Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9149 times)
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Kdo pozna Bono Barška?
26.11.2002 at 14:43:27
 
Napisal je knjigo "Resnica življenja"

Čim več odgovorov in mnenj, prosim, ker sem namnenjena k njemu (z mojo sestrico) in me zanima kdo sploh je. S čim se bavi in kaj dela, če dela ... Grin

Hvala za odgovore....

cleo
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #1 - 26.11.2002 at 15:27:02
 
men je on kul ... ker je res dobro knjigo napisu ... sm ga kar precejkrat klicu da bi mi dovolu objavo ocr-ja ... in pol sm najdu njegov sajt ... in glej knjiga zastonj gor za sprintat ... če ne veš naslova sajta ga lahko poiščem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #2 - 26.11.2002 at 15:35:27
 

Men je on tako tako pač. Ful me je zmotil, ampak tega je že par let, ne vem, kaj dela zdaj oz. v kakšnem stanju zavesti je, ampak on je model, ki mi ni bil simpatičen, verjetno mi je bil ful ogledalo, kar se Ega tiče in ima ga. Dobro, lahko rečemo temu tud energija al pa osebnost, skratka, mene je v dostih stvareh zmotil. Pač se nisem strinjala. Zdi se mi, da ma dosti priučenih vzorcev, ki se jih sploh ne zaveda, mislim, kar odpelje ga. Pa dobro, če se nekdo tako sprejema, ampak sama sem bolj samokritična, in ne bi šla kar samozavestno nekih knjig in Resnic pisat. Takrat, ko pa piše iz sebe, pa ga začutim. No, zapomnila sem si tole npr., pa mi je bila všeč, čeprav bi jo drugače povedala - vsak mora it v svojo jamo in svoj drek spucat. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #3 - 26.11.2002 at 15:51:52
 
aja, ta Bono Smiley

je bil moj prvi učitelj, jest sem mu kar guru pozneje rekla...kot smrkla sem redno Karmo brala....njegovi članki so mi dali dosti, pa se mi tudi zdi da so mi en pogled na svet ponudili, ki sem ga sprejela in ki ga v tistem času nikjer drugje ne bi mogla dobit...

sem brala njegovo knjigo, del o numerologiji je tak razdelan, kot ga kje drugje težko najdeš...da je zastonj na netu je vredno vsega spoštovanja...
poznam ga pa ne...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #4 - 26.11.2002 at 19:25:35
 
To je naslov do te knjige zastonj:

http://home.amis.net/barsekb/html/zm_resnice_zivljenja.htm

Sem naložla, bom sprintala in prebrala. Hvala za idejo.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
cleo
3
***
Offline

življenje je čudovito

Posts: 118
Ljubljana
Gender: female
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #5 - 26.11.2002 at 19:34:57
 
Terrania, ma ful ti hvala...
Knjigo sem si že sprintala (prebrala ne še celo), ampak hvala vseeno za link  Cheesy
Mogoče bo še komu prav prišel

Ajde ostante vsi v veselem razpoloženju in ne se dat vremenu... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #6 - 26.11.2002 at 19:48:05
 
Bono Baršek, je zelo zanimiv človek in njegova Resnica, je zelo dobra. Prijateljica jo je priporočala, da bi jo mož prebral, pa sem ugotovila, da je meni bolj všeč, kot pa njemu. Toplo jo priporočam vsem!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #7 - 13.12.2007 at 14:33:00
 
RESNICE ŽIVLJENJA
v svoji drugi inkarnaciji

...


Knjiga »Resnice življenja« je bila prvič izdana leta 1996 in razprodana v slabega pol leta. Zaradi precejšnjega zanimanja, smo se odločili, da jo ponovno izdamo. Knjiga skuša dati odgovore na bistvena vprašanja človekovega obstoja, njegovih odnosov z drugimi, njegovega zdravja in počutja, dotakne se tehnik samozdravljenja ali meditacij, konča pa se z obširno razlago numerologije kot ene najlažjih in najdragocenejših ostankov časov in civilizacij, o katerih se misli, da niso nikoli obstajali. Pomaga nam prepoznati svojo osebnost, svojo »usodo« in to tudi spremeniti.

Knjiga ponuja praktične napotke za veliko meditacij, čiščenje aure in čaker ter daje odgovore na vprašanja medsebojnih odnosov. Pozoren bralec pa bo odkril kopico zelo globokih idej, ki segajo v jedro vseh težav človeštva in posameznikov na Zemlji. Nakaže nam, kdo smo – čeprav se bo moral vsak v resnici tega tudi sam spomniti –, od kod smo, kakšne sile delujejo na posameznika, kaj povzročajo, kje so njihovi vzroki. Vzorci ali način razmišljanja vodijo ljudi v boljše ali slabše življenje, tu pa dobimo tudi napotke, kako lahko slabe vzorce premagamo in nadomestimo z dobrimi, kar nam prinese tudi stabilnost na vseh življenjskih področjih: na področju odnosov z drugimi, dela in nagrade zanj, kreativnosti, duhovnega razvoja.

Odzivi bralcev prve izdaje kažejo, da so doživeli ob branju in potem ob izvajanju tehnik prava razsvetljenja. Druga izdaja vsebuje goro popravkov, dodatkov, novih tehnik, natančnejših razlag, ki so prilagojene času 11 let po prvi izdaji. Kopica stvari je izbrisanih in nadomeščenih z novimi. Tisti, ki bodo knjigo vzeli v roke z željo po spoznanjih, jih bodo tudi dobili. Njim pa je knjiga tudi namenjena.


O avtorju
Bono Baršek je bojevnik, učenec in učitelj, iskalec resnice, ki ga v to delo usmerjajo mojstri, ustvarjalci vesolja in varuhi Zemlje. Pod njihovim vodstvom in z njihovim blagoslovom se kali in uči. Svoje znanje skuša izročiti tudi drugim v okviru društva Vir, ki se širi in ima svoje poganjke v Ljubljani, Novem mestu, Celju, Kranju in drugod. Živi v Krškem, kjer skupaj s svojo sopotnico Rino in sinom Severinom gradijo tisto, kar se izplača graditi. Na svojih delavnicah uči različne tehnike meditacije: od joge, taj čija in magičnih kretenj do Oshojevih tehnik, plesa, kung-fuja ter množice drugih tehnik, ki imajo svoj namen.

Svoja spoznanja je začel pridobivati z učenjem astrologije in numerologije. Pred petnajstimi leti pa se je pojavila potreba, da iz teorije svoja spoznanja prenese v prakso in jih nadgrajuje. Nenehno je v procesu učenja in neprestano išče nove in nove rešitve, tehnike in načine, kako bi izboljšal življenje.

http://www.pasadena.si/knjigarna/?id=51246
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #8 - 26.12.2007 at 19:04:01
 
Isto, kot je že govorila Devi, je bil tudi zame eden najboljših duhovnih učiteljev svojega časa ( 1995 ) , več kot samo guru, mojster , itd, itd, itd  Cheesy.
Do takrat sem mu vse verjel direktno na besedo  Roll Eyes.
Vendar , pa, mi je malo pozneje Bog pokazal tudi njegove zablode in napačne stranpoti, prek katerih nas bi sile teme še naprej zavajale  Angry.
Torej, dober je bil, dokler se ni izdal, da je skrivoma voden z najmanj enim slabim duhcem, ki mu je vseskozi skrivoma prišepetaval  . Cry
Zato, sem sedaj neizmerno hvaležen Bogu, za tako milost, ki mi jo je namenil , da mi je omogočil prepoznati resnice + stranpoti  Kiss  Cool Kiss.
In, tudi hvala Bogu, da je pomagal Bonu razkriti se v Karmi katero sem vseskozi bral, kakšnega duha v resnici je . Kiss Roll Eyes Kiss
Takrat sem tudi počasi opustil branje Karme, v kateri je pisal tudi znani Spiridon  Tongue. Tudi ta je zgrešil pot Resnice  Cry.
Tudi za tega Spiridona, me skrbi, ker bi ga bilo škoda, da bi se pogubil, ker je bil tako prisrčno domač  Roll Eyes. Z njim bi se dalo marsikako duhovno temo prežvečiti  Wink. ( še Ivano šalamun, bi omenil, pa ni časa  Wink Lips Sealed Cool ),  
No, pa lep duhoven pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw, ...
by Boštyx
Back to top
« Last Edit: 27.12.2007 at 15:04:18 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #9 - 26.12.2007 at 22:06:04
 
Ej stari, popolnoma imaš prav in uživaš s svojimi besedami popoln ugled pri meni.

Lep pozdrav vsem skupaj.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #10 - 27.12.2007 at 15:06:11
 
KER pa SO SE " DNEVI ŽE SKRAJŠALI ", ( + še se bodo ), je že tudi skrajni čas, da ... se spoznamo, + sprevidimo, zakaj smo pravzaprav tukaj, na tem planetu, z imenom Zemlja, Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #11 - 28.12.2007 at 00:57:45
 
Huh
Kopron, pojma nimam zakaj v vseh okrog sebe vidiš nekaj manj kot v sebi?! Undecided
Ne verjamem, da je to posledica "vsevednosti", kvečjemu paraniočnosti... Tongue
Heh... Questioning
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Kdo pozna Bono Barška?
Reply #12 - 02.01.2008 at 23:21:08
 
SREEEČNOOOOOO , novo leto 2008, vsemskupajtukajtamkajpovsodkaj,... Cool Roll Eyes Cool Kiss Cool Cheesy Cool
Ja, Hvala bogu , da sem "preživel " tudi to novo/staro leto  Kiss Cool.
Bil sem v Međugorju, z nekimi verskimi ljudmi , z avtobusom .
Sicer sem težko zdržal med njimi, Embarrassed vendar, ... se je izplačalo  Roll Eyes.
To sem sprevidel šele danes, torej skoraj čez 24 ur  Shocked Tongue.
Bilo je to razkritje posebne vrste  Cheesy Exclaim Cool
Torej, šele danes sem spoznal, da sem moral iti tja, zaradi nekih informacij, katere mi je namenil Bog, v zvezi z novimi sektami, ki se bohotijo ,( vzpenjajo ) na Evropskih tleh   Cool.
No, moram še poudariti , heh, da nisem spoznal nikakršne bližine Marije, Jezusove telesne matere, niti nisem doživel kakih extra duhovnih videnj, ali ostalih prikazovanj iz strani Marije, nekoč matere , katero je Gospod Jezus pripravil, ker jo je potreboval, da se je utelesil kot človek podoben nam  Cool.
Kar sem doživel, so bila bolj duhovna sporočila, čeprav pa so mi bila podana prek ust navadnih ljudi  Tongue .
Torej, Batika, poglej, ... sporočila sem dobil prek navadnih ljudi, ki pa so zame enako pomembni, ker imajo tudi nekaj takega, kar jaz nimam , ali vsaj še nisem imel ( do tedaj )  Cool. ( pa nebi sedaj več o tem naprej  Lips Sealed)
Moram pa se ponovno zahvaliti Gospodu Bogu, da mi je šele čez čas podal svojo dejavno moč , in mi tako pomagal povezati ona sporočila v celoto , in tako namigniti "plan" za leto 2008  Roll Eyes Kiss Cool ( včasih je treba tudi kaj "prespati"   Grin Cheesy Wink)
Torej , vsa Hvala Njemu  Kiss, ( na višavah + nižavah  Wink Roll Eyes Kiss )
Za vas + nas, dragi bratje v Božjem Telesu ( združbi vseh Vesolij ) , pa , ... vse max-naj v 2008  Cool
(2008 = 2 + 8 = 10 , 1 + 0 = 1 , 1 = ...  Wink Lips Sealed Cool )

Pa lep večer, še napreeej, juhej, ... Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Cool Roll Eyes Kiss Cool
from Boštyxz + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1