Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14
(Read 40406 times)
LittleStar
Ex Member




Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #75 - 24.03.2004 at 09:11:43
 
lola wrote on 24.03.2004 at 08:57:21:
Ah, daj no, Zvezdica, spet bluziš. O kakšnih intervalih pa govoriš?

Ja pa seveda, da zbiram osebo, ne ljubim celotne populacije tako, da bi z njo seksala, zame je takšne ljubezni deležen le moj izbranec.


Ah, daj no, zbudi se. Res se maš še dost za naučit, če misliš, da lahko izbiraš, in vseeno ne ostaneš sama ali celo osamljena z izbirkom, (prazna in zagrenjena stara baba  Grin Grin)



Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #76 - 24.03.2004 at 09:13:37
 
lola wrote on 24.03.2004 at 08:57:21:
Ja pa seveda, da zbiram osebo, ne ljubim celotne populacije tako, da bi z njo seksala, zame je takšne ljubezni deležen le moj izbranec.

To je bilo baje v 70-ih Grin
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #77 - 24.03.2004 at 09:17:23
 
Quote:
Ah, daj no, zbudi se. Res se maš še dost za naučit, če misliš, da lahko izbiraš, in vseeno ne ostaneš sama ali celo osamljena z izbirkom, (prazna in zagrenjena stara baba  Grin Grin)






to je pač življenjsko tveganje zoper akterega te ne bo zavarovala nobena zavarovalnica...  Grin  Grin  Grin

v praviljivah je namreč tako, da princeska poljubi karstačo in le-ta se spremeni v princa... v življenju je ravno obratno...marsikak princ/princeska, se s časoma spremeni v krastačo

jaz sem nekako prepričana v to, da kdor "ljubi" vse, ne ljubi ničesar
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #78 - 24.03.2004 at 09:21:40
 
Quote:
Ah, daj no, zbudi se. Res se maš še dost za naučit, če misliš, da lahko izbiraš, in vseeno ne ostaneš sama ali celo osamljena z izbirkom, (prazna in zagrenjena stara baba  Grin Grin)



Kaj pa ti delaš, "pametna" Zvezdica?  Cheesy

Kdor pride mimo, pač pride, pa če je še za kaj pripravljen, tudi prav?  Wink  Samo da nisi sama  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #79 - 24.03.2004 at 09:22:50
 
goinup wrote on 24.03.2004 at 09:13:37:
To je bilo baje v 70-ih Grin


Tudi takrat, res je  Grin

Sedemdeseta so bla zakon  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #80 - 24.03.2004 at 09:23:04
 
sinjeoka wrote on 24.03.2004 at 09:17:23:
jaz sem nekako prepričana v to, da kdor "ljubi" vse, ne ljubi ničesar


Gre samo za to, da veš, da ljubiš. That's all. Smiley Dokler obstaja objekt al pa subjekt tvoje ljubezni, si v dualnosti in ne moreš doživet neposredne izkušnje ljubezni.


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #81 - 24.03.2004 at 09:24:04
 
lola wrote on 24.03.2004 at 09:21:40:
Kaj pa ti delaš, "pametna" Zvezdica?  Cheesy

Kdor pride mimo, pač pride, pa če je še za kaj pripravljen, tudi prav?  Wink  Samo da nisi sama  Smiley


Se malce projeciraš, ne? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #82 - 24.03.2004 at 09:24:46
 
Quote:
Gre samo za to, da veš, da ljubiš. That's all. Smiley Dokler obstaja objekt al pa subjekt tvoje ljubezni, si v dualnosti in ne moreš doživet neposredne izkušnje ljubezni.




in zakaj je dualnost problem, trialnost, kvadrialnost, heptadialnost pa ne  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Filanje lukenj
Reply #83 - 24.03.2004 at 09:31:26
 
meni se bolj kot vse teoretiziranje zdi pomembno, da si v vseh odnosih kar se da resničen

zato sem se odločil, da bom v bodoče poskušal svojo identiteto in občutke sproti (kakor so dinamični) zelo jasno predstaviti, da ne bom izpustil (hote ali nehote zamolčal) česa pomembnega kar bi vplivalo na končno sliko o meni -  to je edina obljuba, ki jo lahko dam

po mojem mnenju vse nejasno izražene ali celo neizražene predstave (morda celo iluzorne) in pričakovanja o odnosu, o partnerju ali o sebi sčasoma privedejo do strtega srca, razočaranja ipd...

če morda nisem bil dovolj jasen - ne zagovarjam ničesar drugega kot resnice in jasnosti; vse ostalo prepuščam, da se zgodi kot se mora zgoditi

ker verjamem v dušo dvojčico oz THE one ali kakorkoli jo že poimenujemo... skratka v osebo, ki je kot nalašč zame... puščam do tedaj, ko jo srečam, odprta vrata v moj svet vsem ljudem, s katerimi se dobro počutim in so v sozvočju z mano... kar lahko ali pa tudi ne vključuje tudi seks, ki mi ne predstavlja ničesar več kot en zelo globok in pristen stik s človekom, meditacijo, ples in užitek
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #84 - 24.03.2004 at 09:35:48
 
Quote:
Se malce projeciraš, ne? Grin


Malce si že dolgočasna s to foro projekcije. Ko ti zmanjka arugmentov, jo vedno potegneš na plan.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #85 - 24.03.2004 at 09:39:44
 
lola wrote on 24.03.2004 at 09:35:48:
Malce si že dolgočasna s to foro projekcije. Ko ti zmanjka arugmentov, jo vedno potegneš na plan.  Smiley


Wink Ja, tud to, da si med drugim dolgočasna, boš mogla sprejet.
Baje pri tem še Bog ne more kaj dost pomagat. Grin Grin Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Filanje lukenj
Reply #86 - 24.03.2004 at 09:42:30
 
Punce, ne se tolk projecirat. Energijo raje preusmerite v kaj drugega. Naprimer meni lahko kaj lepega ali grdega napišete na PM, ker mi je v službi zdajle blazno dolgčas. Wink
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Filanje lukenj
Reply #87 - 24.03.2004 at 09:46:24
 
ixtlan wrote on 24.03.2004 at 09:31:26:
meni se bolj kot vse teoretiziranje zdi pomembno, da si v vseh odnosih kar se da resničen

zato sem se odločil, da bom v bodoče poskušal svojo identiteto in občutke sproti (kakor so dinamični) zelo jasno predstaviti, da ne bom izpustil (hote ali nehote zamolčal) česa pomembnega kar bi vplivalo na končno sliko o meni -  to je edina obljuba, ki jo lahko dam

po mojem mnenju vse nejasno izražene ali celo neizražene predstave (morda celo iluzorne) in pričakovanja o odnosu, o partnerju ali o sebi sčasoma privedejo do strtega srca, razočaranja ipd...

če morda nisem bil dovolj jasen - ne zagovarjam ničesar drugega kot resnice in jasnosti; vse ostalo prepuščam, da se zgodi kot se mora zgoditi

ker verjamem v dušo dvojčico oz THE one ali kakorkoli jo že poimenujemo... skratka v osebo, ki je kot nalašč zame... puščam do tedaj, ko jo srečam, odprta vrata v moj svet vsem ljudem, s katerimi se dobro počutim in so v sozvočju z mano... kar lahko ali pa tudi ne vključuje tudi seks, ki mi ne predstavlja ničesar več kot en zelo globok in pristen stik s človekom, meditacijo, ples in užitek



agree...

dokler si do ljudi iskren
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #88 - 24.03.2004 at 10:07:19
 
Quote:
Wink Ja, tud to, da si med drugim dolgočasna, boš mogla sprejet.
Baje pri tem še Bog ne more kaj dost pomagat. Grin Grin Smiley




In to igrico se boš ti šla v nedogled, karkoli kdo omeni, mu to pripišeš kot projekcijo. Res dolgčas. Smiley

Še vedno pa nisi odgovorila, ali ti ne izbiraš in pograbiš, kar pride mimo. Aja, saj to je bil namen s tem "projeciranjem", izogniti se ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re:  :oRe: Filanje lukenj
Reply #89 - 24.03.2004 at 10:14:39
 
lola wrote on 24.03.2004 at 10:07:19:
In to igrico se boš ti šla v nedogled, karkoli kdo omeni, mu to pripišeš kot projekcijo. Res dolgčas. Smiley

Še vedno pa nisi odgovorila, ali ti ne izbiraš in pograbiš, kar pride mimo. Aja, saj to je bil namen s tem "projeciranjem", izogniti se ...


Če te res zanima karkoli o meni, me vprašaj normalno in ti bom odgovorila. Smiley Igra v tvojem primeru ni moja izbira. V sebi namreč čutim, da sem čisto resnična.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14