Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 109 110 111 112 113 ... 764
(Read 1279187 times)
plesnamesecu
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1650 - 30.05.2008 at 10:14:53
 
titud wrote on 30.05.2008 at 09:32:08:
Tako, da  ne porabimo zase nam vsem skupnega vira  te vitalnosti ali da ga z uničevanjem individualne pestrosti/različnosti (ki bi jo v težnji po univerzalni enotnosti  utegnili  razpoznavali kot škodljiv plevel)vsaj  ne zasvinjamo na način, da bi se ta monokulturna polja  spremenila v mrtve puščave...  


Mislim, da je to najbolj jasno sporočilo projektu PD. To je bistvo vsega. Od tu naprej bi lahko začela prava komunikacija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1651 - 30.05.2008 at 11:59:47
 
Vsem

Najprej bom odgovoril Kopronu,potem Dayranu in Titudu.Za konec pa bom odgovoril še Poetu,Nahate in plesnamesecu.

Kopron sedaj bos izvedel čisto resnico o sebi sočasno bo pa Poet zaštekal zadevo.
Kopron do sedaj si se k....Kopron ve,Kopron ima stik,ha,ha Alij nič ne veš itd.Ko te stisnem v kot,se avtosugestivno začneš vezati na neko X za lase privlečeno avtoriteto,da bi si ti sam na ta način miselne samoprevare rešil svoj prizadeti ego.Ti brez ega sploh ne moreš eksistirati-obstajati. Zakaj dejansko ne obstajaš? Zato ker živiš v avtosugestivni miselni samoprevari,to pa zato ker nisi sam sebi (individualna) avtoriteta.Iz tega vzroka rabiš to skrivanje za drugimi,ker se enostavno ne spoznaš v lastnem sebstvuzato tudi nimaš eksistencialne strpnosti do drugih.
Preberi vse moje poste,če ugotoviš,da sem kdajkoli ali kjerkoli izpostavil kakršno koli avtoriteto,kot zgolj svojo lastno,potem kritiziraj.
Sedaj veš kaj dejanjsko pomeni ego (avtosugestivno obrambo-miselno samoprevaro,ki ti kot nesamospoznani individualni
življenjski samozavedni stvarnikovi samomanifestaciji omogoča sploh živeti v stanju kakršnem si-nesamospoznan.
Ti Kopron,Dayran malo manj in titud,ste danes zgolj miselni propagandisti,ki na račun tujih miselnih vzorcev gradijo svojo življenjsko sebstvo in hranijo svoj ego.Vi trije tudi mojih tekstov brati ne zmorete,ker živite v svetu drugih in kot ego paraziti,tudi živite in se hranite.

Sedaj bom povedal še eno dejstvo.mislim,oz.vem,da so na tem topicu
zgolj Nahate,Plesnamesecu in Poet,tisti,ki nikoli niso izpostavljali kakršnih koli avtoritet v svojih postih. Zato so ti trije najmanj ego-centrični in tudi kljub dejstvu (odkritih izpadov)še vedno tisti pravi
iskalci lastnega sebstva,ki spozna zgolj lastno sebstvokot individualno sebstvo vesoljnega sebstva.Poet prosim te beri moje tekste,videl in spoznal boš tako kot lahko ta trenutek preideš iz samozavednega bivanja v nezavedno tako se lahko tudi ta trenutek samospoznaš.To je proces dvoma,ki sem ti ga lepo izpisal in samo ta življenjski dvom stvarnika samega v tebi kot njegovi individualni samomanifestaciji,se lahko samospozna. Obličje zre lastno obličje.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1652 - 30.05.2008 at 13:17:59
 
Quote:
titud wrote on 30.05.2008 at 09:32:08:
Tako, da  ne porabimo zase nam vsem skupnega vira  te vitalnosti ali da ga z uničevanjem individualne pestrosti/različnosti (ki bi jo v težnji po univerzalni enotnosti  utegnili  razpoznavali kot škodljiv plevel)vsaj  ne zasvinjamo na način, da bi se ta monokulturna polja  spremenila v mrtve puščave...  


Mislim, da je to najbolj jasno sporočilo projektu PD. To je bistvo vsega. Od tu naprej bi lahko začela prava komunikacija.


Nadaljujem: prava komunikacija ni možna - zaradi osebnosti Alojza. V stališčih se načeloma strinjam s Titudom, vendar je vse to komuniciranje brez pomena, kar mi je jasno od vsega začetka (Titudu pa mogoče tudi ne). Topica se izjemoma udeležujem le v brezupnem in naivnem upanju, da bi nekako pospešila konec te nočne more. Odgovarjati pa ne mislim na to klobasanje.

Alojz: eno veliko uslugo bi naredil sebi in svetu, če bi začel živeti. Mislim, resnično živeti. Potem te tudi fizično odmiranje ne bi več tako obremenjevalo. Zunaj je lep dan in ptički pojejo.

In resnično mislim, da se s tem topicom samo kopiči ena ogromna patologija foruma.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1653 - 30.05.2008 at 13:30:20
 
Quote:
Topica se izjemoma udeležujem le v brezupnem in naivnem upanju, da bi nekako pospešila konec te nočne more.

Ja, to pa je verjetno res brezupno in naivno upanje. Wink

Zato se ga jest udeležujem bolj zarad razvedrila, ob katerem se velikrat prav fino nasmejim   Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1654 - 30.05.2008 at 13:40:53
 
Alojz in Sandib wrote on 30.05.2008 at 11:59:47:
Vsem

Najprej bom odgovoril Kopronu,potem Dayranu in Titudu.Za konec pa bom odgovoril še Poetu,Nahate in plesnamesecu.

Kopron sedaj bos izvedel čisto resnico o sebi sočasno bo pa Poet zaštekal zadevo.
Kopron do sedaj si se k....Kopron ve,Kopron ima stik,ha,ha Alij nič ne veš itd.Ko te stisnem v kot,se avtosugestivno začneš vezati na neko X za lase privlečeno avtoriteto,da bi si ti sam na ta način miselne samoprevare rešil svoj prizadeti ego.Ti brez ega sploh ne moreš eksistirati-obstajati. Zakaj dejansko ne obstajaš? Zato ker živiš v avtosugestivni miselni samoprevari,to pa zato ker nisi sam sebi (individualna) avtoriteta.Iz tega vzroka rabiš to skrivanje za drugimi,ker se enostavno ne spoznaš v lastnem sebstvuzato tudi nimaš eksistencialne strpnosti do drugih.
Preberi vse moje poste,če ugotoviš,da sem kdajkoli ali kjerkoli izpostavil kakršno koli avtoriteto,kot zgolj svojo lastno,potem kritiziraj.
Sedaj veš kaj dejanjsko pomeni ego (avtosugestivno obrambo-miselno samoprevaro,ki ti kot nesamospoznani individualni
življenjski samozavedni stvarnikovi samomanifestaciji omogoča sploh živeti v stanju kakršnem si-nesamospoznan.
Ti Kopron,Dayran malo manj in titud,ste danes zgolj miselni propagandisti,ki na račun tujih miselnih vzorcev gradijo svojo življenjsko sebstvo in hranijo svoj ego.Vi trije tudi mojih tekstov brati ne zmorete,ker živite v svetu drugih in kot ego paraziti,tudi živite in se hranite.

Sedaj bom povedal še eno dejstvo.mislim,oz.vem,da so na tem topicu
zgolj Nahate,Plesnamesecu in Poet,tisti,ki nikoli niso izpostavljali kakršnih koli avtoritet v svojih postih. Zato so ti trije najmanj ego-centrični in tudi kljub dejstvu (odkritih izpadov)še vedno tisti pravi
iskalci lastnega sebstva,ki spozna zgolj lastno sebstvokot individualno sebstvo vesoljnega sebstva.Poet prosim te beri moje tekste,videl in spoznal boš tako kot lahko ta trenutek preideš iz samozavednega bivanja v nezavedno tako se lahko tudi ta trenutek samospoznaš.To je proces dvoma,ki sem ti ga lepo izpisal in samo ta življenjski dvom stvarnika samega v tebi kot njegovi individualni samomanifestaciji,se lahko samospozna. Obličje zre lastno obličje.

Lp Alojz  

Alojz, mislim, da je problem predvsem v tvojem egu. Zato si tud tako alergičen, če kdo drug predstavi še kakšno drugo avtoriteto. Ker bi ti pač rad bil sam edina avtoriteta.
Poleg tega - če smo mi "ego paraziti", ker "na račun tujih miselnih vzorcev gradimo svojo življenjsko sebstvo", kot se ti je zapisalo, so enaki tudi etrex in ostali tvoji sledniki - ker tudi oni gradijo svoje življenjsko sebstvo na račun tujih miselnih vzorcev - namreč tvojih. V čem je torej razlika?!  Ja, verjetno tvoj gromozanski ego ne more prebaviti, da kdo drug upošteva še kakšno drugo avtoriteto poleg tebe. Mogoče bi se moral mal zamisliti nad tem dejstvom, pogledat vase in ponovno premisliti o stopnji/globini svojega "samospoznanja".

Pišeš tudi v smislu, da ti sam nikoli in nikjer nisi izpostavil kakršne koli avtoritete, kot zgolj svojo lastno. To je laž. PD je pravzaprav ena velika mešanica raznih mitov in legend, ki vsekakor niso zrasle na tvojem zelniku. Ali je ime "prometej" tvoj izum? Torej vsekakor uporabljaš cel kup raznih "avtoritet" v svojem PD-ju. Le da si jih ti malo pomešal navkup - sej veš - mešano na žaru  Wink

LP vsem  Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1655 - 30.05.2008 at 14:12:46
 
Dayaran wrote on 30.05.2008 at 13:40:53:
Alojz, mislim, da je problem predvsem v tvojem egu. Zato si tud tako alergičen, če kdo drug predstavi še kakšno drugo avtoriteto. Ker bi ti pač rad bil sam edina avtoriteta.
Poleg tega - če smo mi "ego paraziti", ker "na račun tujih miselnih vzorcev gradimo svojo življenjsko sebstvo", kot se ti je zapisalo, so enaki tudi etrex in ostali tvoji sledniki - ker tudi oni gradijo svoje življenjsko sebstvo na račun tujih miselnih vzorcev - namreč tvojih. V čem je torej razlika?!  Ja, verjetno tvoj gromozanski ego ne more prebaviti, da kdo drug upošteva še kakšno drugo avtoriteto poleg tebe. Mogoče bi se moral mal zamisliti nad tem dejstvom, pogledat vase in ponovno premisliti o stopnji/globini svojega "samospoznanja".

Pišeš tudi v smislu, da ti sam nikoli in nikjer nisi izpostavil kakršne koli avtoritete, kot zgolj svojo lastno. To je laž. PD je pravzaprav ena velika mešanica raznih mitov in legend, ki vsekakor niso zrasle na tvojem zelniku. Ali je ime "prometej" tvoj izum? Torej vsekakor uporabljaš cel kup raznih "avtoritet" v svojem PD-ju. Le da si jih ti malo pomešal navkup - sej veš - mešano na žaru  Wink

LP vsem  Kiss



Dobro da sem malo počakal in šel s kolesom po  gozdnih poteh dražit tukajšnje medvede, da mi sedaj ni treba pisat tega, kar sem v glavi sestavljal med potjo, saj je  skoraj do pike isto, kar sta napisal zgoraj dayaran in plesnamesecu. Dodajam samo, da alojza nič ne bi motil moj ego, če bi bil   p.d,-jev  miselni propagandist, in če bi na račun p.d.jevih  miselnih vzorcev gradil svoje življenjsko sebstvo in hranijl svoj ego. Nič tudi ne bi imel proti, če ne bi mogel več brati tujih tekstov, ker bi živel  v svetu p.d. in kot ego parazit po njem  živell  in se hranil.

Dodajam samo še, da pri alojzvem mislenem procesu, izraženem v p.d.-ju,  ne gre zameriti  toliko nedvomenga  palgiatosrtva tujih mitskih izročil, ezoteričnih in celo znanstvenih tradicij in spozanj, amapk njihovo uzurpacijo in nasilno podrejanje njegovim osebnih vizijam z namenom, da bi  te vizije in osebnia spozanja (da ne rečem blodnje) dobili staus univerzalnega nauka. Skratka,  nič me ne moti niti alojzev ego niti plagitorstvo niti znastven ekekticizem, moti me,  da vso to splošno človeško dediščino zlorablja  z namenom, da bi nam svoje same po sebi  nedvomno impresivvne individulane vizije/spozanja/blodnje 'prodal' kot sugestivno univerzalno znanje/vedenje brez prave možnosti verifijacije skozi razpravo in dialog.      
Back to top
« Last Edit: 30.05.2008 at 16:24:36 by titud »  
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1656 - 30.05.2008 at 16:30:01
 
Vsem!

Kje do sedaj in v kateri znanstveni knjigi razpravi ste prebrali teorijo,ki podira Einsteina,Darwina,Kje do sedaj ste prebrali da se vesoljna konstanta izraža večno sedaj zgolj v tej dimenziji in enako na vseh svojih individualnih samo manifestacijah. Kje ste prebali o zavesti in njenih izrazih? Kje ste prebrali,o točno opisanih mept* ciklih Kje ste prebrali,da vesoljna konstanta ni nikoli nastala ampak se vse dogaja znotraj dimenzije večno sedaj. Kje ste slišali individualni življenjski izraz stvarnika. Jezusa so kamenjali ravni iz istega vzroka ošabnosti in vsevednosti soljudi. To ni opis avtoritete to je razlaga dejstev teološkega izročila. Zakaj Jezus prijaha na oslu v Jeruzalem zato,ker ve s kom bo imel opravka. Kaj ste mi vi dosedaj oporekali vsebinsko,vi vsebine sploh ne razumete,a jo boste morali če boste želeli postati tisto kar si želite,pa si ne upate samo dopovedati in priznati. Najbolj komformno je lepo kritizirati in nič povedati,ker se vsi bojite izpostaviti s svojim nerazumevanjem stvari.Vse vas vabiom k sebi in mi dopovejte,da se motim ,a dokazal bom vsem skupaj,da brez mojega vedenja ni poti za nikogar nikamor iz Zemlje.Mogoče bedasto ošabno,egoistično? Ja za vas,ki ne veste zakaj po Zemlji sploh tacate.A sodili bi vi,nikjer nikdar ne boste izvedeli več kot ste sedaj. Ste se sposobni vprašati samo za trenutek,Ali res lahko sodim? Jaz lahko sodim samo mojo sodbo ne bom jaz izvrševal izvrševal jo bo sam Stvarnik v lastni individualni samorealizaciji,ki se ji reče Zemlja.V hipu bo človeštvo spoznalov kakšni zmoti je živelo. Najlažje,najbolj komformno,je neprizanesljivost do drugega a sebe lepo ujčkati v lastnem egoizmu. EN samcat proti argument mi dajte da P.D. ni izključno moje delo in moje samospoznanje,ki ga nihče med vas nikoli ne bo sprejel s takšnim življenjem,ki ga živite danes. Brez Stvarnika in jaz sem njegova samospoznana individualna življenjska samorealizacija se na Zemlji ne bo premaknil niti en samcat list. Ajde heroji kritike en sam samcat stavek iz mojega pisma argumentirano zavržite. Vi kar verjemite Einsteinu,znanosti,lažni duhovščini,oblastnikom in Darwinistom.Ko bo prišla ura resnice boste klicali ime Stvarnika a takrat boste spoznali,da ste sami stvarnikov del,ki je zanikal njegovo samobitnost v sebi.. Prosim ponovno vam bom nalepil dva teksta in potem kot noji zarite svoje glave v niju.   Če se s komerkoli ne morete strinjati potem ne pluvajte ampak sprašujte?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1657 - 30.05.2008 at 16:40:45
 
Poet si zdaj dobil odgovor?  Mimogrede, jaz se vmesavam pogojno in ne tako kot ti brez podlage in pojma se vmesas in pljuvas. Ti si med vodilnimi ki se nekaj brez pojma vmesavajo. No hotel sem ti samo odgovoriti in dobil si isti odgovor kot od Alojza, BERI!. Sicer pa se mi dopade to tvoje delovanje, pljuvanje, ker je to edina pot za taksne kot si ti, da bos spoznal bistvo tega, ce bos resno sodeloval, bos na koncu stisnjen v kot nemocen (ego) in tvoje lazne zmote bodo razpadle in dobil bos kar zelis (pa tudi za vse druge taksne heroje velja to isto)... verjemi drugace ne more bit, razen ce bos kot kopron igral duha skozi katerega gre vse mimo, je programiran, kot velika vecina ostalih in po temu zmotnemu duhovnemu programu ki ga je ustvarila civilizacija deluje.
Ampak ne ti si drugacen, ves v sebi kje ne stima in to hoces razcistiti in edino pravilno.

Tako je to... ovcja creda in ce izstopis ven te gledajo kot cudaka, ampak ti se sam v sebi smejis, ker se zavedas resnice in socasno credne zmote.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1658 - 30.05.2008 at 18:49:24
 
Titud

Civilizacijska teološka zapuščina,dokazljivo ni mitologija. Je zakodirano civilizacijsko vedenje ,ki izhaja iz zadnjega civilizacijskega cikla-vala. Problem je,da je to znanje postavljeno na raven mitologije. Na to raven je bilo postavljeno zgolj iz dejstva,da ga še nihče (pred mano) ni uspel dekodirati. Ta zapuščina pa se izrablja tako v verskih praksah kot v znanstvenih (ateističnih) razlagah sveta.In to zgolj za ozki krog in v korist samooklicanih  posvečencev. V bistvu pa je moje dekodiranje te zapuščine namenjeno vsem in dano v last nam vsem,ker je v resnici last vseh in zato mora biti dostopna nam vsem brez izjem.To je temeljno sporočilo P.D.lahko bi se imenovalo tudi Budova daritev,Mohamedova,Machu Inkova, Zorastrova, Gigamešova,Krišnina,Odinova,Jezusova,Manujeva,X-kujeva,Mihaelova itd.Ime ni pomembno pomembna je vsebina v katero pa se vi iz lastne samovšečnosti ne znate poglobiti. Celo berete jo v fragmentih in te fragmente na silo trgate iz celotnega konteksta sporočila,da bi pokazali nek svoj prav. Resnica je samo ena in ista večno sedaj za celotno vseobsežno vesoljno konstanto mept* in tako tudi za vsako njeno individualno samomanifestacijo- vsak njen Xmept*.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1659 - 30.05.2008 at 22:54:03
 
Vedno je bilo in vedno bo tako, ko pride na dan to vedenje, samospoznani osebi ni zadana lahka naloga, naloga ki jo zdaj ima Alojz.

Vsi (no ja vecina) uletijo in pljuvajo, nobenih vprasanj, nobenega spostovanja, nic.

V smislu: Ti si se nasel pametovati, vse drugace objasniti od trenutnega sistema, (ne)vedenja,... (Trenutno je clovestvo tako dalec, dalec od podane resnice).

Pac credni nagon ki nabije ego v visave, saj ima za seboj maso isto ukalupljenih, egonabitih. Jezus je dokaz za to, ze vidim kako je to potekalo. Ampak zdaj so pa drugacni casi. Tokrat se kamenje ki ga meceste odbija v vase nevedne glave. Problem je ker tega se ne veste, ampak ko bo to zakljuceno, boste ob postih tipa:  Jaz to berem da se malce nasmejim, jaz tu sodelujem, da se delam norca,.... Boste znali povedati, ravno na tem forumu, kako se lahko samo se zjocete ko se berete za nazaj, ko bo prisel cas in bo P.D. razsirjen, spoznan ter prakticno uporabljen, normalno ce ne bi bilo prakse , ne bi P.D. imel nobene vrednosti.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1660 - 30.05.2008 at 23:18:05
 
Alojz in Sandib wrote on 30.05.2008 at 16:30:01:
Vsem!

Kje do sedaj in v kateri znanstveni knjigi razpravi ste prebrali teorijo,ki podira Einsteina,Darwina,Kje do sedaj ste prebrali da se vesoljna konstanta izraža večno sedaj zgolj v tej dimenziji in enako na vseh svojih individualnih samo manifestacijah. Kje ste prebali o zavesti in njenih izrazih? Kje ste prebrali,o točno opisanih mept* ciklih Kje ste prebrali,da vesoljna konstanta ni nikoli nastala ampak se vse dogaja znotraj dimenzije večno sedaj. Kje ste slišali individualni življenjski izraz stvarnika. Jezusa so kamenjali ravni iz istega vzroka ošabnosti in vsevednosti soljudi. To ni opis avtoritete to je razlaga dejstev teološkega izročila. Zakaj Jezus prijaha na oslu v Jeruzalem zato,ker ve s kom bo imel opravka. Kaj ste mi vi dosedaj oporekali vsebinsko,vi vsebine sploh ne razumete,a jo boste morali če boste želeli postati tisto kar si želite,pa si ne upate samo dopovedati in priznati. Najbolj komformno je lepo kritizirati in nič povedati,ker se vsi bojite izpostaviti s svojim nerazumevanjem stvari.Vse vas vabiom k sebi in mi dopovejte,da se motim ,a dokazal bom vsem skupaj,da brez mojega vedenja ni poti za nikogar nikamor iz Zemlje.Mogoče bedasto ošabno,egoistično? Ja za vas,ki ne veste zakaj po Zemlji sploh tacate.A sodili bi vi,nikjer nikdar ne boste izvedeli več kot ste sedaj. Ste se sposobni vprašati samo za trenutek,Ali res lahko sodim? Jaz lahko sodim samo mojo sodbo ne bom jaz izvrševal izvrševal jo bo sam Stvarnik v lastni individualni samorealizaciji,ki se ji reče Zemlja.V hipu bo človeštvo spoznalov kakšni zmoti je živelo. Najlažje,najbolj komformno,je neprizanesljivost do drugega a sebe lepo ujčkati v lastnem egoizmu. EN samcat proti argument mi dajte da P.D. ni izključno moje delo in moje samospoznanje,ki ga nihče med vas nikoli ne bo sprejel s takšnim življenjem,ki ga živite danes. Brez Stvarnika in jaz sem njegova samospoznana individualna življenjska samorealizacija se na Zemlji ne bo premaknil niti en samcat list. Ajde heroji kritike en sam samcat stavek iz mojega pisma argumentirano zavržite. Vi kar verjemite Einsteinu,znanosti,lažni duhovščini,oblastnikom in Darwinistom.Ko bo prišla ura resnice boste klicali ime Stvarnika a takrat boste spoznali,da ste sami stvarnikov del,ki je zanikal njegovo samobitnost v sebi.. Prosim ponovno vam bom nalepil dva teksta in potem kot noji zarite svoje glave v niju.   Če se s komerkoli ne morete strinjati potem ne pluvajte ampak sprašujte?


JAZ SEM prebral več kot opisuješ Alojz, in ne samo to, ampak še dooosti več, kot samo to. ( v Novem Razodetju )

Potem sem to spoznal za RESNIČNO.

Sedaj to RESNIČNO tudi udejanjam + živim v vsakdanjem življenju .

Kaj bi rad Alojz še več, če vam vsem povem , da je sedaj moje življenje suuuper, ko vem kar vem + delam po tem vedenju  ?

Torej, dragi Alojz + "Prometejci" , ... kaj bo ?

pa lep + dober večer, še naprej, j...jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

by Boštjan Zupančič + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1661 - 30.05.2008 at 23:28:17
 
Etrex wrote on 30.05.2008 at 22:54:03:
Vedno je bilo in vedno bo tako, ko pride na dan to vedenje, samospoznani osebi ni zadana lahka naloga, naloga ki jo zdaj ima Alojz.

Vsi (no ja vecina) uletijo in pljuvajo, nobenih vprasanj, nobenega spostovanja, nic.

V smislu: Ti si se nasel pametovati, vse drugace objasniti od trenutnega sistema, (ne)vedenja,... (Trenutno je clovestvo tako dalec, dalec od podane resnice).

Pac credni nagon ki nabije ego v visave, saj ima za seboj maso isto ukalupljenih, egonabitih. Jezus je dokaz za to, ze vidim kako je to potekalo. Ampak zdaj so pa drugacni casi. Tokrat se kamenje ki ga meceste odbija v vase nevedne glave. Problem je ker tega se ne veste, ampak ko bo to zakljuceno, boste ob postih tipa:  Jaz to berem da se malce nasmejim, jaz tu sodelujem, da se delam norca,.... Boste znali povedati, ravno na tem forumu, kako se lahko samo se zjocete ko se berete za nazaj, ko bo prisel cas in bo P.D. razsirjen, spoznan ter prakticno uporabljen, normalno ce ne bi bilo prakse , ne bi P.D. imel nobene vrednosti.


Poglej, Etrex, ... isto kot ti sedaj zaključuješ, natanko isto zaključuje tudi tale moj prijatelj Matej ( zanimivo, kako se rima z prometej ) iz Amerike.
Namreč, tudi on isto pravi, da bo prišel čas, ko bo "njegovo znanje" isto razširjeno po celi obli, spoznano ter praktično uporabljeno ( ja praxo sploh poudarja, kako da jo udejanja ) .

In, pravi, da bo na koncu zaobjel cel svet. Takole lepo "prerokuje" naš Matej, podobno kot Prometej Alojz .

Oba na zelo isti + podoben način želita "prevzeti svet" .

Torej, Alojz, a veš, da imaš zelooo resnega tekmeca  Questioning Exclaim Questioning

Kaj bo sedaj ? A že imaš rešitev ? In, tvoji, a bodo zdržali ?
Povem ti, da je tale prijatelj Matej skoraj 2X hujši + močnejši + boljši kot ti. ( v teh razlaganjih, ki so si presenetljivo podobna )
In, izdal je že drugo knjigo lani . ( če ni že tretjo zdaj  Huh)
Torej, podvizaj se Alojz, da se ti vseskupaj prekmalu ne ustavi  Wink .

Edino 1 bistvena razlika med vama pa je, da ...  Lips Sealed ( ja, eden od vaju bo uspel, eden pa ne , ... ne takoj  Cool)

Tudi to že "vidim"  Cool .


Uh, že težko se zadržujem, da (še) ne povem, odkod  tole "vseskupaj" izvira... Lips Sealed

pa dober + izviren večer, še naprej, j...jjjjjjj, ... Cool
+ lahko noč vsemskupaj  Cool.

by Boštyxz + # Kiss#

(p.s.,  Dayaran, (+ Titud) ... dokaj dobro sta razložila  Lips Sealed Cool )

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1662 - 31.05.2008 at 00:40:58
 
Etrex wrote on 30.05.2008 at 22:54:03:
Vedno je bilo in vedno bo tako, ko pride na dan to vedenje, samospoznani osebi ni zadana lahka naloga, naloga ki jo zdaj ima Alojz.

Vsi (no ja vecina) uletijo in pljuvajo, nobenih vprasanj, nobenega spostovanja, nic.

V smislu: Ti si se nasel pametovati, vse drugace objasniti od trenutnega sistema, (ne)vedenja,... (Trenutno je clovestvo tako dalec, dalec od podane resnice).

Pac credni nagon ki nabije ego v visave, saj ima za seboj maso isto ukalupljenih, egonabitih. Jezus je dokaz za to, ze vidim kako je to potekalo. Ampak zdaj so pa drugacni casi. Tokrat se kamenje ki ga meceste odbija v vase nevedne glave. Problem je ker tega se ne veste, ampak ko bo to zakljuceno, boste ob postih tipa:  Jaz to berem da se malce nasmejim, jaz tu sodelujem, da se delam norca,.... Boste znali povedati, ravno na tem forumu, kako se lahko samo se zjocete ko se berete za nazaj, ko bo prisel cas in bo P.D. razsirjen, spoznan ter prakticno uporabljen, normalno ce ne bi bilo prakse , ne bi P.D. imel nobene vrednosti.

etrex - jst bi se na tvojem mestu resno zamislil in pogledal vase ob besedah "čredni nagon"!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1663 - 31.05.2008 at 00:43:26
 
Boštyxz wrote on 30.05.2008 at 23:28:17:
moj prijatelj Matej

ti, kdo pa je to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1664 - 31.05.2008 at 08:40:36
 
Tule mi nekaj ne gre skup...


Najprej berem tole:

Alojz in Sandib wrote on 30.05.2008 at 11:59:47:
...se avtosugestivno začneš vezati na neko X za lase privlečeno avtoriteto,da bi si ti sam na ta način miselne samoprevare rešil svoj prizadeti ego.Ti brez ega sploh ne moreš eksistirati-obstajati. Zakaj dejansko ne obstajaš? Zato ker živiš v avtosugestivni miselni samoprevari,to pa zato ker nisi sam sebi (individualna) avtoriteta.Iz tega vzroka rabiš to skrivanje za drugimi,ker se enostavno ne spoznaš v lastnem sebstvuzato tudi nimaš eksistencialne strpnosti do drugih.
Preberi vse moje poste,če ugotoviš,da sem kdajkoli ali kjerkoli izpostavil kakršno koli avtoriteto,kot zgolj svojo lastno,potem kritiziraj.
...
Ti Kopron,Dayran malo manj in titud,ste danes zgolj miselni propagandisti,ki na račun tujih miselnih vzorcev gradijo svojo življenjsko sebstvo in hranijo svoj ego.Vi trije tudi mojih tekstov brati ne zmorete,ker živite v svetu drugih in kot ego paraziti,tudi živite in se hranite.

Sedaj bom povedal še eno dejstvo.mislim,oz.vem,da so na tem topicu
zgolj Nahate,Plesnamesecu in Poet,tisti,ki nikoli niso izpostavljali kakršnih koli avtoritet v svojih postih. Zato so ti trije najmanj ego-centrični in tudi kljub dejstvu (odkritih izpadov)še vedno tisti pravi
iskalci lastnega sebstva,ki spozna zgolj lastno sebstvokot individualno sebstvo vesoljnega sebstva
.

Lp Alojz  



In potem pride takale izjava:

Etrex wrote on 30.05.2008 at 22:54:03:
V ko bo prisel cas in bo P.D. razsirjen, spoznan ter prakticno uporabljen, normalno ce ne bi bilo prakse , ne bi P.D. imel nobene vrednosti.



Mislim, a se samo meni zdi tole malo paradoksalno?

Lp,
m
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 109 110 111 112 113 ... 764