Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 8097 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #30 - 07.06.2004 at 00:13:22
 
Quote:
Kolikokrat ti še naj povem, da sem se registriral le še pod Gnosis, pa ljudje so me takoj prepoznali, ker imam svoj razpoznavni slog pisanja, recimo mešam malo sklanjatve, delam še druge slovnične napake....



Glede na tvoje specifikacije ti lahko verjamem, ampak ne ovržem moje navedbe, ker lažeš itak. V to smo se že prepričali.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #31 - 07.06.2004 at 01:18:32
 
Quote:
Kolikokrat ti še naj povem, da sem se registriral le še pod Gnosis, pa ljudje so me takoj prepoznali, ker imam svoj razpoznavni slog pisanja, recimo mešam malo sklanjatve, delam še druge slovnične napake....


Po treh pikicah pa sledi še: imam dvojno moralo, zlorabljam privatne in polprivatne stvari drugih članov, ponavljam se kot stara lajna, rad jebem druge, lažem, manipuliram.
Back to top
 
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #32 - 07.06.2004 at 20:11:44
 
Andres wrote on 07.06.2004 at 00:13:22:
Glede na tvoje specifikacije ti lahko verjamem, ampak ne ovržem moje navedbe, ker lažeš itak. V to smo se že prepričali.

Andres


Seveda, najlažja varianta, človeka se najlažje znebiš in ga deskriditiraš, če ga proglasiš za lažnjivca. Laž je tudi, če imaš za nekoga lažnjivca, ki ni...
Back to top
 
 
IP Logged
 
izganjalček
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #33 - 07.06.2004 at 20:18:04
 
Quote:
Po treh pikicah pa sledi še: imam dvojno moralo, zlorabljam privatne in polprivatne stvari drugih članov, ponavljam se kot stara lajna, rad jebem druge, lažem, manipuliram.


Hja, ne vem, zakaj se na vsak moj post obesiš. Jaz načeloma ignoriram človeka, pustim ga na miru ali se ga izogibam, s katerim vidim, da ne bova našla skupnega jezika, zakaj bi se pričkal tja v 3 dni in se nalepil na vsak moj post, da mi poveš tisoč in enkrat, ko se ponavljaš, da sem pokvarjenec in ne vem kaj še vse, to si mi že povedal X-krat? Ti pa počneš ravno obratno, skoz si mi za petami, da rečeš kako pikro čezme... Zelo podobna sta si z Andresom, ker sta oba hitro zamerljiva, če vama človek že prst pokaže.

PS: Ni se treba znova ponavljati, da sem pokvarjenec, lažnjivec.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #34 - 07.06.2004 at 21:08:59
 
Quote:
Seveda, najlažja varianta, človeka se najlažje znebiš in ga deskriditiraš, če ga proglasiš za lažnjivca. Laž je tudi, če imaš za nekoga lažnjivca, ki ni...



Exco. A se spet hecaš?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #35 - 07.06.2004 at 22:25:09
 
Tvoja psiha je tako misteriozna, da je abstraktno govoriti o metamorfozah tvoje dialektike!

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #36 - 07.06.2004 at 22:28:54
 
Quote:
Po treh pikicah pa sledi še: imam dvojno moralo, zlorabljam privatne in polprivatne stvari drugih članov, ponavljam se kot stara lajna, rad jebem druge, lažem, manipuliram.



Verjamem, da so prijatelji kot angeli, ki nas dvignejo, ko naša krila pozabijo leteti!
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #37 - 08.06.2004 at 06:58:54
 
Quote:
Hja, ne vem, zakaj se na vsak moj post obesiš. Jaz načeloma ignoriram človeka, pustim ga na miru ali se ga izogibam, s katerim vidim, da ne bova našla skupnega jezika, zakaj bi se pričkal tja v 3 dni in se nalepil na vsak moj post, da mi poveš tisoč in enkrat, ko se ponavljaš, da sem pokvarjenec in ne vem kaj še vse, to si mi že povedal X-krat? Ti pa počneš ravno obratno, skoz si mi za petami, da rečeš kako pikro čezme... Zelo podobna sta si z Andresom, ker sta oba hitro zamerljiva, če vama človek že prst pokaže.

PS: Ni se treba znova ponavljati, da sem pokvarjenec, lažnjivec.....


Saj se samo šalim.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #38 - 08.06.2004 at 07:50:04
 
Quote:
Verjamem, da so prijatelji kot angeli, ki nas dvignejo, ko naša krila pozabijo leteti!


Lepo.  Smiley Sicer smo pa vsi (kot) angeli.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #39 - 08.06.2004 at 16:10:31
 
pa kaj so vam zdej angeli stopl v glavo??

Bi blo bol, da bi vam sonce...
ozrite se v nebo,
tam angeli so,
na zemlji jih pa definitivno NI:

gape, kje je moja nova preobleka?
PLS, dej jo mi že nalep tle gor, sem ti obljubla, da bom pridna...
angelska...
PLS!

A*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #40 - 08.06.2004 at 19:58:02
 
Angel wrote on 08.06.2004 at 16:10:31:
pa kaj so vam zdej angeli stopl v glavo??

Bi blo bol, da bi vam sonce...
ozrite se v nebo,
tam angeli so,
na zemlji jih pa definitivno NI:

gape, kje je moja nova preobleka?
PLS, dej jo mi že nalep tle gor, sem ti obljubla, da bom pridna...
angelska...
PLS!

A*




Grin Grin Grin Tukaj se ne omenja neki Angel iz Gape foruma  Roll Eyes

Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #41 - 09.06.2004 at 15:21:17
 
A da ne? KAKO NE? zakaj pa ne? jaz sem pa mislila, da sem taglavna. podružnica gapeta. angelska in popolna.

kako da ne? če pa sem. a nis vedu? ja kako da ne? a me ne bereš? zakaj pa ne? lahko bi me...

he, he, he, čaki mal, da dobim nova oblačila, new dizajn-pol boš padu dol...si bom nadela eno preobleko, kamuflažo, tako prav angelsko...

PS: gape, direktor. pa kva je z uno mojo oblekooooooooooooo?? a bo al ne bo? dej no, plis, bo nastala panika...bomo tko k na Titaniku...se bomo...
p
 o
  t
   o
    p
     l al kaj?

lp
Angel
mi ne zameri, dons men mal mede. u iber nulo.
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #42 - 11.06.2004 at 03:48:55
 
Angel wrote on 09.06.2004 at 15:21:17:
A da ne? KAKO NE? zakaj pa ne? jaz sem pa mislila, da sem taglavna. podružnica gapeta. angelska in popolna.

kako da ne? če pa sem. a nis vedu? ja kako da ne? a me ne bereš? zakaj pa ne? lahko bi me...

he, he, he, čaki mal, da dobim nova oblačila, new dizajn-pol boš padu dol...si bom nadela eno preobleko, kamuflažo, tako prav angelsko...

PS: gape, direktor. pa kva je z uno mojo oblekooooooooooooo?? a bo al ne bo? dej no, plis, bo nastala panika...bomo tko k na Titaniku...se bomo...
p
 o
  t
   o
    p
     l al kaj?

lp
Angel
mi ne zameri, dons men mal mede. u iber nulo.


Mislim, al bi eni bili radi angelsko glavni, al pa gapevsko, kakorkoli se pač vzame.  Grin Grin Grin

Ne, ne berem te, nimam časa za prebiranje tvojim zmedenih postov  Grin Grin Grin
Lahko bi me ? --- NE, HVALA  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #43 - 11.06.2004 at 08:35:40
 
Angel wrote on 09.06.2004 at 15:21:17:
PS: gape, direktor. pa kva je z uno mojo oblekooooooooooooo?? a bo al ne bo? dej no, plis, bo nastala panika...bomo tko k na Titaniku...se bomo...


Pošlji meni slikco,  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zahteva po izbrisu nicka
Reply #44 - 11.06.2004 at 14:06:48
 
hvala Edi!
pošljem teb slikco. bolj sliko enga.

pol bom pa še bolj zmedena, al kaj je že uni napisu. nima časa brat.

me bo pa gledu.

če pa nima časa, ga pač nima, zato se ne bom sekirala.

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3