Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7153 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Freedom To Fascism
04.07.2006 at 15:14:46
 
kle se je pojavu prvič
gape wrote on 30.06.2006 at 14:04:53:
tale
http://www.freedomtofascism.com/
se je pa umes zgodil
for the reference ...



sm ga posrču na googlu
freedomtofascism

jasno
http://www.freedomtofascism.com/

http://freedomtofascism.blogspot.com/
Plot Outline
A documentary that explores the connection between income tax collection and the erosion of civil liberties in America.

http://video.google.com/videoplay?docid=-3254488777215293198
ga glih gledam
glih razlaga o tem kako so amerom pobral denarčke ... leta 1913 ...
kako nimajo več podlage v zlatu ...
inflacija je provzaprov največji 'davek' od vseh
dolar je danes vreden 4 cente
odkar je bila narejena una ... federal reserve ...
Quote:
Video and description taken directly from http://www.consciousmedianetwork. com. Please visit the website for MUCH more information on other  ... all » such topics and interviews.

"Born in Brooklyn and raised on Long Island, Aaron Russo began promoting rock and roll shows at local theaters while still a high school student. From there, he worked for his family's business, opened a night club in Chicago where he helped create the careers of such legendary acts as Led Zeppelin, The Who, Janis Joplin, The Grateful Dead and Jefferson Airplane. No stranger to success, Aaron was the first Hollywood Producer to command $1 million for his services, with titles such as 'Trading Places' and 'The Rose' after a seven year partnership with Bette Midler, whom he managed to become the superstar she now is.

Aaron has now stepped out and produced a radical new movie called 'America: From Freedom to Fascism' and it has received standing ovations in theatres from all around the country in its test marketing. Destined to be one of this years great movies, he takes things way further than Michael Moore and proves that the there is nothing in the tax code that says you have to pay tax on your labor.

Now it's time for you to decide for yourself. Do we stand up for our constitutional rights or do we bury our heads in fear from political and social pressure."

američani živijo v totalitarnem sistemu ... ček out the video

google
...


iz tega vn pa tale:
http://www.consciousmedianetwork.com/

...

znano?


http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20060627215351AAWe1g5


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #1 - 11.09.2006 at 09:38:04
 


Še en lep filmček posvečen 11. septembru:

http://video.google.com/videoplay?docid=7866929448192753501&hl=en

What if:

The Twin Towers were not hit by commercial airliners? The World Trade Center was brought down in a controlled demolition? The Pentagon was not hit by a 757? Flight 93 was shot down?

What if?

Three years after September 11th, the American People are left with more questions than answers. This documentary addresses those questions, as well as providing the evidence necessary to begin answering them. From the phony bin Laden tape to the lack of a 757 at the Pentagon, Loose Change wraps everything up into an hour of solid evidence.

filmček dobite tudi na muli ali kot torrent:

http://thepiratebay.org/tor/3425065/911_-_Loose_Change_2nd_Edition_Incl._Extras_...

(kolikor sem ga pogledal, ne neka teorija zarote, temveč temelji predvsem pa prikazu dejstev in dokumentov...)




uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #2 - 11.09.2006 at 14:16:44
 
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #3 - 11.09.2006 at 17:55:21
 


Pa še Marcelov članek na temo ameriške fascinacije nad fašizmom:


http://www.mladina.si/tednik/200636/clanek/nar--trda_roka-marcel_stefancic_jr/




uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #4 - 11.09.2006 at 21:19:00
 

Ja res je striček Aaron Russo lepo poda klasično definicijo fašizma:

"Fašizem je sodelovanje države s korporacijami: fašizem, dobimo, ko država začne delati v korist korporacij."

Tu je načeloma popolnoma vseeno, če so "teorije zarote" resnične ali ne (ta problem je lepo razrešil Credo - "teorije ne ubijajo") pogledati je potrebno samo, kdo ima dejanske koristi od štale, katero počne ameriška vlada in odgovor je tu trenutno popolnoma jasen.




uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Freedom To Fascism
Reply #5 - 11.09.2006 at 23:31:18
 
t wrote on 11.09.2006 at 21:19:00:
... odgovor je tu trenutno popolnoma jasen!

to je pa res ...

sm gledu tegale
t wrote on 11.09.2006 at 14:16:44:

http://video.google.com/videoplay?docid=3249714675910247150&sourceid=docidfeed&h...
za dol past ... samo fakti ... o kontroliranem podiranju dvojčkov ... je kdo vedu da so bli provzaprov trije?
stolpi?
da se je tretji sesu zvečer enkrat?


kako res lahko pr dnevniku ipd prbijajo to kar prbijajo?

kako ti novinarji nimajo niti mal hrbtenice?

se niti mal ne pozanimajo o rečeh?

vsaj o teh o katerih govorijo ... in zlagajo stavke, ki so neresnični, ki opravičujejo štalo ki se dogaja?

prov  lažejo se ... danes je bil na TV dan laži!

prov fašizem ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Freedom To Fascism
Reply #6 - 12.09.2006 at 00:25:27
 
gape wrote on 11.09.2006 at 23:31:18:
prov  lažejo se ... danes je bil na TV dan laži!

jest tud nisem mogla dnevnika gledat. ko so začeli o minuti molka v evropskem parlamentu in prebiranjem imen ljudi, ki so umrli v wtc-ju mi je kar slabo ratalo
a palestinskih pa sirskih imen pa noben noče prebirat, pa vseh ostalih?
pa jih je tolk, da bi lahko redno zaposlili cel kup prebiralcev in bi morali delat v treh izmenah, da bi sprotali štet vse žrtve sistema, ki danes joka pod wtc-jem  Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #7 - 12.09.2006 at 07:30:27
 
Kje je stal tisti tretji stolp, na TV je bilo jasno videti, da sta bila samo 2.

Od Pentagona sem pa videl sliko, po kateri je kristalno ajsno, da tiste luknjice ni naredil reaktivec, morda kaka Cesna, pa tudi samo ta bi lahko letele med kandelabri pred stavbo, ki so še kar stali, luknja je bila pa tik nad tlemi. In to je bila slika iz uradne strani.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #8 - 12.09.2006 at 07:35:21
 
Oldio wrote on 12.09.2006 at 07:30:27:
Kje je stal tisti tretji stolp, na TV je bilo jasno videti, da sta bila samo 2.

Od Pentagona sem pa videl sliko, po kateri je kristalno ajsno, da tiste luknjice ni naredil reaktivec, morda kaka Cesna, pa tudi samo ta bi lahko letele med kandelabri pred stavbo, ki so še kar stali, luknja je bila pa tik nad tlemi. In to je bila slika iz uradne strani.



Ja in od 19 "samomorilskih teroristov" jih je 9 še vedno živih.  Grin



Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Freedom To Fascism
Reply #9 - 12.09.2006 at 09:22:54
 
Oldio wrote on 12.09.2006 at 07:30:27:
Kje je stal tisti tretji stolp, na TV je bilo jasno videti, da sta bila samo 2.

Od Pentagona sem pa videl sliko, po kateri je kristalno ajsno, da tiste luknjice ni naredil reaktivec, morda kaka Cesna, pa tudi samo ta bi lahko letele med kandelabri pred stavbo, ki so še kar stali, luknja je bila pa tik nad tlemi. In to je bila slika iz uradne strani.

to še nč ni
ista taka luknja je u tretjem pentagramu ...

pr dvojčkih je bla pa taprva explozija v kleti ... par sekund za tem pa je šele butnu avijon
pol se tud vidi izbruhe explozij, ki so natanko isti kot kadar kontrolirano sesipajo stavbo
menda se do danes ni niti ena stolpnica podrla od ognja
razen teh treh
niti od avijona ... se je bombnik nekoč zaletu u stolpnico

tretja hiša je bla stavba 7 wtc-ja (precej manjša - okol 50 nadstropij)
podrla se je zvečer, uradno zarad tega ker sta zrušena dvojčka razmajala temelje ... spet ... je šla dol kontrolirano - sama vase ...
najbolj zanimivo pa je kaj je v tej tretji bajti blo
poleg useh mogočih državnih ustanov tud nek arhiv nekih dogodivščin na wall streetu ...


skratka ... dokazano tega niso nardil teroristi brez podpore američanov
in to ogromne podpore
in obstajat mora ogromno ljudi ki so ta miniranja izvajal ...
Back to top
« Last Edit: 12.09.2006 at 18:59:22 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #10 - 13.09.2006 at 07:33:19
 
Bi moral še enkrat videti rušenje stolpov.
Sem pa gledal oddajo o fiziki te porušitve in se mi je zdela logična, edino zakaj je šlo vse tako lepo vertikalno mi ni šlo v glavo, saj so zadeli vogal in drugi vogal ni bil oblit z gorivom, da bi se nosilci dovolj segreli in popustili. Vmes je bilo preveč sten, da bi kerozin kar stekel po celem štuku.

Glede zarote molka pa to niti ni tako čudno, Ljubljana je bila tik pred apokalipso, ko so blesavi komandanti (TO ali iz glavnega štaba) dali ukaz za napad na kasarne. K sreči je eden od poveljnikov TO - Neven Borak - le zaklel in odklonil povelje, drugače bi se začela vojna. In to je bilo lepo objavljeno v Nedeljskem, najbolj množičnem časopisu, pa ni bilo nobene reakcije, samo vpleteni so menda klicali in pohvalili članek, da je korekten. Povzročitelji pa so še vedno junaki, kot bušmanova sodrga. Pa smo mi drastično manj ponosni na svoje poreklo kot Ameri.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Freedom To Fascism
Reply #11 - 13.09.2006 at 09:24:17
 
Oldio wrote on 13.09.2006 at 07:33:19:
Bi moral še enkrat videti rušenje stolpov.

najboljš da si pogledaš ... maš linke gor ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
zarni
1
*
Offline

maj frend
Posts: 1
InlOve
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #12 - 14.09.2006 at 02:45:52
 
lep pozdrav, to je moj prvi post,

zadevo so podrli s termitom
sm gledal posnetek predavanja profesora Alex Jonesa, pametn, vse zračunal fizikalno dokazano dokazal, da je bil termit - ki se uporablja za rušenje stavb - zadeva razžre/raztopi beton... zato da lahko kontroliraš smer padanja stavbe... na posnetkih se jasno vidi da pada elegantno kot  da bi že 2000 let na občini bil razpis za rušenje, ko sem prvič videl padanje sem znal, da ne štima, ne po logiki. Na koncu predavanja so si skup zapeli pesem (z besedilom v stilu hočmo resnico) cela predavalnica je bila navdušena, tip je dokazal, dejansko, fizikalno, znanstveno, mentalno....

tu se vidi kako termit zadeva deluje:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2991254740145858863&q=cameraplanet%2B9/...

ref:
http://www.infowars.com/articles/sept11/thermite_id_culprit_wtc_collapse.htm

Smiley
Back to top
 

Legalizacija konoplje/marihuane/ganje/trave/cannabisa se je že zgodila, v prihodnosti Wink
zarni  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #13 - 14.09.2006 at 08:53:48
 
Po moje bi blo naivno in neodgovorno pričakovat, da stavbi, ki če se prekucneta  postrani, lahko porušita  vse naokrog v radiusu skor pol kolimetra, ne bi imeli v seb preventivno vgrajen sistem za samodestrukcijo na način, da se v primeru hude sile zrušita same vase. Vprašanje etike oz. prave ocene situcaije je samo, kdo in kdaj naj bi ta sistem samodestrukcije sprožu. Lahko clo, da se sproži samodejno ob določenem kritičnem šoku, tko kot airbag. Tko da po moje bi morala tečt razprava, a je sploh etično vgrajevat tak samodestruktiven sistem, ki se ga dejasnko lahko prilasti teroristična organizacioja al pa ga zlorab kakšna notranjo zarotniška klika za svoje cilje, ki so magari tud ti, da teroristom prepreprečjo dosegat nijihove cilje  prav s pomočjo take  smodesrukcije. Tko je blo po moje tud za avionom let 53, ki so ga  lepo sestrelil na filadelfijo, da se ne bi razrtrešču nad belo hišo in ni šlo za noben herojski upor posadke.

Po moje smo civilzacijsko dosegl takšno stopnjo, ko so preventivne destrukcije in s tem 'kolaterlana škoda' enostavno vkalkulirane kot cena, ki jo je treba plačat,  ko se je treba odločat za manjše zlo. Ne vem sicer, zakaj tega ne bi imel v splošni zavesti, po moje zato, ker so na take v bistvu samooobrabne  destruktivne mehanizme nismo pripravljen zavestno pristajat in zato morajo obstajat na skrivaj, s tem pa v bistvu pristajmo na to, da  je nekdo tajno odgovoren za našo varnost kar seveda tud povečuje rizik, da ta isti ali kdo kdrug te tajne varnostne sisteme lahko zlorabi za lastne cilje...          
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Freedom To Fascism
Reply #14 - 14.09.2006 at 10:56:28
 
titud wrote on 14.09.2006 at 08:53:48:
Po moje bi blo naivno in neodgovorno pričakovat, da stavbi, ki če se prekucneta  postrani, lahko porušita  vse naokrog v radiusu skor pol kolimetra, ne bi imeli v seb preventivno vgrajen sistem za samodestrukcijo na način, da se v primeru hude sile zrušita same vase. Vprašanje etike oz. prave ocene situcaije je samo, kdo in kdaj naj bi ta sistem samodestrukcije sprožu. Lahko clo, da se sproži samodejno ob določenem kritičnem šoku, tko kot airbag. Tko da po moje bi morala tečt razprava, a je sploh etično vgrajevat tak samodestruktiven sistem, ki se ga dejasnko lahko prilasti teroristična organizacioja al pa ga zlorab kakšna notranjo zarotniška klika za svoje cilje, ki so magari tud ti, da teroristom prepreprečjo dosegat nijihove cilje  prav s pomočjo take  smodesrukcije. Tko je blo po moje tud za avionom let 53, ki so ga  lepo sestrelil na filadelfijo, da se ne bi razrtrešču nad belo hišo in ni šlo za noben herojski upor posadke.

Po moje smo civilzacijsko dosegl takšno stopnjo, ko so preventivne destrukcije in s tem 'kolaterlana škoda' enostavno vkalkulirane kot cena, ki jo je treba plačat,  ko se je treba odločat za manjše zlo. Ne vem sicer, zakaj tega ne bi imel v splošni zavesti, po moje zato, ker so na take v bistvu samooobrabne  destruktivne mehanizme nismo pripravljen zavestno pristajat in zato morajo obstajat na skrivaj, s tem pa v bistvu pristajmo na to, da  je nekdo tajno odgovoren za našo varnost kar seveda tud povečuje rizik, da ta isti ali kdo kdrug te tajne varnostne sisteme lahko zlorabi za lastne cilje...          




Stari - ta je pa huda.

Se pravi: najbolje, da preventivno zaminiramo vsako bajto, ki je nekoliko višja, da jo razstrelimo, če bi slučajno kazalo, da se podira?

Hiš ne postavljamo za primer, da bi se podirale temveč zato, da stojijo - in na filmčku je kar nekaj primerov, kjer so primerljive stolpnice gorele tudi po 24 ur - očitno so tam pozabili vgraditi samodestruktivne mehanizme...


Grin


Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2