Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 314 315 316 317 318 ... 764
(Read 1282943 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4725 - 12.01.2009 at 18:08:34
 
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 11:13:57:
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 10:43:31:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 23:20:48:
Etrex wrote on 11.01.2009 at 22:55:03:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 22:49:08:
Človek z nižjo stopnjo duhovne zrelosti si drugače razlaga in pojmuje besedo ljubezen, kot pa človek z višjo stopnjo duhovne zrelosti, zato besedo ljubezen, človek z nižjo stopnjo duhovne razvitosti ne more razumeti enako kot človek z višje razvito stopnjo duhovnosti.

Pa lep pozdrav.


Ze veckrat sem opazil, kako govoris o teh duhovnih stopnjah cloveka.

Ok gotovo ves o cem govoris, povej po cemu spoznas duhovno recmo temu bolj zrelo osebo?

Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.


Igor je pravilno doumel zadevo(Tomaž to verjetno ve iz najinih pogovorov) samorazvoj galaktčne zavesti,ker naš genom deluje in živi na njeni EM frekvenci.
Ta zavest pa je ciklično pogojena (letni čas galaksije).Em frekvenca, ali sveti duh (teološko) deluje na vse enako brez izjem.Zato vedite, naše 'samospoznanje' bo hipno in potem bodo od nas odvisne vse odločitve, tako kot so že danes,samo mnogi tega ne dojemajo.
M.L. ti kar deli ljudi na manj in bolj duhovne, to je čista budalaština zame.Vsi smo na isti barki in iz iste barke .večno-sedaj

Lp Alojz Grin Grin



Povedal bom resnico,ki je še nisem nikoli. Pri samospoznanju ali za samospoznanje ne pomaga nobena tehnika -jo ni,ker jo tudi biti ne more. Človek lahko meditira na špici piramide,v postelji,na gori,v vodi na ognju,kjer hoče,če ni pravilne ugodne elementarne danosti (EM frekvenca)galaktičnega letnega časa(poletje-sonce vrh) Človek se lahko poje samega sebe, pa ne bo napredka. Mi živimo v soodvisnosti z elementarno vesoljno samobitnostjo (atomi,planet,osončje,galaksija) Tudi naše telo ima elementarno vez v lastnem genu DNK. Ves čas govorim vsem, ne gre z glavo skozi zid. Njivo posejte, eno seme bo prvo vskalilo, a zato ni nič drugačno od drugih semen na njivi. Dojemite- je čas setve in čas žetve,ki ju določa (cikel) letni čas..Sedaj pa povezujte vse je večno-sedaj eno!!!!

Lp Alojz Grin Grin


Saj to, neupostevanje da je clovek ravno tako odvisen od ciklov. Nismo vec kot seme, samo drugacni smo a ravno tako odvisni od naravnih zakonitosti enako kot vse ostalo brez izjeme. Clovek si upa pomisliti da je neodvisen (zavest), ker drugace trpi tocno tista navidezna varnost. Za to je zadolzena predvsem neumnost kvaziduhovnistva, ki trdi da je le zavest vzrok vsega delovanja in materije same, da bi pa kje opazil da je sistem samodelujoc... To pa ne. Um hoce postaviti zavest nad vse kar je in kot taksno neodvisno od vsega a hkrati edino odgovorno za upravljanje vsega. Tu predvsem fajn delujejo razne nad-identitete, to je se predvsem fajn in elegantno, ker potem si se posebej varen, neodgovoren in se ne potrebujes iskati odgovorov v sebi, ker tako vse upravlja visja bozja zavest nad tabo.

To je tudi razlog da nekateri vidijo prevec materijalizma v vsem tem.

In ce se enkrat povem da to samo lepim na vsake toliko, ker ravno tu na tej tocki je tezko sprejemanje te teme za nekoga ki je globoko v danasnji bedasti duhovnosti.

Resnica da duhovnost in materijalno sta del resnicnosti in se vec, obe vrednosti sta odgovorni da se mi sploh zavedamo resnicnosti, ker drugace ni vzroka ni posledice, ni gibala ni duha.

Alojz saj bo pocasi, verjetno smo res kot polje semen, ki so na stopnji da vzkalijo, ker kaj drugaga tako ne preostane, zanimivo... Smiley

L.p. Cool
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4726 - 12.01.2009 at 20:11:09
 
Tomaž

Ja tako je!!! Sedaj prihaja čas našega zbujanja iz 14ooo letnega spanja.

Mimogrede ko to pišem se mi nenehno pojavlja beseda OM.
Kdo tu zna obrazložiti ta pojem! Vidva Tomaž in Igor ne pišita prosim, naj nam odgovori tisti,ki misli,da zna pojasniti pojem  OM.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4727 - 12.01.2009 at 20:57:01
 
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 20:11:09:
Tomaž

Ja tako je!!! Sedaj prihaja čas našega zbujanja iz 14ooo letnega spanja.

Mimogrede ko to pišem se mi nenehno pojavlja beseda OM.
Kdo tu zna obrazložiti ta pojem! Vidva Tomaž in Igor ne pišita prosim, naj nam odgovori tisti,ki misli,da zna pojasniti pojem  OM.

Lp Alojz Grin

Krjavelj Alojz

Zvok OM, ali AUM, ja kaj naj bi to bilo? A, U, M - predstavljajo tri različne zvoke, torej predstavljajo 3 plastno naravo Kreacije, je tako? Torej, kreacijo, destrukcijo, in pa vzdrževalni aspekt, jeli?

Samo kaj ko tega zvoka vi ne boste izgovarjali, pa bi nemara ravno to med drugim tudi potrebovali, je tako?
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4728 - 12.01.2009 at 21:07:19
 
Kozmični, vidim, da nič ne poveš, nič ne odgovoriš, samo napadaš in kontriraš ter  se nato skriješ. Redko se zmotim pri ljudeh, ampak ti si blefer visokega, da ne rečem ekstremnega kalibra.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4729 - 12.01.2009 at 21:28:58
 
Quote:
Kozmični, vidim, da nič ne poveš, nič ne odgovoriš, samo napadaš in kontriraš ter  se nato skriješ. Redko se zmotim pri ljudeh, ampak ti si blefer visokega, da ne rečem ekstremnega kalibra.

Lp,Igor

V meni vidiš sebe. Jaz vem in priznavam, da sem sedaj v nepopolnem stanju. Pravim samo to, da so drugi tudi, zato pa ne priznavam, da Prometejci dajete neke težke sodbe o naravi Stvarstva.

Da pa ne bomo o tem, kdo zna presoditi ljudi in kdo ne. Don't go there. Tolikokrat kot ste se že zmotili o meni ni še nič - še velikokrat se boste, to vam zagotavljam.

Jaz sem za Alojza takoj vedel, da je blefer, in ti Igor tudi. V vsem tem času nisem spremenil mnenja, delal pa sem na sebi iz tistega aspekta, ki ga je manjkalo v meni in ga je bilo preveč v vas. To je vse. Zdaj vas več ne potrebujem, samo jaz sem nakaj iz tega spoznal, vam se pa še sanja, kaj bi se še dalo storiti. Raje pojeste sto in eno klobaso, se nalivate s kavo in žgete cigarete, pa kar naprej neki materialno, materialno, materialno. Ja, že materialno, samo mora biti 50-50, vi se pa sploh ne zavedate, niti približno, da zanemarjate energijo duše in zato se sploh ne premikate proti ravnovesju.

Igor, a ti sploh poznaš kak dober roman? Al pa kakšno pravo stvar od umetnosti? Si težko predstavljam, isto za Alojza, ker imata premalo energije duše, seveda če pa bolj skrbita za telo in "materialne" zadeve kot pa za energijo duše. Energija duše se pa kaže v občutkih ubranosti v naravi, potem v vsaki umetnosti, potem recimo ponoči, potem v vodi in sadju, in meditaciji, in takih zadevah, katere pa vidva ne šmirglata 5% in sta zategadelj neuravnovešena na materialnem aspektu - pa zanikaj to, druže Trbovc, če moreš. Meni je sedaj popolnoma jasno, da ne moreš, zato se kar nehaj upirati.

Jaz točno vem, kateri človek ima ali presežek telesne energije ali pa energije duše. Vidva z Alojzem imata presešek telesne energije, zato  nista v ravnovesju, jaz pa imam zaenkrat še presežek energije duše, a se zmanjšuje. Samo jaz se vsaj določenih stvari zavedam, vidva pa ne. No, vaju bom že zbudil, pa poslal na kak koncert, če dobim zastonj karte, da bosta poštekala kaj mislim. A ja, pa v gozd meditirat vaju bom poslal, da bosta okrepila energijo duše, ne pa samo telesa - ker to je tako očitno, jeli Igor&Alojz. Znam jaz opazovat, brez skrbi.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4730 - 12.01.2009 at 21:56:33
 
Lepo si se pohvalil. Samo meni se ni treba. Sedaj pa že romane ponujaš, da so dobri za dušo. Kaj prevajaš kakšnega, pa se bojiš, da ne bodo šli v prodajo? Če bi res hodil v naravo, pa ne laufat, potem ne bi rabil obiskovati neke rastave in tam opazovati neke podobe narave. Kultura je samo upodobitev naravnega. Pa ti, kot izvrstni opazovalec to verjetno veš.

Sicer se pa motiš, jaz se nisem zmotil o tebi. Vprašaj Alojza, kaj sem rekel že julija o tebi in ti si to samo potrdil. Zatem sem samo mislil, da si se ulovil v svojih ekstremih, pa zgleda potrebuješ čas ali pa katastrofo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4731 - 12.01.2009 at 22:17:01
 
Quote:
Lepo si se pohvalil. Samo meni se ni treba. Sedaj pa že romane ponujaš, da so dobri za dušo. Kaj prevajaš kakšnega, pa se bojiš, da ne bodo šli v prodajo? Če bi res hodil v naravo, pa ne laufat, potem ne bi rabil obiskovati neke rastave in tam opazovati neke podobe narave. Kultura je samo upodobitev naravnega. Pa ti, kot izvrstni opazovalec to verjetno veš.

Sicer se pa motiš, jaz se nisem zmotil o tebi. Vprašaj Alojza, kaj sem rekel že julija o tebi in ti si to samo potrdil. Zatem sem samo mislil, da si se ulovil v svojih ekstremih, pa zgleda potrebuješ čas ali pa katastrofo.

Lp,Igor

In to pravi nekdo, ki reče stanju, ko se zavest zave same sebe stanje "osredotočene koncentracije"?. Saj ravno to pride onkraj časa, pride iznenada in če si pred tem hodil potem nenadoma obstaneš in se samo zavedaš in že samo zavedanje je svoja lastna nagrada.

Sploh pa, ali je res tako težko razumeti, da sta z Alojzem preveč mahnjena na materialno stran? A ni to tako zelo očitno? Vsak na tem forumu bi to lahko potrdil, zato mi ne govoriti, da iz tega lahko izhaja neko pravo ravnovesje, če ga pa ni. In ne mi govort kaj jaz delam, jaz ga vsaj iščem, vsaj vem da obstaja in da se ga lahko doseže, ti si pa seveda zadovljen s tem svojim neravnovesjem in baš te briga za vse drugo, ti si svoj new age Krišnamurtijem zenit in napredek že dosegel, si pomirjen, ne rabiš iskati naprej.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4732 - 12.01.2009 at 22:19:46
 
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 20:57:01:
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 20:11:09:
Tomaž

Ja tako je!!! Sedaj prihaja čas našega zbujanja iz 14ooo letnega spanja.

Mimogrede ko to pišem se mi nenehno pojavlja beseda OM.
Kdo tu zna obrazložiti ta pojem! Vidva Tomaž in Igor ne pišita prosim, naj nam odgovori tisti,ki misli,da zna pojasniti pojem  OM.

Lp Alojz Grin

Krjavelj Alojz

Zvok OM, ali AUM, ja kaj naj bi to bilo? A, U, M - predstavljajo tri različne zvoke, torej predstavljajo 3 plastno naravo Kreacije, je tako? Torej, kreacijo, destrukcijo, in pa vzdrževalni aspekt, jeli?

Samo kaj ko tega zvoka vi ne boste izgovarjali, pa bi nemara ravno to med drugim tudi potrebovali, je tako?


Totalno napačna razlaga Poet. Vidi se da nisi ne duhoven ne materijalen, ampak si zgolj pokvarjena neetična podobica,podobe.

O je vrednost realizacije kroga,M je vrednost akumilacije kroga v kocki. Obe vrednosti pa se navzven izražata enotno. Obe vrednosti akumulacije in realizacije krogle sta večno-sedaj v medsebojni interakciji česar vzrok in posledica je AUM-sveti duh. Prvi aspekt je materijaliziran drugi akumuliran šele oba skupaj v duhu tvorita troedini večno-sedanji vesoljni aspekt  v poenotenem izrazu AUM.
Kraacija in destrukcija s pojmom AUM nimata nič skupnega.Ker ima v sebi vsaka kreacija dve vrednosti O*M,ki sta v izmeničnem prehajanju druga v drugo in sta v tem odnosu obe krativni in obe destruktivni v odnosu druga do druge to pa je osnovno vesoljno gibalo,ki ga izraža večno sedaj troedini aspekt AUM.Ti kar poj pesmice samo te pesmice bodi imele omejen učinek v tebi.
Ne žali še enkrat ti polagam dobronamerno na srce. Ti bi mene vodil na koncerte. Kakšne? Razglašenih virtuozov!

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4733 - 12.01.2009 at 22:25:37
 
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 22:17:01:
Quote:
Lepo si se pohvalil. Samo meni se ni treba. Sedaj pa že romane ponujaš, da so dobri za dušo. Kaj prevajaš kakšnega, pa se bojiš, da ne bodo šli v prodajo? Če bi res hodil v naravo, pa ne laufat, potem ne bi rabil obiskovati neke rastave in tam opazovati neke podobe narave. Kultura je samo upodobitev naravnega. Pa ti, kot izvrstni opazovalec to verjetno veš.

Sicer se pa motiš, jaz se nisem zmotil o tebi. Vprašaj Alojza, kaj sem rekel že julija o tebi in ti si to samo potrdil. Zatem sem samo mislil, da si se ulovil v svojih ekstremih, pa zgleda potrebuješ čas ali pa katastrofo.

Lp,Igor

In to pravi nekdo, ki reče stanju, ko se zavest zave same sebe stanje "osredotočene koncentracije"?. Saj ravno to pride onkraj časa, pride iznenada in če si pred tem hodil potem nenadoma obstaneš in se samo zavedaš in že samo zavedanje je svoja lastna nagrada.

Sploh pa, ali je res tako težko razumeti, da sta z Alojzem preveč mahnjena na materialno stran? A ni to tako zelo očitno? Vsak na tem forumu bi to lahko potrdil, zato mi ne govoriti, da iz tega lahko izhaja neko pravo ravnovesje, če ga pa ni. In ne mi govort kaj jaz delam, jaz ga vsaj iščem, vsaj vem da obstaja in da se ga lahko doseže, ti si pa seveda zadovljen s tem svojim neravnovesjem in baš te briga za vse drugo, ti si svoj new age Krišnamurtijem zenit in napredek že dosegel, si pomirjen, ne rabiš iskati naprej.

O zavesti, s tisto hojo jo samo utrudiš in misel obstane, to je še daleč od uvida zavesti. Meni misel zastane tudi, ko vidim zelo lepo žensko, ali lep pgled narave ali...

Tumbaš o tej materialnost in potem devaš to na naju. Ti to vidiš tako, ker ti sam tako vidiš in kar želiš. Tvoj um si želi materialno in zato ga vidi povsod. Po drugi strani se ga pa boji, ker je želja, in ti pride, kaj pa če se ne uresniči, potem bom obžaloval in trpel. To so tvoje želje. Spoznjaj od kje pride želja in zakaj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4734 - 12.01.2009 at 22:27:51
 
Hihi, zvoka AUM se sploh ne razlaga ampak se ga odzvanja v sebi. Jaz si lahko zmislim kakršno koli "razlago" za AUM pa bo ravno toliko verodostojna kot vaša. Ker jo razlaga um - sredstvo, ki je ostalo nespremenjeno že 40.000 let in je popolnoma zastarelo orodje.

Po intuiciji bi pa rekel, da je AUM Primarni Zvok po katerem je vsa Kreacija nastala, AUM je pa izrekel Kreator in se s tem razdelil na masivno Kreacijo iz katere spet prehaja sam vase. Dovolj dobro za vas, krjavelj Alojz?
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4735 - 12.01.2009 at 22:31:08
 
Quote:
O zavesti, s tisto hojo jo samo utrudiš in misel obstane, to je še daleč od uvida zavesti. Meni misel zastane tudi, ko vidim zelo lepo žensko, ali lep pgled narave ali...

Pišuka si ti omejen! Pri hoji po ravnem se sploh ne utrudiš, še več, imaš več energije kot si jo imel prej, in Zavedanje se ojača.

Ko pa ti vidiš zelo lepo žensko pa dvomim, da to kaj pomaga tvojemu Zavedanju, to samo okrepi tvoj um. Za naravo je pa drugače, samo jo tvoj um hoče slikati pa potem to ni več to.

Kr neki hočeš skoz neki predalčkat, samo zato ker je to rekel cigan Jiddu Krishnamurti, ki je bil beden falot prve vrste, in je kar neki tumbal ljudem, bil je pa popolna mantalna turoba, zafrustriran starček brez smisla za kar koli.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4736 - 12.01.2009 at 22:34:42
 
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 22:27:51:
Hihi, zvoka AUM se sploh ne razlaga ampak se ga odzvanja v sebi. Jaz si lahko zmislim kakršno koli "razlago" za AUM pa bo ravno toliko verodostojna kot vaša. Ker jo razlaga um - sredstvo, ki je ostalo nespremenjeno že 40.000 let in je popolnoma zastarelo orodje.

Po intuiciji bi pa rekel, da je AUM Primarni Zvok po katerem je vsa Kreacija nastala, AUM je pa izrekel Kreator in se s tem razdelil na masivno Kreacijo iz katere spet prehaja sam vase. Dovolj dobro za vas, krjavelj Alojz?


hi,hi,hi svetega duha tudi ne, ampak to je tvoj življenjski duh hi,hi,hi, EM sila hi hi. Poet veš da živiš v njemu in on vibrira tvoje življenje večno-sedaj. Dovolj dobro zate?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4737 - 12.01.2009 at 22:36:31
 
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 22:31:08:
Quote:
O zavesti, s tisto hojo jo samo utrudiš in misel obstane, to je še daleč od uvida zavesti. Meni misel zastane tudi, ko vidim zelo lepo žensko, ali lep pgled narave ali...

Pišuka si ti omejen! Pri hoji po ravnem se sploh ne utrudiš, še več, imaš več energije kot si jo imel prej, in Zavedanje se ojača.

Ko pa ti vidiš zelo lepo žensko pa dvomim, da to kaj pomaga tvojemu Zavedanju, to samo okrepi tvoj um. Za naravo je pa drugače, samo jo tvoj um hoče slikati pa potem to ni več to.

Kr neki hočeš skoz neki predalčkat, samo zato ker je to rekel cigan Jiddu Krishnamurti, ki je bil beden falot prve vrste, in je kar neki tumbal ljudem, bil je pa popolna mantalna turoba, zafrustriran starček brez smisla za kar koli.

Ti nisi normalen. Še frustracije kažeš. Kaj delaš med hojo, premišljuješ, ne. Po ravnem, kje po barju? Sem tri leta tam živel, v Murglah, pa ni nič kaj lepega razgleda. Torej premišljuješ. In narcisoidna misel te vodi do bebastega zaključka, sedaj sem pa naredil nekaj dobrega zase, zavedam se.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4738 - 12.01.2009 at 22:37:18
 
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 22:34:42:
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 22:27:51:
Hihi, zvoka AUM se sploh ne razlaga ampak se ga odzvanja v sebi. Jaz si lahko zmislim kakršno koli "razlago" za AUM pa bo ravno toliko verodostojna kot vaša. Ker jo razlaga um - sredstvo, ki je ostalo nespremenjeno že 40.000 let in je popolnoma zastarelo orodje.

Po intuiciji bi pa rekel, da je AUM Primarni Zvok po katerem je vsa Kreacija nastala, AUM je pa izrekel Kreator in se s tem razdelil na masivno Kreacijo iz katere spet prehaja sam vase. Dovolj dobro za vas, krjavelj Alojz?


hi,hi,hi svetega duha tudi ne, ampak to je tvoj življenjski duh hi,hi,hi, EM sila hi hi. Poet veš da živiš v njemu in on vibrira tvoje življenje večno-sedaj. Dovolj dobro zate?

Seveda vem, samo da je EM sila v vas zanalašč malo prekratka, da bi spoznala, da je neuravnovešena, ker preveč poudarja materialno. Hi hi, hi. Ho. He. A je praf, krjavelj?
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4739 - 12.01.2009 at 22:40:50
 
Quote:
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 22:31:08:
Quote:
O zavesti, s tisto hojo jo samo utrudiš in misel obstane, to je še daleč od uvida zavesti. Meni misel zastane tudi, ko vidim zelo lepo žensko, ali lep pgled narave ali...

Pišuka si ti omejen! Pri hoji po ravnem se sploh ne utrudiš, še več, imaš več energije kot si jo imel prej, in Zavedanje se ojača.

Ko pa ti vidiš zelo lepo žensko pa dvomim, da to kaj pomaga tvojemu Zavedanju, to samo okrepi tvoj um. Za naravo je pa drugače, samo jo tvoj um hoče slikati pa potem to ni več to.

Kr neki hočeš skoz neki predalčkat, samo zato ker je to rekel cigan Jiddu Krishnamurti, ki je bil beden falot prve vrste, in je kar neki tumbal ljudem, bil je pa popolna mantalna turoba, zafrustriran starček brez smisla za kar koli.

Ti nisi normalen. Še frustracije kažeš. Kaj delaš med hojo, premišljuješ, ne. Po ravnem, kje po barju? Sem tri leta tam živel, v Murglah, pa ni nič kaj lepega razgleda. Torej premišljuješ. In narcisoidna misel te vodi do bebastega zaključka, sedaj sem pa naredil nekaj dobrega zase, zavedam se.

Lp,Igor

Nič ne premišljuješ, ker pride kar iznenada enkrat, da se spet ozaveš samega sebe, ker sedaj se ne zavedaš samega sebe. Sedaj se zavedaš računalnika, in svojih misli, svojega Zavedanje se pa ne zavedaš - to je problem, in tega ti cigo žarko Jiddu ni nikoli povedal, kajne? Njemu sploh ni bilo v interesu, da bi ljudje kaj spoznali, ker potem bi bil on ob službo in ne bi več mogel predavati. Bil je omejen zahojenec, obstaja pa tudi knjiga Living in the Shadows With J. Krishnamurti, kjer tisti ki so dejansko živeli z njim opisujejo kakšen zafrustriran bedaček cigo je bil. Tako da ti sploh ne veš kam si se zapletel s tem Jiddujem, ki je bil šarlatan prve vrste.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 314 315 316 317 318 ... 764