Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 ... 22
(Read 61965 times)
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #165 - 29.04.2004 at 10:49:33
 
titud wrote on 29.04.2004 at 10:44:25:
Po moje je point grupnega **xa v tem, da folk drug drugmu dokazuje, da si noben drug drugega tud  v tako intinmnih trenutkih ne prilašča oz. se nanjga ne navezuje tko da ga ne bi mogel hkrat tud šerat z drugmu. To ni zame nobeno nesebično in popolno sprejemnje drugega in v tem smislu dam lilith prav: kjer gre za polpno predanost dveh tretji nima kaj zraven delat iz preprostega razloga,  ker se pri nobenmu od njiju  tud nobena potreba po tem tretjem  ne more vzpostavit. Grupni seks je zato pogosta fantazija samskih ljudi al pa para v partnerskem odnosu v katerem oba cvikata, da bi se drug z drugim  zarad  **xa lahko tud duhovno povezala.    


Saj pravim, razlika je fantazirati ali se zadeve konkretno lotiti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #166 - 29.04.2004 at 10:49:54
 
titud wrote on 29.04.2004 at 10:44:25:
Po moje je point grupnega **xa v tem, da folk drug drugmu dokazuje, da si noben drug drugega tud  v tako intinmnih trenutkih ne prilašča oz. se nanjga ne navezuje tko da ga ne bi mogel hkrat tud šerat z drugmu.


To je pa prva razumljiva razlaga grupnega sexa tle gor.
Hvala, titud.

Ostali znajo samo favorizirati, argumentirati pa ravno ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #167 - 29.04.2004 at 10:50:56
 
exorcist wrote on 29.04.2004 at 10:14:17:
Bogi že, vendar ne na duhu.  Wink



Kdo sem jaz, da bi tebe sodila.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #168 - 29.04.2004 at 10:55:13
 
Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 10:50:56:
Kdo sem jaz, da bi tebe sodila.



Saj nisem rekel, da bi me sodila. Saj jaz tudi ne sodim! Pravim, da je to tudi manipulacija, ko se ljudje postvljajo v vlogo žrtve, češ kako so krivični drugi do njih in podobno, kaj hitro postane to neke vrste sopomenka za čustveno manipulacijo. Poglej si Izraelce, oni so vedno žrtve, čeprav nad Palestinci vršijo teror, pa jim nihče ne očita, da bi bili teroristi.......
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #169 - 29.04.2004 at 10:56:07
 
A bi lahko bil tudi čist mesen užitek...al pa firbec mogoče. Saj če si sam, ne bo zaradi tega noben prizadet. In če ti paše, pa ostalim tudi, zakaj potem ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #170 - 29.04.2004 at 10:57:35
 
exorcist wrote on 29.04.2004 at 10:55:13:
Saj nisem rekel, da bi me sodila. Saj jaz tudi ne sodim! Pravim, da je to tudi manipulacija, ko se ljudje postvljajo v vlogo žrtve, češ kako so krivični drugi do njih in podobno, kaj hitro postane to neke vrste sopomenka za čustveno manipulacijo. Poglej si Izraelce, oni so vedno žrtve, čeprav nad Palestinci vršijo teror, pa jim nihče ne očita, da bi bili teroristi.......



Koga se ima zdaj tule za žrtev?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #171 - 29.04.2004 at 11:16:57
 
Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 10:57:35:
Koga se ima zdaj tule za žrtev?



Ti, ker mi hočeš podtakniti, da te obsojam in bi se moral sramovati. To je samo manipulacija, oprosti.... Ti še zdaleč nisi nobena žrtev, samo igraš vlogo žrtve....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #172 - 29.04.2004 at 11:20:35
 
exorcist wrote on 29.04.2004 at 11:16:57:
Ti, ker mi hočeš podtakniti, da te obsojam in bi se moral sramovati. To je samo manipulacija, oprosti.... Ti še zdaleč nisi nobena žrtev, samo igraš vlogo žrtve....


He, he, jaz nisem ne žrtev, ne igram vlogo žrtve, nočem biti žrtev, ne maram biti žrtev. Sploh pa, zakaj bi bila žrtev?

Torej, ti ne obsojaš? Samo jaz ti to hočem podtakniti?

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #173 - 29.04.2004 at 11:25:43
 
Devi wrote on 29.04.2004 at 10:38:58:


Grin Predlagam Dušana Vaupotiča - Duleta


Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 10:49:17:
Hja, meni Littlka s svojimi posti vedno zadane v najgloblje bistvo, njeni odgovori mi velikokrat niso všeč, ampak me špiknejo, mi dajo misliti, lahko bi rekla da me prizadanejo v nek nezaveden del, na dan privrejo stvari, za katere nisem vedela, da so tam, in to je dobro, zdravilno za dušo

Konkretno? Ona grupnega *exa ni obsodila, celo dopustila je možnost, da v njenem nezavednem latentno tičijo kakšne fantazije, teh fantazij se ne sramuje, celo zmožna jih je priznati pred nami. Zame je to čista izpoved ene duše, čista in nepokvarjena. Tukaj raste njena integriteta.


Hvala. Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #174 - 29.04.2004 at 11:29:43
 
Quote:
Hvala. Kiss


Hvala tebi, Zvezdica. Hvala, ker si! Hvala, ker si to, kar si!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #175 - 29.04.2004 at 13:43:16
 

Valentinaa wrote on 29.04.2004 at 11:29:43:
Hvala tebi, Zvezdica. Hvala, ker si! Hvala, ker si to, kar si!


To ja.,... Hvala mami, hvala ti Valentina za biskvit....  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #176 - 29.04.2004 at 14:17:13
 
en_bk wrote on 29.04.2004 at 10:56:07:
A bi lahko bil tudi čist mesen užitek...al pa firbec mogoče. Saj če si sam, ne bo zaradi tega noben prizadet. In če ti paše, pa ostalim tudi, zakaj potem ne?


Tle se lahko pojav  ena bojazen, na katero  je opozorila lilith,  da če greš samski ali s partnerjem v 'svobodni' zvezi skoz iskušnjo skupinskega **xa, da pol spolnost zrelativiziraš kot sredstvo za doseganje  vzajemne  predanosti dveh v trajni partnerski zvezi. Po moje je ta bojazen dokaj utemljena, saj je v odsotnosti spolne intimosti tako zvezo dost bolj jebeno zgradit. Po drug stran pa je spet res, da je ni možno gradit samo na tej intimnosti  in mnogi pari, ki so obojestransko razočarani nad učinkom intimne spolnosti za njuno zvezo, dost odprto koketirajo z drugimi pari ali posamičnimi parnerji/partnericami v upanju, da bo tovrsten **x  okrepil njuno zvezo ali jo vsaj napravu znosno.  Jest tako koketiranje zmerom občutim kot en manjko/hendikep  v njihovih odnosih in ne kot en presežek, kot si ga taki pari slikajo pred sabo in drugimi, zato me tovrstna ponudba ne prepriča in ne potegne.            
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #177 - 29.04.2004 at 14:32:26
 
titud wrote on 29.04.2004 at 14:17:13:
Tle se lahko pojav  ena bojazen, na katero  je opozorila lilith,  da če greš samski ali s partnerjem v 'svobodni' zvezi skoz iskušnjo skupinskega **xa, da pol spolnost zrelativiziraš kot sredstvo za doseganje  vzajemne  predanosti dveh v trajni partnerski zvezi. Po moje je ta bojazen dokaj utemljena, saj je v odsotnosti spolne intimosti tako zvezo dost bolj jebeno zgradit. Po drug stran pa je spet res, da je ni možno gradit samo na tej intimnosti  in mnogi pari, ki so obojestransko razočarani nad učinkom intimne spolnosti za njuno zvezo, dost odprto koketirajo z drugimi pari ali posamičnimi parnerji/partnericami v upanju, da bo tovrsten **x  okrepil njuno zvezo ali jo vsaj napravu znosno.  Jest tako koketiranje zmerom občutim kot en manjko/hendikep  v njihovih odnosih in ne kot en presežek, kot si ga taki pari slikajo pred sabo in drugimi, zato me tovrstna ponudba ne prepriča in ne potegne.            


c.c.c      Sem napisal......če si sam  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #178 - 29.04.2004 at 15:03:38
 
en_bk wrote on 29.04.2004 at 14:32:26:
c.c.c      Sem napisal......če si sam  Wink


Tud če si sam si v svoji samskosti vendarle le potencialen partner nekomu, zato  te  zrelativiziranje intimne spolnosti  po moje prej oddalji od možnosti za vzpostvitev trajne partnerske skupnosti kot pa ti jo približa. V tem smislu vsaj jest vidm škodljivost grupnega **xa tud za samskeg človeka.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #179 - 29.04.2004 at 15:13:49
 

titud wrote on 29.04.2004 at 10:44:25:
kjer gre za polpno predanost dveh   


hm, zakaj pa pol ne popolne predanosti treh, al pa štirih, al pa kr vseh? Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 ... 22