Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 277 278 279 280 281 ... 764
(Read 1284152 times)
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4170 - 23.11.2008 at 18:06:55
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:
Quote:
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley


Točno to Nahatee,to je njihov problem.Če ti sam veš kje je tvoje mesto  to pomeni da ti je hkrati tudi popolnoma jasno, kdo si.

Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked

Alojz

točno to , kot si napisal je opazovanje opazovalca, ki opazuje. Opazovalec vedno primerja in potem da v primeren predal. Ko pričneš opazovati opazovalca se šele pričneš spoznavati.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4171 - 23.11.2008 at 18:07:02
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 16:05:16:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 14:41:44:
Igor

Sedaj poglej njihovo zlobo. Pisali bodo kako,da se midva postavljava,a v bistvu govoriva resnico,ki sva jo sama spoznala. Oni (vsevedi sodniki) takšno govorjenje razumejo kot najino hvalo a v resnici se sami vedno skrivajo za nekom ali nečim. Vse kar sem  imel do sedaj priliko spoznati na tem forumu(čast izjemam) so ponovno napisane tuje misli,ker: Ti vsevedi sploh lastnih misli nimajo !!!!!! Vsem je nekdo všeč- po njihovem on, ali ono sporoča, govori resnico,njih samih pa ni nikjer.Nimajo lastnih misli in razmišljanja. Vse je prepisano brez lastnega samozaupanja in vsi upajo, a ne vedo da si sami nič ne upajo!!!!! Niti misliti z lastno glavo si ti črički ne upajo!!!!
Izjeme potrjujejo to pravilo!!!!
Lp Alojz 8) 8)


Človek najbolje funkcionira po meni takrat ko meri sebe in druge z enakimi vatli. Človek mora biti res najprej samokritičen,da bi sploh imel upravičen temelj za kritiko drugih.Veliko je treba brskati po sebi in veliko sebe je treba tudi uravnovesiti,brez tega smo zgolj žive papagajske lupine,kar večina ljudi danes je.

Prvo, kar si mora priznati in tudi uvideti, da je vse kar počne oz. govori in razmišlja popolnoma za sebe. Vsa žrtvovanja, usmiljenja ali pomoč je skalkulirana za sebe, da se bolje počutiš. Vse gre na osebno zadovoljstvo. Sedaj se lahko vprašamo, kaj pa je to zadovoljstvo? To je miselni konstrukt počutja v nekem ugodju. Mirna vest, da te nekaj od zadaj ne žre. Ko človek to sprevidi, da so vse takoimenovane plemenite dejavnosti narejene samo in izrecno zaradi osebnega zadovoljstva.

Lp,Igor


Igor se strinjam. Sprenevedanje in zatiranje občutkov,ki so znotraj nas samih,je naše vnanje družbeno zlo. Navzven kažemo eno sliko navznoter pa je pri večini,ta slika popolnoma drugačna. Jaz imam za takšno početje eno misel.

Večina ljudi igra življenje,bolje bi bilo za njih- če bi samo živeli.

Lp Alojz Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4172 - 23.11.2008 at 18:09:28
 
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 16:51:24:
No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...

Zmedenec, sedaj pa povej ali enakovredno pomeni tudi sokratno. Kaj na to pravi tvoj Ta-modri?  Je sokratno enakovredno enakovrednemu?

Bo znal odgovoriti ali se mu bo kam mudilo?

Lp,Igor

Si se odjavil.

Kaj si odšel z raketo iskati ta modrega? Ti je zopet zviznil, sam pa kot ponavadi ne veš odgovora? Ja, ja, le išči ga, se te že močno izogiba, kaj?


Kolikor vem, se nisem nič "odjavil" zadnje pol ure, le po mobitelu sem govoril Sad Tongue Angry...

Sokratno ... "še nismo jemali" .  Wink.

Enakovredno ... je možno  Roll Eyes.

Modri pravi da je Moder in mi bo že še kaj modrega razložil okrog teh zadev . Exclaim...

Ja, raketa mi še počiva, ... in še ena bo kmalu v izdelavi ... boljša
8) Smiley.

Hmm, glede izmikanja/izogibanja/skrivanja : logično je, da če se mi Modri ne pokaže takoj, da mi mora biti skrit / prikrit .
No, vendar mi je obljubil da se lahko srečava , ... Tako mi je govoril GOSPOD  Smiley Kiss Smiley.

Kaj čem jaz bednik več od tega  Cheesy Shocked Smiley. To so Nebesaaa  Cheesy Smiley Exclaim.

LP  Roll Eyes 8) Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4173 - 23.11.2008 at 18:10:44
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:
Quote:
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley


Točno to Nahatee,to je njihov problem.Če ti sam veš kje je tvoje mesto  to pomeni da ti je hkrati tudi popolnoma jasno, kdo si.

Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked

Alojz

točno to , kot si napisal je opazovanje opazovalca, ki opazuje. Opazovalec vedno primerja in potem da v primeren predal. Ko pričneš opazovati opazovalca se šele pričneš spoznavati.

Lp,Igor


No, ... ja, ... ta je tudi dobra pot  Roll Eyes. Opazovanje iz "tretje roke" .

Lp Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4174 - 23.11.2008 at 18:11:43
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 18:07:02:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 16:05:16:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 14:41:44:
Igor

Sedaj poglej njihovo zlobo. Pisali bodo kako,da se midva postavljava,a v bistvu govoriva resnico,ki sva jo sama spoznala. Oni (vsevedi sodniki) takšno govorjenje razumejo kot najino hvalo a v resnici se sami vedno skrivajo za nekom ali nečim. Vse kar sem  imel do sedaj priliko spoznati na tem forumu(čast izjemam) so ponovno napisane tuje misli,ker: Ti vsevedi sploh lastnih misli nimajo !!!!!! Vsem je nekdo všeč- po njihovem on, ali ono sporoča, govori resnico,njih samih pa ni nikjer.Nimajo lastnih misli in razmišljanja. Vse je prepisano brez lastnega samozaupanja in vsi upajo, a ne vedo da si sami nič ne upajo!!!!! Niti misliti z lastno glavo si ti črički ne upajo!!!!
Izjeme potrjujejo to pravilo!!!!
Lp Alojz 8) 8)


Človek najbolje funkcionira po meni takrat ko meri sebe in druge z enakimi vatli. Človek mora biti res najprej samokritičen,da bi sploh imel upravičen temelj za kritiko drugih.Veliko je treba brskati po sebi in veliko sebe je treba tudi uravnovesiti,brez tega smo zgolj žive papagajske lupine,kar večina ljudi danes je.

Prvo, kar si mora priznati in tudi uvideti, da je vse kar počne oz. govori in razmišlja popolnoma za sebe. Vsa žrtvovanja, usmiljenja ali pomoč je skalkulirana za sebe, da se bolje počutiš. Vse gre na osebno zadovoljstvo. Sedaj se lahko vprašamo, kaj pa je to zadovoljstvo? To je miselni konstrukt počutja v nekem ugodju. Mirna vest, da te nekaj od zadaj ne žre. Ko človek to sprevidi, da so vse takoimenovane plemenite dejavnosti narejene samo in izrecno zaradi osebnega zadovoljstva.

Lp,Igor


Igor se strinjam. Sprenevedanje in zatiranje občutkov,ki so znotraj nas samih,je naše vnanje družbeno zlo. Navzven kažemo eno sliko navznoter pa je pri večini,ta slika popolnoma drugačna. Jaz imam za takšno početje eno misel.

Večina ljudi igra življenje,bolje bi bilo za njih- če bi samo živeli.

Lp Alojz Grin Grin

Temu jaz pravim zmedenost. Kaj pod tem mislim sem vpisal v skrajšani obliki zgoraj. Zmedena oseba ne zna živeti, živi življenje iz druge roke.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4175 - 23.11.2008 at 18:15:13
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:09:28:
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 16:51:24:
No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...

Zmedenec, sedaj pa povej ali enakovredno pomeni tudi sokratno. Kaj na to pravi tvoj Ta-modri?  Je sokratno enakovredno enakovrednemu?

Bo znal odgovoriti ali se mu bo kam mudilo?

Lp,Igor

Si se odjavil.

Kaj si odšel z raketo iskati ta modrega? Ti je zopet zviznil, sam pa kot ponavadi ne veš odgovora? Ja, ja, le išči ga, se te že močno izogiba, kaj?


Kolikor vem, se nisem nič "odjavil" zadnje pol ure, le po mobitelu sem govoril Sad Tongue Angry...

Sokratno ... "še nismo jemali" .  Wink.

Enakovredno ... je možno  Roll Eyes.

Modri pravi da je Moder in mi bo že še kaj modrega razložil okrog teh zadev . Exclaim...

Ja, raketa mi še počiva, ... in še ena bo kmalu v izdelavi ... boljša
8) Smiley.

Hmm, glede izmikanja/izogibanja/skrivanja : logično je, da če se mi Modri ne pokaže takoj, da mi mora biti skrit / prikrit .
No, vendar mi je obljubil da se lahko srečava , ... Tako mi je govoril GOSPOD  Smiley Kiss Smiley.

Kaj čem jaz bednik več od tega  Cheesy Shocked Smiley. To so Nebesaaa  Cheesy Smiley Exclaim.

LP  Roll Eyes 8) Smiley


Bošty ti raje pričakuj,da te bo tvoj lažni BOG na koncu dober nebeško nabasal-nategnil.

Preveč gorja dopušča ta stric,ko boš spoznal,da si ti ta stric,ki je vesoljno soodgovoren za življenje se boš pa lepo losal tega svojega modrega strica.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4176 - 23.11.2008 at 18:23:02
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:10:44:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:
Quote:
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley


Točno to Nahatee,to je njihov problem.Če ti sam veš kje je tvoje mesto  to pomeni da ti je hkrati tudi popolnoma jasno, kdo si.

Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked

Alojz

točno to , kot si napisal je opazovanje opazovalca, ki opazuje. Opazovalec vedno primerja in potem da v primeren predal. Ko pričneš opazovati opazovalca se šele pričneš spoznavati.

Lp,Igor


No, ... ja, ... ta je tudi dobra pot  Roll Eyes. Opazovanje iz "tretje roke" .

Lp Roll Eyes

Pa kaj ti bluziš? Kaj nisi še ugotovil, da je tvoj opazovalec-opazovalca, ki opazuje tvoj Ta-modri. Ti sebe tretiraš kot opazovalca in se s tem tudi identificiraš, namislil pa si si nekega Ta-modrega, ki opazuje opazovalca, to je tebe. In tu je tvoje slepota, zmeda kot pri Lorberju. Vsak, ki pozna temelj sokratnosti, opazovanje-opazovalca ti lahko prebere misli. Ja, Bošti, vem kako deluješ in razmišljaš, pa naj izgleda še taka samohvala. Ko, če, boš sprevidel, boš uvidel, da ni. Je samodobronamernost. Hvale namreč ne potrebujem, jo lahko odnese pihljaj vetra.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4177 - 23.11.2008 at 18:23:46
 
Hmm, Alojz, očitno si ti bolj inteligenten od Njega, da mu boš torej lahko predpisal kaj On lahko dopušča in kaj ne  Shocked Shocked Shocked.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4178 - 23.11.2008 at 18:28:16
 
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:10:44:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:
Quote:
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley


Točno to Nahatee,to je njihov problem.Če ti sam veš kje je tvoje mesto  to pomeni da ti je hkrati tudi popolnoma jasno, kdo si.

Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked

Alojz

točno to , kot si napisal je opazovanje opazovalca, ki opazuje. Opazovalec vedno primerja in potem da v primeren predal. Ko pričneš opazovati opazovalca se šele pričneš spoznavati.

Lp,Igor


No, ... ja, ... ta je tudi dobra pot  Roll Eyes. Opazovanje iz "tretje roke" .

Lp Roll Eyes

Pa kaj ti bluziš? Kaj nisi še ugotovil, da je tvoj opazovalec-opazovalca, ki opazuje tvoj Ta-modri. Ti sebe tretiraš kot opazovalca in se s tem tudi identificiraš, namislil pa si si nekega Ta-modrega, ki opazuje opazovalca, to je tebe. In tu je tvoje slepota, zmeda kot pri Lorberju. Vsak, ki pozna temelj sokratnosti, opazovanje-opazovalca ti lahko prebere misli. Ja, Bošti, vem kako deluješ in razmišljaš, pa naj izgleda še taka samohvala. Ko, če, boš sprevidel, boš uvidel, da ni. Je samodobronamernost. Hvale namreč ne potrebujem, jo lahko odnese pihljaj vetra.

Lp,Igor


Ajaaaaaaa, to si mislil, ... da je Tretja Roka v bistvu Sam Stvarnik, ki je že od začetka Edini pravi Skrbni Skrbnik in zna Modro poskrbeti za vse Svoje Stvaritve .

No, ja, ... če je pa tako, ... potem si pa tudi dobro mislil dobronamerno .

Lp Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4179 - 23.11.2008 at 18:37:13
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:28:16:
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:10:44:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:
Quote:
m wrote on 23.11.2008 at 17:13:32:
Quote:
Oseba , ki se vedno z nekom primerja in hoče dokazati samemu sebi, da je boljši, kaže na to, da ima hudo skvarjeno samozavest  zaradi občutka manjvrednosti se hoče vseskozi dokazati in tekmovati z drugimi.





Kaj pa tisti, ki skoz 'rabijo' druge predalčkat?
(vprašanje mišljeno popolnoma resno)


m mene vedno hoče okolica, družba, večina, popredalčkat, nekateri me tudi popredalčkajo v svoje predalčke, a jaz zato nisem ta predalček.  

To je njihov problem, ne moj.  

Lep pozdrav  Smiley


Točno to Nahatee,to je njihov problem.Če ti sam veš kje je tvoje mesto  to pomeni da ti je hkrati tudi popolnoma jasno, kdo si.

Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked

Alojz

točno to , kot si napisal je opazovanje opazovalca, ki opazuje. Opazovalec vedno primerja in potem da v primeren predal. Ko pričneš opazovati opazovalca se šele pričneš spoznavati.

Lp,Igor


No, ... ja, ... ta je tudi dobra pot  Roll Eyes. Opazovanje iz "tretje roke" .

Lp Roll Eyes

Pa kaj ti bluziš? Kaj nisi še ugotovil, da je tvoj opazovalec-opazovalca, ki opazuje tvoj Ta-modri. Ti sebe tretiraš kot opazovalca in se s tem tudi identificiraš, namislil pa si si nekega Ta-modrega, ki opazuje opazovalca, to je tebe. In tu je tvoje slepota, zmeda kot pri Lorberju. Vsak, ki pozna temelj sokratnosti, opazovanje-opazovalca ti lahko prebere misli. Ja, Bošti, vem kako deluješ in razmišljaš, pa naj izgleda še taka samohvala. Ko, če, boš sprevidel, boš uvidel, da ni. Je samodobronamernost. Hvale namreč ne potrebujem, jo lahko odnese pihljaj vetra.

Lp,Igor


Ajaaaaaaa, to si mislil, ... da je Tretja Roka v bistvu Sam Stvarnik, ki je že od začetka Edini pravi Skrbni Skrbnik in zna Modro poskrbeti za vse Svoje Stvaritve .

No, ja, ... če je pa tako, ... potem si pa tudi dobro mislil dobronamerno .

Lp Smiley

Preberi še enkrat kaj sem napisal in potem kaj si napisal ti. Neverjetno. In ti se hvališ, da si kv. hlapec. Ma kaki, ti še Ž nisi od kvalifikacije za hlapca. Si navaden zmeden patron, ki leta po tem sveti in se hvali, da ima neko kvalifikacijo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4180 - 23.11.2008 at 19:11:45
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:23:46:
Hmm, Alojz, očitno si ti bolj inteligenten od Njega, da mu boš torej lahko predpisal kaj On lahko dopušča in kaj ne  Shocked Shocked Shocked.


Bošty Božji hlapec

Ti ne veš da je danes dan Kralja sveta?? Pa tak hlapec, v katerega se je bog samorealiziral in ga uči v obliki vesoljnega svetega duha (EM sili).Bošty ,Bošty 'tamodri' te zavrača in pozablja nate, kot vidim.  Shocked

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4181 - 23.11.2008 at 20:23:52
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:09:28:
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 16:51:24:
No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...

Zmedenec, sedaj pa povej ali enakovredno pomeni tudi sokratno. Kaj na to pravi tvoj Ta-modri?  Je sokratno enakovredno enakovrednemu?

Bo znal odgovoriti ali se mu bo kam mudilo?

Lp,Igor

Si se odjavil.

Kaj si odšel z raketo iskati ta modrega? Ti je zopet zviznil, sam pa kot ponavadi ne veš odgovora? Ja, ja, le išči ga, se te že močno izogiba, kaj?


Kolikor vem, se nisem nič "odjavil" zadnje pol ure, le po mobitelu sem govoril Sad Tongue Angry...

Sokratno ... "še nismo jemali" .  Wink.

Enakovredno ... je možno  Roll Eyes.

Modri pravi da je Moder in mi bo že še kaj modrega razložil okrog teh zadev . Exclaim...

Ja, raketa mi še počiva, ... in še ena bo kmalu v izdelavi ... boljša
8) Smiley.

Hmm, glede izmikanja/izogibanja/skrivanja : logično je, da če se mi Modri ne pokaže takoj, da mi mora biti skrit / prikrit .
No, vendar mi je obljubil da se lahko srečava , ... Tako mi je govoril GOSPOD  Smiley Kiss Smiley.

Kaj čem jaz bednik več od tega  Cheesy Shocked Smiley. To so Nebesaaa  Cheesy Smiley Exclaim.

LP  Roll Eyes 8) Smiley


Bošty

Tamodri ti je obljubil srečanje. On te že celotno sedanje življenje nateguje in sočasno sebe v tebi.To pomeni ti sam sebe nateguješ in to nedeljivo.Ti si on on je ti. Butelj on, butelj ti in sočasno obratno, butelj ti butelj on. Dva butlja sta enovit večno-sedanji butelj z bolnim duhom.Res pa je,da imaš večno-sedaj neodtuljivo svobodno voljo,da si lahko vse kar hočeš po njej- tudi butelj.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4182 - 23.11.2008 at 20:35:53
 
Bošty

A ti povem nanovejšo? Ruski znanstveniki so odkrili z vrtanjem v 100 000 letnem ledu na Grenladiji  pojav,ki govori točno to kar sporočam jaz.Klima na Zemlji se menja vsakih 7ooo let.
Eno leto galaksije 28ooo zemeljskih let kjer vsakgalaktični  letni čas traja natanko 7ooo zemeljskih let. Zabit tale Alojz kaj Bošty,ki laže da se kar kadi za njim. Najprej meteorologi, potem antropologi družboslovci in potem fiziki naravoslovci, takšen bo vrstni red,da bodo spoznali in odkrili kar jaz vem.

Lp Alojz Tongue Tongue Tongue Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4183 - 23.11.2008 at 20:38:41
 
Samo Bošty tega ne ve in sprašuje Ta-modrega. To je ta magičnost in verjetno največja fascinantnost na svetu, sokratnost buteljnov.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4184 - 23.11.2008 at 20:46:14
 
Quote:
Samo Bošty tega ne ve in sprašuje Ta-modrega. To je ta magičnost in verjetno največja fascinantnost na svetu, sokratnost buteljnov.

Lp,Igor


Vesoljni Butelj se je samorealiziral v butlja.Nič hudega vesoljni se uravnoteži (in je vesoljno samo uravnotežen večno-sedaj) tako,da se samorealizira v modreca. So vesoljni samo cikli ko vladajo butlji in so cikli ko prevladujejo modri. Večno-sedaj pa so eni in drugi,tako kot je večno-sedaj dobro in zlo vesoljno enotno. Svobodna volja kje boš!!!! To enostavno vesoljno resnico  Igor,bi butlji radi predrugačili vsem butalcem v prid. Bošty je pa tako eno s 'tamodrim butljnom'.

Lp Alojz Grin

Gape

Ko se prvič srečava častim . Danes si na enem topicu presegel št. 5oooo = 5 Lp Alojz

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 277 278 279 280 281 ... 764