Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 15852 times)
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #30 - 13.03.2003 at 20:19:05
 
To, še več Bušerizmov prosim... Bomo počasi lahko že knjigo izdali.

Quote:
"We're going to have the best educated American people in the world."  
George W. Bush  

Grin

Ja to pa res ja...

Quote:
Ni mi pa všeč obsojanje celega ameriškega naroda zaradi tega kaj počne Bush in njegova politika, potem do sprav med narodi ne bi nikoli več prišlo. Ljudje treba predvsem gledat kot posameznike.

Takih, ki imajo kaj soli v glavi je le za vzorec, saj so ljudje tam že tako poneumljeni, da so le še bebava reklama tega kar bi naj bil "vzoren, civiliziran" narod...
Pa v to, koliko so oni sploh narod se ne bom spuščal...
Če se lahko iz Črnogorcev, ki si dosti manj zaslužijo konotacijo lenobe od američanov - neumnosti, norca delamo... Samo na žalost to sploh norca - delanje, ker so pač dejstva...
Tako najbolje znajo povedat prav tisti Američani, ki jim vlada ni uspela še čisto možganov oprat.. Npr. dr. Schneider - predsednik svetovne debatne organizacije, to bi morali slišat, kakšne je naložil čez amere... takih še od mene ne slišiš ponavadi  Grin

Hrvati pa pač hočejo jezik ločit od srbskega, samo so dobli za wordmejkerja tako tele, kot je naš Toporišič...
Kak pa se vam zdijo besede veselička (lula), zgoščenka(cd), teleščkanje(seks) itd?  Grin
Stari prdec pač mora nekaj naredit, po čem se ga bodo spominjali in to kr na hitro, hehe..

Grem zaj na en Dimitrij's asslicking fries... (verjetno je v času govorjenja tut Slovenija že v vojni s Francozi, samo mi tega še ne vemo Wink )
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
marmar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #31 - 13.03.2003 at 20:24:59
 
Spreminjanje imena za krompirček in za poljube je lahko dobra šala, ameriško vojskovanje pa žal ni šala. Razloge in ozadja napadov na Afganistan in sedaj pričakujočega na Iran  si lahko preberete v knjigi založbe "ORBIS" z naslovom "11 september - VELIKA LAŽ" in podnaslovom "ZDA: terorizem ali zarota ameriških naftnih družb in vojaško-industrijskega kompleksa". Avtor je Thierry Meyssan. Ko knjigo prebereš, te kar mine veselje do smeha.
Back to top
 

marmar&&&&Naj vam bo vsak dan najlepši dan!
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #32 - 13.03.2003 at 20:28:16
 
Današnje ameriško dogajanje je samo kopija dogajanja v bivši jugi, v beogradu se je začelo z jogurtno revolucijo, ki se nažalost še ni končala, ampak slobo je pa vseno lepo v Hagu, tudi Nato bo kot juga raspadel, kje bo pa končal ubogi georg pa sam bog ve  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #33 - 13.03.2003 at 21:11:24
 
Ej, Stojči, Živjo! Daj registriraj se! Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #34 - 13.03.2003 at 21:17:57
 
marmar, a lahko kaj poveš iz te knjige? sliši se namreč ful zanimivo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
Guest




Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #35 - 13.03.2003 at 21:19:03
 
Register, or Kali will get you. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #36 - 13.03.2003 at 21:31:47
 
Quote:
"11 september - VELIKA LAŽ" in podnaslovom "ZDA: terorizem ali zarota ameriških naftnih družb in vojaško-industrijskega kompleksa".

Kaj to je celo prevedeno? Kje se da dobit? Koliko stane?
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #37 - 13.03.2003 at 21:35:09
 
Smiley veš kaj Kali je pa tako fejst punca, Wink da vse kar pride od nje, je vedno samo pozitivno Cheesy

Hej živijo Kali Wink, poizkusil sem, ampak tale forum me nekako noče registrirat, sam ne vem zakaj  ??? Grin
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #38 - 13.03.2003 at 21:39:45
 
Quote:
Smiley veš kaj Kali je pa tako fejst punca, Wink da vse kar pride od nje, je vedno samo pozitivno Cheesy

Hej živijo Kali Wink, poizkusil sem, ampak tale forum me nekako noče registrirat, sam ne vem zakaj  ??? Grin
lp


...khm.. Embarrassed, mi bo še nerodno ratal...

Daj povej Gapetu, ti bo on pomagal se registrirat. Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #39 - 14.03.2003 at 09:09:25
 
No ja, sam men se "liberty licking" prav dopade. Boljse se slisi.  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VSE O AMERIŠKI ...
Reply #40 - 14.03.2003 at 10:00:14
 
No jest nebi glih izraza DEBILNOST uporabu, ker s tem si kopljemo karmo sebi nazaj. Debil debilu debil. Hnja. Hnja.

Mormo se zavedat, da je Amerika država velikih razsežnosti in velikih extremnih primerov.

Ni vse zlato kar se sveti in ni vse blato kar smrdi.

So nekaj let pred nami v vseh pogledih. Trenutno je na oblasti bolj temna stran njihove politike, so mal sami to izbrali, nekaj pa je še temna stran pri-dodala (se spomnimo volitev, kako je Grmičkar prišu do zmage).

Ja navadno je to tako, da pošteni mora met vsaj 60% več glasov da zmaga. Črna liga je pač spretnejša, se poslužuje umazanih iger in na tem pridobi ustrezne glasove. Sej podoben primer se dogaja sedaj tudi pri nas.

Se mi kar malo zdi, da so se naši politiki s hrvati dogovorili zaradi tistih dveh ladij in zaplembe ulova. Kaj so pridobili s tem, vsaj 5% - 10% pripadnikov za NATO, ki bodo glasovali ZA, ker je treba Hrvate u red spravt.

In hecna je izjava Slovenskega predstavnika, ki je uletu na zaslišanje in ga proglasu za izredno korektnega, farsa ali moja intuitivna blodnja? No razmišljam na glas, kar mi tiho pride v um.... Smiley

No, pa še en dodatek k mojemu mnenju kako se naša politika podobno obnaša. Zdej se je še gospod Rode javno opredelu, da nujno v NATO. Si lahko mislimo, kako bodo tisti, ki pravijo, da on že ve, glasovali.

Meni pa se spet postavlja vprašanje, kako lahko nekdo, ki je v pooblaščeni službi Jezusa, ki naj bi sledil naukom o ljubezni, miru.... da sploh kako izjavo. Sploh, ko se papež kar trudi za mir.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #41 - 14.03.2003 at 11:05:02
 
Jebi ga, treba je pač govoriti tudi o slovenski debilnosti, ne samo o ameriški. Če Slovenčki padajo na te bedaste  fore, potem tudi spadajo pod grmovo marelo. Jasno, da so se hrbaški in naši prasci dogovorili. War pigs.

Quote:
Kaj to je celo prevedeno? Kje se da dobit? Koliko stane?


Izhaja v Delu kot podlistek, tam tudi piše, kako Veliko laž naročiš v prednaročilu. Mislim, da bo kmalu zunaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #42 - 14.03.2003 at 12:01:30
 
Ql komaj čakam...

edi: sej ne pravim, da so Slovenčki dosti manjši debili, dolgo več ni za čakat, da bomo 53. ameriška državica...
Ono s hrvati pa je itak blo zrežirano, brez tega bi morda še padel referendum...

Quote:
Meni pa se spet postavlja vprašanje, kako lahko nekdo, ki je v pooblaščeni službi Jezusa, ki naj bi sledil naukom o ljubezni, miru.... da sploh kako izjavo.

Lol hahahabuhuhuhu... Rode/Cerkev v službi miru in ljubezni... dobra šala  Grin
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
marmar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 12

Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #43 - 14.03.2003 at 12:31:58
 
Knjiga "VELIKA LAŽ" je že v prodaji, stane pa nekaj čez 4.000 SIT.
Back to top
 

marmar&&&&Naj vam bo vsak dan najlepši dan!
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: VSE O AMERIŠKI DEBILNOSTI...
Reply #44 - 14.03.2003 at 12:59:19
 
Super, laufam kupt.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5