Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11121 times)
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Spomladansko druzenje
11.05.2004 at 12:54:22
 
Ze lani sem obljubljal piknik.. sedaj pa izpolnjujem svojo obljubo.  Grin

Piknik bo to soboto - 15. maja 2004 na Strmcu pri Polensaku - malo izven Ptuja (natancna navodila, opis poti se sledijo pravocasno). V primeru slabega vremena bo srecanje prestavljeno na 29. maja 2004 (zadnja sobota v maju).

Se par besed o stvareh, ki so na razpolago.. Celotna zadeva je bolj v obliki "back 2 nature".  Wink Na razpolago je kamin, gril, mala plinska bomba, 8 stolov, 2 mizi (ena miza, ena mizica), umivalnik - sod z dezevnico.. za bolj "ta fine" imamo tudi nekaj vode iz kanistrov.. 8) Aja.. in najboljse na koncu.. WC - v naravi.. brez neprijetnih vonjav za stirimi stenami..  Grin Roll Eyes

Glede hrane in pijace pa takole.. Najboljse, da vsak prinese nekaj s sabo.. pa bo stvar resena.

Prostora je veliko, tako da guzve ne bo.. Fajn pa je, ce si zraven prinesete kaksne stolcke, armaflekse, itd..

Aja, pa se nekaj.. ce bo kaksna plohica se lahko tudi v hisko skrijemo..  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spomladansko druzenje
Reply #1 - 11.05.2004 at 17:47:31
 
Uj, to pa je blizu, skoraj ne bi smel spustiti take priložnosti...

Jaz lahko prinesem pletenko belega haloškega vina - 5l? Seveda, če pridem... Bo premalo to, če ne lahko več, še gemaj polega? Samo se mi zdi, da tukaj nihče ne pije, bova pač sama Ziby, kaj praviš?

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Spomladansko druzenje
Reply #2 - 11.05.2004 at 20:54:01
 
to mi deli exo..koncno si ded ratal Grin...samo pazi, Edi sam spije 5l Grin.
welcome exo Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spomladansko druzenje
Reply #3 - 11.05.2004 at 22:29:10
 
Ziby2 wrote on 11.05.2004 at 20:54:01:
to mi deli exo..koncno si ded ratal Grin...samo pazi, Edi sam spije 5l Grin.
welcome exo Wink



Saj pravim, to je cirka 10km zračne črte od mene, tega skoraj ne bi smel izpustiti, skoraj bi bil greh. Saj pravim, za vino jaz lahko komot poskrbim, koliko hočeš, od belega do rdečega... Samo baje ženske tukaj zgoraj nič ne pijejo, he, he, neokusna šala, Grin tak da lahko Edi komot proba našo kvinto, ki je 100 proti 1 v primerjavi z njihovo dolenjsko čmigo, naspol H2O, imenovano cviček, ki ga povprečen ded spije 10l.  GrinTak da lahko namesto 5l pripeljem, seveda, če se bom odločil, da pridem, 10 litrov, kar v kišti lahko po 1l, za vino ni problem.

Ampak po drugi strani pa razmišljam, da nočem motiti vaše idile, ker je kar nekaj ljudi tu gori malo razjarjenih - pissed off, jim ne dišim najbolj, čeprav ne vidim objektivnega razloga, zakaj me ne marajo, he, he..; pa ne bi bil nekako rad tisti motilni člen, da bi prišlo do efekta "pes in mačka", oziroma izgibanja, da bi vam za prazen nič naredil zbrko, zdesetkal vašega "grupnega", čeprav sem v javnosti zelo umirjen in plah fantič, ampak nočem, da se bi zaradi mene nekako takole odločali: "Če exo pride, potem jaz ne pridem, ker ga težko prenašam." Zabave pa vam jaz nikakor nočem pokvariti, ker imam občutek, da sem včasih najmanj zaželena oseba na Gapetu, zato je moj sum še toliko bolj podkrepljen in opravičen...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Spomladansko druzenje
Reply #4 - 11.05.2004 at 22:39:05
 
napacno sodis o sebi exo...vedno in povsod si dobrodosel.
ce bi imel kake zadrzke do bilokere osebe, potem  ne bi javno objavil srecanja.
torej se enkrat :
vsi ste dobrodosli tudi Ti Exo
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: Spomladansko druzenje
Reply #5 - 12.05.2004 at 08:08:22
 
Upam, da bo dež, da se lahko vidimo 29. maja, ker to soboto jaz namreč ne morem  Cry Cry Cry, pa še od Exota vinček bi rad probal  Grin Tongue
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Spomladansko druzenje
Reply #6 - 12.05.2004 at 11:44:41
 
exorcist wrote on 11.05.2004 at 17:47:31:
Uj, to pa je blizu, skoraj ne bi smel spustiti take priložnosti...

Jaz lahko prinesem pletenko belega haloškega vina - 5l? Seveda, če pridem... Bo premalo to, če ne lahko več, še gemaj polega? Samo se mi zdi, da tukaj nihče ne pije, bova pač sama Ziby, kaj praviš?

Grin



a je tebi municije zmanjkalo ... 5l vina vs 3 kozarci kolikor si jih vturil svojim obiskovalcem


madonna kok novih alkoholikov
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Spomladansko druzenje
Reply #7 - 12.05.2004 at 12:31:07
 
Mogoče se mi posreči prit... sam ne bom sama... Pridem tudi s Matejo Wink Tak, da rahlo računajte name Wink 8)

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spomladansko druzenje
Reply #8 - 12.05.2004 at 12:38:21
 
sinjeoka wrote on 12.05.2004 at 11:44:41:
a je tebi municije zmanjkalo ... 5l vina vs 3 kozarci kolikor si jih vturil svojim obiskovalcem


madonna kok novih alkoholikov



Od kod tebi ta ideja? Mislim, da smo tukaj skoraj vsi odrasli ljudje in vsak zase ve, koliko lahko spije in koliko ne, tudi za svoje početje odgovarja vsak sam, mene to ne moti, da bi mu pridigal, če bo kateri morda kak kozarček več zvrnil kot sicer, zato mi ne podturavat nekega kao moralista, ker to nisem. Pravzaprav pa je to povsem OK, če se tudi kaki kozarček preveč spije, če si v dobri družbi in si dobre volje, ta še ni nikomur zaškodil. Pa pravim, da to ni moja stvar, zato bodite brez skrbi, ker ne bom nikogar odiral ali karkoli pisal o njem, to se me ne tiče. 10l vina bom pripeljal, samo zate 1l rdečega, da te "zaverižimo", da boš bolj mirna, da pomešaš svojo "divjo" kri s Kristusovo krvjo, potem boš mirna kakor zajček, ali pa morda celo obratno? He, he...  Grin

Saj sem računal, če vas pride samo 20 ljudi in se nazdravi z 10 l, je to 0,5l na vsakega, he, he... Tak, da še lahko vzamem, kaki liter šnopseka in naredimo kako "medico", če ga pomešamo z medom, za vse tiste, ki ne vozijo ali pa ne pijejo vina, se ve..... (ah samo ker vas je večina mehkužcev, verjetno žganje ni najboljša ideja) Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Spomladansko druzenje
Reply #9 - 12.05.2004 at 13:07:48
 

 za osvežitev spomina ... ker ti je dolgoročni že pregorel (prov fajn da nič ne brišete Grin):

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...

aja ... pa mene na srečanje ne bo (pa ne zaradi tebe)
... zato ne trogaj tistega litra zame

exorcist wrote on 12.05.2004 at 12:38:21:
Od kod tebi ta ideja? Mislim, da smo tukaj skoraj vsi odrasli ljudje in vsak zase ve, koliko lahko spije in koliko ne, tudi za svoje početje odgovarja vsak sam, mene to ne moti, da bi mu pridigal, če bo kateri morda kak kozarček več zvrnil kot sicer, zato mi ne podturavat nekega kao moralista, ker to nisem. Pravzaprav pa je to povsem OK, če se tudi kaki kozarček preveč spije, če si v dobri družbi in si dobre volje, ta še ni nikomur zaškodil. Pa pravim, da to ni moja stvar, zato bodite brez skrbi, ker ne bom nikogar odiral ali karkoli pisal o njem, to se me ne tiče. 10l vina bom pripeljal, samo zate 1l rdečega, da te "zaverižimo", da boš bolj mirna, da pomešaš svojo "divjo" kri s Kristusovo krvjo, potem boš mirna kakor zajček, ali pa morda celo obratno? He, he...  Grin

Saj sem računal, če vas pride samo 20 ljudi in se nazdravi z 10 l, je to 0,5l na vsakega, he, he... Tak, da še lahko vzamem, kaki liter šnopseka in naredimo kako "medico", če ga pomešamo z medom, za vse tiste, ki ne vozijo ali pa ne pijejo vina, se ve..... (ah samo ker vas je večina mehkužcev, verjetno žganje ni najboljša ideja) Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Spomladansko druzenje
Reply #10 - 12.05.2004 at 13:14:18
 
goinup wrote on 12.05.2004 at 08:08:22:
Upam, da bo dež, da se lahko vidimo 29. maja, ker to soboto jaz namreč ne morem  Cry Cry Cry, pa še od Exota vinček bi rad probal  Grin Tongue


Se pridružujem tem željam. Jaz tudi 29.5. ne bi imel zadržkov. To soboto pa ne morem.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Spomladansko druzenje
Reply #11 - 12.05.2004 at 13:15:48
 
Quote:
Obeti

V petek bo prevladovalo sončno vreme, predvsem na vzhodu države bo še pihal severovzhodni veter. V soboto bo sprva sončno, popoldne in zvečer pa spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami.


??? Roll Eyes 8) Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Spomladansko druzenje
Reply #12 - 12.05.2004 at 13:22:41
 
dobr Iga na vremensko napoved se zanašat, smo se pa ja že naučili, da ne drži več tako, sploh ne 4 dni pred dogodkom...sicer je res, da se jim včasih še kaj posreči napovedat, a vendarle....kle že 3 dni ne dežuje, čeprav je bla napoved, da bo Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spomladansko druzenje
Reply #13 - 12.05.2004 at 14:01:54
 
13:56:18 [sinjeoka*] exorcist> aja, bi me tok rad spoznal, da boš prišel navkljub temu, da te folk (nekateri) ne marajo?

Ne, Sinejoka, imaš popolnoma prav. Verjetno res ne bom prišel.... sem skužil, kaj si mislila povedati, da je to celo "noro", da pridem, pač blizu je, je pa brezveze, da delam zbrko....

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Spomladansko druzenje
Reply #14 - 12.05.2004 at 14:25:13
 
exorcist wrote on 12.05.2004 at 14:01:54:
13:56:18 [sinjeoka*] exorcist> aja, bi me tok rad spoznal, da boš prišel navkljub temu, da te folk (nekateri) ne marajo?

Ne, Sinejoka, imaš popolnoma prav. Verjetno res ne bom prišel.... sem skužil, kaj si mislila povedati, da je to celo "noro", da pridem, pač blizu je, je pa brezveze, da delam zbrko....

Wink



od kdaj pa ti mene jemlješ resno  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3