Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 313 314 315 316 317 ... 764
(Read 1282771 times)
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4710 - 11.01.2009 at 23:32:00
 
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:29:18:
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.

M.L. to je sočutje.

Lp,Igor

Seveda je tu sočutje nepogrešljivo.

Lep pozdrav.

To je sočutje. Ostalo ni sočutje in sočutje nima stopenj. Je ali pa ga ni.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4711 - 11.01.2009 at 23:34:56
 
Quote:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:04:15:
Igor se strinjam, misel prezivi v casu, ampak se verjetno strinjas z mano, ker smo spoznali da je tudi misel nas del in obvezno urodje, da tocno do tega uvida pridemo v lastni samobitnosti. Misel uporabljamo ne da misel uporablja nas.

Ce dodam se stavek Alojza: Boljše je komplicirati in zamegliti lastno samobitno odgovornost do življenja.


Misel nas na tej osnovi zafrkne in nam kreira razne neresnice, kot tocke da se misel lahko sploh kam oprime, ker drugace pade, misel umre a mi ni. Umiranje pokoncno, kot temu Alojz pravi.

L.p.

Tako nekako. Jaz na misel ne gledam kot na orodje, ker orodje si lahko vzameš na to pa te zopet privede misel. To je misel skozi stranska vrata. Misel moraš spoznati, kako deluje, kaj sploh je. Ko spoznaš to, uvidiš, da si vse to ti. Nisi ti in misel kot orodje, ampak si eno. Misel si in poznaš se.

Lp,Igor


Sem uporabil misel kot orodje zaradi prakticnosti. Drugace sem pa mislil tocno to, misel je ali jo ni, v vsakem primeru si eno z lastno mislijo. To deluje v osnovi enostavno, je ali ni, a misel ravno zaradi teh stranskih vrat postane nekaj najbolj tezko vodljivega in zahrbtnega, tako da ko si v sebi gospodar svoje misli si tudi navzven "gospodar" (ne v negativnem smislu) vsega.

Se mi pa dopade, ker dejansko razumes izmuzljivost in zahrbnost misli, zato tudi ves da veliko duhovnih tehnik danes ne deluje, ravno zaradi vedno bolj kompleksnega, razvitega uma.

L.p. Wink
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4712 - 11.01.2009 at 23:36:16
 
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:29:18:
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.

M.L. to je sočutje.

Lp,Igor

Seveda je tu sočutje nepogrešljivo.

Lep pozdrav.

To je sočutje. Ostalo ni sočutje in sočutje nima stopenj. Je ali pa ga ni.

Lp,Igor

Ne razumeš, sočutje izvira iz ljubezni, brez ljubezni pa ni moč napredovati po stopnjah duhovnega razvoja. Preveč gledaš v materijalnem smislu.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4713 - 11.01.2009 at 23:42:01
 
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:34:56:
Quote:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:04:15:
Igor se strinjam, misel prezivi v casu, ampak se verjetno strinjas z mano, ker smo spoznali da je tudi misel nas del in obvezno urodje, da tocno do tega uvida pridemo v lastni samobitnosti. Misel uporabljamo ne da misel uporablja nas.

Ce dodam se stavek Alojza: Boljše je komplicirati in zamegliti lastno samobitno odgovornost do življenja.


Misel nas na tej osnovi zafrkne in nam kreira razne neresnice, kot tocke da se misel lahko sploh kam oprime, ker drugace pade, misel umre a mi ni. Umiranje pokoncno, kot temu Alojz pravi.

L.p.

Tako nekako. Jaz na misel ne gledam kot na orodje, ker orodje si lahko vzameš na to pa te zopet privede misel. To je misel skozi stranska vrata. Misel moraš spoznati, kako deluje, kaj sploh je. Ko spoznaš to, uvidiš, da si vse to ti. Nisi ti in misel kot orodje, ampak si eno. Misel si in poznaš se.

Lp,Igor


Sem uporabil misel kot orodje zaradi prakticnosti. Drugace sem pa mislil tocno to, misel je ali jo ni, v vsakem primeru si eno z lastno mislijo. To deluje v osnovi enostavno, je ali ni, a misel ravno zaradi teh stranskih vrat postane nekaj najbolj tezko vodljivega in zahrbtnega, tako da ko si v sebi gospodar svoje misli si tudi navzven "gospodar" (ne v negativnem smislu) vsega.

Se mi pa dopade, ker dejansko razumes izmuzljivost in zahrbnost misli, zato tudi ves da veliko duhovnih tehnik danes ne deluje, ravno zaradi vedno bolj kompleksnega, razvitega uma.

L.p. Wink

Tehnike nikdar niso pomagale. Tehnike te pripeljejo do osredotočenosti. Misliš, da si brez misli, vendar moraš biti ves čas osredotočen na to, da ne misliš. Temu se lahko reče tudi koncentracija. V bistvu si skoncentriran, da ne misliš in res ne misliš, saj si s koncentracijo, ki je prisila, misel zatrl. Misel je skoncentirana v nemisli. Npr. joga, ponavljanje besed (molitev, mantra)....

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4714 - 11.01.2009 at 23:46:01
 
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:36:16:
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:29:18:
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.

M.L. to je sočutje.

Lp,Igor

Seveda je tu sočutje nepogrešljivo.

Lep pozdrav.

To je sočutje. Ostalo ni sočutje in sočutje nima stopenj. Je ali pa ga ni.

Lp,Igor

Ne razumeš, sočutje izvira iz ljubezni, brez ljubezni pa ni moč napredovati po stopnjah duhovnega razvoja. Preveč gledaš v materijalnem smislu.

Pa lep pozdrav.

Pa kaj je tebi? Povsod iščeš vzrok in nekaj bi rad razporejal, podeljeval neke lestvice. Materialen si ti, kar si sedaj napisal je povsem egocentrično, miselno. Misel je materija, daj si že enkrat v glavo.
Ljubezen je svoboda je resnica. Sočutje je etika je stanje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4715 - 11.01.2009 at 23:50:49
 
Quote:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:34:56:
Quote:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:04:15:
Igor se strinjam, misel prezivi v casu, ampak se verjetno strinjas z mano, ker smo spoznali da je tudi misel nas del in obvezno urodje, da tocno do tega uvida pridemo v lastni samobitnosti. Misel uporabljamo ne da misel uporablja nas.

Ce dodam se stavek Alojza: Boljše je komplicirati in zamegliti lastno samobitno odgovornost do življenja.


Misel nas na tej osnovi zafrkne in nam kreira razne neresnice, kot tocke da se misel lahko sploh kam oprime, ker drugace pade, misel umre a mi ni. Umiranje pokoncno, kot temu Alojz pravi.

L.p.

Tako nekako. Jaz na misel ne gledam kot na orodje, ker orodje si lahko vzameš na to pa te zopet privede misel. To je misel skozi stranska vrata. Misel moraš spoznati, kako deluje, kaj sploh je. Ko spoznaš to, uvidiš, da si vse to ti. Nisi ti in misel kot orodje, ampak si eno. Misel si in poznaš se.

Lp,Igor


Sem uporabil misel kot orodje zaradi prakticnosti. Drugace sem pa mislil tocno to, misel je ali jo ni, v vsakem primeru si eno z lastno mislijo. To deluje v osnovi enostavno, je ali ni, a misel ravno zaradi teh stranskih vrat postane nekaj najbolj tezko vodljivega in zahrbtnega, tako da ko si v sebi gospodar svoje misli si tudi navzven "gospodar" (ne v negativnem smislu) vsega.

Se mi pa dopade, ker dejansko razumes izmuzljivost in zahrbnost misli, zato tudi ves da veliko duhovnih tehnik danes ne deluje, ravno zaradi vedno bolj kompleksnega, razvitega uma.

L.p. Wink

Tehnike nikdar niso pomagale. Tehnike te pripeljejo do osredotočenosti. Misliš, da si brez misli, vendar moraš biti ves čas osredotočen na to, da ne misliš. Temu se lahko reče tudi koncentracija. V bistvu si skoncentriran, da ne misliš in res ne misliš, saj si s koncentracijo, ki je prisila, misel zatrl. Misel je skoncentirana v nemisli. Npr. joga, ponavljanje besed (molitev, mantra)....

Lp,Igor


V bistvu so nekatere tehnike delno uporabne, delno zato, ker ti ne bojo dale tistega kar imas ze v sebi. V kaksnem dolocenem pogoju so lahko tudi cist uporabne.

Tako si jaz razlagam, me pa zanima ce bi vse te tehnike odvzeli, bi bil masovno gledano to dobro ali slabo za clovestvo?

Zagovorniki teh tehnik bi rekli, da dosezes z neko tehniko v par letih to za kar bi potreboval drugace recimo 200let osebnega razvoja.

Kaj menis na to?

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4716 - 11.01.2009 at 23:51:13
 
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:36:16:
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:29:18:
Quote:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.

M.L. to je sočutje.

Lp,Igor

Seveda je tu sočutje nepogrešljivo.

Lep pozdrav.

To je sočutje. Ostalo ni sočutje in sočutje nima stopenj. Je ali pa ga ni.

Lp,Igor

Ne razumeš, sočutje izvira iz ljubezni, brez ljubezni pa ni moč napredovati po stopnjah duhovnega razvoja. Preveč gledaš v materijalnem smislu.

Pa lep pozdrav.

Pa kaj je tebi? Povsod iščeš vzrok in nekaj bi rad razporejal, podeljeval neke lestvice. Materialen si ti, kar si sedaj napisal je povsem egocentrično, miselno. Misel je materija, daj si že enkrat v glavo.
Ljubezen je svoboda je resnica. Sočutje je etika je stanje.

Lp,Igor

Joj, kako si še kratko viden. No pa naj bo tako kot ti rečeš.

Pa lahko noč.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4717 - 11.01.2009 at 23:54:50
 
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:51:13:
Joj, kako si še kratko viden. No pa naj bo tako kot ti rečeš.

Pa lahko noč.

Malo razmisli o tem, drugače je tako brez haska. Vse znanje je v pravilnem poznavanju besed. Ko uporabiš še svoj razum se ti začnejo odpirati vrata inteligence. Potem pa ni več meja.

LP,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4718 - 12.01.2009 at 00:00:23
 
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:50:49:
V bistvu so nekatere tehnike delno uporabne, delno zato, ker ti ne bojo dale tistega kar imas ze v sebi. V kaksnem dolocenem pogoju so lahko tudi cist uporabne.

Tako si jaz razlagam, me pa zanima ce bi vse te tehnike odvzeli, bi bil masovno gledano to dobro ali slabo za clovestvo?

Zagovorniki teh tehnik bi rekli, da dosezes z neko tehniko v par letih to za kar bi potreboval drugace recimo 200let osebnega razvoja.

Kaj menis na to?

L.p.

Seveda so uporabne. Če iščeš tolažbo, hiter izhod in si ne znaš drugače pomagati, je še kako dobrodošlo in uporabno. Vendar pa je to gašenje. Za spoznavanje resnice ni tehnike. Zato bi lahko tudi rekli, da je zavora, potuha. Tako pač je. Sam nisem nikdar uporabljal nobene tehnike. Poznam jih pa, za mene so nepomembne.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4719 - 12.01.2009 at 00:11:11
 
Quote:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 23:50:49:
V bistvu so nekatere tehnike delno uporabne, delno zato, ker ti ne bojo dale tistega kar imas ze v sebi. V kaksnem dolocenem pogoju so lahko tudi cist uporabne.

Tako si jaz razlagam, me pa zanima ce bi vse te tehnike odvzeli, bi bil masovno gledano to dobro ali slabo za clovestvo?

Zagovorniki teh tehnik bi rekli, da dosezes z neko tehniko v par letih to za kar bi potreboval drugace recimo 200let osebnega razvoja.

Kaj menis na to?

L.p.

Seveda so uporabne. Če iščeš tolažbo, hiter izhod in si ne znaš drugače pomagati, je še kako dobrodošlo in uporabno. Vendar pa je to gašenje. Za spoznavanje resnice ni tehnike. Zato bi lahko tudi rekli, da je zavora, potuha. Tako pač je. Sam nisem nikdar uporabljal nobene tehnike. Poznam jih pa, za mene so nepomembne.

Lp,Igor


Tudi sam tako mislim, zato me je zanimal tvoj odgovor. Na koncu je ista pasta, ker zivljenje samo ti namece ovire, lahko nekaj preskocis lazje z nekim pripomockom, dejstvo pa je da moras sam v sebi priti do resnice. In tu sam vidim tehnike kot dvorezen mec, ker dejansko pripomocki ne obstajajo, med spoznanjem ki je ze tako v tebi na koncu obstajas samo ti.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4720 - 12.01.2009 at 00:27:08
 
Tako je to. Si ti. Tako kot bi sedaj vprašal, kaj ti je glavno v življenju? Dobil bi ničkoliko odgovorov, kot so otroci, družina itd. Vendar, ko pogledaš iskreno, vidiš, da si vedno to ti sam. Vse kar delaš, delaš zaradi sebe. In to je že spoznanje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4721 - 12.01.2009 at 00:38:00
 
Quote:
Tako je to. Si ti. Tako kot bi sedaj vprašal, kaj ti je glavno v življenju? Dobil bi ničkoliko odgovorov, kot so otroci, družina itd. Vendar, ko pogledaš iskreno, vidiš, da si vedno to ti sam. Vse kar delaš, delaš zaradi sebe. In to je že spoznanje.

Lp,Igor


Igor bo kdo rekel da smo ze pri sebicnosti Grin No pa da ne bo kdo tako mislil, bom dodal samo se to da to spoznanje vsebuje tudi to, da ti sam socasno pomeni tudi zivljenje samo. Da ce delas proti drugim delas proti sebi. Saj ves da se kdo slucajno ne spotakne.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4722 - 12.01.2009 at 00:47:58
 
Etrex wrote on 12.01.2009 at 00:38:00:
Quote:
Tako je to. Si ti. Tako kot bi sedaj vprašal, kaj ti je glavno v življenju? Dobil bi ničkoliko odgovorov, kot so otroci, družina itd. Vendar, ko pogledaš iskreno, vidiš, da si vedno to ti sam. Vse kar delaš, delaš zaradi sebe. In to je že spoznanje.

Lp,Igor


Igor bo kdo rekel da smo ze pri sebicnosti Grin No pa da ne bo kdo tako mislil, bom dodal samo se to da to spoznanje vsebuje tudi to, da ti sam socasno pomeni tudi zivljenje samo. Da ce delas proti drugim delas proti sebi. Saj ves da se kdo slucajno ne spotakne.

L.p.

Spotaknejo se moralisti. To je prva resnica, ki jo spoznaš in moraš si jo priznati, spoznati. Vse ostalo je natolcevanje in sprenavedanje. Spoznati sebe, svojo zavest. Ko to spoznaš in si priznaš se ti dejstva ne zameglujejo več.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4723 - 12.01.2009 at 10:43:31
 
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 22:55:03:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 22:49:08:
Človek z nižjo stopnjo duhovne zrelosti si drugače razlaga in pojmuje besedo ljubezen, kot pa človek z višjo stopnjo duhovne zrelosti, zato besedo ljubezen, človek z nižjo stopnjo duhovne razvitosti ne more razumeti enako kot človek z višje razvito stopnjo duhovnosti.

Pa lep pozdrav.


Ze veckrat sem opazil, kako govoris o teh duhovnih stopnjah cloveka.

Ok gotovo ves o cem govoris, povej po cemu spoznas duhovno recmo temu bolj zrelo osebo?

Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.


Igor je pravilno doumel zadevo(Tomaž to verjetno ve iz najinih pogovorov) samorazvoj galaktčne zavesti,ker naš genom deluje in živi na njeni EM frekvenci.
Ta zavest pa je ciklično pogojena (letni čas galaksije).Em frekvenca, ali sveti duh (teološko) deluje na vse enako brez izjem.Zato vedite, naše 'samospoznanje' bo hipno in potem bodo od nas odvisne vse odločitve, tako kot so že danes,samo mnogi tega ne dojemajo.
M.L. ti kar deli ljudi na manj in bolj duhovne, to je čista budalaština zame.Vsi smo na isti barki in iz iste barke večno-sedaj

Lp Alojz Grin Grin

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4724 - 12.01.2009 at 11:13:57
 
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 10:43:31:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 22:55:03:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 22:49:08:
Človek z nižjo stopnjo duhovne zrelosti si drugače razlaga in pojmuje besedo ljubezen, kot pa človek z višjo stopnjo duhovne zrelosti, zato besedo ljubezen, človek z nižjo stopnjo duhovne razvitosti ne more razumeti enako kot človek z višje razvito stopnjo duhovnosti.

Pa lep pozdrav.


Ze veckrat sem opazil, kako govoris o teh duhovnih stopnjah cloveka.

Ok gotovo ves o cem govoris, povej po cemu spoznas duhovno recmo temu bolj zrelo osebo?

Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.


Igor je pravilno doumel zadevo(Tomaž to verjetno ve iz najinih pogovorov) samorazvoj galaktčne zavesti,ker naš genom deluje in živi na njeni EM frekvenci.
Ta zavest pa je ciklično pogojena (letni čas galaksije).Em frekvenca, ali sveti duh (teološko) deluje na vse enako brez izjem.Zato vedite, naše 'samospoznanje' bo hipno in potem bodo od nas odvisne vse odločitve, tako kot so že danes,samo mnogi tega ne dojemajo.
M.L. ti kar deli ljudi na manj in bolj duhovne, to je čista budalaština zame.Vsi smo na isti barki in iz iste barke .večno-sedaj

Lp Alojz Grin Grin



Povedal bom resnico,ki je še nisem nikoli. Pri samospoznanju ali za samospoznanje ne pomaga nobena tehnika -jo ni,ker jo tudi biti ne more. Človek lahko meditira na špici piramide,v postelji,na gori,v vodi na ognju,kjer hoče,če ni pravilne ugodne elementarne danosti (EM frekvenca)galaktičnega letnega časa(poletje-sonce vrh) Človek se lahko poje samega sebe, pa ne bo napredka. Mi živimo v soodvisnosti z elementarno vesoljno samobitnostjo (atomi,planet,osončje,galaksija) Tudi naše telo ima elementarno vez v lastnem genu DNK. Ves čas govorim vsem, ne gre z glavo skozi zid. Njivo posejte, eno seme bo prvo vskalilo, a zato ni nič drugačno od drugih semen na njivi. Dojemite- je čas setve in čas žetve,ki ju določa (cikel) letni čas..Sedaj pa povezujte vse je večno-sedaj eno!!!!

Lp Alojz Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 313 314 315 316 317 ... 764