Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 276 277 278 279 280 ... 764
(Read 1284148 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4155 - 23.11.2008 at 12:39:44
 
Igor

Velikokrat napišem,da imam teh samooklicanih pastirjev poln k...
In res jih imam. Nima osnovnih pojmov razčiščenih,pa bi že učil pisal,knjige,blefiral in sral neetično na življenje.

A ti paraziti ne vedo,da je pot do samospoznanja in do spoznanja najbolj trnova pot lastnega samožrtvovanja brez kalkuliranja ,ki se lahko  tudi  tragično konča za tistega,ki ne pozna lastnih življenjskih preddispozicij za takšno pot.
Jaz se poznam ,zato vem kdo in kaj sem in kaj zmorem kot individum.

Ti bleferji še sebe ne poznajo, a bi čivkali kot vrabci na strehi,da so orli , gospodarji življenja in nebes.

Po desetih stavkih  in dobrem  ogledu osebe, vem kdo stoji pred menoj. Povečini(čast izjemam) jim vidim v njihovo zlagano dušo,kjer jim telesna mimika in besede služijo kot orodje prikrivanja lastne zlobe in egoizma. Ni čiste vode!!!! Lastno Umazanijo in Fakalije prodajamo za Čisto vodo.
Vsi to vemo a malo kdo lahko zavestno stopi preko tega.

Lp Alojz
8)
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4156 - 23.11.2008 at 12:55:49
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 12:39:44:
Igor

Velikokrat napišem,da imam teh samooklicanih pastirjev poln k...
In res jih imam. Nima osnovnih pojmov razčiščenih,pa bi že učil pisal,knjige,blefiral in sral neetično na življenje.

A ti paraziti ne vedo,da je pot do samospoznanja in do spoznanja najbolj trnova pot lastnega samožrtvovanja brez kalkuliranja ,ki se lahko  tudi  tragično konča za tistega,ki ne pozna lastnih življenjskih preddispozicij za takšno pot.
Jaz se poznam ,zato vem kdo in kaj sem in kaj zmorem kot individum.

Ti bleferji še sebe ne poznajo, a bi čivkali kot vrabci na strehi,da so orli , gospodarji življenja in nebes.

Po desetih stavkih  in dobrem  ogledu osebe, vem kdo stoji pred menoj. Povečini(čast izjemam) jim vidim v njihovo zlagano dušo,kjer jim telesna mimika in besede služijo kot orodje prikrivanja lastne zlobe in egoizma. Ni čiste vode!!!! Lastno Umazanijo in Fakalije prodajamo za Čisto vodo.
Vsi to vemo a malo kdo lahko zavestno stopi preko tega.

Lp Alojz
8)

99,9% se ven meče zaradi strahu za sebe. Vse ostalo so samo izgovori. Vprašaj jih za koga živijo? Odgovorili bodo za otroke, za družbeni blagor itd. Nobeden ne bo odgovoril iskreno, za sebe. V bistvu sami sebi lažejo, da se nekaj žrtvujejo, trpijo za druge itd. Težko je spregledati resnico, da vse kar delamo je v prvi vrsti zaradi sebe. Ljudje smo okupirani s samim seboj. Ko to spregledaš, se osebni razvoj šele lahko začne. Vse ostalo je samo nabijanje, brez razvoja. Spregledanje resnice ti da inteligenca, ki je razvoj sebe.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4157 - 23.11.2008 at 14:41:44
 
Igor

Sedaj poglej njihovo zlobo. Pisali bodo kako,da se midva postavljava,a v bistvu govoriva resnico,ki sva jo sama spoznala. Oni (vsevedi sodniki) takšno govorjenje razumejo kot najino hvalo a v resnici se sami vedno skrivajo za nekom ali nečim. Vse kar sem  imel do sedaj priliko spoznati na tem forumu(čast izjemam) so ponovno napisane tuje misli,ker: Ti vsevedi sploh lastnih misli nimajo !!!!!! Vsem je nekdo všeč- po njihovem on, ali ono sporoča, govori resnico,njih samih pa ni nikjer.Nimajo lastnih misli in razmišljanja. Vse je prepisano brez lastnega samozaupanja in vsi upajo, a ne vedo da si sami nič ne upajo!!!!! Niti misliti z lastno glavo si ti črički ne upajo!!!!
Izjeme potrjujejo to pravilo!!!!
Lp Alojz 8) 8)
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4158 - 23.11.2008 at 14:51:45
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 12:39:44:
Igor

Velikokrat napišem,da imam teh samooklicanih pastirjev poln k...
In res jih imam. Nima osnovnih pojmov razčiščenih,pa bi že učil pisal,knjige,blefiral in sral neetično na življenje.

A ti paraziti ne vedo,da je pot do samospoznanja in do spoznanja najbolj trnova pot lastnega samožrtvovanja brez kalkuliranja ,ki se lahko  tudi  tragično konča za tistega,ki ne pozna lastnih življenjskih preddispozicij za takšno pot.
Jaz se poznam ,zato vem kdo in kaj sem in kaj zmorem kot individum.

Ti bleferji še sebe ne poznajo, a bi čivkali kot vrabci na strehi,da so orli , gospodarji življenja in nebes.

Po desetih stavkih  in dobrem  ogledu osebe, vem kdo stoji pred menoj. Povečini(čast izjemam) jim vidim v njihovo zlagano dušo,kjer jim telesna mimika in besede služijo kot orodje prikrivanja lastne zlobe in egoizma. Ni čiste vode!!!! Lastno Umazanijo in Fakalije prodajamo za Čisto vodo.
Vsi to vemo a malo kdo lahko zavestno stopi preko tega.

Lp Alojz
8)

99,9% se ven meče zaradi strahu za sebe. Vse ostalo so samo izgovori. Vprašaj jih za koga živijo? Odgovorili bodo za otroke, za družbeni blagor itd. Nobeden ne bo odgovoril iskreno, za sebe. V bistvu sami sebi lažejo, da se nekaj žrtvujejo, trpijo za druge itd. Težko je spregledati resnico, da vse kar delamo je v prvi vrsti zaradi sebe. Ljudje smo okupirani s samim seboj. Ko to spregledaš, se osebni razvoj šele lahko začne. Vse ostalo je samo nabijanje, brez razvoja. Spregledanje resnice ti da inteligenca, ki je razvoj sebe.

Lp,Igor


Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4159 - 23.11.2008 at 16:05:16
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 14:41:44:
Igor

Sedaj poglej njihovo zlobo. Pisali bodo kako,da se midva postavljava,a v bistvu govoriva resnico,ki sva jo sama spoznala. Oni (vsevedi sodniki) takšno govorjenje razumejo kot najino hvalo a v resnici se sami vedno skrivajo za nekom ali nečim. Vse kar sem  imel do sedaj priliko spoznati na tem forumu(čast izjemam) so ponovno napisane tuje misli,ker: Ti vsevedi sploh lastnih misli nimajo !!!!!! Vsem je nekdo všeč- po njihovem on, ali ono sporoča, govori resnico,njih samih pa ni nikjer.Nimajo lastnih misli in razmišljanja. Vse je prepisano brez lastnega samozaupanja in vsi upajo, a ne vedo da si sami nič ne upajo!!!!! Niti misliti z lastno glavo si ti črički ne upajo!!!!
Izjeme potrjujejo to pravilo!!!!
Lp Alojz 8) 8)


Človek najbolje funkcionira po meni takrat ko meri sebe in druge z enakimi vatli. Človek mora biti res najprej samokritičen,da bi sploh imel upravičen temelj za kritiko drugih.Veliko je treba brskati po sebi in veliko sebe je treba tudi uravnovesiti,brez tega smo zgolj žive papagajske lupine,kar večina ljudi danes je.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4160 - 23.11.2008 at 16:27:35
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.


Nekaj bi rad ucil in dopovedoval, pa poglej kaj pises.

Kaj se nekaj zmisljavas z nekimi cistimi in materjalnimi energijami ti kekec, energija je energija, ne obstaja materijalna energija... Materija je materija in energija je energija, Lorberjevo sranje o duhovni energiji ki ti hodi po glavi pa obstaja samo v tvoji bedasti domisliji.

In dokler bojo okrog taksni butli ucili taksne neumnosti, se ne bo nic transformiralo v boljse stanje, ker se ne more, ker vidis materijo kot nekaj negativnega in slabega, celo grozecega.

Ni negativne energije, slabe in umazane energije in materije, so samo taksni ljudje, ostalo ni samozavedno in kot taksno je nevtralno.

Postajas kot M.l., kaj te je on naucil taksnega naucenega pridigarskega sranja ali si ti njega?

In vse to je prinesel Lorber? Da postanes ovca in govoris taksne nesmisle?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4161 - 23.11.2008 at 16:51:24
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 11:51:20:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Etrex wrote on 22.11.2008 at 15:28:22:
Bosty, kaj znas ti se kaj drugega kot ponavljanje? Kaj ni bilo ze 100x lepo objasnjeno? Ti pa kar nabivas in nabivas.

Pusti ti gravitacijsko polje, fora je v tem, da dusa sama po sebi je NEZAVEDNA.

Zato se vedno veze dusa na telo, ali preko samoreprodukcije ali reanimacije.

Tako je zdaj, tako je bilo in tako bo, ti pa kar sanjari s tistimi loberjevimi smetmi od pravljic.

L.p.


Glej, TO , kat vem o duši, sem VEDEL že veliko let prej , preden sem spoznal Lorberjeve spise . Torej, spet si se zmotil glede mene.

Duša praviš da bi bila nezavedna ? Hmm, jaz se resda bolj malo zavedam, vendar nekaj pa se, torej nisem čisto nezaveden , ... a ne ?

In, ja, VEM, da je materija še kako del resničnosti, vendar samo začasno, in NE večno, ter bo resnično nekoč "podpisala konec"  Exclaim . (še ena od tvojih zmot o meni kot "neresničnežu", heh )

Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.
Roll Eyes

Lp  Smiley Roll Eyes Wink Smiley, čaw


Bošty

Ti niti tistega znanja,ki ga je človeštvo že ponovno osvojilo (zadnjih 14000 let sedanjega civilizacijskega vala) nisi osvojil in zato ga tudi razumeš ne.

Si navaden pokakan, samovšečen, zabit ,zarukan, bumbar,ki ravno zaradi teh svojih lastnosti ni sposoben videti kakšen  lažen duhovnež in pridigar nebeškeka kraljestva je!!!!!.

Einstein je dal človeštvu vsaj vedenje,da je masa -enako energiji in sočasno obratno!!!!!!!MC2 =E - EC2=M

In da sta obe v sočasni izmenični interakciji (prehajanju  druga v drugo (večno-sedaj-samogibalo)na nivoju lastne alumulirane in realizirane vrednosti kjer je večno-sedaj EM sila sočasno vzrok in posledica tega masno-energetskega dogajanja.

Ti Bošty ne razumeš pojmov Snov-Masa-Energija-sila, ne kaj je akumulirana INmept* in kaj realizirana RImept* vrednost mase-energije. Ti si Bošty navaden blefer,ki nima pojma o pojmu. Jasno?????

Ker pa je vesoljno etično načelo človeštva pravica do izraza svobodne volje vseh in vsakogar imaš pravico,da si tele kakršno v resnici si. To je tvoja nedotakljiva življenjska pravica -da lahko izražaš  svobodno voljo,  kjerkoli že si -večno-sedaj.!!!!!!

Bodi tele, samo prosim te ne blefiraj s svojim kvazi znanjem in s svojo lažno duhovnostjo,ki jo butasto vežeš na neko vesoljno osebno (nad božjo) imaginacijo,ki je nikoli ni bilo in jo nikoli ne bo.!!!!!!

Je večno-sedaj vseobsežna vesoljna samobitnost,kjer ima človek posebno mesto in posebno vesoljno življenjsko poslanstvo- o katerem se tebi še sanja ne.!!!!! Shocked Shocked

Priznam, tole si dobro napisal. Sam uporabljam izraz zmeden, ki verjetno takšnim bumbarjem nič ne pove. Celo prikupen se jim zdi. V resnici pa pomeni mentalno bolezen, zaplankanost, egoizem, strah pred smrtjo.

Lp,Igor


No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4162 - 23.11.2008 at 16:53:23
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 12:39:44:
Igor

Velikokrat napišem,da imam teh samooklicanih pastirjev poln k...
In res jih imam. Nima osnovnih pojmov razčiščenih,pa bi že učil pisal,knjige,blefiral in sral neetično na življenje.

A ti paraziti ne vedo,da je pot do samospoznanja in do spoznanja najbolj trnova pot lastnega samožrtvovanja brez kalkuliranja ,ki se lahko  tudi  tragično konča za tistega,ki ne pozna lastnih življenjskih preddispozicij za takšno pot.
Jaz se poznam ,zato vem kdo in kaj sem in kaj zmorem kot individum.

Ti bleferji še sebe ne poznajo, a bi čivkali kot vrabci na strehi,da so orli , gospodarji življenja in nebes.

Po desetih stavkih  in dobrem  ogledu osebe, vem kdo stoji pred menoj. Povečini(čast izjemam) jim vidim v njihovo zlagano dušo,kjer jim telesna mimika in besede služijo kot orodje prikrivanja lastne zlobe in egoizma. Ni čiste vode!!!! Lastno Umazanijo in Fakalije prodajamo za Čisto vodo.
Vsi to vemo a malo kdo lahko zavestno stopi preko tega.

Lp Alojz
8)

99,9% se ven meče zaradi strahu za sebe. Vse ostalo so samo izgovori. Vprašaj jih za koga živijo? Odgovorili bodo za otroke, za družbeni blagor itd. Nobeden ne bo odgovoril iskreno, za sebe. V bistvu sami sebi lažejo, da se nekaj žrtvujejo, trpijo za druge itd. Težko je spregledati resnico, da vse kar delamo je v prvi vrsti zaradi sebe. Ljudje smo okupirani s samim seboj. Ko to spregledaš, se osebni razvoj šele lahko začne. Vse ostalo je samo nabijanje, brez razvoja. Spregledanje resnice ti da inteligenca, ki je razvoj sebe.

Lp,Igor


Če živiš za sebe, si le en navaden sebičnež ... Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4163 - 23.11.2008 at 17:00:17
 
Etrex wrote on 23.11.2008 at 16:27:35:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.


Nekaj bi rad ucil in dopovedoval, pa poglej kaj pises.

Kaj se nekaj zmisljavas z nekimi cistimi in materjalnimi energijami ti kekec, energija je energija, ne obstaja materijalna energija... Materija je materija in energija je energija, Lorberjevo sranje o duhovni energiji ki ti hodi po glavi pa obstaja samo v tvoji bedasti domisliji.

In dokler bojo okrog taksni butli ucili taksne neumnosti, se ne bo nic transformiralo v boljse stanje, ker se ne more, ker vidis materijo kot nekaj negativnega in slabega, celo grozecega.

Ni negativne energije, slabe in umazane energije in materije, so samo taksni ljudje, ostalo ni samozavedno in kot taksno je nevtralno.

Postajas kot M.l., kaj te je on naucil taksnega naucenega pridigarskega sranja ali si ti njega?

In vse to je prinesel Lorber? Da postanes ovca in govoris taksne nesmisle?


Dajta se vi2 z Alojzem zmeniti , da ne boš preveč lagal. Namreč, še na prejšnji strani ti je Alojz lepo razložil povezavo med materijo in energijo ko je omenjal Einsteina . Zdaj se pa vprašaj, če vidiš razmerje/povezavo med materijalno obliko energije in med čisto(duhovno-svobodno) obliko energije .  Roll Eyes

Toliko za sedaj , ...

Lp  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4164 - 23.11.2008 at 17:13:32
 
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4165 - 23.11.2008 at 17:33:46
 
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4166 - 23.11.2008 at 17:42:40
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 16:51:24:
No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...

Zmedenec, sedaj pa povej ali enakovredno pomeni tudi sokratno. Kaj na to pravi tvoj Ta-modri?  Je sokratno enakovredno enakovrednemu?

Bo znal odgovoriti ali se mu bo kam mudilo?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4167 - 23.11.2008 at 17:53:59
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 16:05:16:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 14:41:44:
Igor

Sedaj poglej njihovo zlobo. Pisali bodo kako,da se midva postavljava,a v bistvu govoriva resnico,ki sva jo sama spoznala. Oni (vsevedi sodniki) takšno govorjenje razumejo kot najino hvalo a v resnici se sami vedno skrivajo za nekom ali nečim. Vse kar sem  imel do sedaj priliko spoznati na tem forumu(čast izjemam) so ponovno napisane tuje misli,ker: Ti vsevedi sploh lastnih misli nimajo !!!!!! Vsem je nekdo všeč- po njihovem on, ali ono sporoča, govori resnico,njih samih pa ni nikjer.Nimajo lastnih misli in razmišljanja. Vse je prepisano brez lastnega samozaupanja in vsi upajo, a ne vedo da si sami nič ne upajo!!!!! Niti misliti z lastno glavo si ti črički ne upajo!!!!
Izjeme potrjujejo to pravilo!!!!
Lp Alojz 8) 8)


Človek najbolje funkcionira po meni takrat ko meri sebe in druge z enakimi vatli. Človek mora biti res najprej samokritičen,da bi sploh imel upravičen temelj za kritiko drugih.Veliko je treba brskati po sebi in veliko sebe je treba tudi uravnovesiti,brez tega smo zgolj žive papagajske lupine,kar večina ljudi danes je.

Prvo, kar si mora priznati in tudi uvideti, da je vse kar počne oz. govori in razmišlja popolnoma za sebe. Vsa žrtvovanja, usmiljenja ali pomoč je skalkulirana za sebe, da se bolje počutiš. Vse gre na osebno zadovoljstvo. Sedaj se lahko vprašamo, kaj pa je to zadovoljstvo? To je miselni konstrukt počutja v nekem ugodju. Mirna vest, da te nekaj od zadaj ne žre. Ko človek to sprevidi, da so vse takoimenovane plemenite dejavnosti narejene samo in izrecno zaradi osebnega zadovoljstva.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4168 - 23.11.2008 at 17:57:03
 
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 16:51:24:
No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...

Zmedenec, sedaj pa povej ali enakovredno pomeni tudi sokratno. Kaj na to pravi tvoj Ta-modri?  Je sokratno enakovredno enakovrednemu?

Bo znal odgovoriti ali se mu bo kam mudilo?

Lp,Igor

Si se odjavil.

Kaj si odšel z raketo iskati ta modrega? Ti je zopet zviznil, sam pa kot ponavadi ne veš odgovora? Ja, ja, le išči ga, se te že močno izogiba, kaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4169 - 23.11.2008 at 17:58:26
 
Quote:
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley


Točno to Nahatee,to je njihov problem.Če ti sam veš kje je tvoje mesto  to pomeni da ti je hkrati tudi popolnoma jasno, kdo si.

Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 276 277 278 279 280 ... 764