Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 326 327 328 329 330 ... 764
(Read 1282415 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4905 - 06.02.2009 at 21:39:12
 
Quote:
Kdo te pa sili,da bodi ovca.Dva posta nazaj ti govorim ti si  nasproti vsakogar sebi lastna avtoriteta.Sploh se ne jezim.Boli me, kako me ti ocenjuješ.Jaz ti podajam svoje vedenje. Ali ga ti sprejmeš, ali ne tvoja stvar. Ni pa tvoja stvar,da me sodiš,ko jih dobiš po sodbi upravičeno, se pa ti jeziš, ne jaz.

Vidiš, Alojz, sedaj tudi ti razumeš.
To kar je omenjala tudi Devi, da boli, ko nekoga etiketiraš za manjvrednega in ga obsojaš.
Vsi smo v tem dreku.
In problem je , da se tega ne zavedamo. Ne zavedamo se, kako drugemu povzročamo bolečino. Pa čeprav trdimo, da je vse dobronamerno.

In zato je pomembno se zavedati tega, kdo smo. In tega, kaj projiciramo.
Ne moremo izbrisati svojega ega. Še vedno z njim delujemo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4906 - 06.02.2009 at 21:43:07
 
Robi wrote on 06.02.2009 at 21:39:12:
Quote:
Kdo te pa sili,da bodi ovca.Dva posta nazaj ti govorim ti si  nasproti vsakogar sebi lastna avtoriteta.Sploh se ne jezim.Boli me, kako me ti ocenjuješ.Jaz ti podajam svoje vedenje. Ali ga ti sprejmeš, ali ne tvoja stvar. Ni pa tvoja stvar,da me sodiš,ko jih dobiš po sodbi upravičeno, se pa ti jeziš, ne jaz.

Vidiš, Alojz, sedaj tudi ti razumeš.
To kar je omenjala tudi Devi, da boli, ko nekoga etiketiraš za manjvrednega in ga obsojaš.
Vsi smo v tem dreku.
In problem je , da se tega ne zavedamo. Ne zavedamo se, kako drugemu povzročamo bolečino. Pa čeprav trdimo, da je vse dobronamerno.

In zato je pomembno se zavedati tega, kdo smo. In tega, kaj projiciramo.
Ne moremo izbrisati svojega ega. Še vedno z njim delujemo.


Pojdi mimo prve kante za smeti in ga vrzi v njo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4907 - 06.02.2009 at 21:43:57
 
Quote:
Nič ne dojemaš. Vse mešaš z newage-om.

Kakšna podzavest? Imaš sedaj nadzavest, podzavest, srednjo zavest, ne ga srat. Človeška zavest pa je v času. Trenutna človeška zavest je v času, dokler se identificira z mislimi.

Lp,Igor

Človek..pomiri se.
Kaj se bojiš samega sebe...strah te sili, da pobegneš od sebe in od svoje identifikacije. Ne moreš nečesa preseči, če tega ne sprejmeš in če sploh ne veš kdo si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4908 - 06.02.2009 at 21:49:20
 
Robi wrote on 06.02.2009 at 21:43:57:
Quote:
Nič ne dojemaš. Vse mešaš z newage-om.

Kakšna podzavest? Imaš sedaj nadzavest, podzavest, srednjo zavest, ne ga srat. Človeška zavest pa je v času. Trenutna človeška zavest je v času, dokler se identificira z mislimi.

Lp,Igor

Človek..pomiri se.
Kaj se bojiš samega sebe...strah te sili, da pobegneš od sebe in od svoje identifikacije. Ne moreš nečesa preseči, če tega ne sprejmeš in če sploh ne veš kdo si.


Robi Igor govori v dimenziji časa večno-sedaj ko se naša zavest zlije s to dimenzijo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4909 - 06.02.2009 at 21:52:41
 
Robi wrote on 06.02.2009 at 21:43:57:
Quote:
Nič ne dojemaš. Vse mešaš z newage-om.

Kakšna podzavest? Imaš sedaj nadzavest, podzavest, srednjo zavest, ne ga srat. Človeška zavest pa je v času. Trenutna človeška zavest je v času, dokler se identificira z mislimi.

Lp,Igor

Človek..pomiri se.
Kaj se bojiš samega sebe...strah te sili, da pobegneš od sebe in od svoje identifikacije. Ne moreš nečesa preseči, če tega ne sprejmeš in če sploh ne veš kdo si.

Pomirim naj se. Kako, če mi pa greš z vsakim postom na smeh.
Sem že mislil iti nekaj spit v bližnji bar, pa me ti tukaj zabavaš s svojimi nebulozami.
Ne sodi vseh po sebi. Nismo vsi v otroštvu trpeli.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4910 - 07.02.2009 at 00:00:48
 
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 20:51:13:
Vidiš ne bom te kritiziral bom pa ti razložil enostavno dejstvo: Ker ne kontroliraš uma mu dovoliš prtojeciranje.To je prvič- Drugič tvoja bit ni v celosti avtoriteta tvojemu umu zato ker mu dovoliš.da se projecira v tvoji bit egocentrično- jaz sem.Iz tega vzroka ste vsi neupravičeno užaljeni ko vas jaz kritiziram,ker bi vam rad ucepil ravno-bodite sami sebi avtoriteta. Človek je avtoriteta sam sebi ko je avtoriteta lastnemu umu.
Avtoriteta v izven osebni komunikaciji nima vpliva na tvojo bit,ker je tvoja celotna bit avtoriteta tvojemu lastnemu umu.Zato ti avtoritet izven sebe več ne priznaš ,ker te v ničemer je potrjujejo,ker si ti sam že živiš v dimenziji lastne potrditve. KO ti kontroliraš svoj um je sobivanje mogoče,ker se nobena avtoriteta izven tebe ne more več proicirati nate,skratka vsi vplivi izven tebe ne morejo več imeti negativnega vpliva nate.Avtoritet ni, ti si edina avtoriteta.
Trenutno stanje družbe še omogoča tujim avtoritetam negativni vpliv na našo bit ,ker ta še ni samospoznana avtoriteta.

Lp Alojz


Alojz tole si dobro razložil, poučno tudi za druge.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4911 - 07.02.2009 at 00:17:22
 
Robi wrote on 06.02.2009 at 20:59:13:
Če te prav razumem je to, kot upor samemu sebi ?


Quote:
Človek je avtoriteta sam sebi ko je avtoriteta lastnemu umu.

Ampak ta človek je tudi um.
Ta človek ali zavest je nastal iz uma ali ne ?

Ali je zavest zate kaj drugega ?



Robi opažam da se ti vedno zatakne pri umu, svoj um moraš prvo spoznati, dokler te vodi um ti to ne bo razumljivo.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4912 - 07.02.2009 at 00:23:21
 
Robi wrote on 06.02.2009 at 21:39:12:
Vidiš, Alojz, sedaj tudi ti razumeš.
To kar je omenjala tudi Devi, da boli, ko nekoga etiketiraš za manjvrednega in ga obsojaš.
Vsi smo v tem dreku.
In problem je , da se tega ne zavedamo. Ne zavedamo se, kako drugemu povzročamo bolečino. Pa čeprav trdimo, da je vse dobronamerno.

In zato je pomembno se zavedati tega, kdo smo. In tega, kaj projiciramo.
Ne moremo izbrisati svojega ega. Še vedno z njim delujemo.


Boli, to je lažni ego, če ti nekdo da etiketo, ti nisi ta etiketa.  Exclaim

Ko se tega zavedaš nič več ne boli in etikete odpadajo ni lepila za njih, ki bi jih obdržale.  Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4913 - 07.02.2009 at 10:45:47
 
Quote:
Boli, to je lažni ego, če ti nekdo da etiketo, ti nisi ta etiketa.  

Lažni ego ne povzroča bolečin.

Vem, da nisem ta etiketa. Vendar s takšnim izražanjem ustvarjaš samo še več sranja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4914 - 07.02.2009 at 11:45:57
 
Robi wrote on 07.02.2009 at 10:45:47:
Quote:
Boli, to je lažni ego, če ti nekdo da etiketo, ti nisi ta etiketa.  

Lažni ego ne povzroča bolečin.

Vem, da nisem ta etiketa. Vendar s takšnim izražanjem ustvarjaš samo še več sranja.


ROBI
Razložimo ti zadevo in te pomirimo,ti pa še k'r in k'r o sranju. V sranju živiš in tega se zavedaj.Ne obtožuj nas zato.
Spreminjaj zadeve,da ti sranje odpade iz življenja. Si ja čist ok. človek,zakaj vstrajati pri prepiru?

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4915 - 07.02.2009 at 12:08:48
 
Sedaj ko smo zadevo okoli uma (vsaj upam) zaprli bi predlagal da pokomentirate spodnji post.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4916 - 07.02.2009 at 12:09:40
 
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:49:31:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:29:57:
Še eno zadevo bi odprl.Že nakaj dni si mi intenzivno poraja.

Zelo opazno in hitro se menjajo standardne pozicije moški ženska. Zadeva ima po meni v sebi nenormalno potencialno moč spreminjanja naših medsebojnih odnosov-zakon-ločitve nezadovoljni partnerji,starševstvo- več istospolne usmerjenosti itd.

Sam razumem vse te spremembe kot naraven tok našega življenja,ki pa od nas zahteva drugačno percepcijo razumevanja in pogleda.

V elementarni vesoljni pojavnosti (atomi-planeti-osončja itd.)
zadeva poteka tako da nek X elementarni pojav navzven izraža poenoteno vrednost (recimo atom) dveh sočasno prisotnih vrednosti znotraj njega samega,ki ciklično večno-sedaj prehajata druga v drugo (vzrok posledica EM sila -in samozadostnost in samoohranitev atoma) in pri tem ne menjata navzven enotno izražene vrednosti v našem primeru atoma.

Če vzamemo namesto atoma vrednost človek dobimo znotraj tega pojava dve vrednosti akumulirano (žensko) in realizirano (moško) vrednost-obe vrednosti kljub svoji interakciji ne menjata enotne vrednosti Človek.!!!!!

Kaj se sedaj očitno dogaja z nami-Ker ženski princip znotraj vrednosti človeka- akumulira realizirano moško energijo in realizirana moška energija sočasno prehaja v akumulirano žensko vrednost dobimo popolnoma logičen odgovor kaj je vzrok za spremembo pozicije ženska-moški znotraj enotne vrednosti človek.
Moški si povečujejo žensko polariteto in ženske moško znotraj pojava človek. Cikel teh sprememb se obrne v 14000 letnih ciklih galaktičnega enakonočja.

Po meni so danes ženske bolj realizirane kot so moški,ki so bolj akumulirani-poženščeni. To dejstvo pa navzven v ničemer ne spremeni enotne vrednosti človeka.Spremeni medsebojna razmerja moški ženska.

Lp Alojz Kiss


Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4917 - 07.02.2009 at 16:25:06
 
Alojz in Sandib wrote on 07.02.2009 at 12:09:40:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:49:31:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:29:57:
Še eno zadevo bi odprl.Že nakaj dni si mi intenzivno poraja.

Zelo opazno in hitro se menjajo standardne pozicije moški ženska. Zadeva ima po meni v sebi nenormalno potencialno moč spreminjanja naših medsebojnih odnosov-zakon-ločitve nezadovoljni partnerji,starševstvo- več istospolne usmerjenosti itd.

Sam razumem vse te spremembe kot naraven tok našega življenja,ki pa od nas zahteva drugačno percepcijo razumevanja in pogleda.

V elementarni vesoljni pojavnosti (atomi-planeti-osončja itd.)
zadeva poteka tako da nek X elementarni pojav navzven izraža poenoteno vrednost (recimo atom) dveh sočasno prisotnih vrednosti znotraj njega samega,ki ciklično večno-sedaj prehajata druga v drugo (vzrok posledica EM sila -in samozadostnost in samoohranitev atoma) in pri tem ne menjata navzven enotno izražene vrednosti v našem primeru atoma.

Če vzamemo namesto atoma vrednost človek dobimo znotraj tega pojava dve vrednosti akumulirano (žensko) in realizirano (moško) vrednost-obe vrednosti kljub svoji interakciji ne menjata enotne vrednosti Človek.!!!!!

Kaj se sedaj očitno dogaja z nami-Ker ženski princip znotraj vrednosti človeka- akumulira realizirano moško energijo in realizirana moška energija sočasno prehaja v akumulirano žensko vrednost dobimo popolnoma logičen odgovor kaj je vzrok za spremembo pozicije ženska-moški znotraj enotne vrednosti človek.
Moški si povečujejo žensko polariteto in ženske moško znotraj pojava človek. Cikel teh sprememb se obrne v 14000 letnih ciklih galaktičnega enakonočja.

Po meni so danes ženske bolj realizirane kot so moški,ki so bolj akumulirani-poženščeni. To dejstvo pa navzven v ničemer ne spremeni enotne vrednosti človeka.Spremeni medsebojna razmerja moški ženska.

Lp Alojz Kiss




Jaz pravim, da ko bo znanost spoznala to zadevo, ne bo vec odkrivala tople vode in ne vidim zadeve ki bi kakorkoli drugace delovala kot tako. Problem je da je danasnje razmisljanje dalec od te enotne naravne zakonitosti medsebojne interakcije akumulacije in realizacije, tako je naenkrat vse jasno... Vse spremembe so znotraj cikla, ki vecno- zdaj ne spremenijo X pojava v tem primeru cloveka. Enkrat gor drugic dol in spet gor vecno- zdaj, gledano znotraj nezavedajoc cikla je to med drugim razlog za strah, gruntanje bebavih znanstvenih teorij in temelj danasnjega svetovnega stanja. V osnovi vam hoce Alojz povedat to, da je v dimenziji vecno- zdaj Xmept*  navzven vedno poenoten, enake vrednosti ter nespremenjen.

Jaz osebno ne vem kaj tu spoloh komentirat, zadeva je temelj gibala stvarstva, ki je v osnovi enostavna stvar. Ce vzamemo najvecje nebesno telo galaksijo ima pac daljsi cikel medsebojnega izmenicnega vleka med akumulacijo in realizacijo, torej vsak X pojav glede na velikost ima za posledico ter vzrokom svojo EM ferkvenco... Tako si lahko predstavljamo stvarstvo kot svet razlicnih valovnih ferkvenc. Stvarstvo je tako kot tehtnica, ki prevaga v eno stran, nato po naravnem zakonu prevaga v drugo stran, tako dobimo gibalo, enost pa je samo v dimenziji vecno- zdaj.

Se zanimivo ko Robi trdi, da Alojz zaradi strahu zivi v vecno- zdaj. Oprosti ampak to pa je res zelo neumna prijava in dokaz da ti sploh ni jasno o cem se gre.

Ker zadeve stojijo ne drugace ampak ravno obratno, v vecno- zdaj ni problemov, ni strahu so samo zivljenski polozaji. Strah, problemi so jutri cez leto ali cez sekundo... Obcutek krivde je v preteklosti, v dimenziji vecno zdaj strah ne more preziveti, obstaja samo pozornost v zdaj ne v namisljenih umskih projekcijah kjer obstajajo taksne nevsecnosti.

P.s. V vecnem sedaj nisi ujet, si osvobojen, ujet si v vezavi- preteklost in projekciji- prihodnost.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4918 - 07.02.2009 at 17:56:23
 
Etrex wrote on 07.02.2009 at 16:25:06:
Alojz in Sandib wrote on 07.02.2009 at 12:09:40:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:49:31:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:29:57:
Še eno zadevo bi odprl.Že nakaj dni si mi intenzivno poraja.

Zelo opazno in hitro se menjajo standardne pozicije moški ženska. Zadeva ima po meni v sebi nenormalno potencialno moč spreminjanja naših medsebojnih odnosov-zakon-ločitve nezadovoljni partnerji,starševstvo- več istospolne usmerjenosti itd.

Sam razumem vse te spremembe kot naraven tok našega življenja,ki pa od nas zahteva drugačno percepcijo razumevanja in pogleda.

V elementarni vesoljni pojavnosti (atomi-planeti-osončja itd.)
zadeva poteka tako da nek X elementarni pojav navzven izraža poenoteno vrednost (recimo atom) dveh sočasno prisotnih vrednosti znotraj njega samega,ki ciklično večno-sedaj prehajata druga v drugo (vzrok posledica EM sila -in samozadostnost in samoohranitev atoma) in pri tem ne menjata navzven enotno izražene vrednosti v našem primeru atoma.

Če vzamemo namesto atoma vrednost človek dobimo znotraj tega pojava dve vrednosti akumulirano (žensko) in realizirano (moško) vrednost-obe vrednosti kljub svoji interakciji ne menjata enotne vrednosti Človek.!!!!!

Kaj se sedaj očitno dogaja z nami-Ker ženski princip znotraj vrednosti človeka- akumulira realizirano moško energijo in realizirana moška energija sočasno prehaja v akumulirano žensko vrednost dobimo popolnoma logičen odgovor kaj je vzrok za spremembo pozicije ženska-moški znotraj enotne vrednosti človek.
Moški si povečujejo žensko polariteto in ženske moško znotraj pojava človek. Cikel teh sprememb se obrne v 14000 letnih ciklih galaktičnega enakonočja.

Po meni so danes ženske bolj realizirane kot so moški,ki so bolj akumulirani-poženščeni. To dejstvo pa navzven v ničemer ne spremeni enotne vrednosti človeka.Spremeni medsebojna razmerja moški ženska.

Lp Alojz Kiss




Jaz pravim, da ko bo znanost spoznala to zadevo, ne bo vec odkrivala tople vode in ne vidim zadeve ki bi kakorkoli drugace delovala kot tako. Problem je da je danasnje razmisljanje dalec od te enotne naravne zakonitosti medsebojne interakcije akumulacije in realizacije, tako je naenkrat vse jasno... Vse spremembe so znotraj cikla, ki vecno- zdaj ne spremenijo X pojava v tem primeru cloveka. Enkrat gor drugic dol in spet gor vecno- zdaj, gledano znotraj nezavedajoc cikla je to med drugim razlog za strah, gruntanje bebavih znanstvenih teorij in temelj danasnjega svetovnega stanja. V osnovi vam hoce Alojz povedat to, da je v dimenziji vecno- zdaj Xmept*  navzven vedno poenoten, enake vrednosti ter nespremenjen.

Jaz osebno ne vem kaj tu spoloh komentirat, zadeva je temelj gibala stvarstva, ki je v osnovi enostavna stvar. Ce vzamemo najvecje nebesno telo galaksijo ima pac daljsi cikel medsebojnega izmenicnega vleka med akumulacijo in realizacijo, torej vsak X pojav glede na velikost ima za posledico ter vzrokom svojo EM ferkvenco... Tako si lahko predstavljamo stvarstvo kot svet razlicnih valovnih ferkvenc. Stvarstvo je tako kot tehtnica, ki prevaga v eno stran, nato po naravnem zakonu prevaga v drugo stran, tako dobimo gibalo, enost pa je samo v dimenziji vecno- zdaj.

Se zanimivo ko Robi trdi, da Alojz zaradi strahu zivi v vecno- zdaj. Oprosti ampak to pa je res zelo neumna prijava in dokaz da ti sploh ni jasno o cem se gre.

Ker zadeve stojijo ne drugace ampak ravno obratno, v vecno- zdaj ni problemov, ni strahu so samo zivljenski polozaji. Strah, problemi so jutri cez leto ali cez sekundo... Obcutek krivde je v preteklosti, v dimenziji vecno zdaj strah ne more preziveti, obstaja samo pozornost v zdaj ne v namisljenih umskih projekcijah kjer obstajajo taksne nevsecnosti.

P.s. V vecnem sedaj nisi ujet, si osvobojen, ujet si v vezavi- preteklost in projekciji- prihodnost.

L.p.

Sam tega ne bi problematiziral in se spuščal v neke filozofske razprave. Stvar je v tem, da je cikel zavesti v obdobju etike. Prebuja se večja svoboda in ljudje nismo več tako obremenjeni z namišljeno vlogo. Razlike so opaznejše in določeni miti se razbijajo. Ženska je še vedno ženska le da se do neke mere še identificira s svojo tradicionalno vlogo in s tem občutka zapostavljenosti in trpljenja skozi zgodovino. Zaradi solidarnosti do ostalih žensk se potem pač obnaša, kot se. Namišljena večja intuicija se ravno tako s tem razblinja s povečanim številom ločitev, prav na pobudo žensk. Moški prevzemamo krivdo zgodovine in ta krivda se nam pač pozna. S svobodnejšo miselnostjo so se tradicionalne zgodovinske vloge razblinile in spola izgubljata primat na svojih področjih. Vzpostavlja se horizontalni red enakosti, prijateljstva.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4919 - 07.02.2009 at 18:27:15
 
Quote:
Ker zadeve stojijo ne drugace ampak ravno obratno, v vecno- zdaj ni problemov, ni strahu so samo zivljenski polozaji. Strah, problemi so jutri cez leto ali cez sekundo... Obcutek krivde je v preteklosti, v dimenziji vecno zdaj strah ne more preziveti, obstaja samo pozornost v zdaj ne v namisljenih umskih projekcijah kjer obstajajo taksne nevsecnosti.

P.s. V vecnem sedaj nisi ujet, si osvobojen, ujet si v vezavi- preteklost in projekciji- prihodnost.

Ravno zato pa se um lepi na takšne teorije, da verjame, da je s tem zbežal od svojih strahov. S tem um verjame, da se je rešil preteklosti in strahov.
Ampak seveda nihče ne živi, tako, kot ta teorija govori. So le umske zablode in maskiranje lastne identitete.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 326 327 328 329 330 ... 764