Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 16767 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: V primeru žalitve...
Reply #15 - 26.02.2004 at 18:34:59
 
Lilith wrote on 26.02.2004 at 14:16:51:
Dinamika mojega postavljanja za druge je nekako takšna: velikokrat se mi zgodi, da ko me kdo grobo žali,  se kar sesujem, tako v nulo, čisto do podna... in sem ful hvaležna, če me takrat, ko sem jaz nemočna, kdo v bran vzame.
In po taistem principu, takrat ko je na udaru kdo drug, tudi sama ponudim temu podporo al pa zaščito. Še vedno jo lahko sam osebno sprejme ali pa zavrne.



To je ravno nasprotno od tega, kar naredim jaz. Mene ne sesuje nič, negativa nekoga drugega je njegov problem, njemu bo kot bumerang priletela nazaj, ker  jo jaz ne prestrežem.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #16 - 27.02.2004 at 15:16:19
 
ce te nekdo zali/provocira/zivcira/moti ga popolnoma ignoriraj in oddidi stran. ce te to ne bo pomirilo ga izzovi, premagaj in ukroti po svoje. ce ti to ne bo uspelo ti druzga ne preostane kot da se mu predas.

vmes pa lahko med rundami tud mal pocivas... ampak le do zvonca.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #17 - 27.02.2004 at 16:59:27
 
Smiley  Dobro napisano aryan.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #18 - 27.02.2004 at 17:08:38
 
Meni je tudi všeč, kar si napisal, aryan.
Le da ignoranca meni praviloma ne znese... Undecided. Predaja pa tudi ne. Še dobro so med rundami možni počitki. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: V primeru žalitve...
Reply #19 - 28.02.2004 at 08:15:32
 

Petra. wrote on 27.02.2004 at 20:19:52:
When there is no enemy within, the enemies outside cannot hurt you.


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #20 - 28.02.2004 at 10:57:04
 
m wrote on 28.02.2004 at 08:15:32:


Drži, ponavadi iščemo sovražnika zunaj sebe, projeciramo svoje"sence", takoj smo užaljeni, nikoli pa ne pomislimo, da bi se spopadli z notranjim sovražnikom, s samim sabo, ker smo sami sebi najhujši sovražnik. Kajti če opravimo z notranjim sovražnikom, potem zunanji sploh nima moči nad nami, niti ne pravega vpliva.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: V primeru žalitve...
Reply #21 - 28.02.2004 at 13:10:18
 
Naj boljs je ce obvladas telepatijo. Potem nimas nikoli nikakrsnih konfliktov. Ce vidis, da kdo isce sranje mu das "temo" na oci, da te ne vidi ipd. Drugace pa se je treba znati "dogovarjati". Se nihce ni prisel v (PRIMER) gostilno in zacel "razsajati". NEkaj ga je k temu uzpodbodilo. Treba je hitro najti vzroke zakaj in "ukrepati". Sam sem namrec delal tudi ze kot vratar v diskoteki in imam nekaj izkusenj (aja sem 2metra velik) Wink


Lp
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: V primeru žalitve...
Reply #22 - 28.02.2004 at 13:17:17
 
Roll Eyespočakaj da napad mine....in se nasmej....
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: V primeru žalitve...
Reply #23 - 01.03.2004 at 16:01:08
 
C varianta z iskrenim nasmehom na obrazu in pogledom naravnost v oči tistega, ki nas žali. Sporočaj mu svojo ljubezen in razumevanje.

F je pa tudi zelooo v redu, pa ne samo, kadar nas kdo žali - nasploh je fajn ljudi kdaj pa kdaj presenetiti, a zahteva več domišljije.
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #24 - 02.03.2004 at 14:31:00
 
bogglefreak20 wrote on 01.03.2004 at 16:01:08:
C varianta z iskrenim nasmehom na obrazu in pogledom naravnost v oči tistega, ki nas žali. Sporočaj mu svojo ljubezen in razumevanje.

F je pa tudi zelooo v redu, pa ne samo, kadar nas kdo žali - nasploh je fajn ljudi kdaj pa kdaj presenetiti, a zahteva več domišljije.


Ma, kaj si mi ti to za moški, softy, takih feminiziranih dedcev nimajo radi v vaši gay sceni, ali kak?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #25 - 02.03.2004 at 14:37:43
 
Vaški stereotip  Grin

Kje pa piše da so vsi dedci Ramboti? A?
Back to top
 
 
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: V primeru žalitve...
Reply #26 - 04.03.2004 at 12:45:29
 
exorcist wrote on 02.03.2004 at 14:31:00:
Ma, kaj si mi ti to za moški, softy, takih feminiziranih dedcev nimajo radi v vaši gay sceni, ali kak?  Grin



Grin Polepšal si mi dan! Hvala!  Kiss
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #27 - 05.03.2004 at 10:22:45
 
bogglefreak20 wrote on 01.03.2004 at 16:01:08:
F je pa tudi zelooo v redu, pa ne samo, kadar nas kdo žali - nasploh je fajn ljudi kdaj pa kdaj presenetiti, a zahteva več domišljije.


Faktor presenečenja je v splošnem zelo učinkovit. Se spomnim ene prigode, ko sem komaj zaposlila, pa se je ena deklica zaprla v WC in ni hotela ven. Na šoli je zavladala panika, ker je bila punca suicidalna. En kup učiteljic se je že pogajalo z njo- pa je niso uspeli dobiti ven.
In seveda so šli po psihologa z velikimi pričakovanji, da bo uredil zadevo. In seveda sem bila čisto presrana, saj kaj sem pa vedela, kako naj dobim punco iz WC-ja. Shocked Edina možnost se mi je zdela ta, da ne počnem istih stvari, ki so jih že drugi, pa niso učinkovale. In tako sem se zaprla v sosednji WC in dala punci vedeti, da zdaj bova pa očitno zelo dolgo skupaj... No punca je bila čist paf, kar malo na smeh ji je šlo, da ima tolk noro psihologinjo in potem sva v rekordnem času prišli ven z WC-ja...
Seveda sem bila jaz deležna blaznega občudovanja s strani učiteljev. Smiley Ko bi le vedeli, kaj se je v resnici dogajalo... Grin

Malo off topic, ampak živ dokaz, kako nepredvidljivost oz faktor presenečenja deluje na različnih področjih.

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: V primeru žalitve...
Reply #28 - 05.03.2004 at 10:31:59
 
Lilith wrote on 05.03.2004 at 10:22:45:
Faktor presenečenja je v splošnem zelo učinkovit. Se spomnim ene prigode, ko sem komaj zaposlila, pa se je ena deklica zaprla v WC in ni hotela ven. Na šoli je zavladala panika, ker je bila punca suicidalna. En kup učiteljic se je že pogajalo z njo- pa je niso uspeli dobiti ven.
In seveda so šli po psihologa z velikimi pričakovanji, da bo uredil zadevo. In seveda sem bila čisto presrana, saj kaj sem pa vedela, kako naj dobim punco iz WC-ja. Shocked Edina možnost se mi je zdela ta, da ne počnem istih stvari, ki so jih že drugi, pa niso učinkovale. In tako sem se zaprla v sosednji WC in dala punci vedeti, da zdaj bova pa očitno zelo dolgo skupaj... No punca je bila čist paf, kar malo na smeh ji je šlo, da ima tolk noro psihologinjo in potem sva v rekordnem času prišli ven z WC-ja...
Seveda sem bila jaz deležna blaznega občudovanja s strani učiteljev. Smiley Ko bi le vedeli, kaj se je v resnici dogajalo... Grin

Malo off topic, ampak živ dokaz, kako nepredvidljivost oz faktor presenečenja deluje na različnih področjih.




so nice

ko bi imeli več psihologov, ki ne bi delali by the book
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: V primeru žalitve...
Reply #29 - 05.03.2004 at 18:58:56
 
sinjeoka wrote on 05.03.2004 at 10:31:59:
so nice

ko bi imeli več psihologov, ki ne bi delali by the book


Grin Grin Grin

Ja, samo paradoks je v tem, da sem si jaz takrat želela, da bi mi v glavo kanilo kaj "by the book"...
Da je bilo moje delovanje iz enega čistega obupa, presranosti in nemoči...
In v tem smislu niti približno tolk cool kot je na koncu izpadlo Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6