Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 18212 times)
exorcist
Ex Member




Lizanje v javnosti
05.05.2004 at 19:23:58
 
Večkrat sem zapazil kaki par, ki se naj bi domnevno ljubil, če sploh lahko rečemo temu ljubezen, celo neumno se mi zdi, ko recimo ženska, ki je nežnejši spol, v javnosti, npr. v diskoteki, v vrvežu ljudi, po možnosti še malo zadeta ali vinjena, dobesedno naskoči moškega, plazi po njem in ga celega spreliže.

Po moje se prava ljubezen ne razkazuje in ne napihuje in se ne postavlja v izložbeno okno z namenom, da bi bila videna: "Poglejte naju, midva sva zaljubljena. Alo, poglejte sem, no, da boste naju videli, kako se imava rada.... Ej, tukaj sva....", kot da rabi potrditev okolice, z razastavo, z razkazovanjem, ki se že nazven postavlja in baha.

Ljubezen je lahko tudi skrivnostna, morda malce pritajena, kar ji daje poseben čar, skrivnostni pridih skromnosti, lahko je tudi skrita očem opazovalcev, saj ne vidi potrebe po izstopanju, ne pa da bi za vsako ceno nase vlekla pozornost, saj ni egocentrična in narcisoidna, da bi hotela biti v središču dogajanja, ampak raje uživa v intimnem ozračju, na samem, kjer sta le 2 osebi, ki si izkazujeta pozornost in naklonjenost, torej ljubezen... Psihološko so po moje taki ljudej zelo nezreli,kaj šele ,da bi se njihov odnos odnesel na dolgi rok....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #1 - 05.05.2004 at 19:53:16
 
Ja, bi se strinjala. Eni pa rabjo showing off... Bog ve kako je pol doma ...  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Lizanje v javnosti
Reply #2 - 06.05.2004 at 08:34:04
 
Kako moraš vsako stvar "pokvarit"  Sad Vsako stvar vidiš, grdo in umazano. Kaj je s tabo  ???
Kako veš, da se ne ljubijo?

Naj se ljudje ljubijo, če jim to paše. Pusti ljudji, da se imajo radi.

Raje vidim, da se objemajo in ližejo  Roll Eyes kot prepirajo in tepejo.

Ali jim zavidaš? - ja, to je to  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Lizanje v javnosti
Reply #3 - 06.05.2004 at 09:01:01
 
Exo, predstavljaj si dva tipa, ki se takole strastno naskočita v javnosti, pa te kar na enkrat mešani parčki ne bojo več motili, he he  Grin Grin Grin
Exo, ti se sigurno ne veseliš vstopa v EU, ker bo takih stvari vedno več, a ne?
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #4 - 06.05.2004 at 09:04:33
 
exorcist wrote on 05.05.2004 at 19:23:58:
Po moje se prava ljubezen ne razkazuje in ne napihuje in se ne postavlja v izložbeno okno z namenom, da bi bila videna: "Poglejte naju, midva sva zaljubljena. Alo, poglejte sem, no, da boste naju videli, kako se imava rada.... Ej, tukaj sva....", kot da rabi potrditev okolice, z razastavo, z razkazovanjem, ki se že nazven postavlja in baha.



Jaz mislim, da se prava ljubezen ne ozira na mnenje okolice...niti se namenoma ne razkazuje...niti se namenoma ne skriva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: Lizanje v javnosti
Reply #5 - 06.05.2004 at 10:11:40
 
exorcist wrote on 05.05.2004 at 19:23:58:
Po moje se prava ljubezen ne razkazuje in ne napihuje in se ne postavlja v izložbeno okno z namenom, da bi bila videna: "Poglejte naju, midva sva zaljubljena. Alo, poglejte sem, no, da boste naju videli, kako se imava rada.... Ej, tukaj sva....", kot da rabi potrditev okolice, z razastavo, z razkazovanjem, ki se že nazven postavlja in baha.

Ljubezen je lahko tudi skrivnostna, morda malce pritajena, kar ji daje poseben čar, skrivnostni pridih skromnosti, lahko je tudi skrita očem opazovalcev, saj ne vidi potrebe po izstopanju, ne pa da bi za vsako ceno nase vlekla pozornost, saj ni egocentrična in narcisoidna, da bi hotela biti v središču dogajanja, ampak raje uživa v intimnem ozračju, na samem, kjer sta le 2 osebi, ki si izkazujeta pozornost in naklonjenost, torej ljubezen... Psihološko so po moje taki ljudej zelo nezreli,kaj šele ,da bi se njihov odnos odnesel na dolgi rok....



Ne bom posploševal, ampak bom gvoril iz lastnih izkušenj. Kadar poljubim svojega fanta, storim to iz ljubezni do njega. To dejanje je namenjeno samo njemu in nikomur drugemu. Ne glede na to ali je to v javnosti ali v intimnem okolju.

Strinjam se, da je ljubezen lahko skrivnostna, da je lahko skrita očem opazovalcev, vendar tudi ne vidim smisla v tem, da v javnosti namenoma blokiraš svoje občutke in ne poljubiš nekoga, čeprav ti to zapaše. Drugi ljudje v ta poljub niso vpleteni in z mojega stališča jih tudi nič ne briga.

Glede sodbe o nezrelosti ali prerokbe o krhkosti odnosa na podlagi izkazovanja ljubezni - tu se pa seveda ne strinjam.
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #6 - 06.05.2004 at 11:43:29
 
Lilith wrote on 06.05.2004 at 09:04:33:
Jaz mislim, da se prava ljubezen ne ozira na mnenje okolice...niti se namenoma ne razkazuje...niti se namenoma ne skriva.


Kaj misliš, nič ne siliš...  Cheesy

To je oblika egoizma, če se na drugega ne oziraš in te boli k***, po domače povedano, kaj si drugi mislijo o tebi. Obnašaš se v skladu s svojimi leti, se ti ne zdi,da je to bolj primerno? Temu se reče pretiravanje...
Tongue
Jaz sem zelo skromen človek, če imaš rada show, prav, lahko greš v oddajo Jerryja Springerja. Ampak to je zame zelo špajsno, predvsem za starejše pare, če bi ženska tam v parku plazla gor po moškem, lezla na kolena in podobno. Ne rečem, kaki najstniki, ki so prvikrat zaljubljeni, ampak to je samo fasada, eni rabijo pozornost, da se nazven vidi, da se pokažejo, da so v njih oči uprte in podobno. Jaz pač nisem tak tip, ker menim, da določen apiritiv sramežljivosti že mora biti pri vsakem prisoten, da malko premisli, misliti, tu je tvoj lapsus, kot še mnogokaterega na tem forumu, eni bolj malo ali nič ne mislite, Grin če ne, pa se pač taki vkup najdete, ki ste bolj eksibicionistične narave, ampak vemo, kam to vodi, nikamor. Tudi prav, če ti to odgovarja.... Se strinjam, koliko ljudi, toliko čudes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #7 - 06.05.2004 at 11:50:55
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 11:43:29:
To je oblika egoizma, če se na drugega ne oziraš in te boli k***, po domače povedano, kaj si drugi mislijo o tebi..
Svoj life maš, in živi ga kot ga TI hočeš, le zakaj bi se oziral na druge, se prilagajal, ..le zakaj bi gledal kaj si bo Micka mislila o tebi?
Zato pa te zeza vse okoli tebe Exorcist, ker se oziraš kaj si drugi mislijo o tebi, se jim prilagajaš, ne delaš tega kar je tebi všeč ampak delaš to kar drugi pričakujejo od tebe, al pa ti vsaj misliš da pričakujejo, ..jebe te ker bi jim rad ugajal.
Pusti druge, začni živet.

Začni živet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #8 - 06.05.2004 at 11:56:36
 
Quote:
Svoj life maš, in živi ga kot ga TI hočeš, le zakaj bi se oziral na druge, se prilagajal, ..le zakaj bi gledal kaj si bo Micka mislila o tebi?
Zato pa te zeza vse okoli tebe Exorcist, ker se oziraš kaj si drugi mislijo o tebi, se jim prilagajaš, ne delaš tega kar je tebi všeč ampak delaš to kar drugi pričakujejo od tebe, al pa ti vsaj misliš da pričakujejo, ..jebe te ker bi jim rad ugajal.
Pusti druge, začni živet.

Začni živet.


Ja, no, vsak ima svoje mišljenje, kajneda, tudi ti, tudi jaz, tudi oni.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #9 - 06.05.2004 at 12:24:29
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 11:43:29:
Obnašaš se v skladu s svojimi leti  


Žalostno, da se ti ne obnašaš v skladu z leti.

Za Springer show si pa itak daleč najbolj primeren kandidat ti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #10 - 06.05.2004 at 13:30:23
 
Lilith wrote on 06.05.2004 at 12:24:29:
Žalostno, da se ti ne obnašaš v skladu z leti.

Za Springer show si pa itak daleč najbolj primeren kandidat ti.



Quote:
Žalostno, da se ti ne obnašaš v skladu z leti.

Za Springer show si pa itak daleč najbolj primeren kandidat ti.



Čakaj malo, saj ne napadam tebe, osebno nimam nič proti nikomur. Vsi ste mi simpatični, he, he, še posebaj ženske. Ne strinjam se pač z VAMI v določenih aspektih, razmišljanju in pogledi na svet, vaša dejanja oziroma početje mi ni všeč, pa pač povem to, kar si mislim, brez dlake na jeziku, ne da bi imel namen koga žaliti. Odločno nastopam proti temu, kar smatram za škodljivo (tudi stroka je tega mnenja), nesprejemljivo, pa bo morda kdo kaj odnesel od tega, posebaj kaki mladi nadobudneži, ki to čitajo, če si bo moje besede bolj vzel k srcu in razmišljal. In ena od stvari so droge in alkohol, ker se pač nahajamo na takem  forumu, kvazi duhovnem, kjer bi človek mislil, da bo slišal vsaj en glas proti opijatom, ne so celo zagovorneži, ker pač skroaj vsi sedite v isti barki, pa pač ne vidite potrebe, da bi to obsodili, ker se ne morete odreči marihuani za vikend, ko se ga zadanete, to bi bil preveliki lukszuz, da bi se zabaval brez alkohola in drugih opojnih substanc. Zato je tvoja zrelost zelo vprašljiva, čeprav je res, da se pogostokrat obnašam nekorektno, ker pač odreagiram preveč impulzivno, kar je pač moja karakterna značilnost, tudi slabost, ampak za razliko od VAS, se ne opijam, ne pomnim, odkar sem bil nazadnje pijan, tudi nikoli nisem poskusil ilegalnih drog, kar pa je tukaj nekja povsem običajnega, kot da greš na kavico, čeprav je kvazi duhoven forum, kjer bi se mroale zagovarjati vrednote, mladino osveščat, da so droge škodljive in podobno....

Saj nikogar ne obsojam, jaz bi se verjetno isto obnašal kot se VI, če bi me vzgajali kot vas, ne razumem tega, da ste pač eni tako "duhovno plitvi" (to ni žaljivka), jaz gledam, razmišljam  zraven, vedno vklopim še svoje možgančke, tukaj pa ste eni tako, ne najdem pravega izraza, "razpuščeni" in površinski, nsite čisto diht ali "waterproof", in čudna so vaša razmišljanja, sodeč po starosti. No, naj mi en malo razloži vaše poglede na svet, kajti če sprejmeš različnost, tudi duhovno rasteš, ampak to ne pomeni, da bom toleriral vse, kar mi nekdo servira, češ, da je družebeno sprejemljivo. Imam jaz tudi take kolega, čeprav zelo malo, ki se točno strinjajo s tem, kar sem povedal, pa niso nobeni moralisti ali verniki ali kaj sličnega, ampak pač mislijo in premislijo.  


Pač nastopam v takšni vlogi kot Michael Moore, da pač odvijem kopreno, za katero se radi nekateri potuhnete in skrijete, kjer se ponavadi skriva "hohštablerstvo" in dvojna morala. Ni tako, Lilith? Najbolj mi gre na jetra, pretvarjanje, skrivanje za lepimi besedami in podobno...
Tongue

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #11 - 06.05.2004 at 13:39:48
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 13:30:23:
Pač nastopam v takšni vlogi kot Michael Moore, da pač odvijem kopreno, za katero se radi nekateri potuhnete in skrijete, kjer se ponavadi skriva "hohštablerstvo" in dvojna morala. Ni tako, Lilith? Najbolj mi gre na jetra, pretvarjanje, skrivanje za lepimi besedami in podobno...
Tongue


Ne vem, exo. Ne vem v kakšni vlogi se vidiš, niti kje te V RESNICI čevelj žuli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #12 - 06.05.2004 at 14:01:53
 
Lilith wrote on 06.05.2004 at 13:39:48:
Ne vem, exo. Ne vem v kakšni vlogi se vidiš, niti kje te V RESNICI čevelj žuli.


Ah, dobro veš, zakaj se gre. Jaz ne nasedam takšnim ukanam, da se človek dela nevedneža. Igranje male naivne in nedolžne punčke, to ne pali pri meni. Rek vse pove: "Povej mi s kom se družiš, in ti povem kdo si?", ali pa : "Vrana vrani ne izkljujejo oči." Ne mislim to v slabšalnem pomenu, ampak da ste si pač zelo podobni, na isti korelaciji.

Jasno sem povedal, drugs in alkohol in duhovna osiromašenost. Neko hedonistično, boemsko in vagabuntsko razmišljanje, to vam je večini skupno, le da še nekaterivse zapakirate vse to v neko kvazi filozovsko alu-folijo zavezano z rdečo pentljo, kot ti recimo Lilith, da se ne vidi njena vsebina in se vse lepo sveti na zunaj. Meni pa to preprosto ne gre v računico, da se lahko en odrasel človek narauha, opija in podobno, še bolj žalostno za ženske. To se mi zdi za razjokat, kot vidim amortus pijane in narauhane ljudi. Recimo moj brat je 1x, 2x prišel pijan domov, pa je lepo poslušal, od takrat pa več ne pije, kaj šele da bi zavijal tobak sumljivega porekla, tudi njegova punca je elergična na te stvari, pa še polnoleten ni, pa morda bolj bistro razmišlja kot en 30-letnik. Tukaj pa vidiš vse nađokano, po možnosti še zraven pijano, pa sami odrasli ljudje, žalostno.... Če že pijem, morda kak kozarček preveč, vem, da se bom še vseeno obnašal v  mejah normale, ne bom počenjal neumnosti, ne bo me odneslo...


Gre se zato, da se zdi, da obstaja nepremostljiv miselno-idejni prepad med večino od vas. Naj mi da nekdo sam 1 tehten argument, da je to OK? Ne vem, kaj naj rečem, ne vem, ker vas ne razumem...

Tongue Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #13 - 06.05.2004 at 14:06:11
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 14:01:53:
. Neko hedonistično, boemsko in vagabuntsko razmišljanje, to vam je večini skupno, le da še nekaterivse zapakirate vse to v neko kvazi filozovsko alu-folijo zavezano z rdečo pentljo, kot ti recimo Lilith, da se ne vidi njena vsebina in se vse lepo sveti na zunaj. Meni pa to preprosto ne gre v računico, da se lahko en odrasel človek narauha, opija in podobno, še bolj žalostno za ženske.


Če te prav razumem (in ker uporabljaš moje ime, te verjetno prav razumem), ti meni pripisuješ hedonizem, boemstvo in vagabundizem ob tem pa še opijanje in narauhanje?
Exo, ja ali ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #14 - 06.05.2004 at 14:52:50
 
Lilith wrote on 06.05.2004 at 14:06:11:
Če te prav razumem (in ker uporabljaš moje ime, te verjetno prav razumem), ti meni pripisuješ hedonizem, boemstvo in vagabundizem ob tem pa še opijanje in narauhanje?
Exo, ja ali ne?


Ne bi tebe izrecno izpostavljav, govorim o kolektivu, razen redkih izjem. Ampak te tu ne bi izvzemal, sodiš v kolektiv, ker ne vem, kaj naj rečem, če pa sem videl, naj mižim ali kaj, naj rečem, ne nisem videl "motanja" in vaši rdeče kalnih oči in odsotnosti? Mnogo bližje mi je tale RKC razmišljanje, čeprav imaš tam tudi na žalost precej pričkanj za prazen nič, namesto da bi vladala sloga, ampak tam vsak obsodi reči, ki so za družbo škodljive. Ni mi všeč to, kar počnete, in iz tega razloga tudi ne mislim priti na noben piknik ali srečanje, ker sem črna ovca med vami, edini človek, ki še ni posegal po ilegalnih drogah, ki se ga za vikend ne napoha. Naj samo en reče iz moje starostne skupine oziroma tja do 30 let, da je proti ganji, da je še ni poskusil, ni ga, zato pa sem takoj "posebnež", ki ne sodi v vašo klapo, ki celo vzpodbujate te reči in se sklicujete na vse mogoče reči, ne da bi pri sebi priznali, to je bad, ne, ker vam to prinaša preveč užitkov, tako kot vsako mamilo...

To se mi zdi, čudno, da v teh letih na splošno nič ne premislite, pa ne govorim samo o drogah, na splošno mi nekateri pridete naprej pusti, osiromašeni, duhovni kriplji. Tongue



Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6