so veliki k jih en mroe spostviti pol, bi pazidal z pol metra na pol metra na meter recmo, tega p abi lohak prestavljal z dvigalko recmo.

Zklinjanje in ogrevanej je druga zgodba sme pa o tem preišljevla ze tudi neki.

Ok hvala za odgovor.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #50 - 24.07.2011 at 10:30:55
 
Nekaj stvari tule je  praktično neizvedljivih.Ti omenjaš kalup -ne  obstaja snov,ki bi omogočala plazmo vkalupiti. Plazma so recimo sončevi izbruhi. To je stanje snovi,ki jo sestavljajo ioni in elektroni. To pomeni,da se v sami plazmi tekoče spreminja električni naboj atomov.  To je ionizacija, ki je v bistvu EM sevanje.
Diamagnetizem snovi je res ugotovil FaradayTo pomeni,da se vsaka snov odziva na magnetno polje. Če ustvariš dovolj močno magnetno polje bo tudi''hruška'' lebdela v njemu! Tvoje ideje so malo predrage in tudi dvomim v ulivanje kamenja.Če hočeš zidati hišo potem naroči kamijon pet,10,lomljenega kamna cena mislim,da je 20evrov m3,Vzemi v roke zidarsko kladivo,dleto in jih primerno obdelaj. Zidaš pa lahko suhi zid isto po sistemu-pero -utor.Suhi zid ilovica.kamenje.Mokri zid malta. Vedi pa nekaj-zidava s kamenjem je nadražja možna .Mislim ,da je m2 zidave cena okrog 5o evrov. OTP saj ideje res imaš, imaš pa premalo znanja,tudi prakse kot vidim ne,da bi zadeve speljal.Ne mislim te poniževati.Dober pa je,da ne greš čez svoje danosti. Ideja ni neumna problem je ker ni izvedljiva v obliki v kateri jo ti vidiš!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #51 - 24.07.2011 at 14:25:10
 
Alojz in Sandib wrote on 24.07.2011 at 10:30:55:
Nekaj stvari tule je  praktično neizvedljivih.Ti omenjaš kalup -ne  obstaja snov,ki bi omogočala plazmo vkalupiti. Plazma so recimo sončevi izbruhi. To je stanje snovi,ki jo sestavljajo ioni in elektroni. To pomeni,da se v sami plazmi tekoče spreminja električni naboj atomov.  To je ionizacija, ki je v bistvu EM sevanje.
Diamagnetizem snovi je res ugotovil FaradayTo pomeni,da se vsaka snov odziva na magnetno polje. Če ustvariš dovolj močno magnetno polje bo tudi''hruška'' lebdela v njemu! Tvoje ideje so malo predrage in tudi dvomim v ulivanje kamenja.Če hočeš zidati hišo potem naroči kamijon pet,10,lomljenega kamna cena mislim,da je 20evrov m3,Vzemi v roke zidarsko kladivo,dleto in jih primerno obdelaj. Zidaš pa lahko suhi zid isto po sistemu-pero -utor.Suhi zid ilovica.kamenje.Mokri zid malta. Vedi pa nekaj-zidava s kamenjem je nadražja možna .Mislim ,da je m2 zidave cena okrog 5o evrov. OTP saj ideje res imaš, imaš pa premalo znanja,tudi prakse kot vidim ne,da bi zadeve speljal.Ne mislim te poniževati.Dober pa je,da ne greš čez svoje danosti. Ideja ni neumna problem je ker ni izvedljiva v obliki v kateri jo ti vidiš!


Sem ti pozabil povedati obstajajo stroji in kalupi za izdelavo modelov umetnega kamna iz granitnega grisa Po tej tehnologiji so že delane recimo ploščice talne zidne-ne več iz gline!
Tako,da je to že omogočeno -probi pridobiti to tehnologijo,ali pa se pozanimati na netu. To bi bilo ok.Dobil bi lasnosti kamna,pa še zidava ne bi bila tako draga!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #52 - 24.07.2011 at 18:48:53
 
Zdravo.

Hja sej sem reku. Da ni vse se ok.

Hec je v tem.
Pri gradnji objektov kt so machu pichu in ostale fore so bile uporabljene tehnologije, katere so vzele razsut kamen ga nekako stopile in vlile v kalupe. Potem pa vrgle na tla. naslednji predel tega je bil transport. ransport karetega koli elementa alisnovi je funkcija lebdenja ki zaejma odaljnost od energetske točke na zemlj. Ko imaš to zadevo lahko z navdno stekelnico innekaj zice lebdis 100 ton težak kamen.

ejstvo je, da so opisane zadeve izpreteklosti precej točne.

Osebno mislim takole. Če imam jaz nekaj kar z elektromagnetnim poljem lahko formira nek kalup v zraku recmo in ga napolnim z kamenjem katerega topim, potem je to to. Ohldim zadevo in je konec.

Problem je v tem. Iz česa boš anredil ta ščit ali polje oziroma elektromagentni kalup. Drugo je kako bomstopil to kamenje to je veliko energije, predvsem smemilil,k si omnjal da se da plazmo anrediti da bi z tem.

Nisme vse naštudiral ker za toel nisme rpavi naslov.

Sem pa upal, da bi lahko dejansko rezal kamenje v manjše bloke.

Sem bil že v delavnici in ti povem, na roko tolč kamnite bloke je hudo delo, to se žaga, in je drago, tkao da tega denarja nimam.
Če pa bi lepo imel baklo recmo z katero bi lahko zagal kamenje bi ap si hitro anredil neko drčo lai nekaj takega da je kamen na vozičku pa ga samo mimo potiskam in je končan problem.

Sedaj, razumem da je taka gradnja najdražja itd.

Bi pa tkao reku, si kdaj slišal, da bi voda in njeni produkti, če jih tkaoj prižge lahko žagali dobesedno vse.

Tole z ioni. Kaj so to ioni. So to negativno nabiti delci ki sestavljajo elektrone la kako.

Kako bi naredil ionski laser al pa kaj vem.

Sem geldal tudi laserje ze, nekakonism doma tukaj, smao kot razumem laser lahko prezge vse kar vidis sploh industrijski. Ne vem kako pa je z kamenjem. Bi pa povdaril plazma laser je strašno močen, toda strašno drag ce ga imas na racunlnisko kontrolo. Ce bi ga imel rabis tudi plinki ga mores kupiti v jeklenkah poleg tega pa rabis se tudi elektriko. tkao da sam laser je tudi rag.


Zelo renso ostane smao ena rešitev.

Vzameš kalupe po možnosti jeklene.

Z standardiziranim postopkom mešanaj doziranja in materijalov predvsem pa engovanja in kalupov zmešas beton ga vgradiš v kalupe in neguješ, da imajo iste dimenzije. Potem lahko tvoriš pero in utor in z tem skupaj gradiš objekt.

Pri uporabi cenemta portlant tip se sama trdnost zelo povečuje z leti , akr pomeni, da tlačna natezna in tkao naprej te trdnosti rastejo. Zelo je tudi bistveno, da si postaviš šotor in en emsec izpostaviš te bloke 100% vlažnosti.Da res imaš zagotovljeno kvalitetno negovanej svežega betona.

TO bi bil način.

Edini način , ki ga jaz trenutno poznam in je izvedljiv, ce se takoj lotim.

V primeru pa da bi se lotil delati uno zago na vodo z pomočjo elektrolize, potem pa imaš opcijo, da si uzames lepo bloke kamenja.

Hec je v tem,...

Objekto so danes vedno bolj dragi.

In treba bo azdevo poceniti. Ne rečem, da je kamnita hiša ok, iam ap zelo veliko rpednosti v priemrjavi z kalsično.

Kamnita hiša vzdrzuje temperatruao mrzlo ali toplo, ce to reguliraš imaš mir, toda dovjati tkao veliko količino toplote more biti konstantno. Ker reden kamen segreješ traja poleti ap kliem ne rabiš.

sevanje gre skozi kjer pri betonu ne gre itd.

Mingrede je kdo delal bunarico sam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #53 - 24.07.2011 at 21:09:42
 
OTP
Preveč preskakuješ v idejah.Sem ti razložil granitni gris,vezivo-toplota - kalup -pritisk. To je še izvedljivo. Za vse drugo je kriza-drago. Ja voda.Vodik +kisik =gorljive vodikove celice.Tako lahko rečemo,da voda lahko gori,če ločimo kisik in H vodik. No goreča voda je tudi teološka (verska)skrivnost vendar na drugačnem nivoju. To naj ostane še zaprto!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #54 - 25.07.2011 at 00:41:58
 
Alojz in Sandib wrote on 24.07.2011 at 21:09:42:
OTP
Preveč preskakuješ v idejah.Sem ti razložil granitni gris,vezivo-toplota - kalup -pritisk. To je še izvedljivo. Za vse drugo je kriza-drago. Ja voda.Vodik +kisik =gorljive vodikove celice.Tako lahko rečemo,da voda lahko gori,če ločimo kisik in H vodik. No goreča voda je tudi teološka (verska)skrivnost vendar na drugačnem nivoju. To naj ostane še zaprto!


Bi smel poprašatikako to isliš. Granitni gris kaj to islsi zmleti pesek. Mislim, vem da se psltiko tako v kalupe sopa pa to sam za granit pa nism slisal. Mislim. kaj ej fora da betoniras betosnek bloke pdo toploto in pritiskom. kaj ej to az en veziv ce smem porpasati.

No vidis za vodo pa res, zakaj more biti to se skrito. sem to mlel ene pol leta. Mislim, voda ima vodik in dva kisika oziroam obratno. In ko ju locsi lahko kuris gori ogenjje. prolemje v tem da za ogrevanej rabis psobno sobo kot rzumem.

Kaj pa je tiso z ioni.

Ti, kaj ce bi za test najprej navadno eelektrolizo nabili na sitem pa z tem probali ce bi to splo ap bi pokusili elektrolizo z vibracijami zrihtati.

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #55 - 26.07.2011 at 09:29:29
 
Optimus T. Prime wrote on 25.07.2011 at 00:41:58:
Alojz in Sandib wrote on 24.07.2011 at 21:09:42:
OTP
Preveč preskakuješ v idejah.Sem ti razložil granitni gris,vezivo-toplota - kalup -pritisk. To je še izvedljivo. Za vse drugo je kriza-drago. Ja voda.Vodik +kisik =gorljive vodikove celice.Tako lahko rečemo,da voda lahko gori,če ločimo kisik in H vodik. No goreča voda je tudi teološka (verska)skrivnost vendar na drugačnem nivoju. To naj ostane še zaprto!


Bi smel poprašatikako to isliš. Granitni gris kaj to islsi zmleti pesek. Mislim, vem da se psltiko tako v kalupe sopa pa to sam za granit pa nism slisal. Mislim. kaj ej fora da betoniras betosnek bloke pdo toploto in pritiskom. kaj ej to az en veziv ce smem porpasati.

No vidis za vodo pa res, zakaj more biti to se skrito. sem to mlel ene pol leta. Mislim, voda ima vodik in dva kisika oziroam obratno. In ko ju locsi lahko kuris gori ogenjje. prolemje v tem da za ogrevanej rabis psobno sobo kot rzumem.

Kaj pa je tiso z ioni.

Ti, kaj ce bi za test najprej navadno eelektrolizo nabili na sitem pa z tem probali ce bi to splo ap bi pokusili elektrolizo z vibracijami zrihtati.

Lp.


Z elektrolizo se   danes pridobivajo nekatere kovine. Tako,da vprašanje kako s kamenjem? Po moje to ne gre! MOgoče pa gre, če bi imel možan električni tok in bi vse skupaj v neki celici-kalupu grel.Za to pa bi moral imeti neomejen vir energije-zastonj. Potem bi zadevo mogoče speljal .Bilo bi pa kar veliko poskusov? Trenutno to ne gre!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #56 - 27.07.2011 at 22:55:06
 
Prec bi neki reku.

Nekako se mi zdi, da je fora v frekvenci. ce dobis frekvenco encesa potem lahko vse unicis.
Poglej frekvenca za vodo recmo je funkcija vode temperature zracenga tlaka in slansoti v vodi.
Torej, ce se sprmni temepratura se frekvena spremni.
Ce to zans izraunati potem gre.
Si dkaj racunal ozioram se da z temitojimi enacbami razcuanti to frekceno ce smem poprasati.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #57 - 28.07.2011 at 10:29:53
 
Optimus T. Prime wrote on 27.07.2011 at 22:55:06:
Prec bi neki reku.

Nekako se mi zdi, da je fora v frekvenci. ce dobis frekvenco encesa potem lahko vse unicis.
Poglej frekvenca za vodo recmo je funkcija vode temperature zracenga tlaka in slansoti v vodi.
Torej, ce se sprmni temepratura se frekvena spremni.
Ce to zans izraunati potem gre.
Si dkaj racunal ozioram se da z temitojimi enacbami razcuanti to frekceno ce smem poprasati.

lp.


S povečanjem temperaturwe se analogno večajo frekvence-dokler sistem ne razpde in se izpostavijo nove,če zadevo ohladiš.To je ja enostavno za razumet ,če razumeš diamagnetnost snovi in Curiejevo točko snovi,ki jo imaš pred seboj,ali v obdelavi,opazovanju itd.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: MOŽGANI
Reply #58 - 28.07.2011 at 11:52:02
 
Alojz in Sandib wrote on 28.07.2011 at 10:29:53:
Optimus T. Prime wrote on 27.07.2011 at 22:55:06:
Prec bi neki reku.

Nekako se mi zdi, da je fora v frekvenci. ce dobis frekvenco encesa potem lahko vse unicis.
Poglej frekvenca za vodo recmo je funkcija vode temperature zracenga tlaka in slansoti v vodi.
Torej, ce se sprmni temepratura se frekvena spremni.
Ce to zans izraunati potem gre.
Si dkaj racunal ozioram se da z temitojimi enacbami razcuanti to frekceno ce smem poprasati.

lp.


S povečanjem temperaturwe se analogno večajo frekvence-dokler sistem ne razpde in se izpostavijo nove,če zadevo ohladiš.To je ja enostavno za razumet ,če razumeš diamagnetnost snovi in Curiejevo točko snovi,ki jo imaš pred seboj,ali v obdelavi,opazovanju itd.


Zdej bi tkao reku

Pred leti sem bil v učilnici fizike
Priloznsot sme mel govort z enmu fizikom k ej bil v amriki tam studiral ap mal je bl strgan ker pa cje zgelda prevec rojemal.
Prasal sme ga lepo kako bi unicil most. P ame debelo gelda. In sme mu reku, ja vosjak gre cez pa dobi frekvenco pa pade most.
Potem me gelda zemdeno, pride blizje in s emenva. In pol ga prasam, profeosr kako bi se dalomost uiciti tako da bi zracunal neko frekenco in dal na zvocnik ter most bi padel.

Zdej pa pazi to foro.

Profesor se je lepo zamislil, spremnil svoj obraz kot noc in dan, nagrbancil, premilejvla kako minuto, hotel dvakrat nekir ect.

Pogelda me v oci in mi reče, veš tak izračun je zelo kompliciran, toda ja ce ujaems frekvenco katere koli snovi bo le ta v trenutku razpadla. Potem sme ga s eneki hotel rpasat ins e j obnil in sel niti govot ni hotelo tem nikol vec zmano.

Torej, ce dobis ti frekvenco vode bo razpadla to je dejstvo. Sedaj mores samo povezati.

Na eni strani bi mogel iemti konstantne pogoje vode, in nek mehanizem razgradnej oziroam dovajanja elektronov.
Potme na podalgi zgodnej osnoveimas pa neko frekvecno ki poamga narazen tolčt molekule.

Sedaj, ce bi ieml celico recmo, in mas nkonstatne pogoje recva da imas ne vem temperaturo in geometrisjek pogoej site itd,.

Konstanta: temperatura vode, kemijska sestava vode, geometrijske karateristikecelice

To so robni pogoji matematicno receno.

Potem, pa rabis neko zadevo da bos meril proizveden plin, tok katerega dovajas, ki bi mogel biti tudi nekako konstanta.

Nato pa spreminjas frekvenco. Torej, le ta frekvenca ne bi bila kot zvocnik, temvec, bi frekvenco elektriek spreminjal oziroam kos me to bral gre nakako tkao. Ti ams nsoilni signal pol ap se modularni ne vme ker nsim do kocna studiral to sam ce ti to zico k dovjaa v celico tok moduliras,.. in das dolocene frekvence noter, potem lahko določas frekvence menjas in potujes med frekvencami in rezultate preverjas.
Tam kjer ti pade tok na 1,5 volta na plosco celice si dobil frekvenco. Potem pa dvigujes temperaturo in pac dobis neke vrste diagram ki je funkcija temeprature in frekvence ob predpsotavki ostlih kostnihpogojev.

To bi mogel narediti.

No jaz bi to storil, sam nimam casa. Bi rabu senega razven.

ej ap res, kajne da lohak ljudem kateri po mojih raziskavah jih je trenutno med 10 do 15 ljdui ns svetu ki to vedo, lahko z pomocjo dolcoenih ljudi se da vdret v galvo in dobiti inforamcije.

Pac glej clvoek, duhovi pa te fore,... sej to pa folk tud obstaja da bi se pvoezal z duhobi.
Zdej duse umrlih ti bodo pvovedale ali pa mogoc emal te zafukale, sam zvedu bos. Medtem ko te vvišja energetska bitja ne bodo niti pogeldala, ker ce znanje ni zate in vedo kaj lahko rata ti ga ne bodo dali. celo dogovorili ti ne bodo.

Obstja seena fora, vse inforamciej lahko dobis zplacilo, toda to pomeni da mroe spoklicati demone in njihove legije.


Kaksno placilo bos dal za ta in te podatke p ane vem.
Seveda obstaja sena moznost, lahko se poklice osnovne elemente deve itd,... sam o tem ap nism nic zvedel.

tako da sandib ce imas kako urmlo mamo al pa ata, ga lohak poklices pa ti pove.

Ti pa povem da je srhljivo, sem s emnu prejsen tedne z neo k to pocne pa ti povem v 30 letihlijfa je vse toko bilo kot je pred 30 leti dobial na pladenj, otroci hisa zviljenj moski zdrvje vse,..

tak de....

a mamo jajca al nimamo jac kva zdej s elotmo

_______________________________
v mrzlio vodi mi jacja skuz zlezejo;).
lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: MOŽGANI
Reply #59 - 28.07.2011 at 12:57:21
 
Ideje imaš.Problem je energija,ki bo spreminjala frekvence in izpostavljala željene. Atomska energija se pridobiva  z obstreljevanjem večjih  atomskih jeder .

T.i. težka voda je že na robu plazme.Morska ji je pa podobna. Voda je akumulirana vrednost mase-energije .Če hočeš karkoli početi z vodo jo moraš zlivati z realizirano vrednostjo mase energije. Vodni olini so para ,ki je še vedno samo agregatno stanje vode. Tako,da zadeve niso ravno enostavne nimaš dovolj močne EM sile,ki bi bila potrebna za tvoje ideje. To kar ti govoriš bi omogočal EM samodelujoč oscilator. Ta bi hiše mostove  zrušil v delčku sekunde. V Zadeve se je potrebno bolj
poglobiti.Ideje in ideologije ne rešujejo sveta! Ga samo pogubljajo! Smiley Uživaj in imej se rad!
Back to top
« Last Edit: 28.07.2011 at 18:08:57 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5