Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 6242 times)
apostat
Ex Member




Ali Lilith manipulira?
02.08.2004 at 12:12:04
 
Toni in Lilith, zakaj si vidva raje ne privatkata, tako lahko vodita samo svoj dialog in nikogar zraven ne spustita? Mislim, da tukaj gori nikogar ne zanimajo vajina dopisovanja! Poskusita obiskati www.penpals.com

Pod drugo Toni, se ti zdi to smiselno, da daš Lilith vedno pritrdilen odgovor - te ona morda ne izrablja na tak način, da dobi od tebe potrditev oziroma legitimacijo za svoje početje, ki pogostokrat ni korektno, da ji služiš kot en brezhrbtenični Pavliha, ki ji da vedno vse prav, pravzaprav ji daješ tudi POTUHO? Povej ji raje resnico, vsaj od časa do časa, da boš razblinil njene iluzije in jo postavil na trdna tla, ne pa da capljaš za njo kot eno pasjo ščeme, ki posluša svojo gospodarico na ukaz... Manipulira s tabo - ker še nisi realiziral, da iz te moke ne bo kruha, če ti ne vrača ljubezni! Samo blazno moč ima nad tabo, nič drugega.... Postavi se na svoje noge Toni, da ne boš žrtev lastnih arhetipov, kot one sirene, ki so vabile mornarje na morske čeri! probaj si ušesa zamašiti z voskom in se privezati za jambor, kot je storil Odisej, če že rad poslušaš Lilithino petje, da ne bo sicer pogubno zate...
Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #1 - 02.08.2004 at 12:14:04
 
Exo, zakaj ne bi ti raje tele dileme rešil na privat, z IMji Lilith in Toniju?

Ali pa morda Exo manipulira?
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #2 - 02.08.2004 at 12:27:28
 
Apostat,
vzemi to tvoje videnje  mene kot za tebe dobro , ne pa da te je sram zaradi mene. KOnec koncev dobiš v meni potrditev za to, da sem jaz takšen moški kot bi naj zate kompetentni moški  ne bil. Torej sem s tem, da sem takšen kot sem ,tvoja potrditev v odločitvi, da ti takšen ne boš. To pa me veseli.

Pa še ena korist je od tega , da sem takšen kot sem - en topic več.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #3 - 02.08.2004 at 12:29:56
 
Lilith in Toni kujeta zaroto proti Apostatu - Toni svetuje Lilith naj me  raje na miru pusti, naj se ne mascuje, ker ve, da me ni varno izzivati. hi hi (kak vaju berem, misli)

Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #4 - 02.08.2004 at 12:36:21
 
Toni_Zamene wrote on 02.08.2004 at 12:27:28:
Apostat,
vzemi to tvoje videnje  mene kot za tebe dobro , ne pa da te je sram zaradi mene. KOnec koncev dobiš v meni potrditev za to, da sem jaz takšen moški kot bi naj zate kompetentni moški  ne bil. Torej sem s tem, da sem takšen kot sem ,tvoja potrditev v odločitvi, da ti takšen ne boš. To pa me veseli.

Pa še ena korist je od tega , da sem takšen kot sem - en topic več.


Ne, ne, nic nimam proti tebi - moti me to, da se Lilith za vsako malenkost obrne nate, ti pa ji na vsak, pazi, na cisto vsako vprasanje das pritrdilni odgovor. potem delujes kot njen pazek, cota za gor brisanje, mlahav, ce si ne upas povedati lastnega mnenja in se raje drzis pragmatičnosti kot dr. Drnovšek, da se nikomur ne zameriš, a na račun tega zatajiš del sebe, če si ne upaš stvari povedati, kaj dejansko čutiš - ti se raje podrejaš, ne greš na riziko.... kot da bi bil pod njenim urokom, deluješ, ampak tega seveda ne boš priznal, niti ne verjameš, ker ima prevelik vpliv nate, da bi tvegal, zato raje zatajiš svoje avtrentične misli in ji daš vedno prav, ampak potem si na njenem povodcu ko pesek, ki si še z uhlji ne upa trznoti brez dovoljenja gospodarice...

Zakaj Lilith govoriš to, kar si želi slišati? (tu je tvoj problem)

Zakaj Lilith rabi tebe? Zato, ker rabi samopotrditev, si ko njen predmet - objekt, recimo aspirin, ki ga poje, ko jo boli glava.... ( prijateljstvo ne deluje v tej smeri, da se nonstop odrekaš in se kionformistično prilagajaš, le da ne bi koga užalil)
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #5 - 02.08.2004 at 12:36:33
 
apostat wrote on 02.08.2004 at 12:29:56:
Lilith in Toni kujeta zaroto proti Apostatu - Toni svetuje Lilith naj me  raje na miru pusti, naj se ne mascuje, ker ve, da me ni varno izzivati. hi hi (kak vaju berem, misli)



Oh joj, pa imamo še eno odkrito teorijo zarote Grin

Zdaj se pa vsi na forumu tresemo, kaj se bo zgodilo, če bo kdo Exota preveč izzival  Shocked  Shocked  Shocked   Roll Eyes    Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #6 - 02.08.2004 at 12:41:41
 
lola wrote on 02.08.2004 at 12:36:33:
Oh joj, pa imamo še eno odkrito teorijo zarote Grin

Zdaj se pa vsi na forumu tresemo, kaj se bo zgodilo, če bo kdo Exota preveč izzival  Shocked  Shocked  Shocked   Roll Eyes    Tongue


JA, mačke, posebaj črni panterji oz. pume, naskočijo plen iz zasede, izza hrbta se prihruli nedolžni žrtvi - ne smem ti obrniti hrbta, ampak te vedno gledati v obraz, potem sem varen, sicer je po meni, me lahko  raztrgaš agresivna divja mačka... hi hi  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #7 - 02.08.2004 at 13:02:32
 
apostat wrote on 02.08.2004 at 12:41:41:
JA, mačke, posebaj črni panterji oz. pume, naskočijo plen iz zasede, izza hrbta se prihruli nedolžni žrtvi - ne smem ti obrniti hrbta, ampak te vedno gledati v obraz, potem sem varen, sicer je po meni, me lahko  raztrgaš agresivna divja mačka... hi hi  Grin


Nikoli se ne ve, Exo, ene panterke znamo biti tudi direktne, tako da, pazi se, tudi ko te gledam v obraz  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #8 - 02.08.2004 at 13:06:23
 
Ah, saj exo itak nima jajc, da bi se dobil s forumaši v živo, kaj šele, da bi jim pogledal v obraz.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #9 - 02.08.2004 at 13:11:51
 
Naj se še jaz vključim, ker me očitno pri zaroti vsi pozabljate.

Mene je naprosilo Društvo za osvoboditev vrtnih palčkov, naj se aktivno vključim v zaroto proti Exotu. Ker dobro plačajo in se borijo za višje vrednote v tem pokvarjenem svetu, jim seveda te prošnje nisem mogel zavrniti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #10 - 02.08.2004 at 13:15:28
 
Quote:
Naj se še jaz vključim, ker me očitno pri zaroti vsi pozabljate.

Mene je naprosilo Društvo za osvoboditev vrtnih palčkov, naj se aktivno vključim v zaroto proti Exotu. Ker dobro plačajo in se borijo za višje vrednote v tem pokvarjenem svetu, jim seveda te prošnje nisem mogel zavrniti.


A ti si tisti iz Palčkove dežele, ki mi vedno maha in vneto nekaj kaže, ko se peljem mimo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #11 - 02.08.2004 at 13:21:34
 
Apostat, to bi še ti rad povedal.
Za to kar si misliš in pišeš o meni mi je pravzaprav    figo mar. Mislim pa, da ni ničesar, kar bi ti dajalo pravico, da na takšen način obravnavaš LIlith. Za kaj takega nimaš nobene pravice. Dopusti, da mogoče pa le premalo poznaš stvari.

Poglej,  tudi, če bi bilo vse to res kaj si napisal glede mojega položaja pri Lilith, bi to bila še vedno najprej moja in najina stvar ( mene in LIlith ).  Znotraj tega lahko edino sprejmem kot korektno morebitno ugotovitev, da pač s tovrstnim najinim dopisovanjem "onesnažujeva" forumsko okolje. Ampak to se meni da kar direktno povedati ( mislim pa, da LIlith tudi ).
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #12 - 02.08.2004 at 13:40:26
 
Toni_Zamene wrote on 02.08.2004 at 13:21:34:
"onesnažujeva" forumsko okolje


Ko pomislim na izraz "onesnaževanje forumskega okolja", mi pride veliko drugih pisanj na misel in ne Tonijev in Lilithino, a ne Exo  Wink   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #13 - 02.08.2004 at 17:52:18
 
Kako obravnavam Lilith? Toni, če bi bil pozoren sem ji nalimal kar nekaj komplimentov par postov nazaj, ki pa ji vsi ne pritičejo; saj to še ne pomeni, da jo moram kovati v zvezde, če se mi zdi njeno ravnanje nekorektno - ker to ona očitno rabi, se s tem napaja, da smo mi, vsaj nekateri, njeno zrcalce na steni(objekt), ki jo ogovarjamo, da je ona najlepša v deželi je tej, in ona v tem vidi narcistično samopotrjevanje, uživa in rabi to, da ji pihamo na dušo, brez tega ne more, taki ljudje rabijo to, kot rastline potrebujejo sonce, ker le preko drugih dosegajo lastno vrednost... Ampak s tem si naredi svoje prijatelje iz subjektov v objekte, ki služijo le njenim lastnim egoističnim potrebam, npr. tebe, pri čemer pa ona ne mara, bog ne daj, da bi jo kje kaj skritizirali ali dali kako pripombo na njeno obnašanje. Njena celotna narava me je malo zbegala, zaro tudi njen sloves postavljam pod vprašaj, sicer ne bi delala tega s "prijatelji" - ti si pač njena nesluteča žrtev, ki se ji ne upaš zoperstaviti, ker ti je dovolj, če ti nameni vsaj bežen pogled, ali pa ti vrže par drobtinic z mize? Ne pravim, da je zaradi tega slaba, če manipulira in izsiljuje na tako pretanjen način, to delamo vsi, več ali manj, ampak treba pa ji je postaviti meje, da se sama pri sebi zave, kaj dejansko počne, in da to ni niti malo nedolžna zadevica, ki bi jo lahko "zatuškali", ker se s tem še kako razkriva, svoj pravi značaj. Saj pravim, jaz ti ne odrekam želje, da si njen lakajček in pribočnik, ampak krivo se mi zdi, da se Lilith le poigrava s tabo, te vodi, ti pa si le njena "stvar" za dosego njenega cilja, da se počuti cenjena. Meni je Devi rekla na Chatu, da sem njen pes doberman, katerih značilnost je, da se dajo dobro dresirati, se pravi, da so ubogljivi in poslušni - sprva sem imel hude pomisleke glede tega, sedaj pa sem vse bolj prepičan, da je temu res tako.... Sem se hitro streznil in ugotovil, koliko je ura.

Toni, zakaj si ne najdeš prave ženske? Pojdi malo na travnik in poduhaj, kolko cvetk čaka, da jih čebelice oprašijo. Ti pa se vpičiš v ono rožo, ki ošabno zapre svoj cvet, ko jo obletavaš - ne smeš biti tako fixiran in pesimistični. Vsaka ženska je biser za sebe, vsaka ti razkrije samosvoj svet, vsaka je unikat. Sigurno se bo ena med tisoči ujemala s tabo, če ne boš že v naprej vrgel puške v koruzo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #14 - 02.08.2004 at 20:04:25
 
Evo, pa naj še Lilith nekaj pove, ker je ravno ena izmed iztočnic podana.

Ni prvič, da se mi očita, da s Tonijem ne bi smela debatirati na forumu, da je najin odnos za druge moteč, bla bla bla...

Torej..."poserjem" se na vse, ki vam gre to na živce. Najin odnos (med Tonijem in menoj) je čisto najina osebna stvar in nikomur ne dajem pravice, da se v najin odnos vtika.

Edini, ki mu dajem pravico, da mi odreče gostoljubje na tem forumu, ali da me korigira v mojem izražanju tukaj gori, je zame še zmeraj gape (s čimer pa se on, kolikor ga zdaj poznam, verjetno ne bo strinjal).
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3