Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 281 282 283 284 285 ... 764
(Read 1284009 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4230 - 28.11.2008 at 09:22:21
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 17:11:59:
Iz tega vzroka tudi vztrajam pri tej forumski obliki dialoga.Mislim tudi,da bi bil ta forum sporočilno učinkovitejši,če bi se več spraševalo kot sodilo in pisalo lastna mnenja,ki so res pri nekaterih objektivno  onkraj zdrave pameti.

Lojze,

Pri forumski obliki vztrajaš najverjetneje zato, ker si grozno želiš neposrednega priznanja, spoštovanja, občudovanja ljudi ob sebi. Dialoga s tabo praktično ni, v bistvu samo ali žališ ali pa predavaš in ponavljaš tistim, ki se ti ne poklonijo in ne strinjajo s tabo. Prijazen si samo do tistih, ki ti laskajo, kljub temu da se ti morda za hrbtom, kot na primer Poet, režijo in delajo norca iz tebe.

Vkolikor bi imel kaj res zanimivega za povedat, bi se verjetno raje osredotočil na to, kaj in kako povedat in si zato izbral tudi obliko, ki bi ti to bolje omogočila, kot pa forum.

lp bp


To je tudi res  Roll Eyes.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4231 - 28.11.2008 at 09:51:42
 
Boštyxz wrote on 28.11.2008 at 09:21:30:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 17:11:59:
Danes okoli 14 ure me je poklical človek in mi začel pripovedovati svojo izkušnjo s P.D. Povedal mi je,da je že od začetka slutil v mojih sporočilih neko višjo resnico (njegove besede),da pa zadeve ni doumel do nekaj dni nazaj.
Dejal je,da je v bistvu potem dobesedno v zadevo padel in jo dojel kot svojo resnico. Potem me je še pohvalil,da sem človek,ki pove bistvo in da pri večini ostalih udeležencih opaža  neko nepotrebno togo nenaravno-narejeno naučeno- filozofiranje,sprenevedanje,zlobo in omejenost....(zopet njegove besede). Sam sem mu pač odgovoril,da se mora zavedati,da smo ljudje različno dojemljivi,pripravljeni na dialog,z različnimi nazori, vrednotami, izobrazbo itd. Takšni in podobni klici se mi dogajajo dnevno.Iz tega vzroka tudi vztrajam pri tej forumski obliki dialoga.Mislim tudi,da bi bil ta forum sporočilno učinkovitejši,če bi se več spraševalo kot sodilo in pisalo lastna mnenja,ki so res pri nekaterih objektivno  onkraj zdrave pameti.

Lp Alojz  Cheesy


No, tudi meni je predvčerajšnjim neka prijateljica priznala, da tako kot jaz razumem njo + vse ostale življenjske stvari, jih ni še nihče preden ni spoznala mene .

Pa sem ji povedal da sem baraba  Exclaim Wink Smiley.

Lp 8)


Hvala enako, tudi jaz!!! Čeprav si malo zloben, imaš vsaj smisel za humor.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4232 - 28.11.2008 at 10:35:57
 
Boštyxz wrote on 28.11.2008 at 09:17:59:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 10:38:31:
Alojz in Sandib wrote on 26.11.2008 at 18:05:43:
Alojz in Sandib wrote on 26.11.2008 at 13:35:50:
Alojz in Sandib wrote on 25.11.2008 at 17:18:46:
Alojz in Sandib wrote on 25.11.2008 at 11:14:34:
Bošty

Vprašal sem te .: V kakšnih časovnih ciklih se pojavljajo ledene dobe na Zemlji? Odgovori prosim in ne se sprenevedati.


Lp Alojz Grin


Bošty

Ne bom odpiral druge teme,ker čakam tvoj odgovor.



Bošty čakam!!!!! Te je minilo, ali te je megla tamodrega pobrala?


Bošty

Vidim da se s teboj ne da nič pomagati.Do jutri zjutraj te čakam potem ti odgovor dam sam.



Bošty

Ledene dobe na Zemlji so ciklične tako kot so ciklično ponavljajo na Zemlji njeni letni časi. Zemeljske ledene dobe se vežejo na eno galaktično leto 4x7000 = 28ooo zemeljskih let je eno galaktično leto.Ledene dobe na Zemlji se vežejo na 28ooo letne galaktične cikle.  Naš planet Zemlja se nahaja znotraj našega satelitskega osončja (kjer traja eno leto 123 zemeljskih let) naše satelitsko osončje je vezano na svoje planetarno osončje,ki deli kot organ galaksije njene cikle letnih časovin njene cikle od samozlitja do ponovnega samozlitja,ki trajajo 150 milijard zemeljskih let. Torej je Zemlja ujeta v gravitacijsko polje osončja,osončje v gravitacijsko polje planetarnega osončja to pa zopet v gravitacijsko polje galaksije. Galaksije so največja individualna telesa elementarne vesoljne pojavnosti. Vsako galaksijo sestavlja Osna zvezdna kopica,ki je vezana na osi z svojo črno luknjo preko galaktičnega asteroidnega pasu.Vsaka galaksija ima štiri planetarne pare osončij na katere so vezana satelitska osončja,ki so kot celice galaktičnega telesa in ta osončja (satelitska imajo cikle od samo zlitja do samozlitja v 15milijardnih časovnih intervalih.
Pri klimatskih spremembah na Zemlji je potrebno upoštevati same cikle zemeljskih letnih časov,cikle 11,5 let trajajoče cikle Sonca,štiri letne čase osončja 4x30,7==123 z. let in cikle letnih časov galaksije.
Lučka Kajfež dobi ne vem kakšne nagrade kot klimatologinja,a ženski se še sanja ne o teh ciklih. Takšna je naša slepota, kaj čemo! Bošty sedaj si dobil odgovor in ne klanfaj več svojih bedarij.

Lp Alojz


Se opravičujem, ker nisem videl že prej , ... saj veš, - povrsti odgovarjam , pa še nisem prišel do tvojega odgovora do sedaj.

Okej, ampak sedaj pa mi povej, če si recimo nekdo vse te tvoje informacije zapomne, ... koliko potem ta človek zaradi tega postane boljši od prej ?  Questioning Exclaim Questioning

Lp Smiley


Tu ne gre za drugo, kot  za osebno odločitev slediti pot vesoljne etičnosti. Boljši slabši  je večno sedaj oboje, enkrat je slabše zgoraj in drugič dobro.Večno-sedaj, ni Krista brez Antikrista in sočasno obratno ni Antikrista brez Krista.  
Ljudje pač radi sami sebe farbamo v rožnato okolje.Vse je večno-sedaj tako kot je,ker drugače ni mogoče in ne eksistira.
Kdo si bo zapomnil moje informacije tisti,ki želi vedeti,tisti,ki ne želi pač ne želi-svobodna volja.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4233 - 28.11.2008 at 10:41:54
 
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 10:35:57:
Boštyxz wrote on 28.11.2008 at 09:17:59:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 10:38:31:
Alojz in Sandib wrote on 26.11.2008 at 18:05:43:
Alojz in Sandib wrote on 26.11.2008 at 13:35:50:
Alojz in Sandib wrote on 25.11.2008 at 17:18:46:
Alojz in Sandib wrote on 25.11.2008 at 11:14:34:
Bošty

Vprašal sem te .: V kakšnih časovnih ciklih se pojavljajo ledene dobe na Zemlji? Odgovori prosim in ne se sprenevedati.


Lp Alojz Grin


Bošty

Ne bom odpiral druge teme,ker čakam tvoj odgovor.



Bošty čakam!!!!! Te je minilo, ali te je megla tamodrega pobrala?


Bošty

Vidim da se s teboj ne da nič pomagati.Do jutri zjutraj te čakam potem ti odgovor dam sam.



Bošty

Ledene dobe na Zemlji so ciklične tako kot so ciklično ponavljajo na Zemlji njeni letni časi. Zemeljske ledene dobe se vežejo na eno galaktično leto 4x7000 = 28ooo zemeljskih let je eno galaktično leto.Ledene dobe na Zemlji se vežejo na 28ooo letne galaktične cikle.  Naš planet Zemlja se nahaja znotraj našega satelitskega osončja (kjer traja eno leto 123 zemeljskih let) naše satelitsko osončje je vezano na svoje planetarno osončje,ki deli kot organ galaksije njene cikle letnih časovin njene cikle od samozlitja do ponovnega samozlitja,ki trajajo 150 milijard zemeljskih let. Torej je Zemlja ujeta v gravitacijsko polje osončja,osončje v gravitacijsko polje planetarnega osončja to pa zopet v gravitacijsko polje galaksije. Galaksije so največja individualna telesa elementarne vesoljne pojavnosti. Vsako galaksijo sestavlja Osna zvezdna kopica,ki je vezana na osi z svojo črno luknjo preko galaktičnega asteroidnega pasu.Vsaka galaksija ima štiri planetarne pare osončij na katere so vezana satelitska osončja,ki so kot celice galaktičnega telesa in ta osončja (satelitska imajo cikle od samo zlitja do samozlitja v 15milijardnih časovnih intervalih.
Pri klimatskih spremembah na Zemlji je potrebno upoštevati same cikle zemeljskih letnih časov,cikle 11,5 let trajajoče cikle Sonca,štiri letne čase osončja 4x30,7==123 z. let in cikle letnih časov galaksije.
Lučka Kajfež dobi ne vem kakšne nagrade kot klimatologinja,a ženski se še sanja ne o teh ciklih. Takšna je naša slepota, kaj čemo! Bošty sedaj si dobil odgovor in ne klanfaj več svojih bedarij.

Lp Alojz


Se opravičujem, ker nisem videl že prej , ... saj veš, - povrsti odgovarjam , pa še nisem prišel do tvojega odgovora do sedaj.

Okej, ampak sedaj pa mi povej, če si recimo nekdo vse te tvoje informacije zapomne, ... koliko potem ta človek zaradi tega postane boljši od prej ?  Questioning Exclaim Questioning

Lp Smiley


Tu ne gre za boljše gre za osebno odločitev slediti pot etičnosti. Boljši slabši  je večno sedaj oboje, enkrat je slabše zgoraj in drugič dobro.Večno-sedaj, ni Krista brez Antikrista in sočasno obratno ni Antikrista brez Krista.  
Ljudje pač radi sami sebe farbamo v rožnato okolje.Vse je večno-sedaj tako kot je,ker drugače ni mogoče in ne eksistira.
Kdo si bo zapomnil moje informacije tisti,ki želi vedeti,tisti,ki ne želi pač ne želi-svobodna volja.


Ampak moraš biti pa res slep, da ne vidiš, da boljše NI slabše , niti salbše NI boljše. Kaj ne vidiš razlike ? Questioning Exclaim Questioning

Res je vse večnosedaj tako kot je, vendar pa bo ju3 drugače kot danes  Exclaim.

In, še to ; Kristus zelo lahko obstaja brez antikrista, ampak antikrist pa NE ZMORE obstajati brez Kristusa  Exclaim

To bi ti že lahko bilo jasno po tolikih letih spoznavanja  Roll Eyes.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4234 - 28.11.2008 at 10:43:33
 
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 09:51:42:
Boštyxz wrote on 28.11.2008 at 09:21:30:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 17:11:59:
Danes okoli 14 ure me je poklical človek in mi začel pripovedovati svojo izkušnjo s P.D. Povedal mi je,da je že od začetka slutil v mojih sporočilih neko višjo resnico (njegove besede),da pa zadeve ni doumel do nekaj dni nazaj.
Dejal je,da je v bistvu potem dobesedno v zadevo padel in jo dojel kot svojo resnico. Potem me je še pohvalil,da sem človek,ki pove bistvo in da pri večini ostalih udeležencih opaža  neko nepotrebno togo nenaravno-narejeno naučeno- filozofiranje,sprenevedanje,zlobo in omejenost....(zopet njegove besede). Sam sem mu pač odgovoril,da se mora zavedati,da smo ljudje različno dojemljivi,pripravljeni na dialog,z različnimi nazori, vrednotami, izobrazbo itd. Takšni in podobni klici se mi dogajajo dnevno.Iz tega vzroka tudi vztrajam pri tej forumski obliki dialoga.Mislim tudi,da bi bil ta forum sporočilno učinkovitejši,če bi se več spraševalo kot sodilo in pisalo lastna mnenja,ki so res pri nekaterih objektivno  onkraj zdrave pameti.

Lp Alojz  Cheesy


No, tudi meni je predvčerajšnjim neka prijateljica priznala, da tako kot jaz razumem njo + vse ostale življenjske stvari, jih ni še nihče preden ni spoznala mene .

Pa sem ji povedal da sem baraba  Exclaim Wink Smiley.

Lp 8)


Hvala enako, tudi jaz!!! Čeprav si malo zloben, imaš vsaj smisel za humor.

Lp Alojz Grin


To NI bilo mišljeno humorno, ampak RESNO, ti neresnež Alojzev  Exclaim

Pa dober + resnejši dan ti želim

Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4235 - 28.11.2008 at 10:48:31
 
Boštyxz wrote on 28.11.2008 at 10:43:33:
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 09:51:42:
Boštyxz wrote on 28.11.2008 at 09:21:30:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 17:11:59:
Danes okoli 14 ure me je poklical človek in mi začel pripovedovati svojo izkušnjo s P.D. Povedal mi je,da je že od začetka slutil v mojih sporočilih neko višjo resnico (njegove besede),da pa zadeve ni doumel do nekaj dni nazaj.
Dejal je,da je v bistvu potem dobesedno v zadevo padel in jo dojel kot svojo resnico. Potem me je še pohvalil,da sem človek,ki pove bistvo in da pri večini ostalih udeležencih opaža  neko nepotrebno togo nenaravno-narejeno naučeno- filozofiranje,sprenevedanje,zlobo in omejenost....(zopet njegove besede). Sam sem mu pač odgovoril,da se mora zavedati,da smo ljudje različno dojemljivi,pripravljeni na dialog,z različnimi nazori, vrednotami, izobrazbo itd. Takšni in podobni klici se mi dogajajo dnevno.Iz tega vzroka tudi vztrajam pri tej forumski obliki dialoga.Mislim tudi,da bi bil ta forum sporočilno učinkovitejši,če bi se več spraševalo kot sodilo in pisalo lastna mnenja,ki so res pri nekaterih objektivno  onkraj zdrave pameti.

Lp Alojz  Cheesy


No, tudi meni je predvčerajšnjim neka prijateljica priznala, da tako kot jaz razumem njo + vse ostale življenjske stvari, jih ni še nihče preden ni spoznala mene .

Pa sem ji povedal da sem baraba  Exclaim Wink Smiley.

Lp 8)


Hvala enako, tudi jaz!!! Čeprav si malo zloben, imaš vsaj smisel za humor.

Lp Alojz Grin


To NI bilo mišljeno humorno, ampak RESNO, ti neresnež Alojzev  Exclaim

Pa dober + resnejši dan ti želim

Boštyxz + #


Normalno,da razumem kako je bilo mišljeno. Če si ti duhovni pritlikavec, še ne pomeni,da smo vsi.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4236 - 28.11.2008 at 17:06:29
 
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 18:57:11:
Hodiš za menoj in me spremljaš kot kašen majhen nesamozavesten (človeški) petelinček,ki se mu ne da dopovedati,da se pri meni ne da zizati.

Tukaj se ti, dokler gape še ne poštima foruma, na mojo veliko žalost še ne morem izognit. Se pa trudim, da bi te čimbolj učinkovito zradiral ven.

Poleg tega pa mislim, da si mi tega ti ne bi upal povedat v obraz, ampak bi bil celo na videz racionalen in prav (priliznjeno) prijazen. Prav nič ne bi grizel, ampak bi kvečjemu sesal. V stilu bolje prej, kot pa kasneje.

Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 21:43:45:
Punca samo potuhnjeno,škodoželjno,samovšečno in hkrati neizmerno pocestniško  dušo skrivaš v sebi. To ti je sedaj tvoja slika, kot jo vidim jaz.

Tole pa še najlepše dokazuje, kakšno potrebo po priznanju čutiš, kako si želiš priznanja in spoštovanja popolnih neznancev, kako velika je tvoja investicija tvoje psihe v PD in kako globoko lahko padeš, ko boš namesto priznanja od drugih dobival predvsem prezir in posmeh. Že zaradi precej obzirne kritike tvojih manir si pripravljen nekoga, ki ga sploh ne poznaš, zmerjat za potuhnjeno pocestniško dušo,  si ne predstavljam kam vse bi te lahko odneslo, če bi kdaj uspel pridobiti kakršnokoli dejansko moč, naprimer skozi ustanovitev kakšne sekte. Meni je žal za vse, ki ti pridejo blizu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4237 - 28.11.2008 at 17:09:35
 
Bp wrote :

Alojz in Sandib wrote on Yesterday at 21:43:45:
Punca samo potuhnjeno,škodoželjno,samovšečno in hkrati neizmerno pocestniško  dušo skrivaš v sebi. To ti je sedaj tvoja slika, kot jo vidim jaz.

Tole pa še najlepše dokazuje, kakšno potrebo po priznanju čutiš, kako si želiš priznanja in spoštovanja popolnih neznancev, kako velika je tvoja investicija tvoje psihe v PD in kako globoko lahko padeš, ko boš namesto priznanja od drugih dobival predvsem prezir in posmeh. Že zaradi precej obzirne kritike tvojih manir si pripravljen nekoga, ki ga sploh ne poznaš, zmerjat za potuhnjeno pocestniško dušo,  si ne predstavljam kam vse bi te lahko odneslo, če bi kdaj uspel pridobiti kakršnokoli dejansko moč, naprimer skozi ustanovitev kakšne sekte. Meni je žal za vse, ki ti pridejo blizu.

Podpis !
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4238 - 28.11.2008 at 17:20:00
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 18:57:11:
Hodiš za menoj in me spremljaš kot kašen majhen nesamozavesten (človeški) petelinček,ki se mu ne da dopovedati,da se pri meni ne da zizati.

Tukaj se ti, dokler gape še ne poštima foruma, na mojo veliko žalost še ne morem izognit. Se pa trudim, da bi te čimbolj učinkovito zradiral ven.

Poleg tega pa mislim, da si mi tega ti ne bi upal povedat v obraz, ampak bi bil celo na videz racionalen in prav (priliznjeno) prijazen. Prav nič ne bi grizel, ampak bi kvečjemu sesal. V stilu bolje prej, kot pa kasneje.

Alojz in Sandib wrote on 27.11.2008 at 21:43:45:
Punca samo potuhnjeno,škodoželjno,samovšečno in hkrati neizmerno pocestniško  dušo skrivaš v sebi. To ti je sedaj tvoja slika, kot jo vidim jaz.

Tole pa še najlepše dokazuje, kakšno potrebo po priznanju čutiš, kako si želiš priznanja in spoštovanja popolnih neznancev, kako velika je tvoja investicija tvoje psihe v PD in kako globoko lahko padeš, ko boš namesto priznanja od drugih dobival predvsem prezir in posmeh. Že zaradi precej obzirne kritike tvojih manir si pripravljen nekoga, ki ga sploh ne poznaš, zmerjat za potuhnjeno pocestniško dušo,  si ne predstavljam kam vse bi te lahko odneslo, če bi kdaj uspel pridobiti kakršnokoli dejansko moč, naprimer skozi ustanovitev kakšne sekte. Meni je žal za vse, ki ti pridejo blizu.


bp-psihoanalitik bp

Meni je žal samo tebe. Najprej moraš zadeve dojeti,razumeti,potem jih šele lahko sodiš. Postavil si se v bran punci,ki se je postavila namesto tebe tebi v bran. Ker nizek si ti in to sedaj lrepo dokazuješ ,ker se kot majhen glodalec postavljaš za drugo večjo senco,ker svoje lastne nimaš.

Priznanja jaz ne potrebujem ker ga imam v sebi, potrebujete ga tisti,ki se eden za drugim kot sence teme brez lastne samozavesti skrivate drug za drugim. Sence, ki blodijo kot prestrašeni in izgubljeni prividi po Zemlji, nevedoč kdo v resnici sploh so. Enkrat delujejo kot levi,drugič kot hijene in tretjič kot izgubljene sence. Niti lastne biti ne znaš držati na vajetih in ti bi plašil druge pred menoj. Jaz bi najprej pogledal vase in se vprašal ; mogoče sem pa res le prestrašena senca samega sebe?

Lp Alojz  Grin Grin

P.S. Po mojem ti samega sebe radiraš že celotno svoje življenje.
Ti lahko ljudi primerjaš s satanom ,tebe pa se ne sme nihče dotakniti. Ja saj, sence se je res ne da dotakniti. Sedaj vidiš koliko si jaz upam!!!! Ti kekec lahko pozabiš kakšen frajer,da si. Zame si senca od sence in še pokvarjena povrhu.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4239 - 28.11.2008 at 18:21:56
 
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 17:20:00:
Priznanja jaz ne potrebujem ker ga imam v sebi, potrebujete ga tisti,ki se eden za drugim kot sence teme brez lastne samozavesti skrivate drug za drugim.


Res? Kaj pa potem iščeš tukaj? Kot sem ti že ene parkrat ponovil, obstaja veliko učinkovitejših načinov, kako predstavit in širit svoje znanje in vedenje. Vsi ti prepiri tukaj morajo bit s tega stališča čista zguba časa. Pa si še vedno tu. Zakaj?

Preden pa narediš naslednjič celo disertacijo kdo s kom, kdo za kom in kdo namesto koga, daj, pomisli najprej malo, saj s praktično vsem galaktičnim znanjem boš pa že zmogel razumet, da greš lahko na živce različnim ljudem, saj veš, tudi posameznikom s svobodno voljo Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4240 - 28.11.2008 at 18:58:17
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 17:20:00:
Priznanja jaz ne potrebujem ker ga imam v sebi, potrebujete ga tisti,ki se eden za drugim kot sence teme brez lastne samozavesti skrivate drug za drugim.


Res? Kaj pa potem iščeš tukaj? Kot sem ti že ene parkrat ponovil, obstaja veliko učinkovitejših načinov, kako predstavit in širit svoje znanje in vedenje. Vsi ti prepiri tukaj morajo bit s tega stališča čista zguba časa. Pa si še vedno tu. Zakaj?

Preden pa narediš naslednjič celo disertacijo kdo s kom, kdo za kom in kdo namesto koga, daj, pomisli najprej malo, saj s praktično vsem galaktičnim znanjem boš pa že zmogel razumet, da greš lahko na živce različnim ljudem, saj veš, tudi posameznikom s svobodno voljo Wink


Saj to je moj namen!!! Iti na živce takšnim kot si ti!!! A sedaj si začel gapu v rit lezti in misliš,da imaš oblast v rokah.Nisi malo plitek in premalo samozavesten in samostojen? Ko si me primerjal s Satanom ti  je bilo,pa čisto ok. Malo samo malo se zamisli. Ne čakaj kot slaba senca na napake drugih. Mi rečemo temu čakaš kot pes kost za glodanje. Saj imaš svoje dalmatice,ki jih sanjaš,boljš da njih loviš po postelji,kot mene ocenjuješ in mi groziš,da me boš zrediral s foruma..
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4241 - 28.11.2008 at 19:46:07
 
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 18:58:17:
Saj to je moj namen!!! Iti na živce takšnim kot si ti!!! A sedaj si začel gapu v rit lezti in misliš,da imaš oblast v rokah.Nisi malo plitek in premalo samozavesten in samostojen? Ko si me primerjal s Satanom ti  je bilo,pa čisto ok. Malo samo malo se zamisli. Ne čakaj kot slaba senca na napake drugih. Mi rečemo temu čakaš kot pes kost za glodanje. Saj imaš svoje dalmatice,ki jih sanjaš,boljš da njih loviš po postelji,kot mene ocenjuješ in mi groziš,da me boš zrediral s foruma..

Ne vem o kakšnem satanu se ti zdaj tukaj nekaj blede, zgleda, da imaš kar nekaj težav z branjem in razumevanjem napisanega.
Vse o spremembah na forumu je bilo napisano in pojasnjeno že pred časom, kaj, kako, zakaj, cela tema se vrti okrog tega, v njej si sodeloval.
Pri vsem tem si v centru seveda ti in z vsakim prispevkom potrjuješ, da je poseg v možnosti tega foruma res potreben.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4242 - 28.11.2008 at 20:12:49
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 18:58:17:
Saj to je moj namen!!! Iti na živce takšnim kot si ti!!! A sedaj si začel gapu v rit lezti in misliš,da imaš oblast v rokah.Nisi malo plitek in premalo samozavesten in samostojen? Ko si me primerjal s Satanom ti  je bilo,pa čisto ok. Malo samo malo se zamisli. Ne čakaj kot slaba senca na napake drugih. Mi rečemo temu čakaš kot pes kost za glodanje. Saj imaš svoje dalmatice,ki jih sanjaš,boljš da njih loviš po postelji,kot mene ocenjuješ in mi groziš,da me boš zrediral s foruma..

Ne vem o kakšnem satanu se ti zdaj tukaj nekaj blede, zgleda, da imaš kar nekaj težav z branjem in razumevanjem napisanega.
Vse o spremembah na forumu je bilo napisano in pojasnjeno že pred časom, kaj, kako, zakaj, cela tema se vrti okrog tega, v njej si sodeloval.
Pri vsem tem si v centru seveda ti in z vsakim prispevkom potrjuješ, da je poseg v možnosti tega foruma res potreben.


Ja to ti misliš,da je poseg potreben,ker si sam potreben posega.
Sedaj pa misali kakšnega'? OKrog tema pa tole ;nekaj jih je doumelo,da je tema''''' vseobsežna, tako in tako. Razumeš?

Predlagam obema meni in tebi,da se malo ohladiva. Pojdi malo na svež zrak in se sprehodi,da se boš pomiril, jaz pa tudi. Ok?
Samo ne mi več reči, kaj smem in kaj ne smem in kaj si upam in kaj ne. Sebe ne vidim kot osebo,ki bi se jo dalo na kakršen koli način omejevati. Upam ,da je tudi s teboj enako. Torej če sprejmeva dejstvo najine enakopravnosti, lahko skleneva po Titudu kompromis,da se prenehava zbadati.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4243 - 28.11.2008 at 20:35:18
 
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 20:12:49:
Samo ne mi več reči, kaj smem in kaj ne smem in kaj si upam in kaj ne. Sebe ne vidim kot osebo,ki bi se jo dalo na kakršen koli način omejevati. Upam ,da je tudi s teboj enako. Torej če sprejmeva dejstvo najine enakopravnosti, lahko skleneva po Titudu kompromis,da se prenehava zbadati.

Jest bom kar ostal pri tem, kar sem do zdaj napisal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4244 - 28.11.2008 at 21:59:18
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 28.11.2008 at 20:12:49:
Samo ne mi več reči, kaj smem in kaj ne smem in kaj si upam in kaj ne. Sebe ne vidim kot osebo,ki bi se jo dalo na kakršen koli način omejevati. Upam ,da je tudi s teboj enako. Torej če sprejmeva dejstvo najine enakopravnosti, lahko skleneva po Titudu kompromis,da se prenehava zbadati.

Jest bom kar ostal pri tem, kar sem do zdaj napisal.


Ok,- tudi uredu.Ostaneva pri izrečenem ! Mir je še daleč, je tako? To pomeni boj do onemoglosti,da bi bil na koncu rezultat isti-mir. Nespametno mučenje malih živali po meni,ki sem ljubitelj malih živali !

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 281 282 283 284 285 ... 764