Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 8901 times)
exo v exilu
Guest




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #30 - 04.06.2004 at 17:22:50
 
Andres wrote on 03.06.2004 at 21:37:18:
To ni otročarija kume.  Samo pred dejstvo sem  Kali par postov višje postavil.  

Andres


Hm, Andres, mislim, da ti tudi nisi vsem všeč, posebaj ko ljudi posiljuješ s svojimi seksualnimi fintami, kot recimu mene na chatu. Vedno, ko sem gor prišel si začel nažigat spolnost, samo spolnost, spolnost, spolnost... Za ene je to intimna stvar in ne rabijo interpretov, da bi jim razlagali, kaj se njim osebno zdi v redu, še manj pa , da bi jih posiljevali s svojim spolnim mišljenjem....
Tongue

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #31 - 04.06.2004 at 19:51:47
 

Ne poznam tistega, ki bi bil vsem všeč. Nikoli pa nisem mislil, še manj napisal, da bi bil konkretno jaz vsem všeč.  In to glede spolnosti.  A bi rajši od mene recept za pripravo lososove omake?  Se ne ukvarjam s kuhanjem.  Grin
In mimogrede. Tole glede tvojega guest posta.  Na zelo tanek led si stopila.  Cheesy

Andres  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #32 - 04.06.2004 at 19:54:39
 
Quote:
Nema primirja, kulj, bomo pač srali naprej.  Cheesy Cheesy Cheesy

Gape, A, Iga..............




in.....



nič dorečenega.

Se pravi, je tolko bolan, da ne more več brez mene, ker če bi lahko, bi napisal, da jaz za njega več ne obstajam, tako pa ta preverzneš ne more iz svoje kože.
Pa branite ga, vsi na njegovo stran.
Itak se že ve konec, spet krivec, Kr_eden  Grin



Quote:
Rad bi se opravičil vsem administratorjem in tistim, ki lahko vidijo zaprti del foruma za eno veliko laž in igro katero sva igrala z eno osebo.
Kajti v vsej svoji podlosti sem na kolenih prosil to osebo naj zapiše o meni nekaj pozitivnih stvari, da bi me vi vsaj deloma imeli v lepši in boljši luči, ker sem podel in nizkoten sem to izrabil in prišel do tega na podlagi izkoriščanja zaupanja neke vam drage osebe.
Ker sem pokvarjen in zvit mi je ta oseba nasedla in napisala o meni nekaj pozitivnih besed, prosim, da temu ne verjamete, kajti to je laž in igra katero sem zaigral ob pomoči le te osebe.
Nisem duhovnež in nikoli nisem bil, sem le barabin in prevarant kateri uživa ob zajebavanju in izkoriščanju drugih ljudi, predvsem duhovnih ljudi in jih prav z užitkom moti na njihovi poti k Svetlobi.
Ker je v meni več teme kot svetlobe sem prijadral na ta forum prav z namenom, da csaj nekaj ljudi spravim z prave poti ali d ajim vsaj delno zaustavim proces širjenja zavesti na poti k Božji Luči.
Pokvarjen sem in podel, zato se sedajle ob napadu pozitivnih misli kesam pred vsemi vami, tudi tistimi, ki ne vedo za kaj gre.
Če mi lahko mi odpustite, če ne, tudi prav.
Opravičujem s etudi osebi katero sem tako grdo in podlo izkoristil, da je o meni napisala nekaj kar ni res.

Zato vsi kateri ste vedeli vsaj prebližno kakšen je moj namen biti tukaj ste imeli prav, seveda se nisem dal saj sem poln samovšečnosti in nabitega egota, špila mi 200 na uro, ne 100.

Ker pa ob vsej tej svoji pokvarjenosti in barabinstvu tega sam ne uvidim ampak samo ob takšnih izpadih napada pozitivnega mišljenja se kesam tudi za vnaprej, če bom še napisal kaj neumnega, neumestnega, žaljivega, provokativnega in črnega.

Tak pač sem in zgleda, da bom tak ostal, zato prosim vse kateri ste brali moje poste, vaje in mantre ne jemljite tega resno, sploh pa ne uporabljajte teh stvari ker so zlonamerne, dobro skrite kode katere vas peljejo v črno ne pa v belo stran življenja.

Hvala vam na branju, predvsem pa na razumevanju mojega stališča, pokvarjenega in podlega.

Nič kar sem tukaj gori napisal ni res, je vse plod moje neumnem bujne, ponorele domišljije.

Pokesani, pokvarjeni bedak in kreten Kr_eden




Back to top
 
 
IP Logged
 
aexo v exilu
Guest




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #33 - 04.06.2004 at 20:03:07
 
Andres wrote on 04.06.2004 at 19:51:47:
Ne poznam tistega, ki bi bil vsem všeč. Nikoli pa nisem mislil, še manj napisal, da bi bil konkretno jaz vsem všeč.  In to glede spolnosti.  A bi rajši od mene recept za pripravo lososove omake?  Se ne ukvarjam s kuhanjem.  Grin
In mimogrede. Tole glede tvojega guest posta.  Na zelo tanek led si stopila.  Cheesy

Andres  


Njop, jaz sem originalni exo, cudno da me ne prepoznas, sem bil prevec nezen s tabo, da si me zamenjal s punco? DA ti osvezim spomin, na net si dajal sliko svoje ex in takoj za tem slikco tvoje puncke, pa se ena slikica je bila, ki je eksplicitno razgaljala anatomijo zenske se osredotocala na spolni organ. Grin

Ne, saj bom Gapetu zatezil za nik, da ga dobim nazaj, sem storil napako, da  sem se delital, ker tukaj pac imas take cudne tipe, ki se logirajo pod exorcistovim nikom, da ima potem Xabaras veselje, da z mojim ukradenim nikom oddaja poste.


Back to top
 
 
IP Logged
 
ex exo
Guest




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #34 - 04.06.2004 at 20:05:31
 
No, ce se ne verjames Andres, da sem pravi, bom cisto potiho povedal, upam da drugi ne slisijo, da je tvoja ex zena zelo porascena pod pazduhami, vsaj takrat ko je bila noseca...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #35 - 04.06.2004 at 20:22:54
 

Sej si težil več večerov da hočeš mojo bivšo  ženo videti.  Sem ti sliko pripeljal in je bil mir.  Ne vem če je še poraščena.  Pred štirimi leti se je brila pod pazduho, toliko vem, več ne.  Tista slika je pa itak osem let stara.  
Glede  "organske" slike od ene bivše pa le toliko.  Ti si se že v sliki izgubil, zato bo v živo šok.
Dej Exco mal si ga stres.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #36 - 04.06.2004 at 20:32:49
 
Andres seronja, pa ti se vratio  Grin Grin Grin

Lepo si tisto pripopal  Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #37 - 05.06.2004 at 21:00:26
 
Quote:
... mišljenjem....
Tongue



Tvoj sorodni brat exorcist ima privat message v svojem nabiralniku Wink
Če ga lahko dosežeš  - mu to povej...

pa-pa
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #38 - 05.06.2004 at 23:13:01
 
Moonlight wrote on 05.06.2004 at 21:00:26:
Tvoj sorodni brat exorcist ima privat message v svojem nabiralniku Wink
Če ga lahko dosežeš  - mu to povej...

pa-pa



Starči12, pa spet si šlukala, pa narobe pošiljala, ccccc, a veš, da to škodi  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
eksi v exilu
Guest




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #39 - 05.06.2004 at 23:25:13
 
Moonlight wrote on 05.06.2004 at 21:00:26:
Tvoj sorodni brat exorcist ima privat message v svojem nabiralniku Wink
Če ga lahko dosežeš  - mu to povej...

pa-pa


Hm, res si nekaj spila. Tisti post sem ti oddal jaz, exo , ne pa Kr_eden, saj sem ti ze govoril o usmiljeni Samarijanki, me je cudlo malo, da me zamenjujes s Kr_ednom, ocitno nsiis nic vzela stran od moje lekcije, niti me nisi poslusala, zanimivo, kako slabo me poznas, trdis pa nasprotno. Pod drugo, vidim, da si res raztresena, sem napisal, da sem si delete-al profil, kot pa ves, se je nekdo drug registriral pod moj nick...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #40 - 06.06.2004 at 09:59:16
 
Quote:
Hm, Andres, mislim, da ti tudi nisi vsem všeč, posebaj ko ljudi posiljuješ s svojimi seksualnimi fintami, kot recimu mene na chatu. Vedno, ko sem gor prišel si začel nažigat spolnost, samo spolnost, spolnost, spolnost... Za ene je to intimna stvar in ne rabijo interpretov, da bi jim razlagali, kaj se njim osebno zdi v redu, še manj pa , da bi jih posiljevali s svojim spolnim mišljenjem....
Tongue


Andres wrote on 04.06.2004 at 19:51:47:
Ne poznam tistega, ki bi bil vsem všeč. Nikoli pa nisem mislil, še manj napisal, da bi bil konkretno jaz vsem všeč.  In to glede spolnosti.  A bi rajši od mene recept za pripravo lososove omake?  Se ne ukvarjam s kuhanjem.  Grin
In mimogrede. Tole glede tvojega guest posta.  Na zelo tanek led si stopila.  Cheesy

Andres  



Bolano, grupnjak, BOLANO
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #41 - 08.06.2004 at 18:01:06
 
Men osebno ni nč naredu...ne dobrga pa ne slabga...kaj naj pol? binglam tuki gor?
pa ne mi take fonde dajat gor...zaenkrat še dobr vidm.
sam ti si očitno slep...
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #42 - 08.06.2004 at 20:05:15
 
Angel wrote on 08.06.2004 at 18:01:06:
Men osebno ni nč naredu...ne dobrga pa ne slabga...kaj naj pol? binglam tuki gor?
pa ne mi take fonde dajat gor...zaenkrat še dobr vidm.
sam ti si očitno slep...
Angel



Nekateri vidijo in to prav dobro, pa so vseeno slepi, nekateri pa so resnično slepi, pa vidijo.  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #43 - 08.06.2004 at 21:58:39
 
Quote:
Hm, res si nekaj spila. Tisti post sem ti oddal jaz, exo , ne pa Kr_eden, saj sem ti ze govoril o usmiljeni Samarijanki, me je cudlo malo, da me zamenjujes s Kr_ednom, ocitno nsiis nic vzela stran od moje lekcije, niti me nisi poslusala, zanimivo, kako slabo me poznas, trdis pa nasprotno. Pod drugo, vidim, da si res raztresena, sem napisal, da sem si delete-al profil, kot pa ves, se je nekdo drug registriral pod moj nick...


Star12 ni vedela, da Ti kot TI  - nisi več Ti  Wink
Ne bere vsak dan te strani in predvsem se ne poglablja v detajle...

Sedaj je itak vseeno  - Pošta je bila oddana pač exorcist - u in ne tebi, ker ti Tako ni več ime ( nimaš več tega nicka )  Grin
Ko se Odseliš - pač Se in veš, da bo nekdo drug dobival tvojo pošto - če dragim osebam ne sporočiš, kam naj ti pošiljajo pošto... Smiley

In nisem se Zmotila - sam ne da se mi pisat vedno za koga je - zato pa je bilo to poleg  Wink...


Se preveč poglabljaš vame a ne...ampak te Rada Berem...

Bye

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Kdo se hoče odkrižati exorcista
Reply #44 - 09.06.2004 at 12:40:45
 
Moonlight wrote on 08.06.2004 at 21:58:39:
Star12 ni vedela, da Ti kot TI  - nisi več Ti  Wink
Ne bere vsak dan te strani in predvsem se ne poglablja v detajle...

Sedaj je itak vseeno  - Pošta je bila oddana pač exorcist - u in ne tebi, ker ti Tako ni več ime ( nimaš več tega nicka )  Grin
Ko se Odseliš - pač Se in veš, da bo nekdo drug dobival tvojo pošto - če dragim osebam ne sporočiš, kam naj ti pošiljajo pošto... Smiley

In nisem se Zmotila - sam ne da se mi pisat vedno za koga je - zato pa je bilo to poleg  Wink...


Se preveč poglabljaš vame a ne...ampak te Rada Berem...

Bye



Kontaktiraj moj drugi jaz, je baje malo bolj priden. Samo glej, da ti hrbta ne obrnem, potem lahko naletiš na taslabšo polovico.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4