Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 309 310 311 312 313 ... 764
(Read 1282408 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4650 - 07.01.2009 at 22:09:07
 
Quote:
Boštyxz wrote on 07.01.2009 at 18:19:54:
Quote:
Boštyxz wrote on 07.01.2009 at 15:14:11:
Alojz wrote :  Dimenzija večno-sedaj zahteva pogled preko sebe samega,


... ja, kam že ??  Huh Roll Eyes Tongue Questioning Exclaim Shocked Sad Wink Cheesy Grin Smiley

Ja, Alojz, saj res, kam že ?  Roll Eyes

Lp Smiley

by Boštyxz + #

Ti bom odgovoril, da se ne boš celo popoldne spraševal. Onkraj človeške zavesti.

Lp,Igor


Okejjj, torejjj : ... Dimenzija večno-sedaj zahteva pogled onkraj človeške zavesti, v, ... na, ... skozi, ... do, ..., med, ... in, ... kam, ...

Torej, kam naprej zahteva pogled onkraj človeške zavesti ??

Da se ne bom res začel kaj spraševati ...  Wink ...  Grin

Ajde, grem še mal delat', čaw .

Boštyxz + #

Najprej spoznaj svojo človeško zavest, potem pa če ti bo dano, mogoče spoznaš kaj je to onkraj.

Lp,Igor


Aja, ... od kje/kod/koga mi bo dano po tvoje ? Od onkraj ?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4651 - 07.01.2009 at 22:25:19
 
Ha,ha,ha. Od zaenkrat tebi nepojmljivega. Lastne inteligence, vendar. Sedaj pa ne sprašuj kaj je to inteligenca ali pa mogoče zopet ne veš?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4652 - 08.01.2009 at 17:24:05
 
Jaz sam nisem nikoli rekel, da sem popoln, to je jasno kot beli dan.

Rekel sem samo, da tudi Alojz ni, a je problem v tem, ker on pa smatra zase, da je popoln. Tu je ves kleč, ker je normalnemu človeku takoj jasno koliko je ura. Ne vem zakaj mora Alojz ves čas poudarjati, da on je pa vseved, da on je pa ful uravnotežen (če pa itak ni) in tako naprej. Najbolj absurdno se mi zdi, da nekdo tega ne vidi pri sebi. Jaz to vidim pri sebi, ja, definitivno, samo da pa Alojz tega ne more videti pri sebi se mi zdi pa malo zamalo, in čist otročje. In tu se potem vsa komunikacija konča, na žalost al pa na srečo (bolj na srečo).  

To je to. To še moram povedati in sporočiti, potem pa delajte Prometejci kar čte zarad mene.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4653 - 08.01.2009 at 18:40:51
 
El Pesnik wrote on 08.01.2009 at 17:24:05:
Jaz sam nisem nikoli rekel, da sem popoln, to je jasno kot beli dan.

Rekel sem samo, da tudi Alojz ni, a je problem v tem, ker on pa smatra zase, da je popoln. Tu je ves kleč, ker je normalnemu človeku takoj jasno koliko je ura. Ne vem zakaj mora Alojz ves čas poudarjati, da on je pa vseved, da on je pa ful uravnotežen (če pa itak ni) in tako naprej. Najbolj absurdno se mi zdi, da nekdo tega ne vidi pri sebi. Jaz to vidim pri sebi, ja, definitivno, samo da pa Alojz tega ne more videti pri sebi se mi zdi pa malo zamalo, in čist otročje. In tu se potem vsa komunikacija konča, na žalost al pa na srečo (bolj na srečo).  

To je to. To še moram povedati in sporočiti, potem pa delajte Prometejci kar čte zarad mene.


Saj mi delamo že ves čas kar čmo.Ti bi rad da bi delali tko kot misliš ti,da je prav. Ja jaz sem omenil,da ni popolnih.To vključuje vse, tudi mene.Ti si pa to zopet obrnil (misliš) sebi v prid,kako si pa ti res popolen.Na srečo je pa res,da ne moreš nehati,ker te zadeve žrejo. Zakaj? Očitaš si zakasnele reflekse,nepravilno reagiranje,ko si imel priložnost in jo nisi zmogel realizirati,ker je bilo udobneje igrati ''''prijatelja'''' kot pa otkritosrčnega človeka ki razmišlja s svojo glavo.To se nauči pa bo že bolje s teboj.

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4654 - 08.01.2009 at 19:14:53
 
Alojz in Sandib wrote on 08.01.2009 at 18:40:51:
Saj mi delamo že ves čas kar čmo.Ti bi rad da bi delali tko kot misliš ti,da je prav. Ja jaz sem omenil,da ni popolnih.To vključuje vse, tudi mene.Ti si pa to zopet obrnil (misliš) sebi v prid,kako si pa ti res popolen.

O ne ne ne, vi ves čas poudarjate, kako da ste že vse spoznali, to je dejstvo. In če kdo kaj reče čez "vašo osebo" vi tega ne morete prenesti - lepa reč. Seveda pa "vam" nihče ne sme dajati nasvetov, nihče ne more deliti svojih opažanj, ker ste vi že tako zacementirani v "svoji osebi", da nič več ne vidite. In niti več ne vidite, da ves čas trobite, da vam je že vse jasno, da vi že vse veste - skratka da ste popolni.

Seveda, sedaj ko bi moral jaz vam kaj povedati, ko bi vas moral jaz malo "razsvetliti", sedaj se upirate na vse štiri in tulite "ne boš si krepil ega na moj račun!". Joj, ko bi se samo videli v kakšno juho ste se vrgli, in kako vam vaš "vertikalni pogled" kali vašo percepcijo na vas sedaj, šele potem bi lahko videli kaj vidim jaz v vas in v sebi in v drugih ljudeh - to pa je področje kamor se vi ne upate pogledati, ker pogled res ni najbolj prijeten, ampak je treba not posvetit. Samo vi si ne upate, to je dejstvo.

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4655 - 08.01.2009 at 19:49:45
 
El Pesnik wrote on 08.01.2009 at 19:14:53:
Alojz in Sandib wrote on 08.01.2009 at 18:40:51:
Saj mi delamo že ves čas kar čmo.Ti bi rad da bi delali tko kot misliš ti,da je prav. Ja jaz sem omenil,da ni popolnih.To vključuje vse, tudi mene.Ti si pa to zopet obrnil (misliš) sebi v prid,kako si pa ti res popolen.

O ne ne ne, vi ves čas poudarjate, kako da ste že vse spoznali, to je dejstvo. In če kdo kaj reče čez "vašo osebo" vi tega ne morete prenesti - lepa reč. Seveda pa "vam" nihče ne sme dajati nasvetov, nihče ne more deliti svojih opažanj, ker ste vi že tako zacementirani v "svoji osebi", da nič več ne vidite. In niti več ne vidite, da ves čas trobite, da vam je že vse jasno, da vi že vse veste - skratka da ste popolni.

Seveda, sedaj ko bi moral jaz vam kaj povedati, ko bi vas moral jaz malo "razsvetliti", sedaj se upirate na vse štiri in tulite "ne boš si krepil ega na moj račun!". Joj, ko bi se samo videli v kakšno juho ste se vrgli, in kako vam vaš "vertikalni pogled" kali vašo percepcijo na vas sedaj, šele potem bi lahko videli kaj vidim jaz v vas in v sebi in v drugih ljudeh - to pa je področje kamor se vi ne upate pogledati, ker pogled res ni najbolj prijeten, ampak je treba not posvetit. Samo vi si ne upate, to je dejstvo.

Lp, Poet

Ja, pa napiši kaj si spoznal, uvidel. Ves čas se spuščaš na nek osebni odnos in subjektivne ocene oseb. Poskušaj gledati tudi objektivno. Preveč gledaš nazaj in iz neke stare perspektive sedanjosti vagaš neko uravnoteženost. Resnica je zdaj drugačna kot je bila takrat. To ni nobena uravnoteženost, ko želiš staro resnico prenesti v sedanjost. Resnica ni statična, ti si želiš, da bi bila statična, dokončna, vendar ni. Spoznavaj jo vsak trenutek in to te bo uravnoževalo. Sicer jaz raje uporabljam besedo svoboda. Razmišljaj svobodno, ker te beseda uravnoteženost vleče v psihološki čas, to pa je potvorjena resnica.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4656 - 08.01.2009 at 20:55:30
 
Quote:
Ja, pa napiši kaj si spoznal, uvidel. Ves čas se spuščaš na nek osebni odnos in subjektivne ocene oseb.

Igor, tega se zavedam. Na ta osebni nivo se pa spuščam samo zato, ker Alojz nikakor ne dovoli, da bi mu kdo karkoli novega povedal - to je dejstvo. Zato moram jaz najprej malo pretipati, če on sploh dovoli oz. kdorkoli drug, da se mu sploh še kaj pove. Ker če bo Alojz vztrajal da on se nima več nič za naučiti potem tudi jaz nimam več kaj povedati in se tu komunikacija med nami konča.

Quote:
Razmišljaj svobodno, ker te beseda uravnoteženost vleče v psihološki čas, to pa je potvorjena resnica.

Igor, ne vem kje ti vidiš problem. Uravnoteženost - sploh vemo kaj je to? Jaz mislim, da nikakor ne. Psihološki čas pa je ravno posledica neuravnovešenosti, ko te odvleče na eno stran, nato misel iz neravnovesja projicira svoja želenja, to je to. Kaj je bilo prej? Kura ali jajce? Oz. Kaj je bilo prej? Stanje neuravnovešenja ali psihološki čas? Najprej je seveda neuravnovešenje in potem različne ravni psihološkega časa.

Mene nihče ne jemlje resno, ko vam govorim o harmonizaciji nasprotnih polov. O tem bi lahko jaz povedal zelo veliko, samo se Alojz upira - noče videti naprej, ker mu njegov kao "vertikalni pogled" navzgor kali pogled na linearno neravnovesje. In mi gre potem na živce, kako sam tega ne vidi - ob vsem "tem znanju", tega preprosto ne morem razumeti.

Harmonizacija nasprotnih polov. Jaz živim v Ljubljani (vodno mesto). Ti Igor živiš v Trbovljah (ogenj), isto Alojz pod goro (ogenj). In kar vidim jaz pri Alojzu in pri Igorju, da vidva samo dodajata ogenj vase, ne pa vode. In evo, tu se naša komunikacija neha, ker imata vidva že čisto razčiščene pojme, in Poet seveda vama nima nič za povedati. In vidva bosta samo še naprej dodajala ogenj, ogenj, ogenj, dokler vama res ne bo presedlo. In ne, Igor, ne moremo reči, da Zavest deluje od znotraj in potem uravnovesi vse na zunaj, oz. da potem kar ni več pomembno kaj delamo zunaj, Zavest znotraj vse uravnovesi - daleč od tega. Zavest samo odseva stanje okoli sebe, in če je to stanje v ravnovesju potem je Zavest neokrnjena in jo vidimo v celoti, v nasprotnem primeru jo pa eden ali drugi pol "zaduši" in potem je več ne čutimo tako.

Sam itak nima smisla, Alojz ima Jezusov kompleks, on je uravnotežen za nazaj in za naprej, njemu nič ne manjka, on ve že vse. Kaj mu bo Poet govoril, če pa nima pojma. Seveda ne bo dovolil, da Poetov "ego raste na njegov račun". Kakšna otročarija in to od nekoga, ki naj bi že vse vedel.

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4657 - 08.01.2009 at 21:30:59
 
Ne sedaj igrat neke užaljenosti. Ti poli sploh niso pomembni. Glej celostno, ne deli. Ko deliš, boš moral vedno nekaj uravnavati. In ravno to uravnavanje je psihološki čas. Pred nekaj dnevi sem dal primer iz slovnice, kako je v njej celost. Ker če imaš sebe, imaš vse.

Sicer pa sem rojen v znamenju ribi, ki je voda. Ne delaj nekih zaključkov po enkratnem snidenju. Prav tako sam veš, da se z Alojzem v pogovoru dopolnjujeva in se sproti učiva drug od drugega. Zato je bilo tudi toliko zanikanja. Vendar ne apriori, na pamet ali z neko primerjavo, ampak iz sebe.

Sploh pa nisem govoril, da zavest deluje od znotraj. Ti poskušaj delovati od znotraj na vzven in ne obratno od zunaj na vznoter. S tem boš šele začel spoznavati človeško zavest. Z analizo in po delih, postopoma, bo tvoja zavest postajala vse bolj plitva, statična in ko boš prišel do nje v sebi bo mrtva.

Sicer sem pa deset let živel v Ljubljani, dve leti v Murski Soboti in dve zimi pri morju. Tako, da mesta name nimajo kakšnega vpliva glede komunikacije. Sem povsod doma.

Dokler se boš ukvarjal z uravnoteženostjo in vzpostavljal odnose z distanco, boš vedno v borbi. Tako sem te videl; bi, pa si ne dovoliš. Preveč si discipliniran. Tu mislim disciplino kot red, kontrolo, nadzor. Ko si v takem stanju je to koncentracija in ne pozornost. Pri pozornosti, možgani utihnejo in zavest je svobodna, takšna pa lahko spozna kaj jeonkraj časa.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: oPROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4658 - 09.01.2009 at 11:54:07
 
Quote:
Ne sedaj igrat neke užaljenosti. Ti poli sploh niso pomembni. Glej celostno, ne deli. Ko deliš, boš moral vedno nekaj uravnavati. In ravno to uravnavanje je psihološki čas. Pred nekaj dnevi sem dal primer iz slovnice, kako je v njej celost. Ker če imaš sebe, imaš vse.

Sicer pa sem rojen v znamenju ribi, ki je voda. Ne delaj nekih zaključkov po enkratnem snidenju. Prav tako sam veš, da se z Alojzem v pogovoru dopolnjujeva in se sproti učiva drug od drugega. Zato je bilo tudi toliko zanikanja. Vendar ne apriori, na pamet ali z neko primerjavo, ampak iz sebe.

Sploh pa nisem govoril, da zavest deluje od znotraj. Ti poskušaj delovati od znotraj na vzven in ne obratno od zunaj na vznoter. S tem boš šele začel spoznavati človeško zavest. Z analizo in po delih, postopoma, bo tvoja zavest postajala vse bolj plitva, statična in ko boš prišel do nje v sebi bo mrtva.

Sicer sem pa deset let živel v Ljubljani, dve leti v Murski Soboti in dve zimi pri morju. Tako, da mesta name nimajo kakšnega vpliva glede komunikacije. Sem povsod doma.

Dokler se boš ukvarjal z uravnoteženostjo in vzpostavljal odnose z distanco, boš vedno v borbi. Tako sem te videl; bi, pa si ne dovoliš. Preveč si discipliniran. Tu mislim disciplino kot red, kontrolo, nadzor. Ko si v takem stanju je to koncentracija in ne pozornost. Pri pozornosti, možgani utihnejo in zavest je svobodna, takšna pa lahko spozna kaj jeonkraj časa.

Lp,Igor


Igor

Dobro si razložil Poetu učenje drug od drugega v stanju
zavesti večno-sedaj.Poet misli da mora izpostaviti odnos učitelj -učenec ne pa dialog dveh enakovrednih.

Poet sam sem škorpijon(vodno znamenje v ascedentu strelca(ogenj). Če že hošeš vedeti sem po tvoji astrološki ekspertizi (goreča voda)ognjena voda hik,hik-govoril sem.Čeprav (ne vinjen,od sebe tko kot si ti) alkohola nikoli ne zaužijem.
Poet kako pameten si s svojima poloma Jaz govorim to z vrednostjo Inmept* (akumuliran pol-vrednost) in RImept* realiziran pol-vrednost),ki sta večno-sedaj v medsobojni interakcijipreko točke sočasnega prehoda Alfa omega-večno-sedaj,zato se  navzven  izražata enotno kot večna X konstanta. Da boš dojel svoje pametovanje o kuri in jajcu.

Xmept* 0Inmept* jajce AOEM Rimept*kokoš= Xmept*

Kar pomeni jajce je akumulirana vrednost Inmept*kure, kura jeRImept* realizirana vrednost,tako večno sedaj kura in jajce predstavljata X kokošjo mept* vrednost kokodakanja tvoje sorte pametnih sodnikov. Ne tvezi  ko boš pripravljen odvreči dejstvo,da si ujetnik samega sebe pridi na ponovno debato. Ne obsojat tistega česar nisi pripravljen razumeti!!!!
Kaj a še nisi odpeketal in nam dal svobodno voljo,da počnemo tu kar hočemo? V resnici ne motiš ti nas,mi tebe motimo!!!

Lp Alojz

Poet pa še nekaj, Alojz ima Jezusov kompleks. To je bila šala,ki jo je gape izrekel na našem srečanju(kot opredelitev vseh duhovnežev) in sem jo kot takšno tudi povzel in se z njo šalim. Ti pa, ker si res odkrita in nič škodoželjna oseba si jo pa povzel kot mojo resnico. Niti selekcije sam ne zmoreš kaj je šala in kaj resnica-žalostno.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4659 - 09.01.2009 at 12:43:32
 
Vsem

Rad bi vsakogar pozval,da mi napiše,ali verjame v Veliki pok Big-bang,  kot začetek časa stvarjenja nam poznanega stvarstva?
Če ne,kako si potem zadevo razlaga sam?
Ali je bil Bog sam pred začetkom časa? Če mislite tako, potem prosim za vašo osebno definicijo boga!!!!!

Je vesoljna zavest, potem neodvisna od materije?? Kako je to sploh mogoče in zakaj? Kako lahko nekaj kar ne obstaja ima zavest? Sedaj bi rad začel temo v njenih koreninah!!!

Vsak ki bo sodeloval naj prosimj osebno ne žali nikogar, ampak naj izključno sporoča svojo osebno videnje teh vprašanj.

Lp Alojz


Back to top
« Last Edit: 10.01.2009 at 11:13:00 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4660 - 09.01.2009 at 17:25:04
 
"Veliki Pok" je bil, ob sprostitvi zdaj poznane materije v Prostor .

Ne glede na to, pa je Stvarnik-Bog, ki je ustvaril poznejšo znano materijo že obstajal že od prej - že od večnosti . Brezčasno , ker se Energije ne da uničiti, ampak le spreminjati/transformirati . To Energijsko večnost, ohranjevanje, življenje, bi pa lahko poimenovali/enačili tudi z Alojzovo "Konstanto" , ki pa je uzakonjena/"določena" spet ravno od Stvarnika, kot Prainteligence + zakonodajalca, ki je vse ustvaril iz Sebe ( in hkrati tudi v Sebi ) .

No, približno tako sem jaz razumel zadevo, še preden sem prišel do "svetih spisov" .

Lp  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4661 - 09.01.2009 at 20:09:44
 
Boštyxz wrote on 09.01.2009 at 17:25:04:
"Veliki Pok" je bil, ob sprostitvi zdaj poznane materije v Prostor .

Ne glede na to, pa je Stvarnik-Bog, ki je ustvaril poznejšo znano materijo že obstajal že od prej - že od večnosti . Brezčasno , ker se Energije ne da uničiti, ampak le spreminjati/transformirati . To Energijsko večnost, ohranjevanje, življenje, bi pa lahko poimenovali/enačili tudi z Alojzovo "Konstanto" , ki pa je uzakonjena/"določena" spet ravno od Stvarnika, kot Prainteligence + zakonodajalca, ki je vse ustvaril iz Sebe ( in hkrati tudi v Sebi ) .

No, približno tako sem jaz razumel zadevo, še preden sem prišel do "svetih spisov" .

Lp  Smiley


VELIKI POK JE BIL OB SPROSTITVI 'Zdaj' POZNANE MATERIJE V PROSTOR!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Bošty potem je materija že bila in da boš vedel, materija je tudi prostor. Torej ta stavek nima vrednosti spoznanja-vedenja, ampak je sam v sebi protisloven in ne vzdrži nikakršne presoje kot zgolj in edino,da je navaden brezsmisel.
Energija je posledica mase-materije.Materija, tko bolj osnovnošolsko da bi ti razumel masa izraža svojo sposobnost za delo skozi lastno energijo in sočasno obratno energija skozi maso.Vzajemnost večno-sedaj.
Zato poznamo akumulirano vrednost mase-energije in realizirano vrednost energije mase,ki sta večno-sedaj v izmeničnem prehajanju druga v drugo in pri tem ustvarjata silo lastnega samogibanja samodelovanja in večno-sedanje samozadostnosti  v vsaki x vesoljni individualni pojavnosti in hkrati v vseobsežni vesoljni samopojavnosti Zato je vse kar imenujemo vesolje,življenje,večno-sedaj ista vesoljna vrednostna in pojavna konstanta. Bošty malo se boš še korigiral in boš
spoznal Nomos Logos-zakonitost stvarstva-stvarnikov zakon.

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4662 - 10.01.2009 at 11:37:52
 
Materija je bila ustvarjena Že pred Pokom .  Exclaim

( še malo "korekcije" ) Cool

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4663 - 10.01.2009 at 12:22:34
 
Boštyxz wrote on 10.01.2009 at 11:37:52:
Materija je bila ustvarjena Že pred Pokom .  Exclaim

( še malo "korekcije" ) Cool

Lp


Kdo je pa ustvaril materijo iz nič? To pomeni svet je materializirana vseobsežna vesoljna večno-sedanja enovita samobitnost-vesoljna konstanta-Stvarnik -bog po tvoje.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4664 - 10.01.2009 at 15:55:10
 
Alojz in Sandib wrote on 10.01.2009 at 12:22:34:
Boštyxz wrote on 10.01.2009 at 11:37:52:
Materija je bila ustvarjena Že pred Pokom .  Exclaim

( še malo "korekcije" ) Cool

Lp


Kdo je pa ustvaril materijo iz nič? To pomeni svet je materializirana vseobsežna vesoljna večno-sedanja enovita samobitnost-vesoljna konstanta-Stvarnik -bog po tvoje.

nobeden je ni ustvaril to je samo ideja v tvojem umu alojz.
kaj pa je materija elektroni,protoni,nevtroni,kvarki
znotraj tega je samo prostor ki pa je energija.
materija ni nič drugega kot gibanje energije pri zelo nizki hitrosti,tvoja čutila jo dojemajo kot materija in um ji je dal ime materija.
ne obstaja pa nič, razen praznega prostora,zavest če hočeš bolj natančno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 309 310 311 312 313 ... 764