Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 275 276 277 278 279 ... 764
(Read 1284129 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4140 - 22.11.2008 at 11:12:11
 
Etrex wrote on 21.11.2008 at 21:21:27:
Alojz imam vprasanje.

Zemlja je vezana z EM repom na sirij, to pomeni da smo skupna civilizacija oziroma je zemlja tocka za samopozabljene iz sirija, da se ponovno samospoznajo.

Se pravi je to eden od mnogih parov sinovega in planetarnega osoncja, stojijo stvari tako?

In se duga stvar, planet v nasem primeru zemlja, je upeta ze v polje EM osoncja, kaksno vlogo pravzaprav igrajo repi? V bistvu me zanima, kako lahko EM polje (EM rep) vpliva tako dalec, vse do sirija?

Tko ena razlaga ne bi skodila okrog tega.

L.p. Smiley


Etrex

Malo si pomešal. Naše satelitsko osnčje je vezano na naše planetarno. Zemlja je z EM repom nazaj vezana na satelit in naprej v središča osončja na os Sonce-jupiter kjer je stičišče e repov Mars-Zemlja,Jupiter Sonce notranji planeti.Na to se vežeta Saturn Uran kot srednji regulacijski par in ćetrti par tvorita Neptun-Pluton. Pluton vsakih 61,5 let prečka Neptunovo tirnici in s tem ureja izmenično valovanje štirih letnih časov osončja 4x30,7 -61,5 dvig in 61,5 pad.Je eno leto osončja,ki traja 123 zemeljskih let kar bo kmalu naša povprečna življenjska doba-33 let neandertalec-7olet homosapiens-123 let homo dei. Indigo otroci so začetniki dobe homo-dei-človeka boga.Cikel leta Sirusa,ki je kot organ galaksije je enak galaksiji 28ooo let.Cikel osončja (satelitskega)ki je celica galaksije je 15milijard let in celoten cikel galaksije od samozlitja do samozlitja je 15o milijard zemeljskih let. Cikel Zemlje je eno leto 4x3 in cikel Zemlje od samozlitja do samozlitja traja eno galaktično leto 28ooo zemeljskih let 4x7ooo let 14000 dvig-14000  civilizacijski pad in tako ciklično večno-sedaj.Od dna do vrha in od vrha do dna,kdor ne iztopi iz življenjske  samoreprodukcije naše vrste(reinkarnacijskega kroga)v krog lastnih cikličnih samoreanimacij.Naš genom deluje na EM frekvenco galaksije.živalski na EM frekvenco osončja in rastlinski na EM frekvenco Zemlje. Hiarhija zavesti,ki jo nosijo v sebi naše življenjske matrice,ki se vežejo z elementi v DNK posamične vrste ohranja pa jih reprodukcijska veriga vsake vrste,večno-sedaj. Človek je tu skrbnik in ciklični sejalec življenja po osončjih. Pika-Amen.
Grob opis-detalje poznaš!

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4141 - 22.11.2008 at 11:16:13
 
Boštyxz wrote on 22.11.2008 at 09:04:45:
Alojz in Sandib wrote on 20.11.2008 at 11:39:00:
Boštyxz wrote on 19.11.2008 at 20:47:53:
Še vedno ne vem, kaj ima Prometej veze z Alojzem ...  Sad Roll Eyes Huh Angry Cheesy Wink Grin Shocked Cool Tongue Wink Grin Cool

Če sta to isti osebi, potem ne vem zakaj imata drugačni imeni, oziroma kdo se tu pretvarja ...  Undecided Sad Tongue Huh

Če pa je Prometej nekdo drug, naj se potem reva že prikaže, da ga bomo kaj vprašali o animaciji ( animirani film ? ) prihodnosti skozi večnosedanjo sedanjost  Angry Tongue Cool.

Lp Cool


Bošty

Prosim te odstrani se iz P.D.Če še nisi opazil sem se jaz odmaknil iz tvojih področji- kjer kraljuješ v bedarijah in zlobi.Res mi presedaš v tej svoji omejenosti.

Lp Alojz Shocked


No, saj sem vedel, da ne bo jasnega odgovora, kot ga že prej tudi ni bilo : kar je že bilo - še bo = nejasnost prej + še potem = večnosedanji izgovori nekega Prometeja z Alojzem vred . Undecided

Eh, kaj čmo, tak je ta Prometejski zakon ...  Tongue... zato pa vse tiho je bilo ...  Wink Grin Huh Roll Eyes Cool .

Pa lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav, ... Roll Eyes...

By Boštyxz + #


Bošty

Hudo mi je zate. Do tebe nisem vedel,da je nek normalen človek lahko tak zahojenc in slepec kot si ti.

Lp Alojz Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4142 - 22.11.2008 at 12:41:27
 
Ups. sem vedel da nekaj ne stima, hvala za odgovor.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4143 - 22.11.2008 at 13:03:16
 
Se eno vprasanje Alojz.

Vsaka prosta dusa na siriju se tako znajde vedno na zemlji. Tu me zanima ce je ta "selitev dus" al kako bi rekli odvisna ravno od te EM vezave repa nasega osoncja na satelitsko osoncje sirij.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4144 - 22.11.2008 at 13:29:10
 
Etrex wrote on 22.11.2008 at 13:03:16:
Se eno vprasanje Alojz.

Vsaka prosta dusa na siriju se tako znajde vedno na zemlji. Tu me zanima ce je ta "selitev dus" al kako bi rekli odvisna ravno od te EM vezave repa nasega osoncja na satelitsko osoncje sirij.


Reprodukcijska veriga naše vrste nosi v sebi življenjsko matrico v našem genomu DNK. Če naša vrsta živi se matrica prenaša A) v naši življenjski samoreprodukciji preko prenosa genoma DNK ,ali B) po naši samo reanimacijski poti osebnih ciklov-Isto telo ista matrica je isti DNK zapis in isti življenjski duh (EM sila).Malo lažje za razumet in brez mistike. Telesno smo ciklični v obeh sistemih reprodukcije in hkrati večno živi v smislu večno-sedanjega neokrnjenega prenosa  genoma(atomi -matrica) naše vrste v naši naravni ,ali umetni reprodukcijski verigi. Duša(matrica) nima lastnega gravitacijskega polja zato se vzajemno veže z (atomi) v sistem  DNK-genom vsakevrste,ki je nosilec gravitacije. Duša sama po sebi ne eksistira izven našega Genoma DNK. Pokliči me,ali pridi in bova zadevo popolnoma obdelala.
Selitev duš je v bistvu selitev našega genoma DNK in tako vsake vrste v obeh principih moški-realiziran-ženski akumuliran.Ni življenjske reprodukcije ni življenja,ni zavesti,ni samospoznanja,je zgolj nezavedno in to se ne sme zgoditi z nami Zemljani. Tu govorimo o lastni samospoznani prostovoljni soodgovornosti do vesoljnega življenja,ki nam samimj zagotavljavečno-sedanje preživetje.

Lp Alojz


   
8)
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4145 - 22.11.2008 at 14:33:46
 
Alojz in Sandib wrote on 22.11.2008 at 11:16:13:
Boštyxz wrote on 22.11.2008 at 09:04:45:
Alojz in Sandib wrote on 20.11.2008 at 11:39:00:
Boštyxz wrote on 19.11.2008 at 20:47:53:
Še vedno ne vem, kaj ima Prometej veze z Alojzem ...  Sad Roll Eyes Huh Angry Cheesy Wink Grin Shocked Cool Tongue Wink Grin Cool

Če sta to isti osebi, potem ne vem zakaj imata drugačni imeni, oziroma kdo se tu pretvarja ...  Undecided Sad Tongue Huh

Če pa je Prometej nekdo drug, naj se potem reva že prikaže, da ga bomo kaj vprašali o animaciji ( animirani film ? ) prihodnosti skozi večnosedanjo sedanjost  Angry Tongue Cool.

Lp Cool


Bošty

Prosim te odstrani se iz P.D.Če še nisi opazil sem se jaz odmaknil iz tvojih področji- kjer kraljuješ v bedarijah in zlobi.Res mi presedaš v tej svoji omejenosti.

Lp Alojz Shocked


No, saj sem vedel, da ne bo jasnega odgovora, kot ga že prej tudi ni bilo : kar je že bilo - še bo = nejasnost prej + še potem = večnosedanji izgovori nekega Prometeja z Alojzem vred . Undecided

Eh, kaj čmo, tak je ta Prometejski zakon ...  Tongue... zato pa vse tiho je bilo ...  Wink Grin Huh Roll Eyes Cool .

Pa lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav, ... Roll Eyes...

By Boštyxz + #


Bošty

Hudo mi je zate. Do tebe nisem vedel,da je nek normalen človek lahko tak zahojenc in slepec kot si ti.

Lp Alojz Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Tudi meni je nekoliko hudo zate, ker si tako slep, ko trdiš da Duša ne more obstajati brez telesa, in da rabi neko gravitacijsko polje, ...  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4146 - 22.11.2008 at 15:28:22
 
Bosty, kaj znas ti se kaj drugega kot ponavljanje? Kaj ni bilo ze 100x lepo objasnjeno? Ti pa kar nabivas in nabivas.

Pusti ti gravitacijsko polje, fora je v tem, da dusa sama po sebi je NEZAVEDNA.

Zato se vedno veze dusa na telo, ali preko samoreprodukcije ali reanimacije.

Tako je zdaj, tako je bilo in tako bo, ti pa kar sanjari s tistimi loberjevimi smetmi od pravljic.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4147 - 22.11.2008 at 15:37:59
 
Alojz hvala za odgovor... Ravno zato ima neko vrednost, ker dejansko opisete zadevo, brez mistike in nejasnosti. Ja res bom prisel kaksen dan, da se malo pomenimo

Drugace bi verjetno bilo bolj vsec za vecino, ce bi vse zavili v meglo in simboliko. Resnica je ocitno prevec ostra. Ljudje taksni kot Bosty, kot vidiste, bi radi slisali da jim poveste, kako bojo odplavali v duhovni svet in kako je dusa zavedna brez telesa in kot taksna sposobna samostojnega bivanja v nekem izvornem izmisljenem duhovnem svetu.

Cim omenite, kako je materijalno del resnicnosti, vecino duhovnezev, to odbija. Grin Govoriti bi morali, kako je vse brezveze in kako je vse to itak maya Grin

In to je glavni problem, sem povedal to ze na zacetku teme in se samo se potrjuje... Samo Bostya beres, pa ti je takoj jasno

L.p. 8) 8) Grin
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4148 - 22.11.2008 at 16:47:06
 
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:37:59:
Alojz hvala za odgovor... Ravno zato ima neko vrednost, ker dejansko opisete zadevo, brez mistike in nejasnosti. Ja res bom prisel kaksen dan, da se malo pomenimo

Drugace bi verjetno bilo bolj vsec za vecino, ce bi vse zavili v meglo in simboliko. Resnica je ocitno prevec ostra. Ljudje taksni kot Bosty, kot vidiste, bi radi slisali da jim poveste, kako bojo odplavali v duhovni svet in kako je dusa zavedna brez telesa in kot taksna sposobna samostojnega bivanja v nekem izvornem izmisljenem duhovnem svetu.

Cim omenite, kako je materijalno del resnicnosti, vecino duhovnezev, to odbija. Grin Govoriti bi morali, kako je vse brezveze in kako je vse to itak maya Grin

In to je glavni problem, sem povedal to ze na zacetku teme in se samo se potrjuje... Samo Bostya beres, pa ti je takoj jasno

L.p. 8) 8) Grin

Ponavadi so takšni lunpenduhovneži najbolj navezani na materialno. Že same prošnje in priporočila nekemu bogu so materializem. Ne mislim samo Boštija, ampak tudi ostale. Vsak iskalec je materialist, dokler se navidezno ukvarja z duhovnostjo zaradi eksistence. Najpomembnejša mu je lastna eksistenca.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4149 - 22.11.2008 at 19:06:26
 
Quote:
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:37:59:
Alojz hvala za odgovor... Ravno zato ima neko vrednost, ker dejansko opisete zadevo, brez mistike in nejasnosti. Ja res bom prisel kaksen dan, da se malo pomenimo

Drugace bi verjetno bilo bolj vsec za vecino, ce bi vse zavili v meglo in simboliko. Resnica je ocitno prevec ostra. Ljudje taksni kot Bosty, kot vidiste, bi radi slisali da jim poveste, kako bojo odplavali v duhovni svet in kako je dusa zavedna brez telesa in kot taksna sposobna samostojnega bivanja v nekem izvornem izmisljenem duhovnem svetu.

Cim omenite, kako je materijalno del resnicnosti, vecino duhovnezev, to odbija. Grin Govoriti bi morali, kako je vse brezveze in kako je vse to itak maya Grin

In to je glavni problem, sem povedal to ze na zacetku teme in se samo se potrjuje... Samo Bostya beres, pa ti je takoj jasno

L.p. 8) 8) Grin

Ponavadi so takšni lunpenduhovneži najbolj navezani na materialno. Že same prošnje in priporočila nekemu bogu so materializem. Ne mislim samo Boštija, ampak tudi ostale. Vsak iskalec je materialist, dokler se navidezno ukvarja z duhovnostjo zaradi eksistence. Najpomembnejša mu je lastna eksistenca.

Lp,Igor


Igor

Imaš prav in to ravno zaradi njihove dvoličnosti ko izpostavljajo lastno lažnivo duhovnost v smislu pridobiti zanikati materijalno in ravno iz tega zanikanja izžeti  zase najboljšo življenjsko materijalno in družbeno 'statusno' podlago.
TO je v bistvu doktrina vseh cerkva in splošna družbena doktrina na vseh njenih področjih. Takole gre zadeva: Mi smo ti in ti in zato nam pripada to in to in vsi vi ostali ste tu nepoklicani laiki in zgolj slušatelji in ne akterji v tej naši civilizacijski zadevi.Oblast,znanost,šolstvo,cerkev, ecc.  Ti slepci (lažni duhovneži' niso sposobni spregledati našega  tisočletnega  družbenega  neravnovesja -neinovativnosti,laži,egoizma in njene teme ki jo širijo že 14ooo let takšni samooklicani varuhi in pastirji človeštva. V resnici pa so ravno oni največje civilizacijsko in življenjsko zlo za naše celotno zemeljsko življenje.
Poglejte se!!! Vsi si želite oblast,denar,ljubezen mir pravičnost enakost.
Kaj osebno storite za to? Nič  'v večini' hodite preizkušeno oguljeno, papagajsko pot pastirjev in posnemate njihov tisočletni 'samooklicani uzurpatorski nedemokratičen  pastirski sistem'',da bi se uveljavili,četudi, kot lažni zabiti in brezsrčni,zlagani-  duhovneži tipa Bošty ala Kopron.Tako gre povsod v življenju' stisnem zobe samo,da pridem do korita', potem bom pa jaz dal vetra drugim za menoj. Na koncu nihče ni zadovoljen in srečen,tako že tisočletje živi naša civilizacija v lastni zlaganosti ,ki ga podpira slepilo  egoistov.
Napisano enostavno, vendar v bistvu popolnoma resnično!!!!


Lp Alojz Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4150 - 23.11.2008 at 09:07:42
 
Alojz in Sandib wrote on 22.11.2008 at 19:06:26:
Quote:
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:37:59:
Alojz hvala za odgovor... Ravno zato ima neko vrednost, ker dejansko opisete zadevo, brez mistike in nejasnosti. Ja res bom prisel kaksen dan, da se malo pomenimo

Drugace bi verjetno bilo bolj vsec za vecino, ce bi vse zavili v meglo in simboliko. Resnica je ocitno prevec ostra. Ljudje taksni kot Bosty, kot vidiste, bi radi slisali da jim poveste, kako bojo odplavali v duhovni svet in kako je dusa zavedna brez telesa in kot taksna sposobna samostojnega bivanja v nekem izvornem izmisljenem duhovnem svetu.

Cim omenite, kako je materijalno del resnicnosti, vecino duhovnezev, to odbija. Grin Govoriti bi morali, kako je vse brezveze in kako je vse to itak maya Grin

In to je glavni problem, sem povedal to ze na zacetku teme in se samo se potrjuje... Samo Bostya beres, pa ti je takoj jasno

L.p. 8) 8) Grin

Ponavadi so takšni lunpenduhovneži najbolj navezani na materialno. Že same prošnje in priporočila nekemu bogu so materializem. Ne mislim samo Boštija, ampak tudi ostale. Vsak iskalec je materialist, dokler se navidezno ukvarja z duhovnostjo zaradi eksistence. Najpomembnejša mu je lastna eksistenca.

Lp,Igor


Igor

Imaš prav in to ravno zaradi njihove dvoličnosti ko izpostavljajo lastno lažnivo duhovnost v smislu pridobiti zanikati materijalno in ravno iz tega zanikanja izžeti  zase najboljšo življenjsko materijalno in družbeno 'statusno' podlago.
TO je v bistvu doktrina vseh cerkva in splošna družbena doktrina na vseh njenih področjih. Takole gre zadeva: Mi smo ti in ti in zato nam pripada to in to in vsi vi ostali ste tu nepoklicani laiki in zgolj slušatelji in ne akterji v tej naši civilizacijski zadevi.Oblast,znanost,šolstvo,cerkev, ecc.  Ti slepci (lažni duhovneži' niso sposobni spregledati našega  tisočletnega  družbenega  neravnovesja -neinovativnosti,laži,egoizma in njene teme ki jo širijo že 14ooo let takšni samooklicani varuhi in pastirji človeštva. V resnici pa so ravno oni največje civilizacijsko in življenjsko zlo za naše celotno zemeljsko življenje.
Poglejte se!!! Vsi si želite oblast,denar,ljubezen mir pravičnost enakost.
Kaj osebno storite za to? Nič  'v večini' hodite preizkušeno oguljeno, papagajsko pot pastirjev in posnemate njihov tisočletni 'samooklicani uzurpatorski nedemokratičen  pastirski sistem'',da bi se uveljavili,četudi, kot lažni zabiti in brezsrčni,zlagani-  duhovneži tipa Bošty ala Kopron.Tako gre povsod v življenju' stisnem zobe samo,da pridem do korita', potem bom pa jaz dal vetra drugim za menoj. Na koncu nihče ni zadovoljen in srečen,tako že tisočletje živi naša civilizacija v lastni zlaganosti ,ki ga podpira slepilo  egoistov.
Napisano enostavno, vendar v bistvu popolnoma resnično!!!!


Lp Alojz Shocked Shocked Shocked


Ja, to je precej res , ... res pa je, da tudi Alojz ne naredi kaj dosti več od tega , od ostalih ... no, vsaj do sedaj še ni bilo kaj večjega opaziti  Roll Eyes.

Lp 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4151 - 23.11.2008 at 09:12:21
 
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:28:22:
Bosty, kaj znas ti se kaj drugega kot ponavljanje? Kaj ni bilo ze 100x lepo objasnjeno? Ti pa kar nabivas in nabivas.

Pusti ti gravitacijsko polje, fora je v tem, da dusa sama po sebi je NEZAVEDNA.

Zato se vedno veze dusa na telo, ali preko samoreprodukcije ali reanimacije.

Tako je zdaj, tako je bilo in tako bo, ti pa kar sanjari s tistimi loberjevimi smetmi od pravljic.

L.p.


Glej, TO , kat vem o duši, sem VEDEL že veliko let prej , preden sem spoznal Lorberjeve spise . Torej, spet si se zmotil glede mene.

Duša praviš da bi bila nezavedna ? Hmm, jaz se resda bolj malo zavedam, vendar nekaj pa se, torej nisem čisto nezaveden , ... a ne ?

In, ja, VEM, da je materija še kako del resničnosti, vendar samo začasno, in NE večno, ter bo resnično nekoč "podpisala konec"  Exclaim . (še ena od tvojih zmot o meni kot "neresničnežu", heh )

Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.
Roll Eyes

Lp  Smiley Roll Eyes Wink Smiley, čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4152 - 23.11.2008 at 11:51:20
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:28:22:
Bosty, kaj znas ti se kaj drugega kot ponavljanje? Kaj ni bilo ze 100x lepo objasnjeno? Ti pa kar nabivas in nabivas.

Pusti ti gravitacijsko polje, fora je v tem, da dusa sama po sebi je NEZAVEDNA.

Zato se vedno veze dusa na telo, ali preko samoreprodukcije ali reanimacije.

Tako je zdaj, tako je bilo in tako bo, ti pa kar sanjari s tistimi loberjevimi smetmi od pravljic.

L.p.


Glej, TO , kat vem o duši, sem VEDEL že veliko let prej , preden sem spoznal Lorberjeve spise . Torej, spet si se zmotil glede mene.

Duša praviš da bi bila nezavedna ? Hmm, jaz se resda bolj malo zavedam, vendar nekaj pa se, torej nisem čisto nezaveden , ... a ne ?

In, ja, VEM, da je materija še kako del resničnosti, vendar samo začasno, in NE večno, ter bo resnično nekoč "podpisala konec"  Exclaim . (še ena od tvojih zmot o meni kot "neresničnežu", heh )

Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.
Roll Eyes

Lp  Smiley Roll Eyes Wink Smiley, čaw


Bošty

Ti niti tistega znanja,ki ga je človeštvo že ponovno osvojilo (zadnjih 14000 let sedanjega civilizacijskega vala) nisi osvojil in zato ga tudi razumeš ne.

Si navaden pokakan, samovšečen, zabit ,zarukan, bumbar,ki ravno zaradi teh svojih lastnosti ni sposoben videti kakšen  lažen duhovnež in pridigar nebeškeka kraljestva je!!!!!.

Einstein je dal človeštvu vsaj vedenje,da je masa -enako energiji in sočasno obratno!!!!!!!MC2 =E - EC2=M

In da sta obe v sočasni izmenični interakciji (prehajanju  druga v drugo (večno-sedaj-samogibalo)na nivoju lastne alumulirane in realizirane vrednosti kjer je večno-sedaj EM sila sočasno vzrok in posledica tega masno-energetskega dogajanja. Tega Einstein ni znal povedati, zato to povem jaz in obrazložim in tudi dokažem!!!!!!!

Ti Bošty ne razumeš pojmov Snov-Masa-Energija-sila, ne kaj je akumulirana INmept* in kaj realizirana RImept* vrednost mase-energije. Ti si Bošty navaden blefer,ki nima pojma o pojmu. Jasno?????

Ker pa je vesoljno etično načelo človeštva pravica do izraza svobodne volje vseh in vsakogar imaš pravico,da si tele kakršno v resnici si. To je tvoja nedotakljiva življenjska pravica -da lahko izražaš  svobodno voljo,  kjerkoli že si -večno-sedaj.!!!!!!

Bodi tele, samo prosim te ne blefiraj s svojim kvazi znanjem in s svojo lažno duhovnostjo,ki jo butasto vežeš na neko vesoljno osebno (nad božjo) imaginacijo,ki je nikoli ni bilo in jo nikoli ne bo.!!!!!!

Je večno-sedaj vseobsežna vesoljna samobitnost,kjer ima človek posebno mesto in posebno vesoljno življenjsko poslanstvo- o katerem se tebi še sanja ne.!!!!! Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4153 - 23.11.2008 at 12:18:27
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 11:51:20:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:28:22:
Bosty, kaj znas ti se kaj drugega kot ponavljanje? Kaj ni bilo ze 100x lepo objasnjeno? Ti pa kar nabivas in nabivas.

Pusti ti gravitacijsko polje, fora je v tem, da dusa sama po sebi je NEZAVEDNA.

Zato se vedno veze dusa na telo, ali preko samoreprodukcije ali reanimacije.

Tako je zdaj, tako je bilo in tako bo, ti pa kar sanjari s tistimi loberjevimi smetmi od pravljic.

L.p.


Glej, TO , kat vem o duši, sem VEDEL že veliko let prej , preden sem spoznal Lorberjeve spise . Torej, spet si se zmotil glede mene.

Duša praviš da bi bila nezavedna ? Hmm, jaz se resda bolj malo zavedam, vendar nekaj pa se, torej nisem čisto nezaveden , ... a ne ?

In, ja, VEM, da je materija še kako del resničnosti, vendar samo začasno, in NE večno, ter bo resnično nekoč "podpisala konec"  Exclaim . (še ena od tvojih zmot o meni kot "neresničnežu", heh )

Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.
Roll Eyes

Lp  Smiley Roll Eyes Wink Smiley, čaw


Bošty

Ti niti tistega znanja,ki ga je človeštvo že ponovno osvojilo (zadnjih 14000 let sedanjega civilizacijskega vala) nisi osvojil in zato ga tudi razumeš ne.

Si navaden pokakan, samovšečen, zabit ,zarukan, bumbar,ki ravno zaradi teh svojih lastnosti ni sposoben videti kakšen  lažen duhovnež in pridigar nebeškeka kraljestva je!!!!!.

Einstein je dal človeštvu vsaj vedenje,da je masa -enako energiji in sočasno obratno!!!!!!!MC2 =E - EC2=M

In da sta obe v sočasni izmenični interakciji (prehajanju  druga v drugo (večno-sedaj-samogibalo)na nivoju lastne alumulirane in realizirane vrednosti kjer je večno-sedaj EM sila sočasno vzrok in posledica tega masno-energetskega dogajanja.

Ti Bošty ne razumeš pojmov Snov-Masa-Energija-sila, ne kaj je akumulirana INmept* in kaj realizirana RImept* vrednost mase-energije. Ti si Bošty navaden blefer,ki nima pojma o pojmu. Jasno?????

Ker pa je vesoljno etično načelo človeštva pravica do izraza svobodne volje vseh in vsakogar imaš pravico,da si tele kakršno v resnici si. To je tvoja nedotakljiva življenjska pravica -da lahko izražaš  svobodno voljo,  kjerkoli že si -večno-sedaj.!!!!!!

Bodi tele, samo prosim te ne blefiraj s svojim kvazi znanjem in s svojo lažno duhovnostjo,ki jo butasto vežeš na neko vesoljno osebno (nad božjo) imaginacijo,ki je nikoli ni bilo in jo nikoli ne bo.!!!!!!

Je večno-sedaj vseobsežna vesoljna samobitnost,kjer ima človek posebno mesto in posebno vesoljno življenjsko poslanstvo- o katerem se tebi še sanja ne.!!!!! Shocked Shocked

Priznam, tole si dobro napisal. Sam uporabljam izraz zmeden, ki verjetno takšnim bumbarjem nič ne pove. Celo prikupen se jim zdi. V resnici pa pomeni mentalno bolezen, zaplankanost, egoizem, strah pred smrtjo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4154 - 23.11.2008 at 12:35:42
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:07:42:
Ja, to je precej res , ... res pa je, da tudi Alojz ne naredi kaj dosti več od tega , od ostalih ... no, vsaj do sedaj še ni bilo kaj večjega opaziti  Roll Eyes.

Lp 8)


Bošty spet delaš primerjave


Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 275 276 277 278 279 ... 764