Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8099 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #15 - 06.06.2004 at 15:56:06
 
Quote:
NE ODDAJAJTE POSTOV NA EXORCISTA, KER SEM SE IZBRISAL!!!!! Si čula Star12 ?



Sprejmi, kar si si prizadejal in ne Jokaj   - tak je moral BIT in Tko bo..

Čutit je Krik Zaskrbljenosti  Wink

Jpppp - sam Po toči Zvonit je prepozno  - sem kar veliko oddala - sedaj niti ne vem, kdo je vse to prebral  Wink

Lahko bi pričakoval, da če se odjaviš, da te bo nekdo z istim nickom nadomestil - kaj meniš, da ni nikogar, ki bi   si  želel biti ( izganjalec duha )...

Sprejmi, Kakor Je !!!

Pa pa
Back to top
« Last Edit: 06.06.2004 at 19:39:47 by Moonlight »  

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #16 - 06.06.2004 at 16:13:41
 
Andres wrote on 06.06.2004 at 15:02:39:
Ne težit Exco.  Tebi je itak cool prebirat sporočila ki jih dobi Lilith ali pa Rose, se logirat na chat kot Sreda.  Daj ne težit pa ne jokaj za tvojim nickom. Sam si se izbrisal in to je isto kot če bi dal odpoved v službi potem pa hodil dnevno gledat pošto, ki jo sedaj prebira nekdo, ki je bil izbran za to delovno mesto. Vse preprosto, samo tebi se kolca po Exorcistu.  
Sicer pa je to v osnovi logika. Predolgo si se igral z nicki, tako registriranimi kot gosti.   Sedaj si dobil svoj nick.   Grin
Vztrajam da Gape pusti Exorcist uporabnika tako kot je.  
Naj ga ima tisti ki se je tako registriral.


Andres



Ne, ne razumeš Andres, jaz sem si nick namenoma izbrisal, ne kar tako, nisem pa predvideval konsekvenc, da imaš tu zgoraj tako neresne ljudi, da to zlorabljajo. Pod drugo, razlika je, če si nick vzameš na Chatu, ki sploh še nikoli ni bil registriran oziroma uporabljen, poleg tega pa se nisem nikoli logiral pod tisti nick, pa še tega sem takoj vrnil. No, saj je zdaj itak konec, da ne bom več delal nepotrebnega pomba za prazen nič, ampak tukaj se je šlo zato, kar sem izvedel preko par prijateljev, da se je X logiral pod tem mojim Nickom, ki pa ga ne bi vzel nazaj pod nobenim pogojem, pa če mi ga servirajo na srebrnem pladnju, ker to bi mi bilo izpod časti, pač ker se držim svojih principov, niti tega namena nisem imel kdaj storiti zaradi teh načel, ki jih pravkar omenjam, sicer se sploh ne bi brisal, ker to je šlo za radikalno in dokončno odločitev.

Principi zame pomenijo isto, kot da si kupiš cigarete, ki nekako spadajo v isti rang, pa so ene za 10 tolarjev cenejše, iz principa kupiš te cenejše, čeprav je razlika v ceni zanemarljiva. Isto je tukaj, da ne bo kdo rekel, da prosjačim za nick, ker tega nikoli nisem zahteval nazaj, sicer se ne bi brisal, ampak imam določen renome, bodisi negativen ali pozitiven na Gapetu, pa me večina ljudi pozna, tak da je to čista tatvina, kot če bi si jaz pridobil dostop do emaila od nekoga in pregledoval njegove poste. Hotel sem samo upozorit, da se mi naj ne pošilja več PM na nick Exorcist, ker me ni več!!!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #17 - 06.06.2004 at 16:25:27
 
opozorilo - groba  slov. napaka, ne morem editirati, se opravičujem... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #18 - 06.06.2004 at 16:27:14
 
Se  moraš registrirat.
Grin Grin Grin
Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #19 - 06.06.2004 at 16:39:30
 
Quote:
Ne, ne razumeš Andres, jaz sem si nick namenoma izbrisal, ne kar tako, nisem pa predvideval konsekvenc, da imaš tu zgoraj tako neresne ljudi, da to zlorabljajo. Pod drugo, razlika je, če si nick vzameš na Chatu, ki sploh še nikoli ni bil registriran oziroma uporabljen, poleg tega pa se nisem nikoli logiral pod tisti nick, pa še tega sem takoj vrnil. No, saj je zdaj itak konec, da ne bom več delal nepotrebnega pomba za prazen nič, ampak tukaj se je šlo zato, kar sem izvedel preko par prijateljev, da se je X logiral pod tem mojim Nickom, ki pa ga ne bi vzel nazaj pod nobenim pogojem, pa če mi ga servirajo na srebrnem pladnju, ker to bi mi bilo izpod časti, pač ker se držim svojih principov, niti tega namena nisem imel kdaj storiti zaradi teh načel, ki jih pravkar omenjam, sicer se sploh ne bi brisal, ker to je šlo za radikalno in dokončno odločitev.



Dej nehaj lagat.  Si bil logiran kot Sreda. Ok.  Dva sva tu, ki za to veva.  Isto prebiraš pošto iz registracije  Lilith. Ti imaš password pa amen.  Ostani sedaj kot Lilith.  Mogoče je to tvoj življenski cilj.  Biti ženska kajpak.
Če ima sedaj nekdo drug Exorcist nickname naj ga seveda ima. Te je zabil do daske in sedaj jokaš nekaj, da to ni pravično in da je to kraja. Od tebe je seveda vsak post utemeljen in pravičen.  Nikoli ne lažeš, samo hecaš se:), nikoli še nisi nikogar zabil.  Tistemu, ki je naredil  register Exorcist v najbolj pravilnem trenutku, naj se mu čestita, ne pa da se ga preganja.  
Sicer pa glede na tvojo domišljijo ti ne bo težko najti novega nicka.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #20 - 06.06.2004 at 16:42:43
 
Mae wrote on 06.06.2004 at 15:42:13:
Moram pojasnt. Ko sem odregistrirala Rio, mi je nek šesti čut reku, da to ni v redu, sploh k so ble takrat moderne rezervacije nickov in to. Na začetku, ma sej sploh ne znam pojasnt kako mi je uspel, da imam dva nicka, .... uglavnem Ria nič ne piše. Ker mi je Ria lepo ime in sem Ria na chatu, sem potem zadevo nazaj spravla v prvotno stanje, samo, da tega nisem posebi obelodanla. Nick Ria in Rose ima še vedno v posesti Rose.  Wink


Hvala bogu, Rose, jaz sem že mislil začet pivo pit. Grin Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #21 - 06.06.2004 at 16:54:11
 
Exo,mogoče je pa čas za nov 'življenjski' začetek... Wink
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #22 - 06.06.2004 at 17:34:18
 
Andres wrote on 06.06.2004 at 16:39:30:
Dej nehaj lagat.  Si bil logiran kot Sreda. Ok.  Dva sva tu, ki za to veva.  Isto prebiraš pošto iz registracije  Lilith. Ti imaš password pa amen.  Ostani sedaj kot Lilith.  Mogoče je to tvoj življenski cilj.  Biti ženska kajpak.
Če ima sedaj nekdo drug Exorcist nickname naj ga seveda ima. Te je zabil do daske in sedaj jokaš nekaj, da to ni pravično in da je to kraja. Od tebe je seveda vsak post utemeljen in pravičen.  Nikoli ne lažeš, samo hecaš se:), nikoli še nisi nikogar zabil.  Tistemu, ki je naredil  register Exorcist v najbolj pravilnem trenutku, naj se mu čestita, ne pa da se ga preganja.  
Sicer pa glede na tvojo domišljijo ti ne bo težko najti novega nicka.

Andres



Kaj bi lagal, jaz Sredi vrnem nick na Chatu takoj, to sem ji tudi jasno rekel, ampak zasedel sem ji ga iz enega povsem drugega razloga, ki tebi niti ni znan, sploh pa sva imela glih včeraj eno debato, na čisto prijateljski ravni, tak da ne vem, zakaj se brigaš ti zanjo in zame, se razburjaš, če njej ni do tega? Mislim, da ne rabi protektorja, da bi jo ti ščitil, ker je sama dovolj samozavestna, tak da je ne vpletaj, ker kot veš, tega ona ne mara...

Pod drugo, točno drži, da imam jaz Lilithin nick, to sem ji povedal, ona to ve, rekla je celo, da ga naj obdržim, če se morebiti še kdaj vrne nazaj na forum. Tak, da zopet vlečeš napačne predpostavke in neutemeljena sumičenja!

Še 1x podarjam, meni se ne gre za nick ime, ker sem si ga namerno izbrisal, ampak zlorabo preko nicka Exorcist, ker mi je nekdo še naprej pošiljal privatna sporočila na ime Exorcist. To sem že pred dnevi opozarjal Gapeta, pa ni bilo zainteresiranosti z njegove strani, kot sedaj ne, ga niti ne bom več gnjavil s tem. Ta, ki pa je logiran pod nick Exorcist, to se ve, kdo to je, saj sem tam zgoraj namigoval, čeprav ga nisem poimensko imenoval, kdo to je, to zna tudi eno par administratorjev oziroma moderatorjev, vsaj večina teh, ki so aktivni na Chatu, to ni nobena skrivnost, se je po informaciji mojih drugih kolegov parkrat logiral in seveda bral sporočila, kar je isto, kot sem že prej omenil, da ti nekdo vlomi v poštni nabiralnik in neavtorizirano prebira tvojo pošto. Zato se gre in za nič drugega, za pošto se gre, za PM sporočila.

Andres, zato si prosim še 1x preberi celotno zadevo, če ne razumeš stvari, ker se ne mislim več razpisavati, ne opravičevati, ne razlagati, ne pojasnjevati, ne dolgoveziti, skratka povedal sem to, kar sem mislil. Te je že tam vpraševal Iga pod kume, ker ni vedel, kaj govoriš, tako kot jaz ne. Nihče ni vedel, da sem se že pred dnevi izbrisal profil, nekdo pa si ga je očitno takoj pograbil.

Ampak od sedaj naprej to tak več ne bo problem, če so si ljudje prebrali tale topik, da bi še naprej pošiljali privatna sporčila na sabotirani nick Exorcist..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #23 - 06.06.2004 at 17:56:04
 
To vse lahko mnogi gledamo tudi drugače.  Glede na to koliko registracij si opravil, koliko postov si oddal kot registriran ali gost, pač ne moremo mimo možnosti, da si po izbrisu tudi sam sebe na novo prijavil in sedaj zlivaš neko gnojnico na nekoga.
Moraš vedeti, da ti to sistem omogoča in da tu zabitih ni.  Smo pa eni bolj zabiti kot drugi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #24 - 06.06.2004 at 18:30:39
 
Andres wrote on 06.06.2004 at 17:56:04:
To vse lahko mnogi gledamo tudi drugače.  Glede na to koliko registracij si opravil, koliko postov si oddal kot registriran ali gost, pač ne moremo mimo možnosti, da si po izbrisu tudi sam sebe na novo prijavil in sedaj zlivaš neko gnojnico na nekoga.
Moraš vedeti, da ti to sistem omogoča in da tu zabitih ni.  Smo pa eni bolj zabiti kot drugi.

Andres


Andres, res ne vem, je to tvoja specialiteta, da norce briješ iz drugih ljudi, ko si danes celo pozdravil "nove člane", pravzparav permutacije in variacije iz korena exo => exo. eksorcist exo..,.ekso, ..... , ki si jih je registriral Mr. X, da mi je zablokiral oddajanje postov pod Gost, kar ti je že Kr_eden očital, ki je očitno celotno zadevo povsem razumel, zakaj se gre? Jaz sem se registriral le pod Gnosis, zraven mojega prešnjega nicka exorcist, pa ti to dobro veš, se pravi opravil sem le 2 registraciji.  Angry



Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #25 - 06.06.2004 at 19:54:22
 
Quote:
Še 1x podarjam, meni se ne gre za nick ime


Dj Nehi  Grin Wink ... pol ne bi tega ta istega ponavljal ko lajna... Wink


... Quote:
ker sem si ga namerno izbrisal,


Super!!!Zdj si moraš novga izmislt - ker ti tist ne sede več - mogoče kakega bolj realnega  Wink


Quote:
ampak zlorabo preko nicka Exorcist, ker mi je nekdo še naprej pošiljal privatna sporočila na ime Exorcist.


Teh posledic, si se Jasno zavedal - NE JOKAJ VEČ---  Wink
Pač vdira v Tvojo IN-mail pošto in Bere, kar ti je poslano...

Sam ne razumem - Zakaj ne sporočiš Svojim dragim Osebam, zaradi katerih te skrbi, da bi Oddali kaj preveč Intimnega - Da si si spremenil Svoj Nick - No moj NICK veš in lahko bi mi povedal kaj o tem, potem bi Pošto DOBIL NA PRAVI NASLOV

Quote:
To sem že pred dnevi opozarjal Gapeta, pa ni bilo zainteresiranosti z njegove strani...


Sj pravm - TO SI VEDEL - Zdj PJD naprej al pa Vsem povej Svoje Pravo (nick) ime tle...
Sam dvomem, da te bodo tisti, ki bojo na novo prišli Poznal...


Eno pa je res - tisti, ki ma tvoj NICK je LAHKA SREČEN - bo velik POŠTE DOBIVAL  Grin Grin Grin






Quote:
kot sedaj ne, ga niti ne bom več gnjavil s tem.


SUPER... Uspelo ti je To celo napisati ...

Bravo Matjaž(ekso)....  Grin Grin Grin



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #26 - 06.06.2004 at 20:05:23
 
Moonlight wrote on 06.06.2004 at 19:54:22:


Dj Nehi  Grin Wink ... pol ne bi tega ta istega ponavljal ko lajna... Wink


...

Super!!!Zdj si moraš novga izmislt - ker ti tist ne sede več - mogoče kakega bolj realnega  Wink



Teh posledic, si se Jasno zavedal - NE JOKAJ VEČ---  Wink
Pač vdira v Tvojo IN-mail pošto in Bere, kar ti je poslano...

Sam ne razumem - Zakaj ne sporočiš Svojim dragim Osebam, zaradi katerih te skrbi, da bi Oddali kaj preveč Intimnega - Da si si spremenil Svoj Nick - No moj NICK veš in lahko bi mi povedal kaj o tem, potem bi Pošto DOBIL NA PRAVI NASLOV


Sj pravm - TO SI VEDEL - Zdj PJD naprej al pa Vsem povej Svoje Pravo (nick) ime tle...
Sam dvomem, da te bodo tisti, ki bojo na novo prišli Poznal...


Eno pa je res - tisti, ki ma tvoj NICK je LAHKA SREČEN - bo velik POŠTE DOBIVAL  Grin Grin Grin







SUPER... Uspelo ti je To celo napisati ...

Bravo Matjaž(ekso)....  Grin Grin Grin






Kako si ti srečna zdaj, pazi pa, da ne boš pregorela ob vsej tej radosti, veselju in sreči.  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #27 - 06.06.2004 at 21:07:08
 
Quote:
Kako si ti srečna zdaj, pazi pa, da ne boš pregorela ob vsej tej radosti, veselju in sreči.  Grin Grin Grin


In oglasi se nekdo - ki niti nima veze s tem, o čemer sem pisala.  Grin

Pa saj ti si mi Car  - je že zmanjkalo tem na tem forumu zate a ne Wink

- Da sem RADOSTNA in obdana z vsem Sijem  Wink - tega nisem rekla...

Tole pa:

Zvezdica je še vedno to kar JE BILA - vprašaj sebe od kdaj me poznaš Wink in odgovor ti bo jasen... Wink

Sorry vsem, ki to berete - ampak me jezi, ko se oseba nevede vmeša v debate, kjer se sama preveč da noter  Smiley

pa pa



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #28 - 06.06.2004 at 22:29:54
 
Quote:
Andres, res ne vem, je to tvoja specialiteta, da norce briješ iz drugih ljudi, ko si danes celo pozdravil "nove člane", pravzparav permutacije in variacije iz korena exo => exo. eksorcist exo..,.ekso, ..... , ki si jih je registriral Mr. X, da mi je zablokiral oddajanje postov pod Gost, kar ti je že Kr_eden očital, ki je očitno celotno zadevo povsem razumel, zakaj se gre? Jaz sem se registriral le pod Gnosis, zraven mojega prešnjega nicka exorcist, pa ti to dobro veš, se pravi opravil sem le 2 registraciji.  Angry



A kot Virgina se pa nisi registriral tudi ti? Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #29 - 06.06.2004 at 23:24:28
 
Andres wrote on 06.06.2004 at 22:29:54:
A kot Virgina se pa nisi registriral tudi ti? Grin

Andres


Kolikokrat ti še naj povem, da sem se registriral le še pod Gnosis, pa ljudje so me takoj prepoznali, ker imam svoj razpoznavni slog pisanja, recimo mešam malo sklanjatve, delam še druge slovnične napake....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3