Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 295 296 297 298 299 ... 764
(Read 1283586 times)
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4440 - 12.12.2008 at 21:10:16
 
Tako je Alojz, opis resnice nam služi, kot pomagalo...resnico pa mora vsak izkusiti sam po čisto svoji poti...sam si predstavljam, da moram biti poznavalec čimvečih poti, da bi nazadnje našel-naredil svojo, sebi najbolj primerno...to je enako, ko sem bil še otrok, sem posnemal starše in prevzel njihove lastnosti, kasneje pa sem razvil svoje, za podlago pa mi še danes služijo nekatere lastnosti staršev, le da jih zavestno izbiram...nekatere so mi všeč, ostale odvržem in jih ne uporabljam...prav tako, je na delovnem mestu; sodelavec ti najprej pokaže osnove delovnega procesa, naprej pa pogruntaš svoj sistem, ki pa temelji na prejšnjem od sodelavca...po mojem je tako najbolj razumljivo...tudi za najbolj zabite Cool

Lep pozdrav,
sašo
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4441 - 12.12.2008 at 21:13:10
 
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 21:07:31:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 20:51:43:
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 20:43:38:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 20:40:03:
VIDIŠ TU SEM TE ČAKAL!!!!!!!! NI POTREBNO GOVORITI. RESNICA JE INDIVIDUALNO IZKUSTVO;KI GA TVOJA BIT ZAZNA KOT LASTNi VEČNO SEDANJI EDINI RESNIČNI IZRAZ (NJENEGA- -tvojega samobitnega vesoljnega) bivanja.

OK, sedaj se nekam premikamo. Kar pa me naslednje RESNIČNO zanima je tole:

Ali je možno, da nam že sam opis "Resnice" škodi? Ali ne bi bilo veliko bolje, če nihče nikoli ne bi nič napisal o tej Resnici? Ker opis te Resnice je v času, je v misli, in je potem misel dejansko samo opis "Resnice". Pišuka, a ni potem um ravno opis Resnice? In a ni ravno opis Resnice, razlog zakaj se Resnica skrije za opisom???!!!!!!


POET

HVALA K..... na udarcu. Individualno izkustvo in njegov opis je izraz individualne svobodne volje napotiti sobrate nič drugega. Ne moremo biti nemi- ni gibala. Samogibanje je vesoljno dejstvo.
Komuniciramo in hkrati samodelujemo individualno in kolektivno. Poet nikoli te nisem imel za ovco. Si samobiten, kolkor ti lahko dam s tem svojim izkustvom ti pač dam. Glej na to tako,če lahko??!!!

Ampak res me zanima, kako nam lahko opis Resnice pomaga na naši poti. Ker lahko, da se motim, samo moje mišljenje je sledeče: tu na opis Resnice mislim tudi na opis sveta, ki se je začel od trenutka, ko je bil človek na planetu. V začetku si ne morem predstavljati, da je bil jezik, ali pač? Kako so takrat delovali? Menda ne kot živali - človeško telo in odsotnost jezika pa še vedno brez razsvetljenja? Menda ja ne?

Problem se mi zdi nastane takrat, ko je človek začel poimenovati stvari. Zakaj se je to sploh zgodilo, to je bila po meni osnovna zmota, je tako? No in ko začne tako poimenovati stvari okoli sebe, se seveda začne vedno bolj in bolj zapletati v lastna nasprotja. In potem da bi se rešil iz teh nasprotij si lahko začne zamišljati višja stanja in "resnico".

Kar pa mene sedaj zanima je tole: kaj res lahko preidemo od poimenovanja stvari in pojavov, dejanj, ki je tako kontradiktorno v sebi, do razlaganja Resnice s tem istim orodjem? Jaz se resno sprašujem, če tudi mi sedaj s tem orodjem, ki je jezik, sploh lahko kaj naredimo z besedo "Resnica". Jaz sem v resni dilemi kaj narediti s tem jezikom, zato ker mi je ravno jezik motivacija, zaradi katere iščem "razsvetljenje" oz. "Resnico". In potem vidim vso to zmedo jezika, pa se vprašam, pa jebelacesta, če Resnica in razsvetljenje kot motivacija izhajata iz jezika, pišuka a je potem sploh kaj na tem???!!!


POET

TI si nek jezikoslovec? Ali ne veš,da je univerzalna govorica edinole simbolna govorica? Ker je individualno izkustvo resnice na simbolni ravni še kako resnično udejanjeno v tebi kot univerzalni izraz stanja tvoje  biti!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4442 - 12.12.2008 at 21:13:28
 
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 21:07:31:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 20:51:43:
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 20:43:38:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 20:40:03:
VIDIŠ TU SEM TE ČAKAL!!!!!!!! NI POTREBNO GOVORITI. RESNICA JE INDIVIDUALNO IZKUSTVO;KI GA TVOJA BIT ZAZNA KOT LASTNi VEČNO SEDANJI EDINI RESNIČNI IZRAZ (NJENEGA- -tvojega samobitnega vesoljnega) bivanja.

OK, sedaj se nekam premikamo. Kar pa me naslednje RESNIČNO zanima je tole:

Ali je možno, da nam že sam opis "Resnice" škodi? Ali ne bi bilo veliko bolje, če nihče nikoli ne bi nič napisal o tej Resnici? Ker opis te Resnice je v času, je v misli, in je potem misel dejansko samo opis "Resnice". Pišuka, a ni potem um ravno opis Resnice? In a ni ravno opis Resnice, razlog zakaj se Resnica skrije za opisom???!!!!!!


POET

HVALA K..... na udarcu. Individualno izkustvo in njegov opis je izraz individualne svobodne volje napotiti sobrate nič drugega. Ne moremo biti nemi- ni gibala. Samogibanje je vesoljno dejstvo.
Komuniciramo in hkrati samodelujemo individualno in kolektivno. Poet nikoli te nisem imel za ovco. Si samobiten, kolkor ti lahko dam s tem svojim izkustvom ti pač dam. Glej na to tako,če lahko??!!!

Ampak res me zanima, kako nam lahko opis Resnice pomaga na naši poti. Ker lahko, da se motim, samo moje mišljenje je sledeče: tu na opis Resnice mislim tudi na opis sveta, ki se je začel od trenutka, ko je bil človek na planetu. V začetku si ne morem predstavljati, da je bil jezik, ali pač? Kako so takrat delovali? Menda ne kot živali - človeško telo in odsotnost jezika pa še vedno brez razsvetljenja? Menda ja ne?

Problem se mi zdi nastane takrat, ko je človek začel poimenovati stvari. Zakaj se je to sploh zgodilo, to je bila po meni osnovna zmota, je tako? No in ko začne tako poimenovati stvari okoli sebe, se seveda začne vedno bolj in bolj zapletati v lastna nasprotja. In potem da bi se rešil iz teh nasprotij si lahko začne zamišljati višja stanja in "resnico".

Kar pa mene sedaj zanima je tole: kaj res lahko preidemo od poimenovanja stvari in pojavov, dejanj, ki je tako kontradiktorno v sebi, do razlaganja Resnice s tem istim orodjem? Jaz se resno sprašujem, če tudi mi sedaj s tem orodjem, ki je jezik, sploh lahko kaj naredimo z besedo "Resnica". Jaz sem v resni dilemi kaj narediti s tem jezikom, zato ker mi je ravno jezik motivacija, zaradi katere iščem "razsvetljenje" oz. "Resnico". In potem vidim vso to zmedo jezika, pa se vprašam, pa jebelacesta, če Resnica in razsvetljenje kot motivacija izhajata iz jezika, pišuka a je potem sploh kaj na tem???!!!

Pravičnost. Poet, pravičnost je tista. Horizontalni etični red.

Problem jezika izhaja iz babilona. To je zgodba, ampak takrat se je začelo življenje za užitke in s tem privilegije. Zato se pravi babilon jezikov, ker se ne razumemo več.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4443 - 12.12.2008 at 21:16:41
 
sašo wrote on 12.12.2008 at 21:10:16:
Tako je Alojz, opis resnice nam služi, kot pomagalo...resnico pa mora vsak izkusiti sam po čisto svoji poti...sam si predstavljam, da moram biti poznavalec čimvečih poti, da bi nazadnje našel-naredil svojo, sebi najbolj primerno...to je enako, ko sem bil še otrok, sem posnemal starše in prevzel njihove lastnosti, kasneje pa sem razvil svoje, za podlago pa mi še danes služijo nekatere lastnosti staršev, le da jih zavestno izbiram...nekatere so mi všeč, ostale odvržem in jih ne uporabljam...prav tako, je na delovnem mestu; sodelavec ti najprej pokaže osnove delovnega procesa, naprej pa pogruntaš svoj sistem, ki pa temelji na prejšnjem od sodelavca...po mojem je tako najbolj razumljivo...tudi za najbolj zabite Cool

Lep pozdrav,
sašo

Resnica nima poti. Pot je v času. Pot je od točke A do B in je časovno omejena, končna. Za spoznanje resnice ali realnosti, ali svobode pa ni časovnega intervala. Je večno-sedaj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4444 - 12.12.2008 at 21:18:13
 
Quote:
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 21:07:31:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 20:51:43:
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 20:43:38:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 20:40:03:
VIDIŠ TU SEM TE ČAKAL!!!!!!!! NI POTREBNO GOVORITI. RESNICA JE INDIVIDUALNO IZKUSTVO;KI GA TVOJA BIT ZAZNA KOT LASTNi VEČNO SEDANJI EDINI RESNIČNI IZRAZ (NJENEGA- -tvojega samobitnega vesoljnega) bivanja.

OK, sedaj se nekam premikamo. Kar pa me naslednje RESNIČNO zanima je tole:

Ali je možno, da nam že sam opis "Resnice" škodi? Ali ne bi bilo veliko bolje, če nihče nikoli ne bi nič napisal o tej Resnici? Ker opis te Resnice je v času, je v misli, in je potem misel dejansko samo opis "Resnice". Pišuka, a ni potem um ravno opis Resnice? In a ni ravno opis Resnice, razlog zakaj se Resnica skrije za opisom???!!!!!!


POET

HVALA K..... na udarcu. Individualno izkustvo in njegov opis je izraz individualne svobodne volje napotiti sobrate nič drugega. Ne moremo biti nemi- ni gibala. Samogibanje je vesoljno dejstvo.
Komuniciramo in hkrati samodelujemo individualno in kolektivno. Poet nikoli te nisem imel za ovco. Si samobiten, kolkor ti lahko dam s tem svojim izkustvom ti pač dam. Glej na to tako,če lahko??!!!

Ampak res me zanima, kako nam lahko opis Resnice pomaga na naši poti. Ker lahko, da se motim, samo moje mišljenje je sledeče: tu na opis Resnice mislim tudi na opis sveta, ki se je začel od trenutka, ko je bil človek na planetu. V začetku si ne morem predstavljati, da je bil jezik, ali pač? Kako so takrat delovali? Menda ne kot živali - človeško telo in odsotnost jezika pa še vedno brez razsvetljenja? Menda ja ne?

Problem se mi zdi nastane takrat, ko je človek začel poimenovati stvari. Zakaj se je to sploh zgodilo, to je bila po meni osnovna zmota, je tako? No in ko začne tako poimenovati stvari okoli sebe, se seveda začne vedno bolj in bolj zapletati v lastna nasprotja. In potem da bi se rešil iz teh nasprotij si lahko začne zamišljati višja stanja in "resnico".

Kar pa mene sedaj zanima je tole: kaj res lahko preidemo od poimenovanja stvari in pojavov, dejanj, ki je tako kontradiktorno v sebi, do razlaganja Resnice s tem istim orodjem? Jaz se resno sprašujem, če tudi mi sedaj s tem orodjem, ki je jezik, sploh lahko kaj naredimo z besedo "Resnica". Jaz sem v resni dilemi kaj narediti s tem jezikom, zato ker mi je ravno jezik motivacija, zaradi katere iščem "razsvetljenje" oz. "Resnico". In potem vidim vso to zmedo jezika, pa se vprašam, pa jebelacesta, če Resnica in razsvetljenje kot motivacija izhajata iz jezika, pišuka a je potem sploh kaj na tem???!!!

Pravičnost. Poet, pravičnost je tista. Horizontalni etični red.

Problem jezika izhaja iz babilona. To je zgodba, ampak takrat se je začelo življenje za užitke in s tem privilegije. Zato se pravi babilon jezikov, ker se ne razumemo več.

Lp,Igor


Simbolno sporočanje je osnova jezikoslovja-besede. Poimenovanje simbolov z besedo je rojstvo BABILONA.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4445 - 12.12.2008 at 21:19:22
 
Ja ajgor, mi je jasno kaj hočeš povedat, samo se ne morem strinjat!

Točka A je rojstvo, točka B je smrt...tvoja pot je cikel enega življenja?!
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4446 - 12.12.2008 at 21:23:21
 
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 21:13:10:
TI si nek jezikoslovec? Ali ne veš,da je univerzalna govorica edinole simbolna govorica? Ker je individualno izkustvo resnice na simbolni ravni še kako resnično udejanjeno v tebi kot univerzalni izraz stanja tvoje  biti!!!

Vidite, Alojz, ravno ker sem jezikoslovec razumem paradoks jezika.

Tudi simbolna raven je samo konsenzna raven - mi se med seboj dogovorimo, kaj bo kakšen simbol pomenil, tako da je v resnici simbol samo beseda, ki ni zapisana v črkah! Alojz, ravno tu vidim paradoks jezika v povezavi z "REsnico" in ravno na tej točki hočem razčistiti vse, ker če tu razčistim sem razčistil vse. Simbolni jezik je dogovorjen jezik, tu ni kaj dodati, je čisto isto. Brez predhodnjega dogovora kaj bo kak simbol pomenil mi vidimo samo določeno sliko brez "pomena", zato je simbol tudi del jezika, če ne pa samo slika brez pomena - primarnost.

Ampak jezik in Resnica!!! Mislim da se ljudje, še posebej pa sašo, ne zavedajo, kako nevarna kombinacija je to. Predhodnje znanje o orodju jezika pogojuje tudi vse tisto kar pride ven iz jezika. In dejansko beseda "strah" je EDINI strah, ki obstaja v človeku. Brez besede "strah" strahu sploh ne more biti, ker se ga ne more izkusiti, ker ga ni v zavesti. Zato je ta povezava jezik (misel) - Resnica tako pomembna. In da, raje govorim o jeziku kot o misli, ker je ideja misli še vseeno bolj abstraktna, pri jeziku pa točno vemo kaj in kako, vsaj jaz.

Torej, drug primer: al pa kar isti. Strah je stanje, je res? Ampak brez besede "strah", a bi sploh vedeli, da nas je strah? To hočem izvedeti, potem pa vse drugo.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4447 - 12.12.2008 at 21:26:08
 
sašo wrote on 12.12.2008 at 21:19:22:
Ja ajgor, mi je jasno kaj hočeš povedat, samo se ne morem strinjat!

Točka A je rojstvo, točka B je smrt...tvoja pot je cikel enega .življenja?!


KI je večno-sedaj . Točka A in B sta zduženi v točki večno-sedaj,kjer je konec sočasno začetek in začetek-konec in tako večno-sedaj živimo v lastni življenjski samoreprodukciji genoma ,ko menjamo obličje življenjske vrednosti Individualnega pojava človeka ne.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4448 - 12.12.2008 at 21:33:52
 
Mi je jasno, da večno sedaj živimo Wink

poet, seveda bi izkusil strah, četudi ne bi nikdar slišal te besede...ne bi pa vedel, da je to strah...kar pa ne spremeni dejstva, da te je strah...
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4449 - 12.12.2008 at 21:36:28
 
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 21:23:21:
Alojz in Sandib wrote on 12.12.2008 at 21:13:10:
TI si nek jezikoslovec? Ali ne veš,da je univerzalna govorica edinole simbolna govorica? Ker je individualno izkustvo resnice na simbolni ravni še kako resnično udejanjeno v tebi kot univerzalni izraz stanja tvoje  biti!!!

Vidite, Alojz, ravno ker sem jezikoslovec razumem paradoks jezika.

Tudi simbolna raven je samo konsenzna raven - mi se med seboj dogovorimo, kaj bo kakšen simbol pomenil, tako da je v resnici simbol samo beseda, ki ni zapisana v črkah! Alojz, ravno tu vidim paradoks jezika v povezavi z "REsnico" in ravno na tej točki hočem razčistiti vse, ker če tu razčistim sem razčistil vse. Simbolni jezik je dogovorjen jezik, tu ni kaj dodati, je čisto isto. Brez predhodnjega dogovora kaj bo kak simbol pomenil mi vidimo samo določeno sliko brez "pomena", zato je simbol tudi del jezika, če ne pa samo slika brez pomena - primarnost.

Ampak jezik in Resnica!!! Mislim da se ljudje, še posebej pa sašo, ne zavedajo, kako nevarna kombinacija je to. Predhodnje znanje o orodju jezika pogojuje tudi vse tisto kar pride ven iz jezika. In dejansko beseda "strah" je EDINI strah, ki obstaja v človeku. Brez besede "strah" strahu sploh ne more biti, ker se ga ne more izkusiti, ker ga ni v zavesti. Zato je ta povezava jezik (misel) - Resnica tako pomembna. In da, raje govorim o jeziku kot o misli, ker je ideja misli še vseeno bolj abstraktna, pri jeziku pa točno vemo kaj in kako, vsaj jaz.

Torej, drug primer: al pa kar isti. Strah je stanje, je res? Ampak brez besede "strah", a bi sploh vedeli, da nas je strah? To hočem izvedeti, potem pa vse drugo.


Strah je občutek,/stanje biti)ki ga razumemo tudi na živalih,ki ne govorijo- in da ga ne bi zaznali na individualni (osebni ravni) Beseda je izrazno pomagalo, ki ga ima samo človek. Zato je beseda tisto gibalo individualnega in kolektivnega izraza. Simbolna govorica ni konsenzna je samobitna. Ti vidiš krog, tudi če ne bi govoril, bi krog doumel v sebi. Beseda je izraz sporočanja,ki je civilizacijsko gibalo komunikacije.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4450 - 12.12.2008 at 21:44:24
 
sašo wrote on 12.12.2008 at 21:33:52:
poet, seveda bi izkusil strah, četudi ne bi nikdar slišal te besede...ne bi pa vedel, da je to strah...kar pa ne spremeni dejstva, da te je strah...

Vidiš, to je pa tisto najbolj zanimivo vprašanje. To je mislim da ključno vprašanje vse eksistence. Če nekaj ne poimenuješ, ne veš da je tista stvar nekaj ... To je bistvo vsega.

Prihodnjič naprej, grem zdej dol z neta. Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4451 - 12.12.2008 at 21:45:33
 
V kolikor se vmeša misel in ideja je že prisoten čas in kar hočemo povedati se izrodi je le podoba tistega kar smo hoteli. Lahko začneš govoriti brez vmešavanja spomin. Uporabljaš besede a jih ne primerjaš v spominu. To je direktno govorenje brez najmanjše kalkulacije. Če ni naučeno-deklarirano je navadno resnica i8n to boš prepoznal. Poglej človeka, npr. na televiziji, ko zastane (misel kalkulira kaj se ji izplača) in to je podoba, izkrivljena resnica. To ni resnica je spomin na resnico, ki jo človek dejansko vidi v tistem trenutku. Misel jo je prilagodila sebi v prid. To je kalkulacija-čas. Človek, ki se tega ne zaveda ni kriv je pa razdvojen zmeden.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4452 - 12.12.2008 at 21:46:54
 
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 21:44:24:
sašo wrote on 12.12.2008 at 21:33:52:
poet, seveda bi izkusil strah, četudi ne bi nikdar slišal te besede...ne bi pa vedel, da je to strah...kar pa ne spremeni dejstva, da te je strah...

Vidiš, to je pa tisto najbolj zanimivo vprašanje. To je mislim da ključno vprašanje vse eksistence. Če nekaj ne poimenuješ, ne veš da je tista stvar nekaj ... To je bistvo vsega.

Prihodnjič naprej, grem zdej dol z neta. Lp, Poet


Pa ravno to vseskozi počnemo, še posebno na tem forumu.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4453 - 12.12.2008 at 21:54:01
 
El Pesnik wrote on 12.12.2008 at 21:44:24:
sašo wrote on 12.12.2008 at 21:33:52:
poet, seveda bi izkusil strah, četudi ne bi nikdar slišal te besede...ne bi pa vedel, da je to strah...kar pa ne spremeni dejstva, da te je strah...

Vidiš, to je pa tisto najbolj zanimivo vprašanje. To je mislim da ključno vprašanje vse eksistence. Če nekaj ne poimenuješ, ne veš da je tista stvar nekaj ... To je bistvo vsega.

Prihodnjič naprej, grem zdej dol z neta. Lp, Poet

To ni bistvo, to je prazaprav nepomembno. Ti veš kaj je res. Poimenovanje ni pomembno.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4454 - 12.12.2008 at 21:56:31
 
sašo wrote on 12.12.2008 at 21:19:22:
Ja ajgor, mi je jasno kaj hočeš povedat, samo se ne morem strinjat!

Točka A je rojstvo, točka B je smrt...tvoja pot je cikel enega življenja?!

Saj se ni potrebno strinjati. Razumi samo ali poskušaj, da umiramo vsak trenutek. Če ne, proizvajaš strah in iščeš rešitev v neki poti, verovanju, idealizmu. Bežiš pred smrtjo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 295 296 297 298 299 ... 764