Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 22
(Read 61874 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #120 - 28.04.2004 at 11:35:01
 
Lilith wrote on 28.04.2004 at 11:17:04:
Praznino povzroča tisto, kar iz naših življenj odganja polnost in lepoto



Uživam v polnosti in lepoti užitka!
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #121 - 28.04.2004 at 11:36:51
 
lola wrote on 28.04.2004 at 11:35:01:
Uživam v polnosti in lepoti užitka!


Ti si pa že skor kot Stojči Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #122 - 28.04.2004 at 11:38:39
 
Quote:
Ti si pa že skor kot Stojči Grin


A ti to spet kaj projiciraš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #123 - 28.04.2004 at 11:41:33
 
lola wrote on 28.04.2004 at 11:38:39:
A ti to spet kaj projiciraš?


...just trying to be funny  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #124 - 28.04.2004 at 12:11:37
 
Quote:
Huda napaka.  Veliko, zelo veliko grupašev ne seksajo z drugimi pari ali s še dodatno osebo zato ker niso našli ljubezni.  To so v veliki meri  že dolgo poročeni pari, ki jim ne grozi razveza.  So zaljubljeni in seksajo zato ker jim to sede. Isto kot tebi Exco sede da jebeš vse v glavo.  

Andres


Hm, čudno, jaz nimam pojma, o kaki zaljubljenosti ti govoriš, zelo čudne predstave o ljubezni, kajti če bi ljubil partnerja, zagotovo ne bi toleriral, da ga "sere" z drugimi, vsaj ljubosumen bi bil, zraven pa še prizadet in razočaran, kar bi se mi to zdela sprva še najrazumnejša reakcija, potem pa adijo marjetica.... Če pa je tebi vseeno, da tvoja žena seksa z večimi, pa to toleriraš, celo normalno se ti zdi, da si izmenjujete partnerje in nevemkaj, je to tvoja svobodna izbira, samo ne govorit o neki ljubezni, ampak se omeji zgolj na seks, ker na dveh stolih hkrati ne moreš sedeti, lahko pa seksaš na petih, če jih skupaj postaviš!!!!! Zelo čudne definicije ljubezni imaš, jaz takih ne poznam, ki bi se omejevale na seks z večimi partnerji, razen če gre za t.i. "vseobsegajočo" ljubezen, v kar pa dvomim..... Jaz bi prej rekel, da nisi sposoben nokogar ljubiti, pa ti je seks nadomestilo za ljubezen,  kar pa te seveda ne izpolnjuje, si fixiran samo na sex, ki pa z leti gubi na svoji moči kot ti, pa še si bolj zafrustriran.

Ampak to me pri tebi sploh ne čudi, da naletiš na take ženske, če se giblješ v taki družbi, če govoriš tako enolično, ko si že parkrat govoril, da jih večina hoče v sebi čutiti 2 in podobne reči, potem je jasno, da, hočeš nočeš, vedno naletiš na take, morda podzavestno, ker vse mečeš v isti koš, ne da bi se zavedal, da obstajajo tudi drugačne, isto velja za moške. Sicer pa zakaj se petljaš s takimi, če iščeš "boljše"?




LOLA je napsiala:
Quote:
Avtor je profesor psihoanalize IN katolik.  Večkrat sem že doživela, da imajo katoliki svoji izobrazbi navkljub premalo kritične distance do ekstremnih stališč svoje institucije


Kaj pa ima to veze, kaj je kdo po svoje verskem prepričanju, pa najsi bo cigan ali črnec ali protestant ali musliman ali nevemkaj...? Važne so strokovne reference!!!! Hm, če ti nekdo ne diši, ti gre v nos, še bolj pa njegov nauk, je seveda pravi užitek, da mu vržeš polena pod noge, kot si ti storila, da se s tem samoopravičiš, tudi svoje početje, pač obrambni mehanizem. Sploh pa nima veze, kaj je kdo po verskem prepričanju, važen je le človek kot tak, kvečjemu žališ pripadnike določene vere, v tem primeru katoličane, ker ne smeš na podlagi, kateri veroizpovedi je kdo zapisan, ga potem avtomatično diskvalificirati, vzeti pomembnosti njegovi stroki!!!!!!

Tvoj način razmišljanja je takšen: "Aha, ta človek je katoličan, torej mi že ne bo solil pameti, ker nima pojma o spolnosti, njegovi nazori so zgrešeni..." ABSURD!!!!! Imaš slabe kristjane, imaš dobre, tako kot med ateisti, pa drugimi religijami!!!!!!!!!!  Tongue Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #125 - 28.04.2004 at 12:21:55
 
exorcist wrote on 28.04.2004 at 12:11:37:
Tvoj način razmišljanja je takšen: "Aha, ta človek je katoličan, torej mi že ne bo solil pameti, ker nima pojma o spolnosti, njegovi nazori so zgrešeni..." ABSURD!!!!! Imaš slabe kristjane, imaš dobre, tako kot med ateisti, pa drugimi religijami!!!!!!!!!!  Tongue Tongue


Nisem si mislila, da bo kdaj prišel ta dan, ampak....
exo, dovoli, da se pod ta odstavek še jaz podpišem.

Lilith
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #126 - 28.04.2004 at 12:29:57
 
exorcist wrote on 28.04.2004 at 12:11:37:
Važne so strokovne reference!!!!


ko boš enkrat zaposlen in ko boš enkrat v svoji stroki doživel bullshitarjenje nekoga z bleščečimi strokovnimi referencami, se boš tej zahtevi po strokovnih referencah odpovedal

V vsako družboslovno "stroko" se da zavit vsako sranje.

Tako da se je bolje zanašat na zdravo pamet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #127 - 28.04.2004 at 12:37:07
 
sinjeoka wrote on 28.04.2004 at 12:29:57:
Tako da se je bolje zanašat na zdravo pamet.


Zdrava pamet - in kaj to je?
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #128 - 28.04.2004 at 13:11:40
 
Quote:
Zdrava pamet - in kaj to je?




nekaj za na kruh namazat

kolega Rene bi rekel, da tista stvar, za katero še najbolj pohlepni pravijo, da je imajo dovolj  Wink



uživajte  8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #129 - 28.04.2004 at 13:26:28
 
sinjeoka wrote on 28.04.2004 at 12:29:57:
ko boš enkrat zaposlen in ko boš enkrat v svoji stroki doživel bullshitarjenje nekoga z bleščečimi strokovnimi referencami, se boš tej zahtevi po strokovnih referencah odpovedal

V vsako družboslovno "stroko" se da zavit vsako sranje.

Tako da se je bolje zanašat na zdravo pamet.


Saj jih ne kujem v zvezde, ker vem, da se povsod nahajajo črne ovce.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #130 - 28.04.2004 at 13:30:29
 
exorcist wrote on 28.04.2004 at 12:11:37:
Kaj pa ima to veze, kaj je kdo po svoje verskem prepričanju, pa najsi bo cigan ali črnec ali protestant ali musliman ali nevemkaj...? Važne so strokovne reference!!!! Hm, če ti nekdo ne diši, ti gre v nos, še bolj pa njegov nauk, je seveda pravi užitek, da mu vržeš polena pod noge, kot si ti storila, da se s tem samoopravičiš, tudi svoje početje, pač obrambni mehanizem. Sploh pa nima veze, kaj je kdo po verskem prepričanju, važen je le človek kot tak, kvečjemu žališ pripadnike določene vere, v tem primeru katoličane, ker ne smeš na podlagi, kateri veroizpovedi je kdo zapisan, ga potem avtomatično diskvalificirati, vzeti pomembnosti njegovi stroki!!!!!!

Tvoj način razmišljanja je takšen: "Aha, ta človek je katoličan, torej mi že ne bo solil pameti, ker nima pojma o spolnosti, njegovi nazori so zgrešeni..." ABSURD!!!!! Imaš slabe kristjane, imaš dobre, tako kot med ateisti, pa drugimi religijami!!!!!!!!!!  Tongue Tongue


Exo, s tabo bo možno diskutirat šele, ko se boš naučil oziroma ko boš sploh sposoben podkrepit svoje trditve z argumenti, ne pa v maniri velikega inkvizitorja podtikat svojo izmaličeno intrerpretacijo misli, ki so jih zapisali drugi.  O mojem načinu razmišljanja ti ne veš nič.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
???Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #131 - 28.04.2004 at 13:32:27
 
Lilith wrote on 28.04.2004 at 12:21:55:
Nisem si mislila, da bo kdaj prišel ta dan, ampak....
exo, dovoli, da se pod ta odstavek še jaz podpišem.

Lilith


Ti se pridružuješ Exotu, da je to moj način razmišljanja  ???   ???   ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re:  ???Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #132 - 28.04.2004 at 13:59:37
 
lola wrote on 28.04.2004 at 13:32:27:
Ti se pridružuješ Exotu, da je to moj način razmišljanja  ???   ???   ???


...

A lahk to midve na štiri oči?
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re:  ???Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #133 - 28.04.2004 at 14:02:55
 
Lilith wrote on 28.04.2004 at 13:59:37:

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #134 - 28.04.2004 at 14:19:18
 
Lilith wrote on 28.04.2004 at 11:07:42:
Narobe si razumela...moja izkušnja je takšna, da je pred tem hedonističnim stilom življenja bilo moje življenje polno....praznino je pričel ustvarjati hedonizem kot tak....

Ta polnosti je meni slisat podobno, kot ko se njuejdzerji pogovarjajo o energijah. Pove lahko marsikaj, ampak se dosti bolj pogosto pa ne pove prav nic (oz. je to navadno salabajzenje).

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 22