Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 21635 times)
Nahatee
Ex Member




Re: Razkritje
Reply #15 - 29.10.2008 at 11:28:07
 
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:25:01:
Alojz wrote ; Prah si v prah se povrneš

Ja, Alojz, AAAMPAAAK, to je mišljeno samo materijalno, ne pa tudi duhovno (energijsko), ki je edino večno  Exclaim .

Iz tega pa sledi, da se moramo vezati na večno-duhovno, ne pa na mrtvo-materijalno . Exclaim Cool Roll Eyes

Lp Cool


Prvo moraš vedeti kaj si ti Duša ali telo   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Razkritje
Reply #16 - 29.10.2008 at 11:32:24
 
Bošty

Nahatee ti je lepo odgovorila enega brez drugega ni.Oba sta večno-sedaj Eno. Vsaka tvoja smrt je v naravni reprodukciji tvoje novo obličje. Duša nima lastnega gravitacijskega ppolja zato rabi telo ,ki je nosilec gravitacije. Masa je energija energija je masa vzrok in posledica Akumulacije-realizacije je tvoj življenjski duh. Misli in potem govori.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Razkritje
Reply #17 - 29.10.2008 at 11:54:12
 
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Razkritje
Reply #18 - 29.10.2008 at 12:37:34
 
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

Ja, ti ga res ne rabiš,ker ne hodiš po Zemlji,ti zasanjano nebeško lebdiš nad Zemljo. Oprosti sem čist pozabil.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Razkritje
Reply #19 - 29.10.2008 at 14:18:30
 
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

No, pa povej zakaj si sedaj v tem telesu?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Razkritje
Reply #20 - 29.10.2008 at 14:27:35
 
Igor

Kaj bi Bošty odgovoril,da lahko živi z istim telesom(,dušo in duhom) in se ciklično re-animira tisoče let. Potem bi naša vesoljna teološka zapuščina  zabeležila Kralj Bošty samospoznan je živel 36ooo let v isti fizični podobi  in služil vesoljnemu življenju. Danes pa je ta isti kralj sam sebi hlapec na Zemlji.To je danes zanj nedojemljiva resnica.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Razkritje
Reply #21 - 29.10.2008 at 14:31:14
 
Alojz in Sandib wrote on 29.10.2008 at 14:27:35:
Igor

Kaj bi Bošty odgovoril,da lahko živi z istim telesom(,dušo in duhom) in se ciklično re-animira tisoče let. Potem bi naša vesoljna teološka zapuščina  zabeležila Kralj Bošty samospoznan je živel 36ooo let v isti fizični podobi  in služil vesoljnemu življenju. To je danes zanj nedojemljiva resnica.

Lp Alojz Cool

Verjetno misli, da sedaj se mora kesati, ta modri že ve zakaj, ostalo ni pomembno. Potem bo pa kot neka meglica lebdel tam nekje in delal meglo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Razkritje
Reply #22 - 30.10.2008 at 08:33:31
 
Alojz in Sandib wrote on 29.10.2008 at 12:37:34:
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

Ja, ti ga res ne rabiš,ker ne hodiš po Zemlji,ti zasanjano nebeško lebdiš nad Zemljo. Oprosti sem čist pozabil.


Glej, Alojz , ... ti si rekel, da duša potrebuje gravitacijo .

In, če jaz-duša ( duhovnega ustroja)  , utelešena v to materijalno ( meseno) telo, hodim po Zemlji, ki z svojo gravitacijo vpliva samo na telo, na dušo pa ne, res ne vem, zakaj bi potem moja duša rabila gravitacijo . Undecided

No, morda za telo že, nikakor pa gravitacije ne potrebuije moja duša  Exclaim.

In, še telo nujno ne potrebuje gravitacije, kot smo videli v poletih astronavtov .

Lp  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Razkritje
Reply #23 - 30.10.2008 at 08:35:06
 
Quote:
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

No, pa povej zakaj si sedaj v tem telesu?

Lp,Igor

V tem telesu pa sem se utelesil samo zato, da se nekaj naučim + nekaj spoznam  Cool.

Še kaj ? Roll Eyes

LP Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Razkritje
Reply #24 - 30.10.2008 at 10:24:17
 
Boštyxz wrote on 30.10.2008 at 08:35:06:
Quote:
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

No, pa povej zakaj si sedaj v tem telesu?

Lp,Igor

V tem telesu pa sem se utelesil samo zato, da se nekaj naučim + nekaj spoznam  Cool.

Še kaj ? Roll Eyes

LP Cool


Pa v predhodnem in v naslednjem vedno se nekaj naučiš, lahko pa tudi izgubiš.Ker si v tokokrogu večno-sedaj. Gor-dol-gor-dol.
Iz tega kroga reinkarnacij lahko po določenem časovnem obdobju iztopiš  in prostovoljno vstpiš samospoznan v re-animacijski krog Elohim.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Razkritje
Reply #25 - 30.10.2008 at 15:52:24
 
Boštyxz wrote on 30.10.2008 at 08:33:31:
Alojz in Sandib wrote on 29.10.2008 at 12:37:34:
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

Ja, ti ga res ne rabiš,ker ne hodiš po Zemlji,ti zasanjano nebeško lebdiš nad Zemljo. Oprosti sem čist pozabil.


Glej, Alojz , ... ti si rekel, da duša potrebuje gravitacijo .

In, če jaz-duša ( duhovnega ustroja)  , utelešena v to materijalno ( meseno) telo, hodim po Zemlji, ki z svojo gravitacijo vpliva samo na telo, na dušo pa ne, res ne vem, zakaj bi potem moja duša rabila gravitacijo . Undecided

No, morda za telo že, nikakor pa gravitacije ne potrebuije moja duša  Exclaim.

In, še telo nujno ne potrebuje gravitacije, kot smo videli v poletih astronavtov .

Lp  Cool


Bosty ne da rabi dusa gravitacijo, ker je nima.

Gre se za to, da dusa sama je nezavedna, nemasna dusa se zato veze na masno telo.

Da pa pride do duha- EM, to pa je tvoje zavedanje Bosty in zato rabi dusa telo. Telo je masa, dusa je energija in vzrok-posledica je tvoja zavest.

Bosty ni to tako kot si ti mislis neka zblujena duhovna sfera, ki je nad. V resnici bos videl da je vse prepleteno in vsak del pomemben, zato je pomembno telo.

Kaj si zabluzil zdaj z astronavti mi pa spet ni jasno.

Ti verjetno mislis da na astronavte ne deluje gravitacijsko polje planeta? Ker astronavtovo telo ima se vedno lastno gravitacijsko polje, saj je masa... ce jo ne bi bilo, bi se locila dusa od telesa.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Razkritje
Reply #26 - 31.10.2008 at 09:43:43
 
Alojz in Sandib wrote on 30.10.2008 at 10:24:17:
Boštyxz wrote on 30.10.2008 at 08:35:06:
Quote:
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:54:12:
Jaz sem samo duša, ki je začasno v tem materijalnomesenem telesu ... do nadaljnega  Cool.

In, le zakaj bi rabil neko gravitacijsko polje ? Huh Undecided Questioning

Lp  Cool.

No, pa povej zakaj si sedaj v tem telesu?

Lp,Igor

V tem telesu pa sem se utelesil samo zato, da se nekaj naučim + nekaj spoznam  Cool.

Še kaj ? Roll Eyes

LP Cool


Pa v predhodnem in v naslednjem vedno se nekaj naučiš, lahko pa tudi izgubiš.Ker si v tokokrogu večno-sedaj. Gor-dol-gor-dol.
Iz tega kroga reinkarnacij lahko po določenem časovnem obdobju iztopiš  in prostovoljno vstpiš samospoznan v re-animacijski krog Elohim.


Hja, že, vendar bo moje naslednje življenje že v duhovnem svetu , torej ne bom nikoli več blodil po tej mrtvi materiji  Roll Eyes Cool.

Ponovno utelesitev v materijalnem svetu bodo potrebovali samo tisti, tiste duše, ki bodo zdajšnje življenje "zavozili / zavozile "  Cry.

Lp. Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Razkritje
Reply #27 - 31.10.2008 at 12:30:51
 
Boštyxz wrote on 31.10.2008 at 09:43:43:
Hja, že, vendar bo moje naslednje življenje že v duhovnem svetu , torej ne bom nikoli več blodil po tej mrtvi materiji  Roll Eyes Cool.

Lp. Cool



To so pričakovanja in ne realnost Bošty

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
« Last Edit: 31.10.2008 at 21:40:33 by nahate.d »  
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Razkritje
Reply #28 - 31.10.2008 at 13:19:16
 
Quote:
Boštyxz wrote on 31.10.2008 at 09:43:43:
Hja, že, vendar bo moje naslednje življenje že v duhovnem svetu , torej ne bom nikoli več blodil po tej mrtvi materiji  Roll Eyes Cool.

Lp. Cool



To so pričakovanja in ne realnst Bošty

Lep pozdrav   Smiley


Nič ni mrtvega je samo nezavedno in zavedno.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Razkritje
Reply #29 - 31.10.2008 at 14:39:12
 
Boštyxz wrote on 31.10.2008 at 09:43:43:
Hja, že, vendar bo moje naslednje življenje že v duhovnem svetu , torej ne bom nikoli več blodil po tej mrtvi materiji  Roll Eyes Cool.

Ponovno utelesitev v materijalnem svetu bodo potrebovali samo tisti, tiste duše, ki bodo zdajšnje življenje "zavozili / zavozile "  Cry.

Lp. Cool


Bosti je lepo Alojz dopolnil razlago o nezavedni materiji in duhovnem.

Alojz in Sandib wrote on 30.10.2008 at 15:27:39:
Malo se bom razpisal. Mogoče bo komu pomagalo. Kolikor se bo dalo bom zadeve skušal v osnovi pojasniti na nivoju elementarne in življenjske vesoljne samobitnosti,ki se po meni v najvišji možni samorealizaciji poenoti  samo v človeku.

Elementarna vesoljna samobitnost (kvarki, atomi- elementi,molekule planeti,osončja,galaksije) je samozadostna samohranitvena in samodelujoča večno-sedaj ista vseobsežna vesoljna konstanta v vseh svojih X pojavnostih (atomi ecc.)

Elementarna pojavnost ima na snovnem nivoju
štiri baze dveh masno-energetskih vrednosti akumulacije in realizacije. Dve snovni bazi predstavljajo akumulacijo dve realizacijo na ta način ima vsaka snov trojno bazno vez:
Realizirana baza-akumulirana baza -realizirana baza= Prva vez izpade ena baza akumulirane snovi. Druga vez je akumulirana baza-realizirana baza-akumulirana baza snovi.Iz vezi izpade realizirana baza snovi-recimo prosti radikal.
To je v bistvu elementarni kemijski opis snovi za lažje razumevanje kasnejših življenjskih snovnih vezi.

Sedaj pridemo šele na  sočasno prisotnost dveh vrednosti mase-energije znotraj vsake X elementarne pojavnosti, INmept akumulirano in Rimept realizirano, ki sta večno-sedaj v sočasni izmenični interakciji in kjer vsak konec(omega) cikla pomeni sočasno nov začetek( Alfa)  cikla te iste X pojavnosti (atom-galaksija-molekula itd. Vzrok in posledica te medsebojne ciklične interakcije dveh vrednosti znotraj X pojava- je Elektromagnetna sila (nosilna sila vseh sil) izmeničnega valovanja-rotacije znotraj  samega X elementarnega  pojava,kjer konec in nov začetek cikla navzven v ničemer ne spremeni navzven enotno izražene masno-energetske vrednosti obravnavane elementarne X pojavnosti (atom kvark,planet itd).

Sedaj bom podal enačbo elementarne vesoljne samobitnosti,ki je v celoti zgoraj opisana. Proti večeru, če bom utegnil bom podal razlago za življenjsko vesoljno večno-sedanjo samopojavnost,kjer človek igra ključno vlogo za večno-sedanji obstoj   vesoljnega življenja in s tem tudi njega samega.
V-s=večno-sedaj

....   V-s Xmept= Inmept    AO EM RImept  = Xmept V-s........

Zelo pomembno!!!! od velikosti masno-energetske vrednosti je odvisen tudi časovni iterval posamičnega cikla X pojava (kvark hipno-planet tisoče let,osončje milijarde let,galaksija 100 milijard let).
To je enačba za elementarno vesoljno samobitnost. Kasneje nadaljujem tu. Iz gornjega lahko vsakdo razume,da me duhovnost ,ki je sam a sebi namen ne zanima.Zanima me praktični vidik zmožnosti našega življenjskega duha v prid celotnega vesoljnega življenja.
Elementarna vesoljna samobitnost (kvarki atomi itd) je nezavedna v odnosu na življenje,ki nosi v sebi zavest.

Lp Alojz Wink



Alojz in Sandib wrote on 30.10.2008 at 18:30:10:
Sedaj lahko nadaljujem z opisom vesoljne življenjske samobitnosti,ki je nosilka zavesti,ki se v končni fazi samorealizacije poenoti v samospoznanje v lastni indivudualni  človeški samorealizacij v poenoteno vesoljno zavest,ki jo edini lahko izpriča človek.

Življenje katerokoli ni nikoli nastalo in ne bo nikoli končalo.Paradoks življenja je da življenja ne bi bilo,če ne bi bilo dveh danih pogojev zanj. Prvi pogoj je večno-sedanji vesoljni samoobstoj življenjskih matric akumulacije-realizacije vsake x življenjske pojavnosti,ki pa se ne morejo realizirati A) če se ne vežejo z elementarno vesoljno samopojavnostjo (atomi) v DNK trojno zrcalno vez lastne vrste skozi B) naravno  cikilično samoreprodukcijo X vrste.

Osnove življenja so A) Elementarna nezavedna vesoljna pojavnost (atomi-elementi)
                               B) življenjska matrica akumulacije-realizacije
Skupaj A+B    je DNK trojna zrcalna

 vez obeh
__________________________________________
C- naravna reprodukcijska veriga DNK,ki v sebi nosi
_________________________________________
D) Akumulirano vrednost(ženski princip)            
E) Realizirano vrednost  (moški princip)

Sedaj je potreben manjši razmislek od vsakogar!!!

Elementarno nezavedno-akumulirano-realizirano posledica EM sila -nezavedni duh
Življenjska matrica-akumulacija-reralizacija frekvenca ki odreja vez če ti dve vrednosti(elementarno in matrico) povežemo dobimo podvojeno zrcalno trojno DNK vez,ki pa mora imeti zagotovljeno lastno samoreprodukcijo zopet v akumulirani vrednosti ženski princip in realizirano vrednost moški princip.
Če sedaj zadevo prenesemo  v t.i. živo bio celico dobimo 4 podvojene kromosomske pare v trojnih zrcalnih vezeh DNK posamične X vrste Flore-favne-človeka.  

Od števila  DNK trojnih zrcalnih vezi posamične vrste je odvisna
stopnja življenjske zavesti. Flora-pogojna zavest,Favna -delna zavest,človek je edina samozavedna zavest.

Da ne bom šel še v podrobnejše razlage bom povedal da v DNK -ju elementarna pojavnost nosi našega duha akumulirano in realizirano (EM silo),matrica pa našo življenjsko zavest akumulirano in realizirano. Obe vrednosti pa vsaka oblikaX vrsta navzven izraža enotno,tudi ljudje.

Življenje ima paradoks,ki se imenuje samo reprodukcijska veriga,ki je vezana na točno določene elementarne pogoje (Zemlja) in se na nje ne more vezati brez človekove pomoči. Primer cikel našega osončja traja 15 milijard let nato se osončje samozlije in začne se nov cikel. Takrat življenje na osončju izumre(ciklično).Samonastati pa ne more,ker je vsaka življenjska matrica vezana na reprodukcijsko verigo svoje vrste. Ni zagotovljene reprodukcijske verige ni življenja. Iz tega vzroka ima človeški rod tako posebno življenjsko vlogo v smislu ohranjanja celotne reprodukcijske verige vesoljnega življenja,ki njemu samemu omogoča preživetje. Človek je tisti ki ciklično seli in odrešuje življenjsko reprodukcijo po vesoljni elementarni samobitnosti.
Enačba Življenja je samo elementarni dodana zvezda.

....V-s Xmept* = INmept* AO EM RImept* = Xmept*V-s....


Vsak   med vami naj sedaj sam razmisli in se poglobi v zadevo.
Moje sporočilo je dobronamerno in v njemu ni nikakršnih osebnih interesov kot zgolj skrb za ohranitev vesoljnega trenutno pa predvsem zemeljskega življenja.


Lp Alojz Wink


Ti tega ne razumes, zato pa potem mislis, kako veselo bos zivel v duhovnem svetu.

To pa je tvoja nerealna iluzija, v duhovnem svetu si ze in to dokazuje, kako v resnici duhovno ti sploh ne poznas.

Tebi se je tezko sprijazniti z svojo lastno resnico tisto kateri zivis sam, ker je drugacna od tvojih utopicnih nerealnih pricakovanj. Zato govoris nikoli vec ne bos blodil po tej mrtvi materiji, to je zavracanjke realnosti, zanikanje resnicnosti, ker nisi uravnotezen, spodrivas komponento realnosti in si jo delas za neresnicno ter imas predstavo, da pa to le ni res da je samo nekaksen privid, ki je narejen v duhovnem nivoju.

Preberi si to kar sem ti prilepil od Alojza, pa bos spoznal kako se slepis.

No ja dvomim da bos spoznal, si prevec zaslepljen in predobro ti izgleda tvoja namisljena predstava v prihodnosti, da bi jo zamenjal za enostavno resnico.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8