Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 18209 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #45 - 07.05.2004 at 09:37:26
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 09:34:17:
Ah, to nima veze s spolnostjo. Koliko vem je živel pri krušnih starših. Tak da so v ozadju lahko druge rane. Tongue


exo .. ne na pamet Grin

nisi strokovnjak ... pa tut referenc za zdravo pamet nimaš Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #46 - 07.05.2004 at 09:42:14
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 09:37:26:
exo .. ne na pamet Grin

nisi strokovnjak ... pa tut referenc za zdravo pamet nimaš Grin


Tako je, tudi ubit se je menda hotel, pa to nima čisto nobene veze s spolnostjo, pa z njegovimi eksezi, vsaj toliko ga jaz razumem, niti slab človek ni, ker ga enačiš s spolnim iztirjencem.... Ti vidiš samo nazven, to večina ljudi počne! Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #47 - 07.05.2004 at 09:50:57
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 09:42:14:
Tako je, tudi ubit se je menda hotel, pa to nima čisto nobene veze s spolnostjo, pa z njegovimi eksezi, vsaj toliko ga jaz razumem, niti slab človek ni, ker ga enačiš s spolnim iztirjencem.... Ti vidiš samo nazven, to večina ljudi počne! Tongue



kje sem pa napisala, da je iztirjenec ...

... mislim, da je do sedaj še vsaka šla prostovoljno ...  Grin

tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom  Grin ne pomaga

Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #48 - 07.05.2004 at 09:58:55
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 09:50:57:
kje sem pa napisala, da je iztirjenec ...

... mislim, da je do sedaj še vsaka šla prostovoljno ...  Grin

tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom  Grin ne pomaga

Grin Grin Grin Grin


Jaz lovim samo kapitalce, male ribice spustim nazaj v vodo,sploh če so v drstu....
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #49 - 07.05.2004 at 10:14:23
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 09:58:55:
Jaz lovim samo kapitalce, male ribice spustim nazaj v vodo,sploh če so v drstu....



tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom   ne pomaga

Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Lizanje v javnosti
Reply #50 - 07.05.2004 at 10:17:51
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 09:34:17:
Ah, to nima veze s spolnostjo. Koliko vem je živel pri krušnih starših. Tak da so v ozadju lahko druge rane. Tongue


Pol mogoče veš, kake rane je imel slavni inkvizitor Tomaž de Torquemada:

http://www.newadvent.org/cathen/14783a.htm
Back to top
 
 
IP Logged
 
exo
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #51 - 07.05.2004 at 10:22:59
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 10:14:23:
tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom   ne pomaga



ja, veš ene ribe prijemljejo skozi vse leto, ene malo kasneje, jaz sem se usredotočil na tiste jesenske, ki so večje in okusnejše ribice...

Zgleda da je tebe veliko ribičev valjalo po rokah, ker imaš odrgjene luskine, pa to po celem telesu, ali pa se rada zadržuješ v tulmunih, kjer je zelo deroča voda, zdi se mi, da si bolj talna riba, ki se prime na vsakršno vabo, torej za športne ribiče, kot sem jaz, dvomim da bi bila zanimiva, če primeš na vsakega črva, prelahko bi te bilo ujeti, pa ni zanimivo, zgubim interes, če se mi ena in ista riba po 2x prime na trnek....  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exo
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #52 - 07.05.2004 at 10:25:14
 
Gru Gru wrote on 07.05.2004 at 10:17:51:
Pol mogoče veš, kake rane je imel slavni inkvizitor Tomaž de Torquemada:

http://www.newadvent.org/cathen/14783a.htm


Morda sem njegova reinkarnacija? Grin Vidiš, vsaj fizično več ne mučim ljudi, torej evolucijsko napredujem, čez par sto let bom morda tibetanski menih. Sicer pa sem že sedaj prava dobričina.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #53 - 07.05.2004 at 10:26:57
 
exo wrote on 07.05.2004 at 10:22:59:
ja, veš ene ribe prijemljejo skozi vse leto, ene malo kasneje, jaz sem se usredotočil na tiste jesenske, ki so večje in okusnejše ribice...

Zgleda da je tebe veliko ribičev valjalo po rokah, ker imaš odrgjene luskine, pa to po celem telesu, ali pa se rada zadržuješ v tulmunih, kjer je zelo deroča voda, zdi se mi, da si bolj talna riba, ki se prime na vsakršno vabo, torej za športne ribiče, kot sem jaz, dvomim da bi bila zanimiva, če primeš na vsakega črva, prelahko bi te bilo ujeti, pa ni zanimivo, zgubim interes, če se mi ena in ista riba po 2x prime na trnek....  Grin



tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom   ne pomaga  
 
p.s.
tebi še nobena ribica ni niti 1x prijela ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #54 - 07.05.2004 at 11:47:20
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 10:26:57:
tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom   ne pomaga  
 
p.s.
tebi še nobena ribica ni niti 1x prijela ...



sem ti že omenil, da se ponavljaš.... Grin ploščo obrni!

ja, a veš kaj, jaz imam specialno vabo na trneku, tak da ne prime vsaka riba, tega niti nočem, da bi vse prijemale, riba mora imeti določeno mero, vagati, pa še odvisno kake sorte je, jaz lovim tiste težje ulovljive, sila redke ribe, je toliko večji užitek, ko mi bo trznola prava... primejo pa tedaj, ko je vreme malo soparno in se dela k dežju, tukaj pa je zelo spremenljivo vreme, vidim samo eno sorto ribic, pa se mi ne ne zdijo tako zanimive, ko pa jih imaš na butanje, ki jih vsak ulovi, tudi ameterski ribič, ki ne izbirajo kvalitete črva ne vabe... popolnoma neinteresantne zame, saj jih lahko vsi imajo, pa se poigravajo z njimi, jo snameš s trneka, ne mine 5 min in že zopet prime... še potruditi se ti ni treba... kaj bom s takimi, ki jih lahko vsi imajo? hvala lepa... Tongue

Ribiči imamo to, česar ti ne poznaš, temu se reče VZTRAJNOST in POTRPEŽLJIVOST, ti pa si preveč razstrešena, indirektna, ne vem, če bi zdražala na enem mestu par sekund, da bi nekje sedela, nepremična, po 6 ali celo več ur.... Hektičnost oziroma preuranjene odločitve se še nikoli niso obrestovale... No, saj okusi so različni, ti tak misliš, jaz malo drugače, pač kot meniš, da je prav... Vsako potezo prej premisli, preden s epodaš v kane vode... jaz mislim...

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #55 - 07.05.2004 at 12:16:39
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 11:47:20:
sem ti že omenil, da se ponavljaš.... Grin ploščo obrni!

ja, a veš kaj, jaz imam specialno vabo na trneku, tak da ne prime vsaka riba, tega niti nočem, da bi vse prijemale, riba mora imeti določeno mero, vagati, pa še odvisno kake sorte je, jaz lovim tiste težje ulovljive, sila redke ribe, je toliko večji užitek, ko mi bo trznola prava... primejo pa tedaj, ko je vreme malo soparno in se dela k dežju, tukaj pa je zelo spremenljivo vreme, vidim samo eno sorto ribic, pa se mi ne ne zdijo tako zanimive, ko pa jih imaš na butanje, ki jih vsak ulovi, tudi ameterski ribič, ki ne izbirajo kvalitete črva ne vabe... popolnoma neinteresantne zame, saj jih lahko vsi imajo, pa se poigravajo z njimi, jo snameš s trneka, ne mine 5 min in že zopet prime... še potruditi se ti ni treba... kaj bom s takimi, ki jih lahko vsi imajo? hvala lepa... Tongue

Ribiči imamo to, česar ti ne poznaš, temu se reče VZTRAJNOST in POTRPEŽLJIVOST, ti pa si preveč razstrešena, indirektna, ne vem, če bi zdražala na enem mestu par sekund, da bi nekje sedela, nepremična, po 6 ali celo več ur.... Hektičnost oziroma preuranjene odločitve se še nikoli niso obrestovale... No, saj okusi so različni, ti tak misliš, jaz malo drugače, pač kot meniš, da je prav... Vsako potezo prej premisli, preden s epodaš v kane vode... jaz mislim...




tebi pa tut laks pa trnek z žegnanim in nedolžnim črvom   ne pomaga  

p.s. Nezaželjen ulov lahko zmeraj vrneš nazaj v vodo

pp.s. Vse kapitalne ribe so že ujete  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #56 - 07.05.2004 at 12:19:21
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 11:47:20:
Ribiči imamo to, česar ti ne poznaš, temu se reče VZTRAJNOST in POTRPEŽLJIVOST,



predvesm, ko študiraš za faks Grin  a ne exorcist Grin

btw. tudi jaz znam lovit ribe ... samo tega že lep čas ne počnem več ... ker jih ne jem ... sem pa mnenja, da se nesmiselne bolečine ne sme prizadejati nikomur .... sem pa z laksom in trnekom zelo spretna Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #57 - 07.05.2004 at 12:28:00
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 12:19:21:
predvesm, ko študiraš za faks Grin  a ne exorcist Grin

btw. tudi jaz znam lovit ribe ... samo tega že lep čas ne počnem več ... ker jih ne jem ... sem pa mnenja, da se nesmiselne bolečine ne sme prizadejati nikomur .... sem pa z laksom in trnekom zelo spretna Grin


Ja, ja, se mi zdi, da ti z lasom loviš moške, kot kavbojec, ki se agresivno zakadi v kacijo, na lov, ne z laksom, ker sicer bi bil bolj pust tvoj ulov, ker se ti drugače ne dajo prijeti... potem pa ga drgneš, namesto bi ga pobožala po grivi... bogi taki žrebci, se mi smilijo, da tako grdo ravnaš z njimi, ampak žrebec potem nazaj odgalopira še k drugim kobilam, ti pa bi ga rada dala na povodec, da bi bil samo tvoj, kaj? ne gre to tak, moraš imeti pristop, strategijo, malo nežnosti pokazat, malo biti bolj taktna, pravšnje besede izbirat, manj govorit, se dobrikati, igrati nedolžno devo itd.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lizanje v javnosti
Reply #58 - 07.05.2004 at 12:33:49
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 12:28:00:
Ja, ja, se mi zdi, da ti z lasom loviš moške, kot kavbojec, ki se agresivno zakadi v kacijo, na lov, ne z laksom, ker sicer bi bil bolj pust tvoj ulov, ker se ti drugače ne dajo prijeti... potem pa ga drgneš, namesto bi ga pobožala po grivi... bogi taki žrebci, se mi smilijo, da tako grdo ravnaš z njimi, ampak žrebec potem nazaj odgalopira še k drugim kobilam, ti pa bi ga rada dala na povodec, da bi bil samo tvoj, kaj? ne gre to tak, moraš imeti pristop, strategijo, malo nežnosti pokazat, malo biti bolj taktna, pravšnje besede izbirat, manj govorit, se dobrikati, igrati nedolžno devo itd.... Grin



vidim, da full znaš žrebce krotit Grin

moja izkušnja ... najbolj divji žrebec pali na najmehkejšo roko Grin

lasa pa ne znam uporabljat Grin ... mogoče zato ker mi ni treba

ps: Tebi tut žegnan in krščen črv ne pomaga Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lizanje v javnosti
Reply #59 - 07.05.2004 at 12:42:33
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 12:33:49:
vidim, da full znaš žrebce krotit Grin

moja izkušnja ... najbolj divji žrebec pali na najmehkejšo roko Grin

lasa pa ne znam uporabljat Grin ... mogoče zato ker mi ni treba

ps: Tebi tut žegnan in krščen črv ne pomaga Grin Grin Grin Grin


Punca, nikar ne bodi zafrustrirana, res je, da si že v letih, ampak saj še morebiti vendarle zapecaš kakega ločenca.... Upanje na koncu zamre, pravijo Rusi. Ne skrbi, zagotovo ne boš ostala železna devica. Ti samo poslušaj moje nasvete, čim manj govoriti, pa bo, ko boš imela zmenek, nikar ne odpiraj ust, šele, ko boš zasadila sekirco v med, da boš poročena,  da ga boš nase privila recimo z otroki, potem pa lahko govoriš, jodlaš, poješ, koliko ti duša da; če ne bo mogel zaspati, si naj da walkman gor na ušesa, ali pa ti kriči, da boš ob duško in glas, bo vsaj za nekaj časa mir, ha, ha, ha.
Grin

Ti imaš nadpovprečno razviti dar govora, vidiš, tega pa moški tudi ne marajo preveč, zato me upoštevaj, nasvet dobre krščanske duše? Bog s teboj!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6