Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5044 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Nagradno vprašanje!?
04.05.2004 at 08:58:50
 
Včeraj popoldne je doma nekdo vklopil televizijo in ponavljali so oddajo nedeljsko popoldne. Ne preveč pozorno, z enim ušesom sem sledila oddaji, ko je mojo pozornost pritegnilo nagradno vprašanje, ki ga je postavila voditeljica:

S katero članico skupine (ne vem več katere, ena od tistih umetnih skupin, ki jih poslušajo otroci od 8 leta naprej) je spolno občeval pevec ta in ta (tudi zanj si nisem zapomnila imena). Za pravilen odgovor prejme nagrejenec CD.

Torej, otroci, navalite, hitro pogledat v rumeni tisk, kdo je s kom spolno občeval, najbrz pa ste s tem že tako in tako na tekočem, in odgovorite na nagradno vprašanje.

A se ob tem samo meni zdi, da je ta svet nor?
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #1 - 04.05.2004 at 09:06:23
 
Grin Grin Grin Grin Grin

Si me pošteno nasmejala, hkrati pa sem se zamislil, da otroke res posiljujejo s takimi butastimi zadevami.

POP sucks....
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #2 - 04.05.2004 at 09:17:01
 
Meni to nagradno vprašanje sploh ni bilo smešno. Najprej nisem bila prepričana, ali sploh prav slišim. Torej bomo sedaj skupaj z otroci v nedeljo popoldne ugibali, kdo s kom spolno občuje.

Pa kaj res mora človeška neumnost, potrošništvo in  bebav, razčlovečen odnos do spolosti vdreti v vsako poro našega življenja?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #3 - 04.05.2004 at 09:23:36
 
Roll Eyes jao, ma samo šimfanje pa moraliziranje - pa daj malo se skulirajte, no.
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #4 - 04.05.2004 at 09:34:50
 
lola wrote on 04.05.2004 at 09:17:01:
Meni to nagradno vprašanje sploh ni bilo smešno. Najprej nisem bila prepričana, ali sploh prav slišim. Torej bomo sedaj skupaj z otroci v nedeljo popoldne ugibali, kdo s kom spolno občuje.


Pa pelji otroke raje na izlet, kot da v nedeljo gledate TV. Ta nedelja npr. je bila zelo lepa.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #5 - 04.05.2004 at 09:38:25
 
goinup wrote on 04.05.2004 at 09:34:50:
Pa pelji otroke raje na izlet, kot da v nedeljo gledate TV. Ta nedelja npr. je bila zelo lepa.


Pelji otroke na izlet....

Samo res , lola, no, daj, pelji otroke v nedeljo popoldan na izlet..........


Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #6 - 04.05.2004 at 09:40:23
 
Quote:
Roll Eyes jao, ma samo šimfanje pa moraliziranje - pa daj malo se skulirajte, no.



A ti spet kaj projiciraš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #7 - 04.05.2004 at 09:44:09
 

Ja, res je obupno vprašanje, ampak res je tudi, da jaz te oddaje nikoli ne gledam, tudi moji otroci ne.

Pa Jerryja tudi ne.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #8 - 04.05.2004 at 09:52:17
 
Men se zdi, da se voditelja nedeljskega popoldneva dost intelegintno poigravata glih z malomeščanstvom folka oz.    tračersko/oberavsko nagnjenostjo poprečnega nedeljskega gledalca, ki v nedeljo popoldne  bulji v TV namesto da bi si proti čas organizarli  bolj konstruktivno.  Tko kot se sašo hribar inetelginteno pigrava z mentaliteto  radijskih poslušalcev, ki jim je  ob petkih dopoldne življenjska prioriteta poslušanje radia ga-ga. Tako inteligentnega člana foruma, ki bi se  zanal poigraviti z našo vsakodnevno pozornostjo drug drugmu  tko dobr kot se TV voditelja (predvsem voditelj), bi si jest tle gor lahko  samo želu.  Roll Eyes Smiley      
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #9 - 04.05.2004 at 09:57:52
 
Nista bila tista voditelja. Šlo je za drugo voditeljico (ki ji spet ne vem imena, a je kaj narobe z mojim spominom?), ki ima v nedeljskem popoldnevu svojo "rubriko" o modi, glasbi in podobno. Ženska ni ravno nekdo, ki izžareva duhovitost in inteligenco.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #10 - 04.05.2004 at 09:58:06
 
zdej sicer ne vem .. a je govora o Nedeljskem popoldnevu na RTV SLO 1?

Ker lepo prosim ... Lado Bizovičar in inteligentnost glih ne gresta skupi, kljub temu, da ni blond

je tudi za kamerami zlo nastopaški in poln samega sebe + šnernce ima tut odvezane

očitno so moji pojmi o malomeščanskosti zlo zabrkani
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #11 - 04.05.2004 at 09:58:19
 
lola wrote on 04.05.2004 at 09:40:23:
A ti spet kaj projiciraš?


Valda.  Ti menda ne misliš, da se ti ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #12 - 04.05.2004 at 09:58:44
 
lola wrote on 04.05.2004 at 09:57:52:
Nista bila tista voditelja. Šlo je za drugo voditeljico (ki ji spet ne vem imena, a je kaj narobe z mojim spominom?), ki ima v nedeljskem popoldnevu svojo "rubriko" o modi, glasbi in podobno. Ženska ni ravno nekdo, ki izžareva duhovitost in inteligenco.


Katja Črnela ... tista, ki je vodila Dobro Jutro?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #13 - 04.05.2004 at 11:05:48
 
sinjeoka wrote on 04.05.2004 at 09:58:06:
zdej sicer ne vem .. a je govora o Nedeljskem popoldnevu na RTV SLO 1?

Ker lepo prosim ... Lado Bizovičar in inteligentnost glih ne gresta skupi, kljub temu, da ni blond

je tudi za kamerami zlo nastopaški in poln samega sebe + šnernce ima tut odvezane

očitno so moji pojmi o malomeščanskosti zlo zabrkani


Men je pr nemu znak ene socilane inteligence to, da mi  zna nardit gledljive tud stvari, ki bi mi ble drgač za bruhat. Tle gre bolj za nianse kot za vesbinski kocept nedeljsekga popoldneva, ki mu je večinoma vsiljen tko kot una rubrika, v kateri so očitno nespretno  nagovarjal folk, naj kliče s kom je kdo  sexal.  Da pa je lado  pozer pa je itak res, saj drgač ne bi bi mogel virtualno zaponit lukenj v koncetu oddaje, ker jih nne more zapolnt z  dekoltejem,  dolgimi nagimi  nogami in spogledovanjem   kot to lahko nardi  njegova sovoditeljica.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #14 - 04.05.2004 at 11:57:31
 
sinjeoka wrote on 04.05.2004 at 09:58:44:
Katja Črnela ... tista, ki je vodila Dobro Jutro?


Ne, mislim, da ima neko talijansko ime, kot Lorela, nekaj takega.

Kakorkoli, meni se zdi sprijeno, postavljati nagradna vprašanja o konkretnem spolnem življenju nekoga/kogarkoli. Z nagradnim vprašanjem s tako vsebino neposredno vzpodbujajo k plehkemu (obrekovalskemu) razmišljanju in dojemanju sveta.  Tega v resnici niti ne moremo vedet, niti se nas ne tiče. Kaže pa to na nek družbeni odnos do spolnosti, jo na ta način pretvarja v javno, potrošniško zadevo, o kateri vsevprek razglabljamo. Kako bodo potem otroci spoznali globjo dimenzijo spolnosti kot del ljubeče predanosti dveh partnerjev?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2