Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5052 times)
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #15 - 04.05.2004 at 12:20:54
 
goinup wrote on 04.05.2004 at 09:34:50:
Pa pelji otroke raje na izlet, kot da v nedeljo gledate TV. Ta nedelja npr. je bila zelo lepa.


Če bi pozorno prebral, bi opazil, da oddaje nisem gledala v nedeljo.

V nedeljo, ki je bila zelo lepa, kot praviš, sem najprej  z lasom polovila otroke, jih zvezala, da mi ne uidejo, jim prelepila usta, da ne bo neprimernih pripomb ter jih nato s primerno pedagoško vzgojno vzgled dajajočo vnemo peljala na izlet  8)  Grin  in jim na ta način zavestno, učinkovito preprečila ogled zavajajočih, poneumljajočih oddaj na tv  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #16 - 04.05.2004 at 13:30:04
 
lola wrote on 04.05.2004 at 12:20:54:
Če bi pozorno prebral, bi opazil, da oddaje nisem gledala v nedeljo.



Ponedeljek je bil še lepši kot nedelja mimogrede, ampak saj je vseeno. Pač gledaš Nedeljsko popoldne. Saj to ni nič takega  Grin Jaz sem včasih gledal Santa barbaro  Grin Grin Grin če ti je to kaj v tolažbo....

BTW kakšna je bila nagrada? Verjetno CD od kakšne od teh skupin, ki se med sabo turerajo, pol se pa še v javnosti hvalijo s tem Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #17 - 04.05.2004 at 13:51:28
 
no, in kdo je sexal s kom? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #18 - 04.05.2004 at 13:55:47
 
Quote:
no, in kdo je sexal s kom? Grin


Mislim, da je un z uno, če ni slučajno z unim. Pol so prišli pa še uni trije in vsi ostali in so se tureral k pr norcih....

mislm snowball..... nič nisi na tekočem......
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #19 - 04.05.2004 at 14:21:05
 
Quote:
no, in kdo je sexal s kom? Grin


Vprašaj najmlajšega člana družine, mislim, da je bilo njim namenjeno vprašanje  Tongue , da bodo ja že takoj na tekočem in vedli, kako se tem rečem (obveščenost o najpomembnejših stvareh) streže  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #20 - 04.05.2004 at 17:40:08
 
aha... ko sm jz prvič u lajfu na tekočem z nečim.. jz sm tud ujela to nagradno vprašanje in me je tud full zvil k sm to prebrala pa slišala...

btw veronika bi lahk vedla kera lorela je to-to je una k dormeote na TV prodaja flego al fllego al krkol italjanskga

gre se pa za uno iz bepop mislm da je ana pa za unga štefana al steffano iz game over... sicer ne vem kva sta počela, sam se je en cajt govorl da hodta kao... vem pa ker mam ene hude veze Grin Grin

speaking of nedeljsko popoldne-pr nas me je sred rolanja dež ujel pa pihal je full.. kr se tiče oddaje-mi je full dobr del od unh popotovanj pa kšn zanimiv gost se kdaj najde... sam to rajžo je blo pa vse bl tko prostašk-še una rebeka dremelj  Grin Grin

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #21 - 04.05.2004 at 17:44:45
 
Bravo Sparkle  Grin   8)   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Nagradno vprašanje!?
Reply #22 - 04.05.2004 at 19:17:13
 

SEDAJ VEMO! Bravo Sparky!   Wink Smiley Grin

P.S.: To so bendi, za katere se krvavo zanima moja 4 letna hčerka. Svašta.  Tongue Dobro, da zdaj mama ve.




Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2