Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 22
(Read 61939 times)
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #150 - 29.04.2004 at 09:06:40
 
Quote:
Dobr pol, dovolte, da se tud jaz končno zjasnim: nimam predsodkov okol skupinskega sexa, mislim celo, da se mi bo v toku življenja zgodil 8)Grin, menim pa, da ga potem ne bi prakticirala v nadalje na tak način, skozenj bi šla zgolj zarad očiščenja uma; tako bi lahko tudi drugim pomagala. Mislim pa tud, da še nisem čisto pripravljena. Zdaj pa karkoli si že kdo pod skupinski sex predstavlja. Kolk jaz vidim manifestacije v njem, gre le za to, da popolnoma sprejmeš še eno osebo zraven sebe v celoti in ravno iz tega se nekako ne morem strinjat, da med dvema ni prostora za tretjega - ker en sam ne more obstajat. ???  Al kaj?


Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #151 - 29.04.2004 at 09:07:52
 
Quote:
. Zdaj pa karkoli si že kdo pod skupinski sex predstavlja. Kolk jaz vidim manifestacije v njem, gre le za to, da popolnoma sprejmeš še eno osebo zraven sebe v celoti in ravno iz tega se nekako ne morem strinjat, da med dvema ni prostora za tretjega - ker en sam ne more obstajat. ???  


Zdaj pa jaz tebe ne razumem povsem.
Zakaj potebuješ (vsaj) tri ljudi, da bi neko osebo sprejela v celoti?
Zakaj ne moreš v celoti sprejeti svojega partnerja, brez da bi v odnos posegale tretje osebe?


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #152 - 29.04.2004 at 09:10:02
 
Lilith wrote on 29.04.2004 at 09:07:52:
Zdaj pa jaz tebe ne razumem povsem.
Zakaj potebuješ (vsaj) tri ljudi, da bi neko osebo sprejela v celoti?
Zakaj ne moreš v celoti sprejeti svojega partnerja, brez da bi v odnos posegale tretje osebe?


Cause I want moooooore  Grin
Ma ne, ne vem, zakaj ne - mogoče mam napačno predstavo o partnerju 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #153 - 29.04.2004 at 09:10:18
 
Ej, LittleStar,  vse TheBest!! ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #154 - 29.04.2004 at 09:16:58
 
Quote:
Cause I want moooooore  Grin
Ma ne, ne vem, zakaj ne - mogoče mam napačno predstavo o partnerju 8)


Je rekla ena, da je dolgo izbirala...in na koncu izbrala...mornarje
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #155 - 29.04.2004 at 09:33:57
 
Lilith wrote on 29.04.2004 at 07:42:33:
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/rofl.gif
Ti ga pa pihneš.

Ti pari se štekajo?
Prvič, to sploh niso pari, to so kvečjemu ljudje, ki se parijo.
Znotraj partnerskega odnosa tretji nima kaj delati - sploh pa ne v smislu posteljne rekreacije.

Me je vedno zanimalo, kaj se je zgodilo s samospoštovanjem ljudi, ki se gredo grupnjake, še bolj pa, kaj se je zgodilo s spoštovanjem do partnerja.

Dobro poznam strategijo takih tičkov, ki skušajo manipulativno prepričati svojo žrtev, da je grupni sex vendar nekaj normalnega...in če jim uspe, jim uspe tudi travmatizirati to osebo za celo življenje. To so zame zločinci. Neobčutljivost za psihološke potrebe in intimo sočloveka ter vsiljevanje lastne "normalnosti" nekomu, ki ga na ta račun kot osebo totalno zlomiš....to je zame zločin.

Pa še nekaj, Andres. Mnoge si želijo z dvema, praviš.
Koliko jih pa to v resnici naredi? Malo se zamisli, no. Pa nehaj propagirati grupni sex kot prevladujočo ali normalno stvar.

Grupni sex je izključno stvar pretiravanja, totalne bivanjske praznine, ko človeka zadovoljujejo samo še ekstremi. Tisti, ki se gre grupnega, ni daleč od tega, da si bo izmislil še sodomizem, pa pedofilijo, pa kar je še teh izkrivljenih apetitov....ker ga kvaliteten medosebni odnos s pripadajočo seksualnostjo enostavno ne zadovolji več.


Bravo! Res dober odgovor, ki je dobro podprt z argumenti, za razliko od drugih, ki blefirajo. Zelo globok vpogled v dejansko tematiko tega topika. Ne vem, če ti lahko kaj kje oporeka, ker si napisala res 1A......

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #156 - 29.04.2004 at 10:02:36
 
Quote:
Dobr pol, dovolte, da se tud jaz končno zjasnim: nimam predsodkov okol skupinskega sexa, mislim celo, da se mi bo v toku življenja zgodil 8)Grin, menim pa, da ga potem ne bi prakticirala v nadalje na tak način, skozenj bi šla zgolj zarad očiščenja uma; tako bi lahko tudi drugim pomagala. Mislim pa tud, da še nisem čisto pripravljena. Zdaj pa karkoli si že kdo pod skupinski sex predstavlja. Kolk jaz vidim manifestacije v njem, gre le za to, da popolnoma sprejmeš še eno osebo zraven sebe v celoti in ravno iz tega se nekako ne morem strinjat, da med dvema ni prostora za tretjega - ker en sam ne more obstajat. ???  Al kaj?


.........




Ne vem, no, ampak meni je LittleStar najbolj lucidna oseba na tem forumu. LittleStar .........!



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #157 - 29.04.2004 at 10:09:40
 
Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 10:02:36:


Veš, da pes pesa ne vgrizne. Vprašanje kje si ti lucidna, v razmišljanju in prepredanju o grupnem bolj bogo, zelo pešaš. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #158 - 29.04.2004 at 10:13:13
 

Bogi Bogi *Exo!!! ...


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #159 - 29.04.2004 at 10:14:17
 
Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 10:13:13:


Bogi že, vendar ne na duhu.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #160 - 29.04.2004 at 10:16:18
 
Bi lahko meni kdo konkretno razložil, kaj je tako dobrega ali pa lucidnega v razmišljanju LittleStar?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #161 - 29.04.2004 at 10:18:23
 
Lilith wrote on 29.04.2004 at 10:16:18:
Bi lahko meni kdo konkretno razložil, kaj je tako dobrega ali pa lucidnega v razmišljanju LittleStar?


Nič, le to, da se strinja z njo, da usmerja vodo na njen mlin. Enim paše, da jih hvalijo, jim špeh bolj raste.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #162 - 29.04.2004 at 10:38:58
 
Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 10:02:36:
Ne vem, no, ampak meni je LittleStar najbolj lucidna oseba na tem forumu. LittleStar www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/klanjamse.gifwww.gape...!

zvezdico za precednika ...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #163 - 29.04.2004 at 10:44:25
 
Po moje je point grupnega **xa v tem, da folk drug drugmu dokazuje, da si noben drug drugega tud  v tako intinmnih trenutkih ne prilašča oz. se nanjga ne navezuje tko da ga ne bi mogel hkrat tud šerat z drugmu. To ni zame nobeno nesebično in popolno sprejemnje drugega in v tem smislu dam lilith prav: kjer gre za polpno predanost dveh tretji nima kaj zraven delat iz preprostega razloga,  ker se pri nobenmu od njiju  tud nobena potreba po tem tretjem  ne more vzpostavit. Grupni seks je zato pogosta fantazija samskih ljudi al pa para v partnerskem odnosu v katerem oba cvikata, da bi se drug z drugim  zarad  **xa lahko tud duhovno povezala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #164 - 29.04.2004 at 10:49:17
 
Lilith wrote on 29.04.2004 at 10:16:18:
Bi lahko meni kdo konkretno razložil, kaj je tako dobrega ali pa lucidnega v razmišljanju LittleStar?


Hja, meni Littlka s svojimi posti vedno zadane v najgloblje bistvo, njeni odgovori mi velikokrat niso všeč, ampak me špiknejo, mi dajo misliti, lahko bi rekla da me prizadanejo v nek nezaveden del, na dan privrejo stvari, za katere nisem vedela, da so tam, in to je dobro, zdravilno za dušo

Konkretno? Ona grupnega *exa ni obsodila, celo dopustila je možnost, da v njenem nezavednem latentno tičijo kakšne fantazije, teh fantazij se ne sramuje, celo zmožna jih je priznati pred nami. Zame je to čista izpoved ene duše, čista in nepokvarjena. Tukaj raste njena integriteta.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 22