Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 ... 22
(Read 61713 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #240 - 03.05.2004 at 09:04:44
 
Quote:
Dobr pol, dovolte, da se tud jaz končno zjasnim: nimam predsodkov okol skupinskega sexa, mislim celo, da se mi bo v toku življenja zgodil 8)Grin, menim pa, da ga potem ne bi prakticirala v nadalje na tak način, skozenj bi šla zgolj zarad očiščenja uma; tako bi lahko tudi drugim pomagala. Mislim pa tud, da še nisem čisto pripravljena. Zdaj pa karkoli si že kdo pod skupinski sex predstavlja. Kolk jaz vidim manifestacije v njem, gre le za to, da popolnoma sprejmeš še eno osebo zraven sebe v celoti in ravno iz tega se nekako ne morem strinjat, da med dvema ni prostora za tretjega - ker en sam ne more obstajat. ???  Al kaj?


zvezdica ... ali ti si v partnerskem odnosu?

ali si kdaj bila v daljšem partnerskem odnosu?

če je odgovor predvsem na drugo vprašanje NE, potem je zate partnereski odnos zgolj fantazija in imaš problem s sprejemanjem ene same osebe poleg sebe ... in v takem primeru je laže okoli sebe imeti več ljudi ... tako se ti ni potrebno nikomur popolnoma predati in nikogar popolnoma sprejeti
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #241 - 03.05.2004 at 09:53:58
 
Za popestritev vaše spolne dejavnosti ob grupnih srečanjih.  Grin

Fantje in dekleta, moški in ženske, ugotovil sem, da ima čistilec prav, grupno porivanje nas očisti, nas naredi duhovno čiste, postanemo pravi čistuni, umiri naš um in naše telo, rastemo, duhovno se gibljemo skozi grupnjaka prav do boga, samo pozor, ne do kakršnega koli boga, tu se gibljemo do posebnega boga. Umsko bolanega boga v človeški obliki. Čistilec pa je njegov prenositelj bolanih misli.

Mislim, da bolani um in bolani umi njegovih pristašev potrebujejo eno dobro psihoanalitično zdravljenje, ker normalni um ne more iz svoje umskosti spraviti ven tako bolne in nizkotne stvari in, ki jo želi ta bolani um širiti po svetu dohovnosti z namenom, da je grupnjak duhovno, očiščevalno, rastoči način iskanja boga skozi grupnjaka, to je bolano in meji že na norost, norost bolanega, zvelčenega, pokvarjenega uma.

In bolani um ve, da vsakdo v sebi ve, kaj si potihoma misli, želi ? človek sam pri sebi, ta bolani um ve, da vsi umi mislijo, da je grupnjak nekaj najbolj očiščevalnega, nekaj res oh in ah.
Bolani um je zabredel v svojo bolano skrajnost do najbolj bolne globine svojega bolanega uma.

In zdaj mi vi zreli grupnfirerji tvezite o moralnosti takega početja. Pa vas ni sram, ko vas berejo raznorazni ljudje od otrok navzgor.
Bolani ste in sigurno potrebujete psiho zdravljenje.

Spolnost je intima dveh ljudi. Pa tu ni vprašaj cerkev kakor hočejo bolani umi to predstaviti, to je intima ki si igra med dvema človekoma in ne cerkev in ne bog in ne tretja oseba nima tu kaj za iskati, še najmanj pa misli bolanega uma, ki kar povprek hoče prepričati in na kriva pota spraviti ljudi s svojim bolanimi grupnimi zadevami.
Če si bolani um želi grupnjaka potem še to ne pomeni, da si ga vsi želijo, mogoče pa bolani um v vsej svoji zdolgočasnosti življenja in neupoštevanju in nesprejemanju doživlja psihično propadanje in še z zadnjimi močmi išče nekaj, da bi potešil svoje fantazije pa čeprav ve, da to ni nikakeršna rešitev in da je še kvečjemu vse večja oddaljitev od realnosti.

Grupnjaki bolanega uma, je pa bolna stvar in izpirjena do skrajnosti, po logiki bolanega zagovorniškega uma grupnjakov bomo kmalu tam, na stopnji tiste duhovnosti kjer naj bi po mnenju bolanega uma moški hodili po svetu in si svojevoljno vzeli katerokoli žensko, tako kot živali, jo nategnali, zraven pa še za popestritev divje pofukali kar par moških in par žensk.
To je bolano.
Samo, pazite, da bolani um in njegovi pristaši ne boste po pomoti v vsej svoji zagretosti namesto v ženske luknje zafilali svoj bolani um v moške zadnjice.
Aja, pa sej vam je vseeno, samo da je na toplem.
Pa ob vseh teh očoščevalnih, grupnjaško duhovnih zadevah, ne pozabite iti na test, sej veste katerega, ker zaradi takih eksecosv s eširi neverjetno hitro kuga na katero pa bolani umi kaj hitro pozabljajo ko so v očiščevalno duhovno  vročih akcijah.
Bolano.
Hudo je, ko spodnja glava misli namesto gornje, pa ko je še spodnja in zgornja glava bolna.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #242 - 03.05.2004 at 10:11:34
 
Jakob_Ostrjan wrote on 01.05.2004 at 11:07:23:
Uufffff!!!

Madona titud! E, vidiš! Uh, sploh ne vem, kaj naj ti napišem, ker samo strmim v tvoje besede in se čudim. Zadele so, res zadele... Potrebujem takle odziv, res. Saj nekje v sebi točno vem, da generalno gledano živim prav, samo pri tem mi pomaga vera v to, ki je na nek način nekakšen kredit oziroma nadrazumska garancija, da bo vse dobro. Če ti pa nekdo napiše razumsko razlago tvojega lastnega početja, pa lahko samo strmim...

Ej, hvala, res hvala!


Nism  čist ziher, al tle zaganjaš en cinizm al pa te je petrovič tle dejansko tko zadel. Po moje ti v obeh primerih ne bi škodoval, da vzemš v roke te njegove tri rdeče niti, ker jest sem jih dost preveč  poensotavljen alpicirov nate, da bi se jih  ti  lahko tko na ziher oprijel... Undecided Smiley  
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #243 - 03.05.2004 at 10:15:21
 
sinjeoka wrote on 03.05.2004 at 09:04:44:
zvezdica ... ali ti si v partnerskem odnosu?

ali si kdaj bila v daljšem partnerskem odnosu?

če je odgovor predvsem na drugo vprašanje NE, potem je zate partnereski odnos zgolj fantazija in imaš problem s sprejemanjem ene same osebe poleg sebe ... in v takem primeru je laže okoli sebe imeti več ljudi ... tako se ti ni potrebno nikomur popolnoma predati in nikogar popolnoma sprejeti


Mah, ni glih tak pri meni, no. Sem oseba, ki se zavedam, da imam partnerski odnos sama s seboj, vse ostalo je pač zame iluzija. In dokler bom imela ta partnerski odnos s seboj, pomeni, da obstajava jaz, ki sem, in tisti, ki ga gledam. Torej subjekt in objekt. En je zunaj mene en pa v meni. Torej še zmeraj obstaja tiste vrste razum, ki je v pomoč, vendar, ker je navsezadnje ovira, bo odpadel. Zato dokler bom razlikovala oz. dokler bosta to dva ločena pojma, pač ne morm rečt, da sem se v celoti sprejela. Ker pa ne vem, v kakšni obliki se bi še naj za neko vrste odvezo, pač pravim, da nimam predsodkov okol skupinskega seksa.

Zato ti zdaj na ta vprašanja ne morm odgovorit neposredno; pač izhajam iz iluzije in navsezadnje tud zato, ker nimajo nobene zveze.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #244 - 03.05.2004 at 10:39:18
 

He, he, Dajnomir, svoje mnenje si zelo slikovito opisal.

Imej se lepo!  Kiss

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #245 - 03.05.2004 at 11:11:32
 
Lilith wrote on 29.04.2004 at 07:42:33:
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/rofl.gif
Ti ga pa pihneš.

Ti pari se štekajo?
Prvič, to sploh niso pari, to so kvečjemu ljudje, ki se parijo.
Znotraj partnerskega odnosa tretji nima kaj delati - sploh pa ne v smislu posteljne rekreacije.



no ja,

"parjenje" izhaja iz besede par, pomeni pa predvsem akt spolnega razmnoževanja

tukaj je torej parejenje precej bilžje tistemu, kar počneta samo dva, kot pa tistemu, kar počne več, ljudi

več ljudi seksa (lahko tudi v skupini), medtem ko se dva lahko parita: kar lepo pove tudi lilith: znotraj parjenja nima tretji kaj početi

kjer je tretji, tam je že grupni seks, medtem ko je parjenje in njegova animaličnost rezervirana za pare


(vse skupaj dajem na rob predvsem raznim poudarkom animaličnosti, ki naj bi obstajala pri grupnjakih, medtem ko naj bi seks v dvoje pomenil človeškost: tu je kontra: parjenje je popolnoma v domeni živalskosti)


uživajte
8)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #246 - 03.05.2004 at 11:46:32
 
Pa še to mi leži na duši: v čem je razlika, glede na to, da je čas iluzija, če imaš skozi življenje v časovnih presledkih več različnih partnerjev, ali enkrat več v enem časovnem presledku ???

Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #247 - 03.05.2004 at 12:23:09
 
Quote:
Pa še to mi leži na duši: v čem je razlika, glede na to, da je čas iluzija, če imaš skozi življenje v časovnih presledkih več različnih partnerjev, ali enkrat več v enem časovnem presledku ???

iz enga zornga kota res ni nbene razlike, ker oboje vod na konc v frustracijo, ker kot si rekla, ti odnosi bazirajo na iluziji, casovni pogojenosti. rezultati te frustracije in neizpolnjenosti sluzijo kot negativna vzpodbuda, da zacnemo hrepenece iskat vecne odnose, ki tudi obstajajo in ki temeljijo na resnici ne na iluziji, tko z Bogom kot tudi z ostalimi zivimi bitji.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #248 - 03.05.2004 at 12:25:43
 
Čas ni iluzija, je ena od povsem fizikalnih dimenzij. Razen če pojmuješ življenje kot nebesa ali pa če že sedaj živiš v večnosti. Tongue

Glede ostalega pa ti je sinjeoka lepo povedala:

sinjeoka wrote on 03.05.2004 at 09:04:44:
in v takem primeru je laže okoli sebe imeti več ljudi ... tako se ti ni potrebno nikomur popolnoma predati in nikogar popolnoma sprejeti

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #249 - 03.05.2004 at 12:34:22
 
Lilith wrote on 03.05.2004 at 12:25:43:
Čas ni iluzija, je ena od povsem fizikalnih dimenzij. Razen če pojmuješ življenje kot nebesa ali pa če že sedaj živiš v večnosti. Tongue

Glede ostalega pa ti je sinjeoka lepo povedala:



Ja, pojmujem življenje kot večno ja, in to ni nekje tam, ampak je tu.

Sinjeoka pa dobro povedala, in priznavam, kot sem tud že napisala, da še sebe nisem sebe popolnoma sprejela, ja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #250 - 03.05.2004 at 13:28:13
 
Quote:
Mah, ni glih tak pri meni, no. Sem oseba, ki se zavedam, da imam partnerski odnos sama s seboj, vse ostalo je pač zame iluzija. In dokler bom imela ta partnerski odnos s seboj, pomeni, da obstajava jaz, ki sem, in tisti, ki ga gledam. Torej subjekt in objekt. En je zunaj mene en pa v meni. Torej še zmeraj obstaja tiste vrste razum, ki je v pomoč, vendar, ker je navsezadnje ovira, bo odpadel. Zato dokler bom razlikovala oz. dokler bosta to dva ločena pojma, pač ne morm rečt, da sem se v celoti sprejela. Ker pa ne vem, v kakšni obliki se bi še naj za neko vrste odvezo, pač pravim, da nimam predsodkov okol skupinskega seksa.

Zato ti zdaj na ta vprašanja ne morm odgovorit neposredno; pač izhajam iz iluzije in navsezadnje tud zato, ker nimajo nobene zveze.


hm, v bistvu je že v štartu zgrešeno tole pojmovanje o  objektu in subjektu v odnosu .... v odnosu sta namreč le dva subjekta (po moje)

sama s seboj ne moreš biti v odnosu, lako si pa zadovoljna ali celo srečna v stanju, ko si sama -ska




Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #251 - 03.05.2004 at 13:31:48
 
Quote:
Pa še to mi leži na duši: v čem je razlika, glede na to, da je čas iluzija, če imaš skozi življenje v časovnih presledkih več različnih partnerjev, ali enkrat več v enem časovnem presledku ???



čas je iluzija točno tolk kot dolžina, širina in višina  ...

samo kot dimenzijo ga slabše obvladujemo kot ostale tri... nekaterih dimenzij pa sploh ne dojemamo

žal ga imamo sam 24 ur na dan in v ta čas moramo stlačiti spanje, prehranjevanje, službo, hobije, in partnerja, pa še čas zase ...
in časa je za vse na enkrat premalo in moramo si postaviti prioritete ... in zaradi tega tistih več partnerjev postavimo na lestvico in jim posvečamo različno veliko pozornosti, ljubezni ... prisotnosti in več kot imamo partnerjev slabše se posvečamo enemu samemu
Back to top
« Last Edit: 03.05.2004 at 14:59:01 by sinjeoka »  
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #252 - 03.05.2004 at 15:20:45
 
Jakob_Ostrjan wrote on 29.04.2004 at 19:42:30:
Edi:1. Ja in pol ni daleč, ko jim to ni dovolj, pa si zaželijo še kužke, prašiče in po velikosti njim podobne živalske primerke...

Ehm...

Ad1
Logika je po svoji naravi zelo enostranska in ne vključuje ničesar, kar je izven nje. To je pa v bistvu velik tega tega, kar mi smo. Predvsem občutek sramu ni logičen. Je razumljiv, če poznaš njegov izvor, ni pa logičen. Ker ne temelji na razumu, pač pa izvira iz zatiranja nagonov in čustev.

2: Torej ne-navezanost na človeka in navezanost na seksualni užitek?

Ad2
Izgovor bi bil za tistega, ki bi se čutil krivega, če bi seksal skupinsko. Kdor se pa krivega ne čuti, pa temu ne reče izgovor, pač pa razlog.

Zakaj vnaprej predvidevaš, da je izvajanje določene seksualne prakse že avtomatsko navezanost na nekaj slabega? Še enkrat poudarjam: užitek sam ne sebi ni slab, če poznaš njegove meje. Pa ne v smislu intenzivnosti ali dolžine trajanja, pač pa v smislu, kaj ti užitek lahko da, česa ti pa ne more.


Ad1 - logika človeka tudi ločuje od živalskega sveta. Zato je logično, da meni ni logično zgoraj opisano dejanje, še manj razumljivo...

Jakob vem da mnogo stvari ni logičnih, ampak še enkrat, človečki smo kar precej logična bitja, in ta logika nam pomaga seštet 1+1, kupit kruh u trgovini, ... Mislim, da logike vseeno ni za vrzt stran, temveč jo kar se da logično-razumljivo uporabit na vseh teh spolzkih terenih o katerih debatiramo.

Ad2. Če podrobno pogledaš sem ti postavil čist enostaven stavek - vprašalni , si ga čist zmanipuliral in okrog obrnil, in si vpletu iz navezanosti naprej pojme -> krivda, razlog, izgovor,

Niti ne sklepam oz, trdim, da je izvajanje določene seksualne prakse navezanost. Trdim, da je vsaka NAVEZANOST navezava, ki se jo boš moral slej ali prej razvezat.

In ...

In spet trdiš, da užitek ni slab, če se zavedaš meja, ... no skočva na ad7 kjer to pojasniš s karmičnim strinjanjem, da so morilci ok. c'mon.

Quote:
In če je nekdo po poslanstvu morilec (v kar ga sili karmična danost), je temu tako.


moje mnenje je, da je to mal napačno dojemanje duhovnosti ali pač karmičnega pravila.

Užitek morilca je slab (take užitkarje spravimo za zapahe), zdej zakaj do tega pride (morilca), nebi, ker vem, da morilcev v nekaterih prejšnjih kulturah, ki jih omenja tudi OSHO ni bilo, ker so imeli zadeve tako lepo postavljene. Sam tiste kulture niso prakticirale grupnega seksa.

OSHO-ta ne gre jemati splošno, kr počez, temveč iz segmenta v segment.

Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #253 - 03.05.2004 at 15:47:42
 
sinjeoka wrote on 03.05.2004 at 13:28:13:
hm, v bistvu je že v štartu zgrešeno tole pojmovanje o  objektu in subjektu v odnosu .... v odnosu sta namreč le dva subjekta (po moje)

sama s seboj ne moreš biti v odnosu, lako si pa zadovoljna ali celo srečna v stanju, ko si sama -ska


Priznavam, da mi je tole mistika, ampak, dovoli, da

zaj pa jaz tebe vprašam Grin Grin - a mam zdaj, ko ti odgovarjam na tvoj post odnos s tabo, al s svojimi predstavami o tebi, sinjeoka?

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #254 - 03.05.2004 at 16:38:35
 
Quote:
Priznavam, da mi je tole mistika, ampak, dovoli, da

zaj pa jaz tebe vprašam Grin Grin - a mam zdaj, ko ti odgovarjam na tvoj post odnos s tabo, al s svojimi predstavami o tebi, sinjeoka?




v kakšen kontekst pa gre zdaj to?

toda če že vztrajaš si v odnosu z mano in ta odnos sooblikujejo tvoje predstave o meni
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 ... 22