Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5673 times)
exorcist
Ex Member




Večni zaljubljenci
18.05.2004 at 20:11:26
 
Večina ljudi ne zna ljubiti v celoti, ampak zato usmerijo svoja čustva le na eno podrobnost, detajl na človeku. S tem se branijo, da bi človeka vzljubili kot celoto in hkrati pred spoznanjem, da tega ne znajo. Ker je ta samoobramba precej šibka, si prizadevajo, da bi si jo utrdili s pogostim zaljubljanjem. Tak človek je venomer "zaljubljen", zato si umišlja, da je nadpovprečno sposoben za ljubezen. Gotovo ste že slišali koga, ki je govoril, da je "nonstop" zaljubljen, tako si tudi sam misli, ampak v bistvu gre za samoprevaro.
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Večni zaljubljenci
Reply #1 - 18.05.2004 at 21:34:45
 
V čem je point odpirati vedno nove topice, brez zaključka že odprtih?
Kaj sploh hočeš s tem topicom? Si dal to izjavo na znanje ali imaš kako vprašanje ali se ne strinjaš s tem ali ti je dolgčas?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exo,go get a life
Guest




Re: Večni zaljubljenci
Reply #2 - 18.05.2004 at 21:52:07
 
Pikici oziroma Exorcistu je dolgčas da.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Večni zaljubljenci
Reply #3 - 18.05.2004 at 21:56:07
 
Quote:
V čem je point odpirati vedno nove topice, brez zaključka že odprtih?
Kaj sploh hočeš s tem topicom? Si dal to izjavo na znanje ali imaš kako vprašanje ali se ne strinjaš s tem ali ti je dolgčas?


Hja, veš, kako je, če nekomu kaj ne paše, naj ne bere, naj ignorira, saj nisi v nič prisiljen, da bi te mučil, da si moraš pod nujo prebrati. Jaz tudi ne berem psostov pod enimi rubrikami, skoraj nič, če me ne zanima tematika. Isto sem se jaz zgražal ob Kalinih postih o šamanizmu, ampak to je osebna svoboda in volja posameznika, kaj počne, kaj piše, pa če 10 topikov odpre dnevno, sj lahko greš mimo, kot da se ni nič zgodilo... Obstaja tudi razlika med posamezniki, da smo eni bolj aktivni, drugi manj, tretji pa sploh ne, kot recimo ti....
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Večni zaljubljenci
Reply #4 - 18.05.2004 at 22:00:08
 
Dobro, ampak vseeno mi nisi odgovoril.
Torej ponavljam vprašanje:
je prvi post v tem topicu trditev ali vprašanje ali pač izjava kot izjava ali bi rad repliko (in kakšno, če...), nasvet, debato...

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Večni zaljubljenci
Reply #5 - 18.05.2004 at 22:06:26
 
Quote:
Dobro, ampak vseeno mi nisi odgovoril.
Torej ponavljam vprašanje:
je prvi post v tem topicu trditev ali vprašanje ali pač izjava kot izjava ali bi rad repliko (in kakšno, če...), nasvet, debato...



ni mi, da bi se kregal s tabo, ker ne maram anonimnežev... saj pravim, če te kaj moti, me spreglej, kot da me ni, kot da ne obstajam, pa bo problem rešen, ker se tvoja opazka nanaša izključno na mojo osebnost, še zdaleč pa ne na moje poste in pisanje, če bi kdo drug topike odpiral, se ne bi zgražal, ampak  ti grem v nos le jaz, in to ni fairplay... v tem je poanta...
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Večni zaljubljenci
Reply #6 - 18.05.2004 at 22:12:41
 
he he he, ti meni o fair playu. he he he.
Če bi se mi dalo, bi te jebal čisto v vsakem tvojem napisanem postu, glede na to, kaj vse si že uspel izjavit iz svojih pokvarjenih ust.

No, naj ti bo noč lahka brez kreganja z mano.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Večni zaljubljenci
Reply #7 - 18.05.2004 at 22:16:33
 
Quote:
he he he, ti meni o fair playu. he he he.
Če bi se mi dalo, bi te jebal čisto v vsakem tvojem napisanem postu, glede na to, kaj vse si že uspel izjavit iz svojih pokvarjenih ust.

No, naj ti bo noč lahka brez kreganja z mano.


saj nisem zahteval, da bi me vsi marali..... pač tvoje mnenje o meni, do katerega imaš vso pravico, ki je pač takšno kot je, ampak imam vsaj več prijateljev kot sovražnikov, vsaj zaenkrat, kar mi je mnogo ljubše....
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Večni zaljubljenci
Reply #8 - 18.05.2004 at 22:22:20
 
exorcist wrote on 18.05.2004 at 22:16:33:
imam vsaj več prijateljev kot sovražnikov, vsaj zaenkrat, kar mi je mnogo ljubše....


Pol pa se potrudi, da bo tako tudi ostalo.
Ker s tvojimi podlimi izpadi (kot jih imaš tukaj na forumu) jih lahko hitro izgubiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Večni zaljubljenci
Reply #9 - 18.05.2004 at 22:26:14
 
Quote:
Pol pa se potrudi, da bo tako tudi ostalo.
Ker s tvojimi podlimi izpadi (kot jih imaš tukaj na forumu) jih lahko hitro izgubiš.


ne verjamem, pravi prijatelj ostane za vedno pravi prijatelj, sicer ne bi bil moj prijatelj, ker imam za to dokaj visoke kriterije, predem si nekdo pridobi moje zaupanje... čeprav so taki redki, jih imam kar nekaj, vsaj vem, da me ne bodo razočarali, da se lahko nanje vedno zanesem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Večni zaljubljenci
Reply #10 - 19.05.2004 at 14:04:32
 
exorcist wrote on 18.05.2004 at 22:26:14:
ne verjamem, pravi prijatelj ostane za vedno pravi prijatelj, sicer ne bi bil moj prijatelj, ker imam za to dokaj visoke kriterije, predem si nekdo pridobi moje zaupanje... čeprav so taki redki, jih imam kar nekaj, vsaj vem, da me ne bodo razočarali, da se lahko nanje vedno zanesem...




potem verjetno tudi ti njih ne želiš razočarat?
(dvojni offtopic, najprej izhodiščne teme, pol pa še trenutne debate Grin)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Večni zaljubljenci
Reply #11 - 19.05.2004 at 16:02:12
 
Grin
Za prepir sta vedno potrebana DVA.
Kaj pa če se vmeša še tretji?
Potem nastane TRIKOTNIK.
Recmo BERMUDSKI.
Ta pa mene na nekaj spominja.
Tam doli na
podoben je nečem,
ki se nahaja nekje na ženskem telesu...
nekje, saj veste kje...
Pa smo tam NA BERMUDIH!

Lips SealedEj vidva, nista tolk fer, da bi se ne kregala. Kaj vaju moti? Črna luna?
Evo, konc štosa. Gremo dalje.
Iz Bermudov, smo spet pri temi, ki je neizčrpna, pa če naklepem milijon postov, bom napisala:
Večna tema ni nobena, ker prav nihče ni sposben  skoz isto pisat, tko k se tud ne da Gapetu vse brat al pa brisat. Sej bi ga reveža pobralo. Izčrpalo. In sedaj smo pri večnem zajubljanju. To nekateri počno, pa kaj pol, saj na koncu izčrpajo al sebe, al pa drugi njih. Konec je vedno isti. Lahko je letet iz cveta na cvet, brez čustev in brez vesti. Kako se jim le zdi? Večni osvajači, pijavke, krvosesi, ki nimajo niti trohice soli v glavi, ker bi drugače z eno osebo zdržali.
Dovolj patetike in poezije. Po domače je res bad vsak dan jest iti kos ćnega kruha z isto salamo-a ni? Na koncu se ti upre za kozlat una salama, pa kruh, pa mine te volja dol ajfa. Edino človeško bitje ima v svoji naturi ene take bedne sprevženosti, da stalno proba kaj je novega za pojest, za zvrnt v grlo, al pa za po seksat, če že hočte. Ni panike. Pa naj? Vsak na koncu koncev sam odloča, kaj bo jedel in s kom. Poznam ljudi, ki še jesti ne znajo. Mečejo vase vse povprek, brez stila, enostavno kr z rokami, na koncu pa si še rok ne umijejo. Ali pa ene, ki jedo lepo počasi, z užitkom, brez une distance časa, uživajo na moč in na koncu se imajo lepo. Pa kaj je lepšega od polnega trebha. Vse pišem v prispodobi. Jesti naj pomeni ljubiti al pa seksat. Prav?
In dalje. Nekomu je ravno tisti filing osvajanja in zadovoljitve ter osvojitve ženskega bitja enkraten filing, brez katerega ne more in ne zna živet. Kaj češ? Vsakega navdušuje nekaj. Ni pa res, da je pogosto zaljubljanje pomanjkanje samozavesti. Ravno obratno. Še kako veliko jo taki subjekti potrebujejo. Prvič da nekoga telesno osvojijo al pa duhovno. No in? Zakaj se vidva kregata nimam pojma? Poznam pa besedo obsedenost-ko smo obsedeni z nekom ali pa s stvarmi, je po domače vse že na začetku obsojeno v propad. Žal. Ko nas slabosti, strasti, obsedenosti, hotenja, zavist zapeljejo v brezno... smo pa v uni črni lukni...Brezdno brez dna. Po domače smo ADIJO in TEMA. BERMUDI! Spet!
Me razumeta vidva?
lp
Pa ne se kregat, ker ne bosta daleč prišla.  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Večni zaljubljenci
Reply #12 - 20.05.2004 at 10:34:57
 
m wrote on 19.05.2004 at 14:04:32:
potem verjetno tudi ti njih ne želiš razočarat?




exo, kdo že koga ignorira?  Roll Eyes


mi je ta tema res zanimiva, zato nadaljujem, kopija (mojega dela) pogovora s chata - o prijateljih:


10:09:55 [Marjana] in po kakih kriterijih jih izbiraš?

10:10:58 [Marjana] sem to isto včeraj exota na forumu spraševala, pa nisem dobila odgovora... a veš, kako se odločiš, kdo je 'vreden' - pa zakaj bi drugi menili, da si ti 'vreden' ?

10:11:21 [Marjana] koliko si pripravljen naredit za to, da si ti vreden zaupanja, prijateljstva?

10:11:50 [Marjana] a čakaš na to, da drugi naredi prvi korak... al ga narediš ti?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Večni zaljubljenci
Reply #13 - 20.05.2004 at 10:57:56
 
m wrote on 20.05.2004 at 10:34:57:
exo, kdo že koga ignorira?  Roll Eyes


mi je ta tema res zanimiva, zato nadaljujem, kopija (mojega dela) pogovora s chata - o prijateljih:


10:09:55 [Marjana] in po kakih kriterijih jih izbiraš?

10:10:58 [Marjana] sem to isto včeraj exota na forumu spraševala, pa nisem dobila odgovora... a veš, kako se odločiš, kdo je 'vreden' - pa zakaj bi drugi menili, da si ti 'vreden' ?

10:11:21 [Marjana] koliko si pripravljen naredit za to, da si ti vreden zaupanja, prijateljstva?

10:11:50 [Marjana] a čakaš na to, da drugi naredi prvi korak... al ga narediš ti?



Marjana ne gre se za "vrednost" človeka, ker kdor se ima za večvrednega, je le suženj lastnega napuha. Vsak pa ima pravico, da si sam izbere "prave" prijatelje, s kom se druži, ker kot veš, eni ljudje so nam bolj simpatični, drugi malo manj. Zdaj pa je odvisno od posameznika, kakšne kriterije ima za sklepanje prijateljstva, morda si ga izbere čisto po nekih nezavednih vzgibih, po naključju, morda zavestno, da pač najde tisto nekaj, kar ceni na njem in mu je pomembno za prijateljevanje.

Jaz se lahko z nekom dobro razumem, ampak to še ne pomeni, da sva prijatelja... Predpisovati pa mi ne more nihče, s kom naj bom....
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Večni zaljubljenci
Reply #14 - 20.05.2004 at 10:59:53
 
exorcist wrote on 20.05.2004 at 10:57:56:
Vsak pa ima pravico, da si sam izbere "prave" prijatelje, s kom se druži, ker kot veš, eni ljudje so nam bolj simpatični, drugi malo manj. Zdaj pa je odvisno od posameznika, kakšne kriterije ima za sklepanje prijateljstva, morda si ga izbere čisto po nekih nezavednih vzgibih, po naključju, morda zavestno, da pač najde tisto nekaj, kar ceni na njem in mu je pomembno za prijateljevanje.




ravno o tem te sprašujem, exo, kako je s tem  PRI TEBI Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2