Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1016 times)
exorcist
Ex Member




Antipatija
23.02.2004 at 14:20:50
 
Vsakdo se je že srečal s človekom, ki mu je bil antipatičen, z drugo besedo rečeno, da ti gre nekdo na jetra. Kaj mislite, zakaj vam nekdo že na prvi pogled ni všeč, da vas odbija, da niste radi v njegovi družbi, da se ga izogibate, da iščete napake v njem, pa čeprav morda niste še niti besedice spregovorili z njim. Kaj bo to krivo, da nekoga lažje sprejmemo, drugega pa težje? Rečemo tudi, da bi tega človeka lažje na ramah nosili, kot pa ga prenašali, takoj vidimo neke napake v njem, katere pa pri prijatelju ponavadi spregledamo, tukaj pa smo še kako pozorni na pomanjkljivosti, da iščemo dlaku v jajcu, da potem dobimo samopravičilo za naše obnašanje. Čemu si izoblikujemo tak pristop, kaj bo to krivo?
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Antipatija
Reply #1 - 24.02.2004 at 10:51:12
 
To se mi je že nekajkrat zgodilo ko s človekom nisem niti spregovoril pa sem začutil tisti notranji odpor do te osebe.
To je verjetno to ko se mi kakšen človek že po postih zdi antipatičen(npr. Kr_eten), nisem ga nikoli videl ampak sem prepričan da bi to antipatijo še bolj občutil ko bi ga videl (nedajbožedasetodesi) in verjetno ta oseba isto čuti do mene...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Antipatija
Reply #2 - 24.02.2004 at 11:05:59
 
Napaka je ker vse ocenjuješ po sebi. IQ, ti je nizek  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1