Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 3443 times)
exorcist
Ex Member




Re: Ali je tudi psihologija samo biznis?
Reply #15 - 18.05.2004 at 17:27:07
 
Quote:
Samo desetino vse glasbe na svetu slišimo, okušamo samo desetino vse dobre hrane, vidimo samo desetino teh lepot sveta in živimo samo desetino vseh ljubezni, ki smo jih zmožni? Kaj pa ostalih osemdeset procentov?



1/10 = 10%
100% - 10% = 90% in ne 80% !!!!

Sedaj si nucala samo 8% možganov, jaz pa celo 9 ali 10%, ker sem sploh našel tvojo napako, drugi pa so jo spregledali. Sem te mislil nekaj vprašat, sedaj pa te ne bom, ker je moja efikasnost in izkoristek očitno malo večji, ker si se ti zmotla pri matematičnih izračunih, pa bi moral jaz tebi svetovati, ne ti meni! He, he.... Grin

Quote:
Benti! Kva sem naklofala enih napak...Se zgodi.
Me je spravilo v smeh branje EX...
Kakšne usluge nudiš? Psihoanalizo? Dej napiš, me na moč zanima?
Velik sonca vsem!
Donna


Joj preklinjaš, to pa ni dobro, znak temnih sil. Usluge, kakšne usluge nudim? A jo rabiš? Ja, preizkušam se še na spolzkem terenu, na neraziskanih duhovnih področjih, malo eksperimentiram, ker sem še novinec in delam pod mentorstvom oziroma supervizjo znanega vipavškega izganjalca hudiča; specializiral sem se na izganjanje demonov iz obsedenih žensk, saj veš sukubusi in inkubusi. A rabiš mojo pomoč? Namreč, ne vem, kam se ti je skrila predpona za Marijino ime, se pravi Ma- , Ma-Donna, ampak je ostal le okrjen koren -Donna. Menda te ni kak zlodej dobil med prste? Če rabiš pomoč, tukaj sem, tebi še računal ne bom... Imaš lisice in bič, ali jih s sabo prinesem zraven Svetega pisma? Ponavadi take ženske tvojega tipa zvežem za pojstlo, potem pa vzamem krucifix in žegnano vodo, tako da obleka kar frči na vse strani, da nekatere celo pokažejo vso svojo nagoto, moram mižati, da me poželenje ne premami... Mislim, da bi pri tebi zadostovalo, če bi te samo zvezal, he, he... Grin

maDonna, sedaj pa moram iti nekaj spit! Wink

Eh, vseeno hvala, ampak imam jaz vse, kar me zanima na svojem forumu. Razen če mi boš kaj zanimivega povedala?
http://www.novaknet.com/~zmenki/forum/viewforum.php?f=6

Cheesy





Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ali je tudi psihologija samo biznis?
Reply #16 - 19.05.2004 at 16:26:30
 
Vsak se zmoti, pa kaj pol. Motiti se je človeško...A ne?
Matematika ni moje področje, čeprav smo jo lih pr psihologij imeli preveč...no, tukaj je šlo za tipkarsko napako, pa nam se opravičvala, ker sem včasih tuki gor preveč pisala, pod nikom Angel, beseda Donna pa je kr neki...
No in, nam napisala, da nisi en velik štoser glede na besede, ki jih pišeš, ampak ne vem no, ti mene mogoče zvezal že bi, saj si fizično močnejši si, pa kaj bi pol mel od tega... nč jasn...
VEZAVO DONNE...kr ene;
Kr neki. Uredu, človeka fizično obvladat je mala šala, zame je to primitivna šala. Izgnat iz njega hudča, je pa druga vijavaja, ker na koncu bova oba spoznala, da bila je le šala. Najbrž bi mi namesto hudiča, pokazal svoja tiča... al kaj?
GrinGape, sorry, umiram od smeha, ko tole pišem, zabavam se na moč...To je pa tud neki, a ni?
In kaj bilo bi potem? A? Jaz zvezana, ti pa izganjalec hudiča, na meni, al kaj?
Od kdaj gredo pa skupaj Donne in hudiči?
Madone pa so nekaj povsem drugega-
MADONA.
Le poglej kaj je ta pregnanka iz sebe nardila,
še z lordom se je poročila,
dva otroka je dobila,
sedaj je pa še DIVA.
Ja, kaj moreš, ene pač znajo (delat z ritjo) se VE Lips Sealed
No, izganjalec hudiča je zginu na pir, jaz grem pa mal na zrak pretenstat celotno sceno.
Mogoče jutri napišem,
kako se zgodba nadaljuje,
če bo izganjalec zato...
Bova štrene zamešala,
bralce zavedla,
pisala in risala,
hudiča izganjala,
madone nabrisla,
na koncu bova pa brez besed ostala
in sladko skupaj zaspala...
Kaj mislš pa na to?
Bi blo lepo....

Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ali je tudi psihologija samo biznis?
Reply #17 - 19.05.2004 at 16:31:13
 
By the way...
Sem pozabila napisat, da maš tud ti en čuden nik, sej bi si človek še jezik zlumu, ko te prebere. Pa še dvojno na enem forumu pišeš. Kako ti pa rata? A nič ne spiš?
Bedti majo eni cajta!
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2