Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 7922 times)
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #30 - 03.08.2004 at 07:59:09
 
Winkno ja , med misionarji se ne vidim...a . če si me tja postavil... ???
priznam pa , da sem ...ne noro pametna,
ampak ...pametno nora Wink Grin
in , veš kaj bo z medvedkom , če se ne boš poboljšal??
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #31 - 03.08.2004 at 11:10:02
 
arelena wrote on 03.08.2004 at 07:59:09:
Winkno ja , med misionarji se ne vidim...a . če si me tja postavil... ???
priznam pa , da sem ...ne noro pametna,
ampak ...pametno nora Wink Grin
in , veš kaj bo z medvedkom , če se ne boš poboljšal??


arelena arelena - vidim te kot da bi bila iz steklovina, cista prozorna oz. transparentna.... enostavno sklepam, da se je tebi moralo nekaj hudega pripetiti v zivljenju, sodec po tvojem pisanju, kar mi je zal, verjetno je vprasanje prevec osebno, ce bi te vprasal, kaj ti je kdo storil.... ampak ne vidim ce bo tale tvoj gnosticizem tisto pravo zdravilo zate, če si srečna s tem, ok, ni panike, ampak se mi zdi, da je se najbolje zate, da ravno pobegnes iz tega, da si najdes neki konkretni smisell, brez vseh teh ver in tagale new-age, ker ce zapades pregloboko, je lahko tudi hudic, ker ko si 1x IN , potem si IN, ni vec izhoda.... KAj?
Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #32 - 03.08.2004 at 11:14:16
 
Exo, Exo - vidim te kot da bi bil iz steklovine, čisto prozoren oz. transparenten.... enostavno sklepam, da se je tebi moralo nekaj hudega pripetiti v življenju, sodeč po tvojem pisanju, kar mi je žal, verjetno je vprašanje preveč osebno, če bi te vprašal, kaj ti je kdo storil.... ampak ne vidim če bo tole tvoje krščanstvo tisto pravo zdravilo zate, če si srečen s tem, ok, ni panike, ampak se mi zdi, da je se najbolje zate, da ravno pobegneš iz tega, da si najdeš neki konkretni smisel, brez vseh teh knjig znanih psihiatrov in psihologov in tegale krščanstva, ker če zapadeš pregloboko, je lahko tudi hudič, ker ko si 1x IN , potem si IN, ni več izhoda.... Kaj?
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #33 - 03.08.2004 at 11:22:51
 
Smileyja , Exo ...res si mi prijatelj , to vidim po tem , da ti ni vseeno in te skrbi zame ...
nč bat...hvala za skrb ...pa saj sva vse to že davno predelala ali si pozabil?
Gnoza JE DOŽIVLJANJE IN NE TEORETIZIRANJE...zato mi ni nikoli dolgčas...
zakaj si ne dovoliš še ti malo doživljati in ne le govoriti , kaj je prav in kaj ne?
res , dobro bi bilo , če bi povedal - ni potrebno da nekaj o sebi -
temveč kaj iz sebe...
če me bereš , kot knjigo , veš , kaj mislim... Grin
pozdravček zate - tudi mene skrbi zate veš
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #34 - 03.08.2004 at 12:04:11
 
arelena wrote on 03.08.2004 at 11:22:51:
Smileyja , Exo ...res si mi prijatelj , to vidim po tem , da ti ni vseeno in te skrbi zame ...
nč bat...hvala za skrb ...pa saj sva vse to že davno predelala ali si pozabil?
Gnoza JE DOŽIVLJANJE IN NE TEORETIZIRANJE...zato mi ni nikoli dolgčas...
zakaj si ne dovoliš še ti malo doživljati in ne le govoriti , kaj je prav in kaj ne?
res , dobro bi bilo , če bi povedal - ni potrebno da nekaj o sebi -
temveč kaj iz sebe...
če me bereš , kot knjigo , veš , kaj mislim... Grin
pozdravček zate - tudi mene skrbi zate veš



Jao ,arelenea, arelena..... pa ves, da me to ne zanima, tebe pa prevec to zanima - v tem vidim ravno problem, saj ves da se je treb s kruhom šparati, z nicemer ni dobro pretiravati, tebe pa mece kot  zogico sem ter tja,,,, religja ne zdravi ali ozdravi duševnih tegob, lahko pa so vir energije, ampa kPRETIRAVANJE je še vsakomur škodilu......
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #35 - 03.08.2004 at 12:34:00
 
Winkja Exo , kljub temu , da te je tako strah ravno tega , kar si v resnici želiš...Ljubezni ...
ti jo pošiljam - ne bo mi je zmanjkalo ..nč bat -
in včasih rada pretiravam ...posebno v stvareh , ki so mi blizu...

Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #36 - 04.08.2004 at 15:29:17
 
apostat wrote on 02.08.2004 at 23:21:09:
dovolj....   Tongue Tongue vic je v tem, ker smo tukaj gori sami bolniki, pa se mi zdi, da sem še sam najbolj pameten, še najboj čisti, če razumeš kaj mislim....  Lips Sealed


ŠAPELKS ILA ŠEV? Grin

Jaooo-. zdj vem zakaj sam tebe berem in POL NE SAM TO -.- tud teb morajo bolniki, k niso tak pametni od tebe na nek način odgovorajat, da POTEM lahko ti UDARJAŠ po njih, ko nimajo PRAV.

Al se sam men zdi al še komu - Želiš nas vseeeeeee po bučah pa še kje drgje, sam da se dokažeš v tistem kar ti že veš...

Sedaj ti povem  - razčisiti vzorce v SEBI ( do svojega in od svojega okolja ).

Saj poznaš pravilo; prideš k zdravniku vnaprej pripravljen, mu poveš v čem je problem in on ti da eno od možnosti, katere se moraš držati - " pa res eno izmed njih, ker ma sam že izkušnje iz zdravstvenih kartorek, da so ozdravljene  - ja bolezni namreč... in ti zraven pripiše še nekaj tabletk, ki ti bodo dobro delovale v tem času, ko se zdraviš... In se ne pozdraviš in prideš znova z istimi bolečinami nazaj in znova poskusita, po drugi metodi.

Itd... tak se ti vračaš sem - z novimi imeni inu vsemi vprašanji... TE JE SRAM BITI KAR SI BIL prej - Exorcist - sam pr zdravniku ne moraš lagat kdo si - tko te tud tukaj hitr prepozamo.

Drugač pa si prav cockan v osebnem pogovoru.
Tko, da spolh ne bi mogla verjat vsem napisanim besedam, ki jih trosiš in pišeš tle.


lep dan

Eto - exo.



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #37 - 04.08.2004 at 19:12:39
 
Moonlight wrote on 04.08.2004 at 15:29:17:
ŠAPELKS ILA ŠEV? Grin

Jaooo-. zdj vem zakaj sam tebe berem in POL NE SAM TO -.- tud teb morajo bolniki, k niso tak pametni od tebe na nek način odgovorajat, da POTEM lahko ti UDARJAŠ po njih, ko nimajo PRAV.

Al se sam men zdi al še komu - Želiš nas vseeeeeee po bučah pa še kje drgje, sam da se dokažeš v tistem kar ti že veš...

Sedaj ti povem  - razčisiti vzorce v SEBI ( do svojega in od svojega okolja ).

Saj poznaš pravilo; prideš k zdravniku vnaprej pripravljen, mu poveš v čem je problem in on ti da eno od možnosti, katere se moraš držati - " pa res eno izmed njih, ker ma sam že izkušnje iz zdravstvenih kartorek, da so ozdravljene  - ja bolezni namreč... in ti zraven pripiše še nekaj tabletk, ki ti bodo dobro delovale v tem času, ko se zdraviš... In se ne pozdraviš in prideš znova z istimi bolečinami nazaj in znova poskusita, po drugi metodi.

Itd... tak se ti vračaš sem - z novimi imeni inu vsemi vprašanji... TE JE SRAM BITI KAR SI BIL prej - Exorcist - sam pr zdravniku ne moraš lagat kdo si - tko te tud tukaj hitr prepozamo.

Drugač pa si prav cockan v osebnem pogovoru.
Tko, da spolh ne bi mogla verjat vsem napisanim besedam, ki jih trosiš in pišeš tle.


lep dan

Eto - exo.





Poanta - preidi k bistvu, kaj hočeš povedati? Vsak dela to, kar mu paše.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Duš. bolezen beg pred odgovornostjo?
Reply #38 - 04.08.2004 at 21:45:14
 
VSAK DELA TO KAR MU PAŠE  8)
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3