Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 8865 times)
Kr_eden
Ex Member




Kdo se hoče odkrižati exorcista
31.05.2004 at 16:50:19
 
Me zanima kateri izmed tukajšnje "gadje zalege", če si pomagamo s xabarasovo prispodobo (pa brez zamere xabaras Grin ), je tak frajer, da exotu sproti krade vsak nick, ki ga uporabi kot gost?

Me zanima, če je ta frajer res frajer in ima jaja, da prizna ali je pa to čisto navadna sluz sluzasta ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #1 - 31.05.2004 at 23:14:10
 
Quote:
Me zanima kateri izmed tukajšnje "gadje zalege", če si pomagamo s xabarasovo prispodobo (pa brez zamere xabaras Grin ), je tak frajer, da exotu sproti krade vsak nick, ki ga uporabi kot gost?

Me zanima, če je ta frajer res frajer in ima jaja, da prizna ali je pa to čisto navadna sluz sluzasta ???  


Če si registriran, potem teh težav ne moreš imeti. Temu bi rekel prednost registracije.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #2 - 31.05.2004 at 23:41:25
 
Tudi če se tedensko, dnevno ali mesečno registriraš ne moreš imeti težav.  Ravno tako ne če vedno znova po tisoče postov brišeš.
Edina težava je v tem da bolnik izpadeš, kar tudi si. Ti in Exco.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #3 - 01.06.2004 at 05:38:12
 
Andres wrote on 31.05.2004 at 23:41:25:
Tudi če se tedensko, dnevno ali mesečno registriraš ne moreš imeti težav.  Ravno tako ne če vedno znova po tisoče postov brišeš.
Edina težava je v tem da bolnik izpadeš, kar tudi si. Ti in Exco.  

Andres


Andresu, samo za tebe in na tebe Grin

...

Pa še enkrat ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #4 - 01.06.2004 at 05:43:16
 
Oj Andresu, bolestnog mozga, pardon, ti tako ali tako nimaš mozga, pozabil sem prejle, pri povračanju nate, celulitarsko grupno opravljam to dela nate ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #5 - 01.06.2004 at 10:04:16
 
Mislim....da prav to počnem mislim. Forum je zato, d lahko ljudje napišejo oz. povejo svoje misli, želje, sanje, debatirajo o vsem kar je možno in debata je tu.

Kaj bi bilo če bi bili vsi ljudje enaki, si podobni?

Mar ne bi bilo dolgočasno?

Vsi tukaj, ke pač hodite na forum radi izrazite svoje misli in poveste kako in kaj_VSAK PO SVOJE! Zaradi tega je tudi ta forum tako zelo zanimiv in recimo nevsakdanji.

Živi in pusti živeti!
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #6 - 01.06.2004 at 12:48:42
 
Če kdo teži, pol pa mu zatežiš nazaj, pa leti k mamici in tuli da mu ta in ta teži, ni zrel za na forum.
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #7 - 01.06.2004 at 15:29:17
 
Yvonne wrote on 01.06.2004 at 10:04:16:
Mislim....da prav to počnem mislim. Forum je zato, d lahko ljudje napišejo oz. povejo svoje misli, želje, sanje, debatirajo o vsem kar je možno in debata je tu.

Kaj bi bilo če bi bili vsi ljudje enaki, si podobni?

Mar ne bi bilo dolgočasno?

Vsi tukaj, ke pač hodite na forum radi izrazite svoje misli in poveste kako in kaj_VSAK PO SVOJE! Zaradi tega je tudi ta forum tako zelo zanimiv in recimo nevsakdanji.

Živi in pusti živeti!


Yvone!

Po 12 postih nimaš dovolj zrele perspektive o vsem kar se tu dogaja.  Malo časa si vzemi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #8 - 02.06.2004 at 09:26:52
 
Alex,

Exo se hoče križati sam. Že ničkolikokrat je padel ven, obsojal, kritiziral in odpiral topice ki so že 100x načeti.

Fant je inteligenten, ampak v ključnem momentu, mu inteligenca zdrsne precej nizko. In ko v takem stanju piše, je precej nesprejemljiv.

Podobno deluješ tudi ti. Sposoben si napisat kvalitetne in dobre misli, potem te nekaj popade in serješ vsevprek.

Podobno se obnašamo mi vsi. Sam kot kaže precej bolj poredko.!.

Aleks, toplo ti priporočam, da narediš kak dan mal vdiha in izdiha, ter si prebereš svoje pisarije tu gor. Če rabiš link do tistih prvih-tastarih, ti ga lohk zrihtam.

Presenečno boš ugotovil, da nekaj v mojem pisanju drži.

Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #9 - 02.06.2004 at 13:17:08
 
Včasih je bil na forumu MIke. Smiley  Fant je vsepovprek pisal in se zapisal, samo ta njegova telovadba ni bila bolana, drug smisel je imela, vsaj jaz to tako vidim.   Več kot le Mike jih je bilo, samo trije pa so extremisti.   Kreden, Exco in Hymenamais ali nekaj takega. No, vmes se še kdo najde, vendar brez posebnega poudarka, da bi si prislužil mesto celo na črni listi uporabnikov.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #10 - 02.06.2004 at 14:38:15
 
Yvonne wrote on 01.06.2004 at 10:04:16:
Mislim....da prav to počnem mislim. Forum je zato, d lahko ljudje napišejo oz. povejo svoje misli, želje, sanje, debatirajo o vsem kar je možno in debata je tu.



Že, že, samo kako, način.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #11 - 02.06.2004 at 14:41:28
 
Yvonne wrote on 01.06.2004 at 10:04:16:
Vsi tukaj, ke pač hodite na forum radi izrazite svoje misli in poveste kako in kaj_VSAK PO SVOJE! Zaradi tega je tudi ta forum tako zelo zanimiv in recimo nevsakdanji.

Živi in pusti živeti!


Torej je sprejemljivo, da nekdo po tebi pljuva?

Si to želimo gledati, brati, kako nekdo po nekomu pljuva?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10694

Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #12 - 02.06.2004 at 17:19:47
 
lahko se odkrižamo katere koli osebe, pa se ne bo nič spremenilo...dokler obstaja določeno mišljenje, delovanje in vrednotenje... zato kle spet prav pride rek:

spremeni sebe in spremenil se bo svet Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #13 - 02.06.2004 at 17:32:49
 
Kali spreminjaš svoj vrt, sadiš rožce in solato,  postaviš klopco, vodnjak,  bazenček za otroke, tako da prav lepo je videti in pa tudi počutje je super.

No, potem ti pridejo huligani, ki ščijejo na solato, hodijo po rožah, klopco ti itak razžagajo, da o otroškem prebodenem bazenu niti ne govorim. Ostal je le še betonski vodnjak, ki jim ga nekako ne gre uničiti do konca. Lahko pa se tam umijejo.

Spreminjaj pri sebi je torej rek. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #14 - 02.06.2004 at 17:43:48
 
Grin Grin

Nerodna reč, ker nekateri pač "huligane" dobesedno privabljajo, naj jim pridejo scat po solati (ali bolje, srat na glavo  8) ).

Če si iz pravega testa, si lahko brez skrbi, da ne bo nobenih huliganov blizu.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4