Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 278 279 280 281 282 ... 764
(Read 1284135 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4185 - 23.11.2008 at 20:59:41
 
ok čeprov ne vem kako to, kolkr vem mam preko 10.000 postov ...

mi tko tud kaže u profilu

pa teb?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4186 - 23.11.2008 at 21:01:39
 
gape wrote on 23.11.2008 at 20:59:41:
ok čeprov ne vem kako to, kolkr vem mam preko 10.000 postov ...

mi tko tud kaže u profilu

pa teb?


Vseeno važno je,da je tema živa in mi z njo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4187 - 23.11.2008 at 21:10:21
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 20:46:14:
Quote:
Samo Bošty tega ne ve in sprašuje Ta-modrega. To je ta magičnost in verjetno največja fascinantnost na svetu, sokratnost buteljnov.

Lp,Igor


Vesoljni Butelj se je samorealiziral v butlja.Nič hudega vesoljni se uravnoteži (in je vesoljno samo uravnotežen večno-sedaj) tako,da se samorealizira v modreca. So vesoljni samo cikli ko vladajo butlji in so cikli ko prevladujejo modri. Večno-sedaj pa so eni in drugi,tako kot je večno-sedaj dobro in zlo vesoljno enotno. Svobodna volja kje boš!!!! To enostavno vesoljno resnico  Igor,bi butlji radi predrugačili vsem butalcem v prid. Bošty je pa tako eno s 'tamodrim butljnom'.

Lp Alojz Grin

Gape

Ko se prvič srečava častim . Danes si na enem topicu presegel št. 5oooo = 5 Lp Alojz


Ja, ne ve da je eno, zato ga išče in mu hoče biti za hlapca. Sokratno je iskalec butla, butl in opazovalec butla. Hlapec Butl, hlapčuje Butlu zaradi Butla. Fascinantna sokratnost.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4188 - 24.11.2008 at 08:36:21
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:


Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked



Motiš se, jaz sem mojster predalčkanja. Grin Bi mi pa kako dodatno mnenje pri vprašanju zastavljenem zgoraj, prišlo prav. Wink

Obstaja mogoče še (vsaj) tretja možnost, zakaj ne izrazim svojega mnenja. Kar razmisli malo.  Tongue
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4189 - 24.11.2008 at 09:24:34
 
m wrote on 24.11.2008 at 08:36:21:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 17:58:26:


Že samo vprašanje m je v bistvu predalčkanje drugih,da bi se sama skrila za tem svojim početjem.Zakaj? Zato ker o zadevi nima (oz ne upa povedati in izraziti) lastnega mnenja,.samo sprašuje in se  zraven skriva ravno za vprašanjem in misli,da sporoča, češ jaz pa tega ne počnem.

Lp Alojz Shocked



Motiš se, jaz sem mojster predalčkanja. Grin Bi mi pa kako dodatno mnenje pri vprašanju zastavljenem zgoraj, prišlo prav. Wink

Obstaja mogoče še (vsaj) tretja možnost, zakaj ne izrazim svojega mnenja. Kar razmisli malo.  Tongue


m

Saj ga lahko jaz namesto tebe,če ti rada igraš. Tvoje mnenje je takšno:Alojz ti si butelj!!!! Sem zadel?

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4190 - 24.11.2008 at 09:33:15
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 20:35:53:
Bošty

A ti povem nanovejšo? Ruski znanstveniki so odkrili z vrtanjem v 100 000 letnem ledu na Grenladiji  pojav,ki govori točno to kar sporočam jaz.Klima na Zemlji se menja vsakih 7ooo let.
Eno leto galaksije 28ooo zemeljskih let kjer vsakgalaktični  letni čas traja natanko 7ooo zemeljskih let. Zabit tale Alojz kaj Bošty,ki laže da se kar kadi za njim. Najprej meteorologi, potem antropologi družboslovci in potem fiziki naravoslovci, takšen bo vrstni red,da bodo spoznali in odkrili kar jaz vem.

Lp Alojz Tongue Tongue Tongue Tongue


Ko tema preide v resne vode je pa konec debate. Bi pa večina nekaj ocenjevala kakšen pokvarjen in butast človek neki da sem. Prav všeč mi je,biti kronani butelj.

Lp Alojz Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4191 - 24.11.2008 at 10:43:20
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 20:35:53:
Bošty

A ti povem nanovejšo? Ruski znanstveniki so odkrili z vrtanjem v 100 000 letnem ledu na Grenladiji  pojav,ki govori točno to kar sporočam jaz.Klima na Zemlji se menja vsakih 7ooo let.
Eno leto galaksije 28ooo zemeljskih let kjer vsakgalaktični  letni čas traja natanko 7ooo zemeljskih let. Zabit tale Alojz kaj Bošty,ki laže da se kar kadi za njim. Najprej meteorologi, potem antropologi družboslovci in potem fiziki naravoslovci, takšen bo vrstni red,da bodo spoznali in odkrili kar jaz vem.

Lp Alojz Tongue Tongue Tongue Tongue


Glej, pa saj vsi vemo, da se ledene dobe menjavajo, kot sem to izvedel v šoli, se mi je pozneje samo še potrdilo ... kaj bi ti tu rad zdaj še odkril ... gorko H2O, ali kaj podobnega ??

Lp  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4192 - 24.11.2008 at 10:53:44
 
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 18:15:13:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 18:09:28:
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 16:51:24:
No, evo ... 2 enakovredna brezbožneža sta se našla  Roll Eyes ...

Zmedenec, sedaj pa povej ali enakovredno pomeni tudi sokratno. Kaj na to pravi tvoj Ta-modri?  Je sokratno enakovredno enakovrednemu?

Bo znal odgovoriti ali se mu bo kam mudilo?

Lp,Igor

Si se odjavil.

Kaj si odšel z raketo iskati ta modrega? Ti je zopet zviznil, sam pa kot ponavadi ne veš odgovora? Ja, ja, le išči ga, se te že močno izogiba, kaj?


Kolikor vem, se nisem nič "odjavil" zadnje pol ure, le po mobitelu sem govoril Sad Tongue Angry...

Sokratno ... "še nismo jemali" .  Wink.

Enakovredno ... je možno  Roll Eyes.

Modri pravi da je Moder in mi bo že še kaj modrega razložil okrog teh zadev . Exclaim...

Ja, raketa mi še počiva, ... in še ena bo kmalu v izdelavi ... boljša
8) Smiley.

Hmm, glede izmikanja/izogibanja/skrivanja : logično je, da če se mi Modri ne pokaže takoj, da mi mora biti skrit / prikrit .
No, vendar mi je obljubil da se lahko srečava , ... Tako mi je govoril GOSPOD  Smiley Kiss Smiley.

Kaj čem jaz bednik več od tega  Cheesy Shocked Smiley. To so Nebesaaa  Cheesy Smiley Exclaim.

LP  Roll Eyes 8) Smiley


Bošty ti raje pričakuj,da te bo tvoj lažni BOG na koncu dober nebeško nabasal-nategnil.

Preveč gorja dopušča ta stric,ko boš spoznal,da si ti ta stric,ki je vesoljno soodgovoren za življenje se boš pa lepo losal tega svojega modrega strica.

Lp Alojz Grin


Joooj, Alojzij, daj že enkrat spreglej, sprevidi, da jaz NIIISEM On  Exclaim

Lp do tedaj ,  Smiley.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4193 - 24.11.2008 at 11:02:50
 
Boštyxz wrote on 24.11.2008 at 10:43:20:
Alojz in Sandib wrote on 23.11.2008 at 20:35:53:
Bošty

A ti povem nanovejšo? Ruski znanstveniki so odkrili z vrtanjem v 100 000 letnem ledu na Grenladiji  pojav,ki govori točno to kar sporočam jaz.Klima na Zemlji se menja vsakih 7ooo let.
Eno leto galaksije 28ooo zemeljskih let kjer vsakgalaktični  letni čas traja natanko 7ooo zemeljskih let. Zabit tale Alojz kaj Bošty,ki laže da se kar kadi za njim. Najprej meteorologi, potem antropologi družboslovci in potem fiziki naravoslovci, takšen bo vrstni red,da bodo spoznali in odkrili kar jaz vem.

Lp Alojz Tongue Tongue Tongue Tongue


Glej, pa saj vsi vemo, da se ledene dobe menjavajo, kot sem to izvedel v šoli, se mi je pozneje samo še potrdilo ... kaj bi ti tu rad zdaj še odkril ... gorko H2O, ali kaj podobnega ??

Lp  Roll Eyes


Bošty

Na kakšne časovne cikle se ledene dobe pojavljajo?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4194 - 24.11.2008 at 12:11:47
 
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 17:00:17:
Etrex wrote on 23.11.2008 at 16:27:35:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.


Nekaj bi rad ucil in dopovedoval, pa poglej kaj pises.

Kaj se nekaj zmisljavas z nekimi cistimi in materjalnimi energijami ti kekec, energija je energija, ne obstaja materijalna energija... Materija je materija in energija je energija, Lorberjevo sranje o duhovni energiji ki ti hodi po glavi pa obstaja samo v tvoji bedasti domisliji.

In dokler bojo okrog taksni butli ucili taksne neumnosti, se ne bo nic transformiralo v boljse stanje, ker se ne more, ker vidis materijo kot nekaj negativnega in slabega, celo grozecega.

Ni negativne energije, slabe in umazane energije in materije, so samo taksni ljudje, ostalo ni samozavedno in kot taksno je nevtralno.

Postajas kot M.l., kaj te je on naucil taksnega naucenega pridigarskega sranja ali si ti njega?

In vse to je prinesel Lorber? Da postanes ovca in govoris taksne nesmisle?


Dajta se vi2 z Alojzem zmeniti , da ne boš preveč lagal. Namreč, še na prejšnji strani ti je Alojz lepo razložil povezavo med materijo in energijo ko je omenjal Einsteina . Zdaj se pa vprašaj, če vidiš razmerje/povezavo med materijalno obliko energije in med čisto(duhovno-svobodno) obliko energije .  Roll Eyes

Toliko za sedaj , ...

Lp  Roll Eyes


Ok jaz da se vprasam pravis? Zdej pa ga ze serjes, govorim ti o eni stvari, ti pa izkoristis in se kar nekaj zmislis!

Povej, pokazi kje lazem? Vidis to je problem, ker je po tvoji glupi pameti tamodri nad tabo, si dovolis vse mogoce sranje v upanju, saj sem tako popolni bebec in itak mu bo oprosceno po modremu ce kaj zafrkne.

Problem je ker si debil z ali brez modrega, to ti govorim cel cas da je energija in materija v interakciji, kaj se niki zmisljujes zdaj?

Konkretno v temu postu sem pa ti razlagal, da ne obstaja materijalna in duhovna energija in ostalo govno iz tvoje usekane domislije, ti pezde malo laznivo!
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4195 - 24.11.2008 at 12:25:05
 
Boštyxz wrote on 24.11.2008 at 10:53:44:
Joooj, Alojzij, daj že enkrat spreglej, sprevidi, da jaz NIIISEM On  Exclaim


To vsak ve da ti noces biti on, kajti to bi pomenilo, da ne mores vec tako ravnodusno igrat taksnega laznivega debila, ki ga igras zdaj in podtikas okrog. Roll Eyes
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4196 - 24.11.2008 at 14:25:29
 
Etrex wrote on 24.11.2008 at 12:25:05:
Boštyxz wrote on 24.11.2008 at 10:53:44:
Joooj, Alojzij, daj že enkrat spreglej, sprevidi, da jaz NIIISEM On  Exclaim


To vsak ve da ti noces biti on, kajti to bi pomenilo, da ne mores vec tako ravnodusno igrat taksnega laznivega debila, ki ga igras zdaj in podtikas okrog. Roll Eyes


Tomaž

Saj veš,da se stvari,ki jih ne pozna večina,večina tudi boji in se podzavestno zadevi upira. To je iz zgodovine že poznano!!!! Bojazen pa izhaja iz dejstva neke namišljene življenjske sigurnosti,ki jo nikjer ni.
Ljudje danes mislijo,da je že vse odkrito in da naša civilizacija (zemeljska) že vse ve. Zgodovina se ponavlja,civilizacijski valovi se ponavljajo. Bebci in samovšečni zlobneži so tudi večno-sedaj med nami kjerkoli že smo. To je naše življenjsko dejstvo.

Zlobneži,strahopetci,butlji  bodo tudi v reanimacijskem krogu. Če bi ti heroji pokakanih hlač znali brati teološko zapuščino bi vedeli,da je v njej opis (vojne kraljev-izgon iz raja). Samo ti pokakanci in lažni vsevedi mislijo resnično,da mi že vse vemo. Zapomni si 'slabo seme' se najde tudi v najboljšem prgišču dobrega semena. Oni bodo takoj sedaj rekli ,:ja vi iz P.D ste slabo seme.Jaz jih pa vprašam Veste kdo ste? Odgovor jim dam že vnaprej:Še sanja se jim ne kdo smo ljudje !!!!!

Lp Alojz Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4197 - 24.11.2008 at 22:45:24
 
Alojz in Sandib wrote on 24.11.2008 at 14:25:29:
Etrex wrote on 24.11.2008 at 12:25:05:
Boštyxz wrote on 24.11.2008 at 10:53:44:
Joooj, Alojzij, daj že enkrat spreglej, sprevidi, da jaz NIIISEM On  Exclaim


To vsak ve da ti noces biti on, kajti to bi pomenilo, da ne mores vec tako ravnodusno igrat taksnega laznivega debila, ki ga igras zdaj in podtikas okrog. Roll Eyes


Tomaž

Saj veš,da se stvari,ki jih ne pozna večina,večina tudi boji in se podzavestno zadevi upira. To je iz zgodovine že poznano!!!! Bojazen pa izhaja iz dejstva neke namišljene življenjske sigurnosti,ki jo nikjer ni.
Ljudje danes mislijo,da je že vse odkrito in da naša civilizacija (zemeljska) že vse ve. Zgodovina se ponavlja,civilizacijski valovi se ponavljajo. Bebci in samovšečni zlobneži so tudi večno-sedaj med nami kjerkoli že smo. To je naše življenjsko dejstvo.

Zlobneži,strahopetci,butlji  bodo tudi v reanimacijskem krogu. Če bi ti heroji pokakanih hlač znali brati teološko zapuščino bi vedeli,da je v njej opis (vojne kraljev-izgon iz raja). Samo ti pokakanci in lažni vsevedi mislijo resnično,da mi že vse vemo. Zapomni si 'slabo seme' se najde tudi v najboljšem prgišču dobrega semena. Oni bodo takoj sedaj rekli ,:ja vi iz P.D ste slabo seme.Jaz jih pa vprašam Veste kdo ste? Odgovor jim dam že vnaprej:Še sanja se jim ne kdo smo ljudje !!!!!

Lp Alojz Cheesy

To je res, nisem se opazil, da bi kdo vedel resnicno clovesko funkcijo, sploh pa taksnim vernikom v raznorazna bozanstva, kot je recimo Bosty, taksni ne bi radi da se jim sploh kaj taksnega sanja, bolje da so v svojem varnem zavetju lazne vere, kako so oni neodgovorni hlapci in da lahko pocnejo kar hocejo, ostalo pa bo postimal bog, oni pa bojo medtem lahko mirno neodgovorno pocivali na lovorikah.

Danes res ni se nic odkrito, kmalu pa bo, spoznanje v kaksni temi zivimo...

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4198 - 25.11.2008 at 10:58:29
 
Etrex wrote on 24.11.2008 at 12:11:47:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 17:00:17:
Etrex wrote on 23.11.2008 at 16:27:35:
Boštyxz wrote on 23.11.2008 at 09:12:21:
Samo čista energija je večna, ... materijalna energija pa je "umazana", nekako onesnažena z slabo, negativno energijo , zato bo slej ko prej transformirana v boljše stanje kot je doslej.


Nekaj bi rad ucil in dopovedoval, pa poglej kaj pises.

Kaj se nekaj zmisljavas z nekimi cistimi in materjalnimi energijami ti kekec, energija je energija, ne obstaja materijalna energija... Materija je materija in energija je energija, Lorberjevo sranje o duhovni energiji ki ti hodi po glavi pa obstaja samo v tvoji bedasti domisliji.

In dokler bojo okrog taksni butli ucili taksne neumnosti, se ne bo nic transformiralo v boljse stanje, ker se ne more, ker vidis materijo kot nekaj negativnega in slabega, celo grozecega.

Ni negativne energije, slabe in umazane energije in materije, so samo taksni ljudje, ostalo ni samozavedno in kot taksno je nevtralno.

Postajas kot M.l., kaj te je on naucil taksnega naucenega pridigarskega sranja ali si ti njega?

In vse to je prinesel Lorber? Da postanes ovca in govoris taksne nesmisle?


Dajta se vi2 z Alojzem zmeniti , da ne boš preveč lagal. Namreč, še na prejšnji strani ti je Alojz lepo razložil povezavo med materijo in energijo ko je omenjal Einsteina . Zdaj se pa vprašaj, če vidiš razmerje/povezavo med materijalno obliko energije in med čisto(duhovno-svobodno) obliko energije .  Roll Eyes

Toliko za sedaj , ...

Lp  Roll Eyes


Ok jaz da se vprasam pravis? Zdej pa ga ze serjes, govorim ti o eni stvari, ti pa izkoristis in se kar nekaj zmislis!

Povej, pokazi kje lazem? Vidis to je problem, ker je po tvoji glupi pameti tamodri nad tabo, si dovolis vse mogoce sranje v upanju, saj sem tako popolni bebec in itak mu bo oprosceno po modremu ce kaj zafrkne.

Problem je ker si debil z ali brez modrega, to ti govorim cel cas da je energija in materija v interakciji, kaj se niki zmisljujes zdaj?

Konkretno v temu postu sem pa ti razlagal, da ne obstaja materijalna in duhovna energija in ostalo govno iz tvoje usekane domislije, ti pezde malo laznivo!

Ah no, ja, očitno sem slabo razložil, ti si me pa potlej še slabše razumel  Tongue.

(btw, ne - M.L. me NE uči , in tudi jaz NE učim njega, ... razen morda kaj malega )

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4199 - 25.11.2008 at 11:14:34
 
Bošty

Vprašal sem te .: V kakšnih časovnih ciklih se pojavljajo ledene dobe na Zemlji? Odgovori prosim in ne se sprenevedati.


Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 278 279 280 281 282 ... 764