Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 6575 times)
Kr_eden
Ex Member




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #30 - 05.08.2004 at 22:13:01
 
Eh, ala ste vsi skupaj na dolgi lajtngi  Roll Eyes

Exo pa ja ne rabi pozornosti, jo že ima preveč Wink

To je še čisto ; ZAJEBAVANJE  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Al se motim  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Ali Lilith manipulira?
Reply #31 - 07.08.2004 at 11:58:35
 
apostat wrote on 02.08.2004 at 12:12:04:
Zakaj si noben ne privatkata z menoj, tako bi lahko vodila samo svoj dialog in nikogar zraven ne spustila? Mislim, da tukaj gori nikogar ne zanimajo moja dopisovanja! Poskusil bom  obiskati www.penpals.com

Pod drugo se meni Exotu, zdi to smiselno, da dam vsem vedno pritrdilen odgovor - ker me vsi izrabljate na tak način, da dobim od vas spolno  potrditev oziroma legitimacijo za svoje početje, ki je pogostokrat in mati že čudno gleda, kaj tako čudno molim. Mislim, da služim vam tukaj kot en brezhrbtenični Pavliha, ki da vedno vsem prav, pravzaprav vam dajem tudi POTUHO? Povejte mi raje resnico, vsaj od časa do časa, da bom razblinil neke iluzije in se postavil na trdna tla, ne pa da capljam za psico kot eno pasjo ščeme, ker poslušam svojo gospodarico na ukaz... Manipulira z mano - ker še nisem realiziral, da iz te moke ne bo kruha, ker mi ne vrača te pasje ljubezni! Samo blazno spolno moč ima nad menoj, nič drugega.... Postavil bi se na svoje noge, da ne bom žrtev lastnih arhetipov, kot one sirene, ki so vabile mornarje na morske čeri! probal si bom ušesa zamašiti z voskom in se privezati za jambor, kot je storil Odisej, ker rad poslušam seksualno  petje, če ne bo sicer pogubno zame...Trdi sem

Tongue

Back to top
« Last Edit: 08.08.2004 at 16:51:47 by Kr_eden »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3