Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 128635 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #120 - 01.07.2002 at 01:44:43
 
Marocana poznam deset let in nikoli mu nisem omenil o moje zanimanju za nenavadno in te stvari. Vidis tu je razlika.   Vem pa, da je locen, ter da bo sral o. ji ze,  svoji bivsi zeni po legalni poti in ne s crno magijo.
In vidis. To je bilo tudi prva nenavadna diskusija med nama v vseh teh letih. Navadno govoriva o zenskah in biznisu.  Bi moral biti zrave BP, tudi o ekonomiji govoriva.  Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #121 - 01.07.2002 at 01:59:37
 
No, potem pa seveda umikam trditev, da je tvoj prijatelj Maročan spreten politik.

Potem pa obstaja oseba X, ki je žal ne poznava in je spreten politik. Ta oseba X je uspela izkoristit splošno zanimanje za nenavadno in to preko termina Črna Magija povezat s svojim političnim sporočilom.

To sporočilo se je širilo med ljudmi, ki so ga sprejeli, ker je enako njihovem političnem prepričanju in med ljudmi, ki se zanimajo za Črno Magijo, pa morda niti nimajo izdelanega političnega prepričanja. Po enem od teh kanalov je prišlo do tvojega Maroškega prijatelja, lahko celo po obeh in pa večkrat. Tvoj prijatelj je svoje osebne težave, ki jim ne zna najti vzroka povezal s črno magijo (zaradi mene gre lahko tudi res za črno magijo, ne spremeni pomena), na dan pa je preko asociacij prišlo tudi politično sporočilo, kot je to želela oseba X.

Vsaka taka oseba X je po mojem skromnem mnenju Črni Mag par excellence.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #122 - 01.07.2002 at 02:13:43
 
Quote:

Potem pa obstaja oseba X, ki je žal ne poznava in je spreten politik. Ta oseba X je uspela izkoristit splošno zanimanje za nenavadno in to preko termina Črna Magija povezat s svojim političnim sporočilom.


Mozno, da zakulisje crnih magov deluje tudi v tej smeri. Mar to pomeni, da sem jaz kot nek urok na forumu tule?
Ce je odgovor pritrdilen, je moj odgovor.. Ni nalasc ker tako podtalno delujejo crni magi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #123 - 01.07.2002 at 10:44:04
 
Ti pa CM Andres?
To pa ze ne, ce kdo, bi jo ti navohal v prvi sekundi, po moje. Moras bit malo tip za to, da hitro verjames in si podredljiv, zate pa vseeno mislim, da preveris stvari in ne gres samo na besede.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #124 - 01.07.2002 at 11:10:42
 
če je vsaka črna misel že črna magija ... smo vsi po malem črni magi ... ko nam spusti pozornost - in se prepustimo dvojnosti - egu - takrat smo črni ... magi smo pa zato ker obvladamo tehnike in se zavedamo da naše slabe misli lahko na nekoga vplivajo slabo, če to on le dopusti (močnejše misli so to) ... ampak če mu mi ne pošljemo slabe misli jo on lahko dopusti tko itak, ker on dopusti vse, če pa temu istemu pošljemo slabo misle in jo on kot vse ostale spet dopusti, pa ga bo malo po malo najedala ... vedno bolj ... in na koncu se bo pregrizla skozi in se začela odražat v njegovih mislih, besedah in dejanjih ... s tako mislijo ki je povzročila nekaj takega  (ali pač samo pripomogla) nismo naredili popolnoma nič dobrega ... naredili smo slabo ... črno ... magijo

imho
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #125 - 01.07.2002 at 16:25:26
 
Kaj pomeni črna magija, da kuhaš podganje repe in netoprirje peruti, žebraš grozeče zveneče besede in rišeš skoraj nikomur razumljive simbole?

Ali je črna magija to, da želiš nekoga prizadet, mu škodovat, pa ne z neposrednim soočenjem, ampak nekje iz ozadja, zahrbtno, potuhnjeno, brez možnosti obrambe.

Mislim, da so v tem svetu govorice, laži in manipulativne polresnice naredile več škode, kot pa podganji repi in netopirjevi kremplji.

Ja, Andres, za mene si uročen. Naprej prenašaš ideje, ki verjetno niti niso tvoje lastne, oz. morda niti vanje ne verjameš. Ideje, katerih ne moreš podpreti z nobenim dokazom, primerom. In trudim se, da bi ti z recitiranjem tehle magičnih besed ta urok razbil Wink.

lp bp, ki sicer močno obsoja trenutno Izraelsko politiko na bližnjem vzhodu
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #126 - 01.07.2002 at 17:48:20
 
Quote:
Ja, Andres, za mene si uročen. Naprej prenašaš ideje, ki verjetno niti niso tvoje lastne, oz. morda niti vanje ne verjameš. Ideje, katerih ne moreš podpreti z nobenim dokazom, primerom. In trudim se, da bi ti z recitiranjem tehle magičnih besed ta urok razbil .


BP!

A pa ti mislis, da uroka na sebe spravis kar tako z enim postom? Ne vem, mogoce ima res kaksen vpliv, se ne spoznam na to.
Seveda niso to moje lastne idej. Sem samo zapisal pogovor med menoj in tistim Marocanom.
In seveda BP. Ce imas prav, no pa tudi ce nimas, se ti zahvaljujem da zelis tega uroka z recitiranjem besed razbit.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #127 - 01.07.2002 at 18:18:34
 
Andres wrote on 01.07.2002 at 17:48:20:
A pa ti mislis, da uroka na sebe spravis kar tako z enim postom? Ne vem, mogoce ima res kaksen vpliv, se ne spoznam na to.
Seveda niso to moje lastne idej. Sem samo zapisal pogovor med menoj in tistim Marocanom.
In seveda BP. Ce imas prav, no pa tudi ce nimas, se ti zahvaljujem da zelis tega uroka z recitiranjem besed razbit.

Andres,

Si pa to, se mi zdi, kar resno vzel. Pa ne bi bilo teba.

Sem pa mnenja, da če nekaj smrdi kot riba, zgleda kot riba, ima okus kot riba, potem je to najverjetneje riba.
Ampak kaj, ko bi me postavil pred drevo rastlinskih in živalskih vrst ne bi niti vedel na kateri strani iskat ribe.
Podobno je nekako je tudi s črno magijo. Pa ne povsem, stanizem, pa uroki pa podobne prakse me niti najmanj ne zanimajo, dobro ribo imam pa rad za kosilo ali večerjo.

Sem pa kot otrok bral pravljice, v katerih se je dalo urokov znebiti tako, da si našel prave besede, s katerimi si urok enostavno razblinil. Še vedno upam, da sem našel prave.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #128 - 01.07.2002 at 18:49:20
 
BP!

Normalno da sem kar zares vzel, ker nikoli ne ves kaj je spodaj, zadaj, kakorkoli ze vzames.

Quote:
Sem pa kot otrok bral pravljice, v katerih se je dalo urokov znebiti tako, da si našel prave besede, s katerimi si urok enostavno razblinil. Še vedno upam, da sem našel prave.


A ves tale tvoja otroska literatura je bila pa dobra. Jaz od casa do casa kaksno legendo prevedem in izkaze se, da so na isti bazi pisane pravljice. Temu sledi, da so tudi pravljice resnicne, toda, ker so namenjene otrokom jih nihce ne jemlje resno.  Bos ti malo pobrskal po podstresju pri tvoji mami, ce je kaksna pravljica se cela ostala.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #129 - 01.07.2002 at 21:03:27
 
Quote:
Sem pa kot otrok bral pravljice, v katerih se je dalo urokov znebiti tako, da si našel prave besede, s katerimi si urok enostavno razblinil. Še vedno upam, da sem našel prave.


Bp, ali poznaš besede, ki preženejo uroka, če se ti razbije ogledalo?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #130 - 01.07.2002 at 21:34:28
 
Kaj pomeni črna magija

Quote:
... da kuhaš podganje repe in netoprirje peruti, žebraš grozeče zveneče besede in rišeš skoraj nikomur razumljive simbole?

če to delaš z namenom škodovanja drugemu ... direkt ja ... ker zavesto deluješ
če jih sam kuhaš in niti ne veš da to škoduje nekomu je mal manj slabo

Quote:
Ali je črna magija to, da želiš nekoga prizadet, mu škodovat, pa ne z neposrednim soočenjem, ampak nekje iz ozadja, zahrbtno, potuhnjeno, brez možnosti obrambe.

sploh ja ...

Quote:
Mislim, da so v tem svetu govorice, laži in manipulativne polresnice naredile več škode, kot pa podganji repi in netopirjevi kremplji.

to in vse ostale črne misli, ki so se slej ko prej morale, ali se še bodo morale manifestirat ... tudi tiste nezavedne ... ki kr so ... ki miso nikamor usmerjene ... kr u eter nekam


kaj a se vam zdi preveč hardkorovsko sleherno črno misel proglasit za čm  ... to ozavestit ... in tako tud začet delovat ... brez črnih misli ... in magij ... samo z ljubeznijo in božjo zaščito
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #131 - 01.07.2002 at 22:14:42
 
Quote:
Bp, ali poznaš besede, ki preženejo uroka, če se ti razbije ogledalo?

Pravih besed, ki bi pregnale točno ta urok sicer ne poznam ...

No, ampak ker še vedno nimam ozaveščenega inteligentnega sesalca, pač uporabim posebno magično metlo, magično smetišnico in pa magični koš za smeti.  Po dveh minutah ni razbitega ogledala moč več videti niti občutiti (recimo kot črepinje v nogi).

Nekaj časa je potem res čutiti da nekaj ni povsem v redu. Nekaj manjka oz. nekaj je narobe. Ampak to potem navadno reši zares magična kreditna kartica, ki pričara novo ogledalo.  Tongue

lp bp

Kako skrivnostno, kako čudovito! Nosim vodo, sekam drva!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #132 - 01.07.2002 at 22:24:19
 
Naredil sem popolnoma enak postopek kot si opisal. Ampak se vseeno malo bojim, če ni ostal še kakšen urok.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #133 - 01.07.2002 at 22:30:18
 
Urok je po mojem samo strah pred smrtjo ega. Samo, da je ta ego tako nerazčiščen in individualen pojem, da bi vsak privezan na drevo nad mravljiščem zvedel, kdo je. Kdo izmed vas lahko reče, da se ne boji smrti - umreti in živeti dalje...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Črna magija - DrugiDel
Reply #134 - 01.07.2002 at 23:07:29
 
Quote:
Naredil sem popolnoma enak postopek kot si opisal. Ampak se vseeno malo bojim, če ni ostal še kakšen urok.

Potem ti svetujem, da poskusiš s sekanjem drv, kot sem napisal že prej spodaj. Če pa nimaš drv, pa s čim podobnim. Če ne najdeš nič, pa povej. Ni vrag, da ti ne bi kdo pomagal in našel pravega preganjalca urokov zate kje na svojem dvorišču.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10