Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 ... 764
(Read 1284181 times)
Svobodnjak
2
**
Offline

*Duhovno  osvobojen*
Posts: 79

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #240 - 29.01.2008 at 13:44:37
 
SANDIB!

Dobrodošel v klub norcev. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #241 - 29.01.2008 at 14:04:40
 
Prometej, ki je bil božanskega rodu, je žalostno blodil po svetu in zaman iskal živo bitje, ki bi mu bilo podobno.

Torej je blodil po svetu in je bil zblojen.

Videl je, da dajeta voda in zemlja življenje, zato je zamesil ilovico in iz nje izoblikoval kip, ki je bil podoben bogovom. Atena, boginja razuma in modrosti, pa je mrtvemu kipu vdihnila duha. Tako je Prometej z Atenino pomočjo napravil prve ljudi.

O ho ho, vdihnila duha? Joj, joj, vdihnila je ta presnet ego in je človek vse od takrat zblojen in blodi po zemlji ter se smatra za ločenega od eksistence. Lepa reč.


Toda ljudje niso znali uporabljati razuma, zato se je Prometej podal mednje in jih učil brati, pisati, uporabljati orodje in obdelovati zemljo.


O ho ho, ljudje so bili osvobojeni ega in popolnoma svobodni - niso imeli uma in niso se čutili ločene od sveta, ki jih je obdajal. Imenitno, toda kaj se je zgodilo potem? Joj, joj, Prometej je stopil na "sceno".

Bogovom, ki so bili zbrani na Olimpu, pa Prometejevo početje ni bilo pogodu. Ljudje so namreč znali vse, niso pa častili bogov. Vladar vseh bogov je Prometeja posvaril, naj jih nauči tudi to, sicer jih bo doletela strašna usoda.

Joj, joj, joj, ta Prometej je človeštvu prinesel Ego in Temo. Kje je zdaj ta norec, da mu navijem ušesa in mu izprašim zadnjico! Ta telebajsek je zakrivil neizmerno kozmično norost inu žalost, ki se ji reče človeški um, a zdaj naj bi pa tega telebajska še častili???

Kaj ste padli z lunce? Kaj sploh veste, kakšnega vraga zganjate? Zaprmej, da sem se skoraj posračkal v hlačke, Prometej pa je s svojim ogenjčkom zakuril moj drekec.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #242 - 29.01.2008 at 14:05:11
 
Heeej, Prometeeej  Cheesy Shocked Tongue
... pa, saj, ... kot sem ravnokar prebral, je Prometej izšel iz "mnogoboštva" Shocked Cheesy Grin Grin Grin Tongue Cool .
No, saj , itak sem vedel, da bo še nekaj problemov na tem ...  Roll Eyes .
Namreč, vsako "kraljestvo", kjer vlada več "kraljev", je v sebi razdvojeno, zato tudi ne zmore obstajati dlje časa ( trajno )  Exclaim.
Samo v Enosti - povezanosti je tudi Trajnost, Večnost  Cool.
No, morda pa je to samo "vzdevek" za koga drugega  Wink? Lips Sealed ??
Ja, lahko še malo razložite, Alojzij in njegovi  Roll Eyes.
Do tedaj pa, lep + sončen dan, še naprej ... Cool...
from Boštjan Z. + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #243 - 29.01.2008 at 14:11:37
 
Boštyxz wrote on 29.01.2008 at 14:05:11:
Heeej, Prometeeej  Cheesy Shocked Tongue
... pa, saj, ... kot sem ravnokar prebral, je Prometej izšel iz "mnogoboštva" Shocked Cheesy Grin Grin Grin Tongue Cool .
No, saj , itak sem vedel, da bo še nekaj problemov na tem ...  Roll Eyes .
Namreč, vsako "kraljestvo", kjer vlada več "kraljev", je v sebi razdvojeno, zato tudi ne zmore obstajati dlje časa ( trajno ) .
No, morda pa je to samo "vzdevek" za koga drugega  Wink? Lips Sealed ??
Ja, lahko še malo razložite, Alojzij in njegovi  Roll Eyes.
Do tedaj pa, lep + sončen dan, še naprej ... Cool...
from Boštjan Z. + #



Mislim, kopron, kaj v šoli nikoli in nikdar nisi slišal za tega strica Prometeja? Tega tiča, ki je ukradel ogenj in ga prodal človečnjačkom?
Hja, ta stric se je bojda hudo pregrešil, ampak ako pitaš mene, je bo bila neka huronska diverzija mnogoboščev.

Oni so tako ali tako nad človeštvo hteli spustili ogenj, a potrebna je bila diverzija, ja ja, taka pretkana. No in ta ogenj je bil človekov ego, in orel hja ni nikoli glodal Prometeja, ki je bil v bistvu Zevsov ljubček, ampak ta Orel zdaj gloda vse človeštvo vsak dan - ta ego, ta um. Ja, Prometej in Zevs ga pa še naprej fino serjeta v taki topli kamrici.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #244 - 29.01.2008 at 16:29:50
 
... Poet, hotel sem ti že nekaj pripomniti ( da vse gledaš preveč "simbolno ) , vendar sem na srečo proti koncu sprevidel, da pa le nisi toliko udaril mimo  Roll Eyes.
Še več,: v bistvu si kar dobro nakazal trenutno stanje  Embarrassed.
Čeprav se bojim, da bo to spet marsikdo vzel kot za obsojanje , ali žalitev Cry .
Morda sem tudi za tegale (premetenega) "premetejčka" , že slišal tudi v šoli , vendar šele sedaj vem, zakaj si ga nisem toliko zapomnil  Roll Eyes.
Samo zato, da nebi prehitro padel na tem testu, na teh straneh Cool.
In, za to rešitev se spet moram zahvaliti Bogu, ki me je takrat varoval + me še vedno varuje danes, še ta trenutek + me bo varoval še naprej , juhej  Cheesy
Zatorej, lep , sončen, jasen, predvsem pa dober dan, vam želim, še naprej, juhej, ... Cool...
Boštjan + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #245 - 29.01.2008 at 17:10:35
 
Poet prišel je čas, da te MATIRAM !

Mogoče veš, zakaj se ravno šah imenuje 'kraljeva igra'?  
Zato ker je to igra  za ljudi, ki znajo odlično  analizirati  povezovati in predvidevati! Posledico teh danih osebnih kvalitet  pa vedno izraža tvoja igra, kako, kdaj in kam postavljaš svoje figure!

Ugotovil sem, da si ti na teh področjih zanemarljiv nasprotnik, ki ne zna analizirati ne povezovati in še manj predvidevati. Iz tega vzroka sem ti dovolil, da se prvi odpreš in s tem nakažeš svoje poteze.

Skakal si sem in tja po poljih kot majhen osliček in spregledal vse moje poteze. Torej je v tej najini igri miselnega šaha napočil čas, da te kot zame nepomembnega nasprotnika 'matiram'. Zato, da  ti dokažem, da mi v tej igri  nisi in nikoli ne boš dorasel nasprotnik!

Sam pa tudi veš, da imamo poražence, ki znajo poraz častno 'kraljevsko priznati'. Imamo pa tudi take poete- telebajske, ki tega ne zmorejo, kljub temu, da so figuro poraza že položili.

Sedaj napočil čas moje odločujoče poteze, da boš, (če hočeš biti kdaj res dober igralec miselnega šaha 'kraljeve igre' ) lahko analiziral najino igro.

Zanimivo je, ko sem ti ponudil remi si ti še kar bruhal, se šopiril in sodil iz svojega namišljenega sveta.
In si se še kar in kar prestavljal v vlogo  arbitra, ne pa igralca. Iz tega vzroka si  mi pokazal, da si brez koncepta in zato slab igralec.
Premagal sem te tako, da sem ti točno razložil vse svoje poteze v  svojem enotnem konceptu igre… Ker pa si res ' poet- teleban', ki se ima za nekaj več kot v resnici je, si dobil kar ti gre!
                                                                     •••
Še lahko zanikaš koncept večno-sedaj žive misli, ki  naj bi nas po tvoje zavajala in ne odreševala?!  
Ko si 'samo spoznan' je misel služabnik tvojih besed. Če si neveden s svojo mislijo mučiš samega sebe in ostalo *življenje. Preveč imaš opravka s seboj!!!! Premalo misliš in delaš za dobro nas vseh in celotnega vesoljnega *življenja! .                                                                    
                                                                     
                                                                      A       
                                                                   rojstva smrti
ŠAH MAT =                      Sočasnost         smrti rojstva
                                                          Točka kvantnega zlitja prehoda
                                                                            •
Jaz sem  =       Duša -  izmenično elektromagnetno  valovanje rotacija -Telo =   Jaz sem    
Večno-sedaj                          Je Večno - sedaj moja misel                             Večno-sedaj
                                                                 Duh
Sedaj lepo v miru analiziraj vsako mojo potezo (povedano-napisano) in mogoče spregledaš svojo veličino 'miselnega palčka', svoj frustriran ego, napuh in zmote! Za takšne steklene igralce kot si ti 'miselni šah, kot kraljeva igra zabave' še  ni priporočljiv, ker vedno izgubijo! Kljub temu mi moraš priznati, da sem bil zelo prizanesljiv do tebe, četudi si me enačil s Kopronom. Kopron  je enostavno prizadet..* Ti želiš biti  navzven vedno čist, a v resnici  nosiš v sebi neizmerljivo pokvarjeno dušo!!!.
          Ko se tako pokvarjena duša kot jo nosiš ti »prerodi« se sam Stvarnik veseli*!!!!!!!*





Koncept »mnogoboštva« se razume v čisto drugačnem kontekstu, kot ga razumete vi 'falirani študentje'bralci Svetih spisov. Ob izgonu iz raja Adame in Eve Bog pravi:«Glej
Človek je postal kakor EDEN IZMED NAS, ker pozna dobro in hudo. Da zdaj le ne stegne svoje roke ter ne vzame tudi od drevesa *življenja, DA BI JEDEL IN ŽIVEL VEKOMAJ !« Civilizacijsko Sveto tradicijo in opisano » Promotejevo darilo in njegovo  žrtev, ki omogoča človeštvu preživetje. Vi faliranci tipa Kopron – Poet ne dojemate, kar pa me ne preseneča.
Svobodnjak ima popolnoma prav. Z njim se strinjam!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #246 - 29.01.2008 at 17:14:16
 
Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
Poet prišel je čas, da te MATIRAM !

Mogoče veš, zakaj se ravno šah imenuje 'kraljeva igra'?  
Zato ker je to igra  za ljudi, ki znajo odlično  analizirati  povezovati in predvidevati! Posledico teh danih osebnih kvalitet  pa vedno izraža tvoja igra, kako, kdaj in kam postavljaš svoje figure!

Ugotovil sem, da si ti na teh področjih zanemarljiv nasprotnik, ki ne zna analizirati ne povezovati in še manj predvidevati. Iz tega vzroka sem ti dovolil, da se prvi odpreš in s tem nakažeš svoje poteze.

Skakal si sem in tja po poljih kot majhen osliček in spregledal vse moje poteze. Torej je v tej najini igri miselnega šaha napočil čas, da te kot zame nepomembnega nasprotnika 'matiram'. Zato, da  ti dokažem, da mi v tej igri  nisi in nikoli ne boš dorasel nasprotnik!

Sam pa tudi veš, da imamo poražence, ki znajo poraz častno 'kraljevsko priznati'. Imamo pa tudi take poete- telebajske, ki tega ne zmorejo, kljub temu, da so figuro poraza že položili.

Sedaj napočil čas moje odločujoče poteze, da boš, (če hočeš biti kdaj res dober igralec miselnega šaha 'kraljeve igre' ) lahko analiziral najino igro.

Zanimivo je, ko sem ti ponudil remi si ti še kar bruhal, se šopiril in sodil iz svojega namišljenega sveta.
In si se še kar in kar prestavljal v vlogo  arbitra, ne pa igralca. Iz tega vzroka si  mi pokazal, da si brez koncepta in zato slab igralec.
Premagal sem te tako, da sem ti točno razložil vse svoje poteze v  svojem enotnem konceptu igre… Ker pa si res ' poet- teleban', ki se ima za nekaj več kot v resnici je, si dobil kar ti gre!
                                                                     •••
Še lahko zanikaš koncept večno-sedaj žive misli, ki  naj bi nas po tvoje zavajala in ne odreševala?!  
Ko si 'samo spoznan' je misel služabnik tvojih besed. Če si neveden s svojo mislijo mučiš samega sebe in ostalo *življenje. Preveč imaš opravka s seboj!!!! Premalo misliš in delaš za dobro nas vseh in celotnega vesoljnega *življenja! .                                                                    
                                                                     
                                                                      A       O
                                                                   rojstva smrti
ŠAH MAT =                      Sočasnost         smrti rojstva
                                                          Točka kvantnega zlitja prehoda
                                                                            •
Jaz sem  =       Duša -  izmenično elektromagnetno  valovanje rotacija -Telo =   Jaz sem    
Večno-sedaj                          Je Večno - sedaj moja misel                             Večno-sedaj
                                                                 Duh
Sedaj lepo v miru analiziraj vsako mojo potezo (povedano-napisano) in mogoče spregledaš svojo veličino 'miselnega palčka', svoj frustriran ego, napuh in zmote! Za takšne steklene igralce kot si ti 'miselni šah, kot kraljeva igra zabave' še  ni priporočljiv, ker vedno izgubijo! Kljub temu mi moraš priznati, da sem bil zelo prizanesljiv do tebe, četudi si me enačil s Kopronom. Kopron  je enostavno prizadet..* Ti želiš biti  navzven vedno čist, a v resnici  nosiš v sebi neizmerljivo pokvarjeno dušo!!!.
          Ko se tako pokvarjena duša kot jo nosiš ti »prerodi« se sam Stvarnik veseli*!!!!!!!*





Koncept »mnogoboštva« se razume v čisto drugačnem kontekstu, kot ga razumete vi 'falirani študentje'bralci Svetih spisov. Ob izgonu iz raja Adame in Eve Bog pravi:«Glej
Človek je postal kakor EDEN IZMED NAS, ker pozna dobro in hudo. Da zdaj le ne stegne svoje roke ter ne vzame tudi od drevesa *življenja, DA BI JEDEL IN ŽIVEL VEKOMAJ !« Civilizacijsko Sveto tradicijo in opisano » Promotejevo darilo in njegovo  žrtev, ki omogoča človeštvu preživetje. Vi faliranci tipa Kopron – Poet ne dojemate, kar pa me ne preseneča.
Svobodnjak ima popolnoma prav. Z njim se strinjam!

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #247 - 29.01.2008 at 17:17:53
 
Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 01:05:51:
telo brez duše ne more, je rekel Alojz...in ti si mu pritrdil, poet!

I


Telo res ne more brez Duše, toda Duša pa lahko brez telesa, to je velika razlika.  

Duh je vedno nad materijo.

Nikoli ne gre materialna energija v duhovno, ampak vedno duhovna v materialno.

Tako kot nikoli ne gre telo v Dušo, vedno gre  Duša v telo.

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #248 - 29.01.2008 at 17:21:13
 
Duh je posledica in vzrok prehajanja večno sedaj, akumulirane in realizirane vrednosti tvoje pojavnosti, Nahate. Sedaj pa loči, če lahko in če znaš!

Biti pameten in nič vedeti je običajno delovanje...vprašaj Svobodnjaka.

Saj ravno zato se duša veže s tvojim vsakokratnim telesom. Voda rabi posodo, enostavno, kot pasulj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #249 - 29.01.2008 at 17:27:14
 
Hi hi, dobra komedija tole! Hi hi, res dobra, odlična, moram reči.

Tale usekanec Alojz se gre umski šah in potem vleče poteze. Kar samo dokazuje, da je preračunljiv telebajsek in nič drugega.

Še sploh ni dojel, da je Svobodnjak tebe povabil v klub norcev! Hi hi, dobra fora.

Hi hi, sploh nisem vedel, da se gremo šah.

G. Alojzek je en čuden tič. Take občasno ugrabijo vesoljci in potem z njimi spolno občujejo, ker da so tako lepi. No, včasih se grejo tudi šah.

No, ampak Prometej je pa še vedno Zevsov ljubček in ga skupaj lepo biksata, medtem ko pa Prometejev ogenj duši kozmično zavest.

A ja, o Adamu in Evi bi se rad pogovarjal? Pa se dajva, g. Alojzek.

Torej, kaj za vraga se je tam zgodilo. Adam in Eva sta bila v Raju. Potem pa sta zaužila Jabolko Dobrega in Zlega in izgnana sta bila iz Raja. Zakaj? Zato ker je to Jabolko naš um, ki celotno eksistenco razcepi na dva pola - na dobro in slabo in potem v tej svoji lastni iluziji pravi, da se dobro bori z zlim, ampak to je le trik Jabolka samega.

Torej, g. Lojzek, ti si odposlanec Jabolka Dobrega in Zla, ker v vesolju vidiš spopad dveh sil, ki jih pleska tvoj lasten ego. In potem tu nekaj telebajsaš o nekem šahu.

Dobro, recimo, da me najin pogovor nadvse zabava, ker v resničnem življenju bi se takim pacientom izognil na kilometer. A tu, na internetu, to pač lahko počnem in se obenem opominjam, česa verskemu blaznežu ne smeš poreči, ker se bo pri priči razpočil v prah.  

Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #250 - 29.01.2008 at 17:35:13
 
V glavnem, sem spoznal, da igram tvojo igro. Ti si pač novi utrganec v panogi duhovni fanatizem, nisi ne prvi ne zadnji, še veliko jih bo po tebi, še veliko jih bo ven prišlo s tisoč in eno teorijo, a vsi bodo enako utrgani.

Ti si pač "iznašel" neko novo teorijo o svetu okoli sebe in si jo vneto zagovarjal in prodajal.  Jaz pa sem ti skušal dopovedati, da se le slepiš in da je vse kar boš kdajkoli naredil z mislijo le utvara.

Sej moja napaka je potem v tem, da mislim, da ljudje vendarle niso tako nespametni in lahko sprevidijo iluzijo mišljenja, a temu očitno ni tako.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #251 - 29.01.2008 at 17:45:28
 
Poet!

Zate še vedno velja šah-mat. Kakšen osliček si, se pa vidi iz zadnjih postov. Čuvaj se da te ne bodo geji opljuvali, pa še kaj drugega, narcis!

Korenček in palica pri meni ne dosežeta namena.

Jutri se tipkamo, če ti bo misel dovolila, čav, moramo delat!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #252 - 29.01.2008 at 17:46:43
 
Čak, čak, bom zdele tvoje prejšnje "pisemce" malo poaniliziral, sej veš, tisto o "matiranju". Se slišiva, g. Alojzek!
Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #253 - 29.01.2008 at 18:03:16
 
Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
Poet prišel je čas, da te MATIRAM !

Mogoče veš, zakaj se ravno šah imenuje 'kraljeva igra'?  
Zato ker je to igra  za ljudi, ki znajo odlično  analizirati  povezovati in predvidevati! Posledico teh danih osebnih kvalitet  pa vedno izraža tvoja igra, kako, kdaj in kam postavljaš svoje figure!

Ugotovil sem, da si ti na teh področjih zanemarljiv nasprotnik, ki ne zna analizirati ne povezovati in še manj predvidevati. Iz tega vzroka sem ti dovolil, da se prvi odpreš in s tem nakažeš svoje poteze.


Ja, jaz sem pa res vlekel poteze.

Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
Skakal si sem in tja po poljih kot majhen osliček in spregledal vse moje poteze. Torej je v tej najini igri miselnega šaha napočil čas, da te kot zame nepomembnega nasprotnika 'matiram'. Zato, da  ti dokažem, da mi v tej igri  nisi in nikoli ne boš dorasel nasprotnik!


Ja, saj jaz sploh ne igram šaha. Zraven vedno zazeham potem pa zaspančkam.

Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
 Sam pa tudi veš, da imamo poražence, ki znajo poraz častno 'kraljevsko priznati'. Imamo pa tudi take poete- telebajske, ki tega ne zmorejo, kljub temu, da so figuro poraza že položili.


No, če si zmagal, potem sem vesel zate. Samo sploh nisem vedel, da smo igrali šah. Če sem pa izgubil, potem pa tudi super. V pregovoru z utrgancem vedno rad zgubim, ker kam pa pridemo, če jaz uspem utrganca prepričati v utrgančev prav? Saj sem potem tudi jaz malo kukavičji let nad gnezdom.

Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
 Sedaj napočil čas moje odločujoče poteze, da boš, (če hočeš biti kdaj res dober igralec miselnega šaha 'kraljeve igre' ) lahko analiziral najino igro.

Zanimivo je, ko sem ti ponudil remi si ti še kar bruhal, se šopiril in sodil iz svojega namišljenega sveta.
In si se še kar in kar prestavljal v vlogo  arbitra, ne pa igralca. Iz tega vzroka si  mi pokazal, da si brez koncepta in zato slab igralec.


Arbiter = Lojzi, Lojzi, pa tako si se repenčil nad "neslovenskostjo". Lojzi, kaj nisi mogel reči preprosto "razsodnik"? Zdaj si pa že malo šizofren.  

Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
 Premagal sem te tako, da sem ti točno razložil vse svoje poteze v  svojem enotnem konceptu igre… Ker pa si res ' poet- teleban', ki se ima za nekaj več kot v resnici je, si dobil kar ti gre!


Fino, lojzek, igral si igro, ki je obstajala le v tvoji glavi. Mislim, da si zrel za obisk pri izganjalcu šizofrenih telebajskov in drugih zli duhcev.  Grin
                                                                     •••
Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
 Še lahko zanikaš koncept večno-sedaj žive misli, ki  naj bi nas po tvoje zavajala in ne odreševala?!  
Ko si 'samo spoznan' je misel služabnik tvojih besed. Če si neveden s svojo mislijo mučiš samega sebe in ostalo *življenje. Preveč imaš opravka s seboj!!!! Premalo misliš in delaš za dobro nas vseh in celotnega vesoljnega *življenja! .      


Še vedno, lojzi, še vedno. Da pa ne bomo o tem kdo služi življenju - ti utrganec zagovarjaš uživanje mesa, za boga milega!                                                              
     Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
                                                               
                                                                      A       
                                                                   rojstva smrti
ŠAH MAT =                      Sočasnost         smrti rojstva
                                                          Točka kvantnega zlitja prehoda
                                                                            •
Jaz sem  =       Duša -  izmenično elektromagnetno  valovanje rotacija -Telo =   Jaz sem    
Večno-sedaj                          Je Večno - sedaj moja misel                             Večno-sedaj
                                                                 Duh



Tale formulčka je pa naravnost briljantna. Skoraj tako šizofrena kot njen avtor.


Alojz in Sandib wrote on 29.01.2008 at 17:10:35:
Sedaj lepo v miru analiziraj vsako mojo potezo (povedano-napisano) in mogoče spregledaš svojo veličino 'miselnega palčka', svoj frustriran ego, napuh in zmote! Za takšne steklene igralce kot si ti 'miselni šah, kot kraljeva igra zabave' še  ni priporočljiv, ker vedno izgubijo! Kljub temu mi moraš priznati, da sem bil zelo prizanesljiv do tebe, četudi si me enačil s Kopronom. Kopron  je enostavno prizadet..* Ti želiš biti  navzven vedno čist, a v resnici  nosiš v sebi neizmerljivo pokvarjeno dušo!!!.
          Ko se tako pokvarjena duša kot jo nosiš ti »prerodi« se sam Stvarnik veseli*!!!!!!!*


Poglej ga, še rime se je spomnil. Verjetno si jo cel dan tuhtal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #254 - 29.01.2008 at 18:17:30
 
Poet wrote on 29.01.2008 at 17:27:14:
Hi hi, dobra komedija tole! Hi hi, res dobra, odlična, moram reči.


Sicer v tem topicu nisem več aktiven in tud ne nameravam bit, ampak ga pa definitivno spremljam iz zgornjega razloga   Grin
Res, super komedija! Lahko bi se poimenovala npr. "Hiša norcev"  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 ... 764