Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5354 times)
bp
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #15 - 24.03.2003 at 22:19:30
 
Miska wrote on 24.03.2003 at 21:06:13:
Hmm, bp.. Jaz se pa spomnim, da znaš biti ti tudi malce bolj potrpežljiv… Wink Daj, preberi še enkrat zadnji odstavek zadnjega A.-jevega posta in lepo počakaj do ezofesta, ker do takrat je res velik dela in bi težko sestavil pravila igre in se resno lotil stvari...

Yessir! Potrpežljivo čakam.

Ampak, če mi dovoliš komentar na rob, bi pripomnil, da se mi zdi moja dolžnost, da mu povem, da se mi ne sanja, kaj pomeni, da >>delamo na situcijsko nevtralnih programih in programih, ki dajo natančno informacijo, open source pa pomen sam to da boste lahko vsi sodeloval pri razpravi in nadgradnji. <<. Še posebej če se o tem razpravlja na odprt in jasen način o temi ki me zanima.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #16 - 25.03.2003 at 08:02:01
 
himynameis wrote on 24.03.2003 at 21:30:43:
Samo res, A., lahko bi tudi kaj povedal v slovenščini. Wink

Hmm... Ti verjetno ne bi imel nič proti, če bi bilo tudi v angleščini, ane? Wink

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #17 - 25.03.2003 at 08:02:42
 
Quote:
Yessir! Potrpežljivo čakam.

Ampak, če mi dovoliš komentar na rob, bi pripomnil, da se mi zdi moja dolžnost, da mu povem, da se mi ne sanja, kaj pomeni, da >>delamo na situcijsko nevtralnih programih in programih, ki dajo natančno informacijo, open source pa pomen sam to da boste lahko vsi sodeloval pri razpravi in nadgradnji. <<. Še posebej če se o tem razpravlja na odprt in jasen način o temi ki me zanima.

lp bp

Hehe, bp… Zdaj pa samo še svoja pričakovanja postaviti na nulo, pa v fazo opazovanja (nedelovanja)… Pa se znebiš jeze, razočaranja, žalosti… Je dal prav A. naslov temule threadu: »včasih je potrebno narediti korak…« Ga bo že moral narediti. Tudi tegale. Če bo hotel biti razumljen, seveda… Ampak to je njegova izbira in njegova odločitev… Tvoja ponovna izbira in tvoja odločitev pa pride spet po ezofestu… Ali mu (ponovno) povedati, biti (ponovno) potrpežljiv, (ponovno) brez pričakovanj ali pa izbrati kaj drugega… In tole, čemur ti rečeš »dolžnost« si pa tudi že opravil… Kolikokrat že? 200.000-krat? Wink

In, da ne bo pomote: seveda govorim o sebi in o svoji izkušnji z A.-jem… In nisem niti prepričana, ali je to prava pot… Je pa to vsekakor ena izmed možnosti… Ki sem jo recimo izbrala jaz…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #18 - 25.03.2003 at 17:43:37
 
Miska wrote on 25.03.2003 at 08:02:42:
In, da ne bo pomote: seveda govorim o sebi in o svoji izkušnji z A.-jem… In nisem niti prepričana, ali je to prava pot… Je pa to vsekakor ena izmed možnosti… Ki sem jo recimo izbrala jaz…

m.

m.,

Ma A. zihr mamo, pa punco, pa potem še gapeta, pa še kakšno tako dobro dušo (oz. bedaka), ki vsi skrbijo, da se bo njegov genij lahko nemoteno razvijal. No jest pri tem ravno nočem biti nekdo ki mori vse veselje in navdušenje, kakšne čudne skupinske dinamike pa tudi nimam veselja podpirat.

Vsakič ko navadno precej pompozno najavi, da bo naredil en korak, mu nastavim roko 3 centimetre zunaj njegovega dosega in udobja. Do sedaj se je še vsakič takoj usedel nazaj na rit oz. negibno obsedel.

Bom pa razmislil zdaj, če ima to sploh kakšen smisel.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #19 - 25.03.2003 at 19:49:31
 
Quote:
... Do sedaj se je še vsakič takoj usedel nazaj na rit oz. negibno obsedel.

Ja, pa še mnogo res je.
Eni pač tko funkcionirajo, BP, kva češ ...
... mal diskusije, pa zato več "(samo)pametovanja" ...
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #20 - 25.03.2003 at 20:23:27
 
ARS wrote on 25.03.2003 at 19:49:31:
... mal diskusije, pa zato več "(samo)pametovanja" ...

O ja, tega je veliko. Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #21 - 25.03.2003 at 22:58:40
 
Odpočij se, vesolje takrat dela na teh stvareh, zaradi tega proces ne bo prekinjen, počakaj na pravi trenutek vse je tu.

Včasih opravljaš test iz potrpljenja in zato ga milostno sprejmi.

Ob pravem času bodo karte padle na svoje mesto...
Čakanje se bo obrestovalo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #22 - 25.03.2003 at 23:52:19
 

Ja, ja ...  A... "osel, ki te do vrat prinese, ni tudi sredstvo, s katerim boš vstopil v hišo" ...

BP, tole ti bo zihr bolj nucal kot pa "milostno čakanje":

...

Sicer pa, nenehno delamo korake. Ne le včasih in ne samo ali zgolj, ko je to "potrebno". Tudi mimo.

8)
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #23 - 26.03.2003 at 10:46:44
 
Quote:
Ob pravem času bodo karte padle na svoje mesto...
Čakanje se bo obrestovalo.

Še en ki začenja s prerokovanjem Grin

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #24 - 26.03.2003 at 13:42:37
 
A. je imel eno vizijo, da se iz enih parih spletni strani na podobno temo duhovnos tinaredi eno skupno odprto okolje. Od tega  tega skupnega okolja je edino res zaživel spletni forum svet pogovorov, ki pa te vizije ni uspel čist udejanjit. A. je upanja v uresničenje vizije open sourca začel polagat v pozitivke, ki pa vizije spet niso čist udejanle. A. je imel  tako vedno na zalogi ene projekte, ki bodo to njegovo vizijo še boljš udejanle in je bil zmerom razoračarna nad tem, da se vizije ne samoudejanjo v skaldu s prvotno idejo. Ker pa je moč prave vizije je v tem, da se samoudejanji, se je v tem topiku začel spraševt, a ni njegova  njegova vizija morda premalo močna in bi jo blo vendarle treba mal ojačat.

Kolkr ga razumem, je zdaj dobu eno novo vizijo, da je  treba  vsako novo  vizijo gradit na realizaciji prejšnje. Jest ne vidm v tem nč slabga, po moje gre clo za ene vrste napredek, samo me je mal strah, da se mu ta vizija morda ne izkaže za premal  močno, da se mu bo samorealizirala. Ker samorealizira se lahko samo v primeru, da sama temelji na realizaciji prejšnje. Če sama ni zgrajena na realizaciji  prejšnje, kako more pričakovat, da se bo sama po takem konceptu realizarala? Tle po moje nobeno čakanje ne bo pomagalo.  

Ne vem, jest mu bi rad prihranu eno razočaranje nad nami, ki mu take vizije morda spet ne bomo (samo)realiziral, tud če štartomo od tukaj pa zdaj in ne morda iz sveta duhovnosti al pa še iz kakšne a. jeve prejšnje vizije, kjer nismo bli še noben faktor njene samorealizacije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #25 - 27.03.2003 at 10:13:29
 
Titud,

Se strinjam s tem, da se moč vizije pokaže skozi njeno udejanjenje.
Ampak od tu in zdaj do udejanjenja vizije pa je le treba prehodit neko pot.  Kako in kakšno izbrat, je pa tema tudi tele debate. Vesolje nas bo zelo verjetno sicer res odpeljalo še ene par krogov okrog sonca, kar pa najbrž ne bo spremenilo tega o čemer se pogovarjamo.

Jest A. ja že dolgo časa poskušam pripravit do tega, da bo kaj napisal o tej njegovi viziji odprtega delovanja. Ker sam tukaj trenutno vidim samo meglo in bolj malo Sonca.

Lahko jo zaradi mene tudi prepusti vesolju, samo naj da potem drugim (in meni) mir, če se recimo o tem sploh pogovarjat noče  in je pojasnjevat, oz. uresničevat.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #26 - 27.03.2003 at 11:16:07
 
ah bp, pomoje sem jaz v tem postu ponudu tudi za širšo javnost, več kot si ti razbral...   Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: včasih je potrebno naredit korak...
Reply #27 - 27.03.2003 at 15:41:28
 
Quote:
ah bp, pomoje sem jaz v tem postu ponudu tudi za širšo javnost, več kot si ti razbral...   Wink

Mhm.

Kje pa lahko najdem ta več?

V tem, o čemer je pisal Junior?

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2