Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 322 323 324 325 326 ... 764
(Read 1282736 times)
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4845 - 01.02.2009 at 00:22:56
 
Etrex wrote on 01.02.2009 at 00:12:43:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:05:36:
Pa ja ne boš menda rekel, da če nekoga zaničuješ, imaš za manj vrednega in tazadnega osla, da mu s tem izkazuješ ljubezen in spoštovanje.


Tocno tako, sicer pa pokazi mi kje sem napisal za kogarkoli da je manjvreden? To je tvoja izkrivljena ideja ali laz in zato je zame tvoje razmisljanje oslovsko in ga preziram, to pa ne pomeni da si zame manjvreden!

L.p.

Ti si pa res neobogljen, a boš rekel, da tvoje besede, kot so, bebec, bebci, beboti, kurčuvi tupoglavci in da ne naštevam vsega kar premoreš, niso žaljive besede za tistega, ki jih jim naslovljaš. Potem pa res nekaj ni v redu s tabo. Vprašaj se kaj delaš!

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4846 - 01.02.2009 at 00:26:23
 
Quote:
Etrex wrote on 01.02.2009 at 00:12:43:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:05:36:
Pa ja ne boš menda rekel, da če nekoga zaničuješ, imaš za manj vrednega in tazadnega osla, da mu s tem izkazuješ ljubezen in spoštovanje.


Tocno tako, sicer pa pokazi mi kje sem napisal za kogarkoli da je manjvreden? To je tvoja izkrivljena ideja ali laz in zato je zame tvoje razmisljanje oslovsko in ga preziram, to pa ne pomeni da si zame manjvreden!

L.p.

Prav nasprotno, M.L., ti daješ neke primerjave človeka z živaljo. Žival pa je po tvoji razlagi duhovnosti manjvredna od človeka.
Zamisli se malo nad svojim čvekanjem.

Lp,Igor

Kdaj sem jaz zopet rekel, da je žival po duhovnosti manjvredna. To si si ti lepo izmislil, jaz pravim o stopnjah duhovnodti, ki pa nimajo nobene zveze z manjvrednostjo in večvrednostjo. Zopet napak razumeš.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4847 - 01.02.2009 at 00:30:24
 
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4848 - 01.02.2009 at 00:43:15
 
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:22:56:
Etrex wrote on 01.02.2009 at 00:12:43:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:05:36:
Pa ja ne boš menda rekel, da če nekoga zaničuješ, imaš za manj vrednega in tazadnega osla, da mu s tem izkazuješ ljubezen in spoštovanje.


Tocno tako, sicer pa pokazi mi kje sem napisal za kogarkoli da je manjvreden? To je tvoja izkrivljena ideja ali laz in zato je zame tvoje razmisljanje oslovsko in ga preziram, to pa ne pomeni da si zame manjvreden!

L.p.

Ti si pa res neobogljen, a boš rekel, da tvoje besede, kot so, bebec, bebci, beboti, kurčuvi tupoglavci in da ne naštevam vsega kar premoreš, niso žaljive besede za tistega, ki jih jim naslovljaš. Potem pa res nekaj ni v redu s tabo. Vprašaj se kaj delaš!

Pa lep pozdrav.


Taksne besede niso nic v primerjavi z podtikanjem in podobnimi zahrbtini forami ki so samo s tem namenom da oseba izvlece svojo bolno vero in sebe.

Aja zdaj bo M.l. jcek trdil kako on ni taksen, le kako lahko potem pridejo vsi do enakih zakljuckov?

Vidis pa smo tam, raje mi reci 1000X bebec, debil karkoli hoces, pa da bo to direktno in iskreno, to je neskodljiva milina proti licemerski praksi.

Se vec... ce ti recem bebec, je to mogoce dobro zate, si pomislil? Mogoce bos pa spoznal kako bebavo razmisljas in na koncu se mi bos se zahvalil.

Pa ce si tako duhovno razvit kot pravis, pa bos spoznal o cem ti govorim in bos videl da moje pisanje sploh ne more bit v nobenem primeru zate slabo.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4849 - 01.02.2009 at 00:52:05
 
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4850 - 01.02.2009 at 01:01:59
 
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:52:05:
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.


No kaj naj bi odgovoril na tako bebast post, kot to da si bebav?

Kaj njegov svet ni tudi duhoven? Kaj zdaj ma nekdo svet s taksnimi zakoni nekdo pa z drugacnimi al kako?
Meni se zdi da ze kar zivi edini svet z edinimi zakonitostmi, ajejej kaksne neumnosti se bos se spomnil.

Se vidi pomanjkanje vedenja enotne naravne zakonitosti, ti enotni naravni zakoni so v celotnem stvarstvu enaki, edino v izkrivljenih cloveskih umih ne, kjer bi radi bebci postavljali in se izmisljavali kar svoje zakone... Tipicno versko fanaticno nabivanje, brez kancka osnove o stvari o kateri nabivas.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4851 - 01.02.2009 at 01:03:55
 
Etrex wrote on 01.02.2009 at 00:43:15:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:22:56:
Etrex wrote on 01.02.2009 at 00:12:43:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:05:36:
Pa ja ne boš menda rekel, da če nekoga zaničuješ, imaš za manj vrednega in tazadnega osla, da mu s tem izkazuješ ljubezen in spoštovanje.


Tocno tako, sicer pa pokazi mi kje sem napisal za kogarkoli da je manjvreden? To je tvoja izkrivljena ideja ali laz in zato je zame tvoje razmisljanje oslovsko in ga preziram, to pa ne pomeni da si zame manjvreden!

L.p.

Ti si pa res neobogljen, a boš rekel, da tvoje besede, kot so, bebec, bebci, beboti, kurčuvi tupoglavci in da ne naštevam vsega kar premoreš, niso žaljive besede za tistega, ki jih jim naslovljaš. Potem pa res nekaj ni v redu s tabo. Vprašaj se kaj delaš!

Pa lep pozdrav.


Taksne besede niso nic v primerjavi z podtikanjem in podobnimi zahrbtini forami ki so samo s tem namenom da oseba izvlece svojo bolno vero in sebe.

Aja zdaj bo M.l. jcek trdil kako on ni taksen, le kako lahko potem pridejo vsi do enakih zakljuckov?

Vidis pa smo tam, raje mi reci 1000X bebec, debil karkoli hoces, pa da bo to direktno in iskreno, to je neskodljiva milina proti licemerski praksi.

Se vec... ce ti recem bebec, je to mogoce dobro zate, si pomislil? Mogoce bos pa spoznal kako bebavo razmisljas in na koncu se mi bos se zahvalil.

Pa ce si tako duhovno razvit kot pravis, pa bos spoznal o cem ti govorim in bos videl da moje pisanje sploh ne more bit v nobenem primeru zate slabo.

L.p.

To je res, kar praviš, ampak slabo je zate, moj prijatelj, to moraš doumeti, prej ne bo nič. Meni ne škodiš, ampak sebi, to moraš dojeti in preskočiti ta nepremostljivi zid, ki si ga venomer večaš in neprehodno utrjuješ. Z svojem strahom delaš pred sabo vedno bolj nepremostljivi zid, obračaš mu hrbet in se tolažiš z fantaziranjem in gledanjem nazaj, namesto, da bi gledal naprej.

Kako boš oral in hodil za plugom, ča boš venomer gledal nazaj. Vendar ja moreš gledati naprej, da ostajaš z plugom v brazdi, le tako bo lahko tvoje oranje uspešno.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4852 - 01.02.2009 at 01:37:17
 
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:52:05:
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.

V tvojem duhovnem svetu so tudi drugačne zakonitosti in ti si tam zakonodajalec, policaj in sodnik. Res si si ustvaril lep zasebni vrtiček. Samo veš kje ponavadi končajo takšni, ločeni z osebnim vrtičkom?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4853 - 01.02.2009 at 01:42:42
 
Quote:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:52:05:
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.

V tvojem duhovnem svetu so tudi drugačne zakonitosti in ti si tam zakonodajalec, policaj in sodnik. Res si si ustvaril lep zasebni vrtiček. Samo veš kje ponavadi končajo takšni, ločeni z osebnim vrtičkom?

Lp,Igor

Zopet si mimo udaril, ker ne ločiš materijalno od duhovnega.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4854 - 01.02.2009 at 01:46:26
 
M.L. wrote on 01.02.2009 at 01:42:42:
Quote:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:52:05:
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.

V tvojem duhovnem svetu so tudi drugačne zakonitosti in ti si tam zakonodajalec, policaj in sodnik. Res si si ustvaril lep zasebni vrtiček. Samo veš kje ponavadi končajo takšni, ločeni z osebnim vrtičkom?

Lp,Igor

Zopet si mimo udaril, ker ne ločiš materijalno od duhovnega.

Pa lep pozdrav.

Takšnemu "duhovnemu" svetu se pravi tudi sanjarije verskega fanatizma. Klinično-šizofrenija. Popolna razdvojenost.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4855 - 01.02.2009 at 01:51:32
 
Quote:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 01:42:42:
Quote:
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:52:05:
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.

V tvojem duhovnem svetu so tudi drugačne zakonitosti in ti si tam zakonodajalec, policaj in sodnik. Res si si ustvaril lep zasebni vrtiček. Samo veš kje ponavadi končajo takšni, ločeni z osebnim vrtičkom?

Lp,Igor

Zopet si mimo udaril, ker ne ločiš materijalno od duhovnega.

Pa lep pozdrav.

Takšnemu "duhovnemu" svetu se pravi tudi sanjarije verskega fanatizma. Klinično-šizofrenija. Popolna razdvojenost.

Lp,Igor

No pa si le nekaj našel sebi v bran in zadovoljstvo, le potolaži se, še jaz ti dam za prav, samo pazi se, da se nekoč ne znajdeš v tej razsežnosti.

Pa lep pozdrav
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4856 - 01.02.2009 at 14:25:44
 
M.L. wrote on 01.02.2009 at 00:52:05:
Quote:
Zato ti pa pravim, dokler boš imel stopnje duhovnosti, boš imel tudi stopnje vrednosti. Vsaka stopnja namreč določa vrednost. Ne vem ali si res tako zabit, da tega ne uvidiš.

Lp,Igor

O zabitosti bi kdaj drugič, samo to ti lahko povem, da v duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti, kot pa v tvojem.

Pa lep pozdrav.


V duhovnem svetu veljajo drugačne zakonitosti  Kiss Kiss Kiss Kiss
M.L. a si ti mogoče s hruške padu na ta svet????? Kiss

Svet je večno-sedaj eden edini, enovit takšen kot je danes Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
DUHOVNI SVET SI SI TI IZMISLIL Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

DUHOVNOST JE PROTI POL NEDEUHOVNEMU OBA PA STA EN SVET Kiss Kiss IN NEMATERIALNI SVET(ENERGETSKI) JE PROTI POL MATERIALNEMU OBA PA STA ZOPETVEČNO-SEDAJ EN SVET.
M.L.POJDI NA WC IN ODTOČI SVOJE BEDARIJE IN LICEMERSKE FARIZEJSKE FORE. Roll Eyes Roll Eyes

LP ALOJZ Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4857 - 01.02.2009 at 14:39:22
 
M.L. wrote on 31.01.2009 at 21:15:36:
Alojz in Sandib wrote on 31.01.2009 at 17:24:46:
Boštyxz wrote on 31.01.2009 at 10:36:17:
Heeejjj, Alojzij, daj, povej nam še malo, kako kaj napreduje oni tvoj materijalni "alternator"  Roll Eyes Cheesy  Grin Wink Huh Shocked Questioning Undecided Questioning

A ste ga že kaj "zakurblal'" ?  Roll Eyes

A bo kmalu ?

A nikoli ?

A kako ?

Že ?

Še ?

Ne ?

...

Lp. Cool



Bošty-pokakani

Agregat - S.M.O Samodejni Magnetni Oscilator je že tu.Danes ga lahko predam človeštvu. Predal pa ga bom pod svojimi pogoji ne pod tvojimi kljukec, ki  križe šfasa.
Bošty ti kar križe šfasaj, jaz te bom pa odrešil te obsedenosti.
Bošty 2009=11 je moje leto in leto preporoda človeštva.

Lp Alojz



Ja, bravo Lojzek, to pa so dokazi, bravo vsevednež, kako dolgo boš zahteval svoje pogoje, tako dolgo, ti ne bo treba dokazat svojih umotvorov.

Pa lep pozdrav.


MALI LULČEK

PRIDI K MENI,TI BOM DAL S.M.O -SAMODEJNI MAGNETNI OSCILATOR V ROKE. AMPAKI KO GA BOŠ  DRŽAL V ROKI MI MORAŠ DOVOLITI, DA  TE Z NJIM TREŠČIM PO TISTI TRDI POKVARJENI LICEMERSKI NEVOŠČLJIVI  BUTICI.
ČE DOVOLIŠGrinA TI RAZČESNEM BUčO Z NJIM GA BOŠ TUDI LAHKO VIDEL- BOŠ SPOZNAL KAJ JE VEČNA LUČ IN NE BOŠ VEČ SANJAL,DA TI LAHKO KOGARKOLI SODIŠ-MALI LULČEK FARIZEJSKI.PRISTANEŠ????? PRIDI !!!! BOVA UGTOVILA KDO JE PRAVI IN KDO LAŽNI OD NAJU DVEH!!!!

LP ALOJZ Tongue Tongue Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4858 - 01.02.2009 at 23:47:58
 
Je zbezal v svoj duhovni svet...  Grin Grin Grin Grin

M.l. ti in tvoj brat Bosty ko sta gruntala svoje grunte na podlagi shizofrenicnega obsedenca Lorberja in njegovih saturnovskih kravah ter v isti sapi trdila, kako je materija iz finih duhovnih delcev, torej ista stvar isti svet predvsem pa isti zakoni...

Zdaj pa ze sam sebe spodbijas s svojimi fanaticnimi trditvami, kako je duhovni svet drugi svet z drugimi zakoni. Zdaj ce bos dobro pomislil, bos spoznal kaksne ocitne bedarije meces, in ti bi rad bil se ucitelj Cry  Undecided

Fora je da bi ti rad snel le cesnjo na vrhu torte, ostalo pa bi kar zanikal z bedno idejo v svoji glavi in sladko vero ter vso pozornost vsmerjeno v nekoc. To pa na tvojo zalost ne gre tako.

Glej se vecja neumnost je, da sta toliko obsedena z Bostyjem, da ti ze izdeluje 6 metrski kriz iz inoxa...  Grin

Sta pa res heroja, naslednjic si postavita 25 metrski simbol mucilne naprave in znak strahospostovanja. Res idealno za ustvarjanje programiranih tropov ovc kot sta vidva, res dober grunt. Vama idealno pomaga za ustvarjanje vizij letecih krav v vasih glavah, tako bosta se hitreje prisla v tisti drugi svet, z drugimi zakoni. Ko pa bosta na drugi strani, pa se bosta zaletavala z glavo v zid, ker bosta spoznala da sta se vedno budna, sanj pa kar ni in ni Grin Grin Grin Grin

L.p. Cool Roll Eyes Grin
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4859 - 02.02.2009 at 21:10:19
 
Etrex wrote on 01.02.2009 at 23:47:58:
Je zbezal v svoj duhovni svet...  Grin Grin Grin Grin

M.l. ti in tvoj brat Bosty ko sta gruntala svoje grunte na podlagi shizofrenicnega obsedenca Lorberja in njegovih saturnovskih kravah ter v isti sapi trdila, kako je materija iz finih duhovnih delcev, torej ista stvar isti svet predvsem pa isti zakoni...

Zdaj pa ze sam sebe spodbijas s svojimi fanaticnimi trditvami, kako je duhovni svet drugi svet z drugimi zakoni. Zdaj ce bos dobro pomislil, bos spoznal kaksne ocitne bedarije meces, in ti bi rad bil se ucitelj Cry  Undecided

Fora je da bi ti rad snel le cesnjo na vrhu torte, ostalo pa bi kar zanikal z bedno idejo v svoji glavi in sladko vero ter vso pozornost vsmerjeno v nekoc. To pa na tvojo zalost ne gre tako.

Glej se vecja neumnost je, da sta toliko obsedena z Bostyjem, da ti ze izdeluje 6 metrski kriz iz inoxa...  Grin

Sta pa res heroja, naslednjic si postavita 25 metrski simbol mucilne naprave in znak strahospostovanja. Res idealno za ustvarjanje programiranih tropov ovc kot sta vidva, res dober grunt. Vama idealno pomaga za ustvarjanje vizij letecih krav v vasih glavah, tako bosta se hitreje prisla v tisti drugi svet, z drugimi zakoni. Ko pa bosta na drugi strani, pa se bosta zaletavala z glavo v zid, ker bosta spoznala da sta se vedno budna, sanj pa kar ni in ni Grin Grin Grin Grin

L.p. Cool Roll Eyes Grin


Etrex

Tema dvama Bedancema se ne splača nič razlagati.Sta v svojem svetu in mislita,da sta izbranca.V resnici sta čisto navadna izgubljena sinova.To bosta razumela!!!! Žalostno je dejstvo da je takšnih izgubljenih bluzičev vsepovsod kolikor hočeš. Cheesy Cheesy
Večini tu (čast izjemam) se sploh ne sanja kaj nam lahko ponudi in da naše lastno življenje.   Roll Eyes Da pa ne bom kritičen samo do naših forumašev, ti lahko povem,da se 99% ljudem in še kaj čez sploh ne sanja,kakšne potenciale nosimo ljudje v sebi. Undecided
Vsi samo jokajo,sodijo,se delajo pomembne,pametne,a v lastni temi ne vidijo dlje od svojega nosu,pa že ta je daleč za njih.
V bistvu  bi moralo večino tu biti sram, kako majhni so v primerjavi s tistim-  kar bi lahko bili.

Ta svet je lep.Njegov edini problem je danes na njemu butasto  človeštvo . Vem ,da drugače biti ne more,pa kljub temu je že čas,da spoznamo kako neupravičeno smo samovšečni in naduti pezdeti.  Wink

Ko bomo ljudje spoznali svoje resnične potenciale, se bo večina  sramovala lastne osebe. To jaz danes vem in to neovrgljivo po komer koli na Zemlji. Cool Cool

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 322 323 324 325 326 ... 764