Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 16894 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #15 - 16.03.2003 at 20:00:28
 
himynameis wrote on 16.03.2003 at 19:44:46:
Se znam v tem primeru bolje izražat v tem jeziku, se opravičujem. Evo, prevod:

Ow, that hurt, Devi, that one really hurt. Ouch. So, are you really that heartless? Grin
Au, to je pa bolelo, Devi, to je pa res zabolelo. Auč. Torej, si res tako brezsrčna? Grin

Sicer pa, hvala za iskrenost. Wink


Kolko do sebe, tolko do tebe (če zaradi tega malo manj boli Kiss), čeprav sem do tebe še vseeno mila 8)
Se pa to še vedno lahko spremeni Grin

A ti pa nisi brezsrčen, al kako?
če ne bi bil, tega zdajle niti zaznal ne bi Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #16 - 16.03.2003 at 20:06:22
 
Devi wrote on 16.03.2003 at 20:00:28:
čeprav sem do tebe še vseeno mila 8)

Kar povej vse, kar ti leži na duši. Tudi sam vedno povem (no, skoraj vedno). Zdaj se nikar ne zadržuj, razglasi resnico na dan! Wink

Quote:
A ti pa nisi brezsrčen, al kako?
če ne bi bil, tega zdajle niti zaznal ne bi Wink

Daj to malo bolj razloži, ker ne razumem najbolje. Kako sem zaznal? Imam celoživljenjske izkušnje s tem, kot je že ugotovil Edi. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #17 - 16.03.2003 at 20:12:00
 
Devi wrote on 16.03.2003 at 20:00:28:
Kolko do sebe, tolko do tebe

In zatorej misliš, da moraš biti taka, kot si do sebe, tudi do drugih? Ti to res pomaga pri samočiščenju? Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #18 - 16.03.2003 at 20:12:50
 
himynameis wrote on 16.03.2003 at 20:06:22:
Daj to malo bolj razloži, ker ne razumem najbolje. Kako sem zaznal? Imam celoživljenjske izkušnje s tem, kot je že ugotovil Edi. Smiley

Ne moreš nekomu očitat nečesa, za kar si tudi sam mojster... to enostavno ne gre, tak da očitaj ti meni kar lepo kej takega kar sam nimaš Grin

Quote:
Kar povej vse, kar ti leži na duši. Tudi sam vedno povem (no, skoraj vedno). Zdaj se nikar ne zadržuj, razglasi resnico na dan! Wink

Za začetek se lahko opravičiš navzočim ženskam, da njihovo populacijo označuješ za kokošjo! No, pa da vidimo tole... Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #19 - 16.03.2003 at 20:14:06
 
himynameis wrote on 16.03.2003 at 20:12:00:
In zatorej misliš, da moraš biti taka, kot si do sebe, tudi do drugih? Ti to res pomaga pri samočiščenju? Smiley

En vpogledek vrzi vase, pa mi ti to povej Wink?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #20 - 16.03.2003 at 20:17:23
 
Devi wrote on 16.03.2003 at 20:12:50:
Ne moreš nekomu očitat nečesa, za kar si tudi sam mojster... to enostavno ne gre, tak da očitaj ti meni kar lepo kej takega kar sam nimaš Grin

Torej ti ne moreš nekoga, ki ga vidiš kako pretepa žensko in otroke, označit za nasilneža, če nisi nasilnica tudi sama? To hočeš povedat? Ali pa nekoga, ki posiljuje žensko, ga ne moreš označit za posiljevalca, če nisi posiljevalka tudi sama?

Quote:
Za začetek se lahko opravičiš navzočim ženskam, da njihovo populacijo označuješ za kokošjo! No, pa da vidimo tole... Grin

Ne. Za začetek se ti bolje nauči brati moje poste. Napisal sem le, da je njihovo "obnašanje" v točno določenem in navedenem primeru "kokšje narave". Če ti to vzameš, kot da sem sedaj vse ženske označil za kure, očitno problem leži pri tebi, ne pri meni. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #21 - 16.03.2003 at 20:19:46
 
himynameis pa zenska tud nisi a?

Kaj si pa mislis da si da nisi zenska?!  Grin

...

Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #22 - 16.03.2003 at 20:22:07
 
Devi wrote on 16.03.2003 at 20:14:06:
En vpogledek vrzi vase, pa mi ti to povej Wink?

Sem ga že. In ti povem, če bi bil tak do drugih, bi vsakega ob najmanjšem nestrinjanju ozmerjal, namesto da se naprej pogovarjam v zmernem tonu z argumenti na neosebni ravni. Kar tebi očitno ne ratuje najbolje. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #23 - 16.03.2003 at 20:25:25
 
Deviiii! down girl!  easy now!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #24 - 16.03.2003 at 20:26:27
 
Uh, se tole fajn obrača Wink
Nisi dobro prebral (kot menda tudi jaz ne Roll Eyes) Če bi bila jaz nasilna, ne bi mogla nasilnežu  očitat, če sem pa sama ista, če pa nisem nasilna, se pa komot delam svetnico pred njim (dokler jih po buči ne dobim Grin)

Glede drugega pa.... pa probaj ti bit 1 dan ženska, ki ti noben ne bo imel kaj očitat, če zmoreš... Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #25 - 16.03.2003 at 20:33:05
 
himynameis wrote on 16.03.2003 at 20:22:07:
...namesto da se naprej pogovarjam v zmernem tonu z argumenti na neosebni ravni. Kar tebi očitno ne ratuje najbolje. Wink

Opravičilo je blo provokacija, za katero sem vedla, da te bo razkurila. Hecala sem se. Oprosti Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #26 - 16.03.2003 at 20:37:29
 
Quote:
Deviiii! down girl!  easy now!  Grin

Devi, play dead. Cheesy

Devi wrote on 16.03.2003 at 20:26:27:
Uh, se tole fajn obrača Wink

Bolje, kot si misliš. Wink

Quote:
Nisi dobro prebral (kot menda tudi jaz ne Roll Eyes) Če bi bila jaz nasilna, ne bi mogla nasilnežu  očitat, če sem pa sama ista, če pa nisem nasilna, se pa komot delam svetnico pred njim (dokler jih po buči ne dobim Grin)

Očitno le ti nisi razumela. Ti si meni očitala, da ne morem videti tvoje brezsrčnosti, če nisem tudi sam brezsrčen. Jaz sem ti to vrgel nazaj s tem, da sem ti povedal, da potemtakem tudi ti ne moreš videti nasilja, če nisi sama nasilnica. Prav tako tudi ne bi mogla videti posilstva, če nisi sama posiljevalka.

To vse temelji na teoriji, katero si sama predstavila, ne kar jaz verjamem.

Quote:
Glede drugega pa.... pa probaj ti bit 1 dan ženska, ki ti noben ne bo imel kaj očitat, če zmoreš... Grin

Če misliš, da je biti moški v današnjem svetu dosti lažje in bolj ugodno kot biti ženska, živiš v lastnem svetu ignorance in si sama najhujša posploševalka, za kar si nekje že označila mene. Si verjetno v tem le videla sebe. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #27 - 16.03.2003 at 20:39:36
 
In sploh zakaj ni nikogar na chatu?! A?

Uuuuh I'm in the mood for fighting!  Angry Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #28 - 16.03.2003 at 20:44:33
 
Terrania wrote on 16.03.2003 at 20:39:36:
In sploh zakaj ni nikogar na chatu?! A?

Uuuuh I'm in the mood for fighting!  Angry Grin

Saj imamo že tukaj dovolj zabave. Če se temu lahko tako sploh reče. Super kotiček za izlivanje žolča. Devi bi se vsekakor strinjala. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Bi se kdo kregal z mano ???
Reply #29 - 16.03.2003 at 20:46:28
 
U ja jaz tud!

Mam danes tak do daske zasran dan Cry da bi lahk bruhala agresijo in jezo.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8