Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5014 times)
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Faza pred spanjem
Reply #15 - 03.02.2003 at 09:53:33
 
Simona,
sanje,po toliko lepih željah,ki si mi jih zaželela, niso mogle biti drugače kot KRASNE:)
Upam,da tudi tvoje.
Daj nam malo več povej o hribčku ,katerega si sanjala.
Je bil tudi v živo takšen kot si ga sanjala?

pozdravček,
Matej Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Faza pred spanjem
Reply #16 - 03.02.2003 at 18:47:12
 
ziby,  Cheesy, vesela sem, da si imel prekrasne sanje, to je nekaj prečudovitega veš. No potem pomislim, da si resnično predno si šel spat razmišljal o lepih stvareh, dogodkih, ki so dali lepe sanje, no kaj si pa sanjal, o čem si sanjal? Me tudi to zanima sem firbec veš to, veš... Wink Grin, daj zapiši ko se vrneš do tam, kjer si sedaj... Wink
No, sem res sedaj vesela, da so moje želje tako dobro vplivale na tvojo DUŠO, ki te je peljala skozi sanje, ZAUPAJ jih -  PROSIM!


Moje sanje,danes ??? - nisem nič sanjala, ker sem ponočevala, nisem mogla zaspati, toliko sem  razmišljala o vsem, kar se mi je zgodilo čez dan, saj si bral vse, kar se je... Wink in ko imam take misli, če si ne dovolim potem ne sanjam, hmmm, kako čudne sanje... Grin
, je pa resnica, nekje želim, da obidem sanje in sanj ni. Rada pa sanjam, lepe sanje, o tem, da sama s seboj hodim nekje,kjer je polno mirnih voda in poti polne cvetja, le ne uspe mi in mi še ni -  vonjati teh cvetov. Res!

IN ŠE MOJE SANJE O HRIBČKU;
ziby, to je bil izsek sanj Iz moje Resničnosti! Sanjala sem pa pri belem dnevu. Bila sem na vrhu svojega najlepšega hribčka in opazovala vse kar je bilo pod njim, kot v sanjah, ko lebdim  nad seboj in se opazujem, sem sedaj opazovala dolino pod menoj, mojo Rodno vas. Vsi pa vemo, kaj ta pogled doprinese DUŠI.
No, o njem sem tudi sanjala, zato, ker se nahaja v moji bližini in je res Prečudobit. Tja se vedno odpravim SANJATI svoje dnevne sanje, ko je Sonček in je Toplo!



Kako lepo je sanjati, mar ne?


pozdravček vračam
Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Faza pred spanjem
Reply #17 - 03.02.2003 at 22:44:10
 
Prav imaš zelo lepo ja sanjati:)
ponavadi jih sicer ne razkrivam..pa če si že ti..Smiley
Vozil sem se (ne vem ali sem bil sam ali je bil kdo z menoj)iz Francije(ne me vprašat kaj sem tam delal ker nimam pojma:))..in seveda,ker sem bil prvič tam sem se..
kaj drugega kot zgubil.Proučeval sem zemljevid in se trudil priti domov:).Fural sem se po avtocesti dolgo dolgo
..in potem glej:)naenkrat je bilo te avtoceste konec..in kaj na koncu?avtokamp...sami šotori,prikolice vglavem
morje Grin..sparkiral sem se in še jaz užival:)

Zgleda da si me čist zrajcala z morjem Wink

Lepe sanje tudi tebi Cheesy

Pozdravček,
Matej Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Faza pred spanjem
Reply #18 - 04.02.2003 at 23:00:22
 
Lepe sanje, Matej, res... Wink
In mislim Smiley ali pač vem, Wink da si NEKAJ TAKEGA DANES DOSEGAL, Kiss samo zaradi tega ti ni bilo potrebno iti Skozi Francijo,  Grinni ti bilo potrebno držati zemljevida  v ROKi, Grin le nakaj korakov si moral narediti v tej smeri, ki si jo IMEL pred seboj. Dejansko pa še bo sledilo presenečenje, Wink kar pomeni, da boš UŽIVAL, to mi pomeni, vse, ker se je končala avtocesta-   nek zaključek "ravnine", potem pa si se znašel v avtokampu, kjer si samo užival in to je TO.  Wink Cheesy

Dosegel boš USPEH, kmalu, bo viden, ti pa se tega zelo veseliš mar ne???!


No, saj, vem... Morje, ki sem ti ga omenila, ti je dalo SKOMINE, Grin ali naredilo  ??? , no ne vem, kaj je bolje. Undecided

Aha, razmišljal si O MORJU... ja ja!  Wink, Ampak sanje so bile lepe, veš da! In ko si videl morje, kako je bilo...? Si ga videl ali samo čutil? Smiley

Itak....
NO, lej, moje sanje;

Bila sem nekje na nekem hribčku Wink, ja znova in sem malo gledala v dolino, kjer sem opazila, da je veliko snega, potem pa je sneg Izginil in vse je bilo zeleno, kot sredi pomladi... No, ti je jasno od kje sem to sanjala?  Grin Wink....

Ja, ja, ja, Triglav -  vabi, "ŠUR"
, pa ne samo to -  ČAKAM NA POMLAD, le kje mi HODI, sem mislila, da bo že v nedeljo, pa.. Embarrassed Cry Wink, eh, sem si jo sama naredila...

V ponedeljek sem jo NAMERAVALA, in to je bilo DOVOLJ! Grin


CheesyLepe sanje nama želim še naprej, pa še VSEM VAM! Cheesy

pozdravček
Simona-simsi
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Faza pred spanjem
Reply #19 - 05.02.2003 at 09:57:50
 
Vsekakor vem od kod tvoje pomladanske sanje:).
V realnosti se ti je sicer pomlad nekoliko izmuznila..samo
ne skrbi..za dežjem vedno posije sonce:).
Če si želim uspeha?Ja menda ja:)..samo se ne obremenjujem z uspehom,ker še vedno je prišel,če sem
si ga želel in seveda zato tudi nekaj naredil,pa tudi kanček sreče je potreben.Saj veš...
Dve stvari mora imeti človek, da bi uspel v življenju: Prva je sreča: to je takrat, ko se človeku ponudi ugodna prilika; Druga je pamet: ta človeku omogoča, da izkoristi ugodno priložnost.
Simona če ne bi bila na hribčku bi bila pomlad že tukaj Grin
Malo predaleč si bila Wink
Glede Triglava pa me lahko odvrne samo....pravzaprav nič Cheesy

Pozdravček,
Matej:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Faza pred spanjem
Reply #20 - 05.02.2003 at 17:29:11
 
Ziby2 wrote on 05.02.2003 at 09:57:50:
Vsekakor vem od kod tvoje pomladanske sanje:).


Itak, da veš...ker tudi JAZ vem... Wink

Quote:
samone skrbi..za dežjem vedno posije sonce:).


Danes pa sem Jaz sanjala; za sneženim dnem, vedno posije Sonce... Wink Grin

Sanje so bile prečudovite, tako, da si jih bom znova in znova obnavljala v FAZI pred Spanjem.

No, v sanjah, sem gazila po snegu in seveda hodila sončku naproti, spremljala pa me reka, ki je nemirno valovila, pri tem pa nisem pozabila opazovati, kakšni občutki me preplavljajo, ko sem tako opazovala vse, kar je bilo danes del mojih sanj!


Lepe sanje in faza pred spanjem bo danes lepa... Wink



Quote:
...zato tudi nekaj naredil,pa tudi kanček sreče je potreben.Saj veš...


Vesela, se, da si se izrazil tako kot si se, ker veš, SAMI moramo delati na tem, da bomo USPELI, pri tem pa , vlagamo svoj trud od česar bo odvisna naša sreča... Kanček Sreče - vsi jo potrebujemo... Cheesy

Pomlad, Kmalu BO TU, vem, da bo, čutim in, danes naj bo tudi Faza pred spanjem  -  POMLAD!

Pozdravček,

Simona
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Faza pred spanjem
Reply #21 - 21.03.2003 at 02:24:23
 
Zdajle sem v FAZI pred SPANJEM
Nekje sem premišljevala o vsem kar se mi je danes lepega zgodilo, kar sem doživela in veliko od tega sem ZAPISALA, to kar vedno počnem IN JE LEPO
Tako vedno znova lahko BEREM spomine.

"Trenutno Zrem v Sonce, ki je pred menoj - tako kot je bilo V Dnevu in uživam v trenutku Topline, ki me nežno greje...
Kako PRIJETNO..."



Ampak spozavam veliko, veliko dobim preko tega. Sanje mi včasih celo ponovijo dan, ki sem ga doživela in dokončajo, če ga sama nisem.

Kako lepo je, sedaj sem si in si bom Zaželela Sladke sanje in Vam,

Prelepo JUTRO...  Wink
Uživajte mi... Saj vem, da vas že večina Sladko sanja...  Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Faza pred spanjem
Reply #22 - 11.04.2003 at 21:55:33
 
Moja faza pred spanjem DANES:

Preživela sem lep dan. Sedaj se mi nekje po spominu vleče včerajšnji. Opazujem, kaj sem počela in kaj sem sanjala. Joj, kako se je vse klaplo. Nekje sem tudi enako fazo pred spanjem, kot jo imam DANES - premišljujem o vsem lepem, kar se mi je zgodilo.

In želim, si, da bi mi ta faza Pomagala do lepih sanj.

Želim vam, da bi ta trenutek kaj lepega premišljevali...
Uživajte v sanjah.  Cheesy
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2