Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 339 340 341 342 343 ... 764
(Read 1281553 times)
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5100 - 26.02.2009 at 16:00:33
 
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 15:58:12:
El Pesnik wrote on 26.02.2009 at 15:51:33:
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 15:48:23:
Robi wrote on 26.02.2009 at 15:42:51:
Quote:
Čim slediš navodilom izven sebe samega---Si hlapec!!!!!

To smo itak vsi.
Od kod pa misliš, da je prišla tvoja osebnost in prepričanja ?
S svojim obnašanjem in izražanjem slediš programu in navodliom, ki so ti ga vcepili predvsem starši in okolje.

Hlapci gor ali dol. Pomembmno je to, koliko se zavedaš tega, da si hlapec.
Če zanikaš, da si, potem zanikaš sebe in resnico. Nikoli ne boš samospoznan in ne boš dojel bistva svojega bivanja.


Komu sem jaz hlapec?? Opiši mi in argumentiraj!!!

Moja osebnost je prišla iz kolektivne na individualno DNK raven v večno-sedanji samoreprodukcijski verigi naše vrste.

Sledim zgolj vesoljni večno-sedaj živi samobitnosti znotraj lastnega sebstva.

Kdo od naju je sedaj samospoznan in kdo nikoli ne bo????

Dej se mal umir, ti pacient.

Komu si ti hlapec? Ti si hlapec "dognanjem" človeških ubožcev pred tabo. Vse tvoje "učenje" je le kolaž različnih zgodbic iz sveta, tako kot je zgodba o Jezusu le copy-paste varianta iz neštetih starodavnih bajk. Seveda si hlapec - hlapec svojemu ego, ko misliš, da moraš odrešiti svet.

Dej mal se skuliri. Chill out, nigga. Mal anglosaksonščine za našega dežurnega kolerika.



Le priznaš da je Jezus brezčasen. Lahko sem tudi melanholik, ne sam kolerik. Me ne prizadene.

Veš kako pravijo zmešanemu se ne more več zmešati. Je tako Poetek? Ti edini ,lahko to potrdiš na tem forumu.

Pa še čudno ni, da živiš blizu psihiatrične bolnice. Transport do tja lahko opravijo kar domači.

Lp Alojz

Haha, zdej pa je Alojz že začel groziti s psihiatrično bolnico. Neverjetno. Kako hitro zblojena mačka zamijavka, če ji stopiš na rep.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5101 - 26.02.2009 at 16:01:56
 
Daj Poet ne vse gor limat bo gape popizdil. Bo on poklical v Lj. Polje namesto tvojih staršev.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5102 - 26.02.2009 at 16:01:58
 
El Pesnik wrote on 26.02.2009 at 15:58:33:
Robi wrote on 26.02.2009 at 15:55:22:
Saj sem napisal, komu.

Pa to, kar si napisal zame, velja tudi zate, razen, če si prišel iz marsa.

Ti ravno tako uporabljaš znanje predhodnikov in gradiš na tem.

Robi, moj post je bil namenjen Alojzu, ne tebi. Chill

Sem opazil.
Malo si me prehitel in oddal post, preden sem ga jaz sam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5103 - 26.02.2009 at 16:03:14
 
Robi wrote on 26.02.2009 at 16:01:58:
El Pesnik wrote on 26.02.2009 at 15:58:33:
Robi wrote on 26.02.2009 at 15:55:22:
Saj sem napisal, komu.

Pa to, kar si napisal zame, velja tudi zate, razen, če si prišel iz marsa.

Ti ravno tako uporabljaš znanje predhodnikov in gradiš na tem.

Robi, moj post je bil namenjen Alojzu, ne tebi. Chill

Sem opazil.
Malo si me prehitel in oddal post, preden sem ga jaz sam.


Ti nasplošno prehitevaš.Da nisi ti kakšen zahrbten Spidy Gonzales.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5104 - 26.02.2009 at 16:08:07
 
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:01:56:
Daj Poet ne vse gor limat bo gape popizdil. Bo on poklical v Lj. Polje namesto tvojih staršev.

Patetik

Tako vas ego vrti, da dokler ste v tem slepilu sploh ne boste videli, kakšen ubožec ste. Kar delajte "humanitarna dela" vi zadrogiranec z lastno drogo, jaz tu z vami samo raziskujem kako nizko se človekov "duhovni" um lahko spusti, da bom vedel kako postopati s podobnimi pacienti v bodoče.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5105 - 26.02.2009 at 16:31:13
 
Quote:
Se strinjam, iz sebe, manj priprav, boljše je  Smiley

Lep pozdrav  Smiley

Seveda je to v redu, samo problem je ko imaš veliko za povedat, pa ne veš koliko časa imaš in bistvo lahko uide.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5106 - 26.02.2009 at 16:36:22
 
El Pesnik wrote on 26.02.2009 at 16:08:07:
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:01:56:
Daj Poet ne vse gor limat bo gape popizdil. Bo on poklical v Lj. Polje namesto tvojih staršev.

Patetik

Tako vas ego vrti, da dokler ste v tem slepilu sploh ne boste videli, kakšen ubožec ste. Kar delajte "humanitarna dela" vi zadrogiranec z lastno drogo, jaz tu z vami samo raziskujem kako nizko se človekov "duhovni" um lahko spusti, da bom vedel kako postopati s podobnimi pacienti v bodoče.

S tem neprestanim govoričenjem o egu si me začel spominjati na J. Drnovška. Visok, nizek um. Lestvice in učenje, ti pa kot nekakšen pomočnik predsednika, ker se še učiš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5107 - 26.02.2009 at 16:40:45
 
El Pesnik wrote on 26.02.2009 at 16:08:07:
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:01:56:
Daj Poet ne vse gor limat bo gape popizdil. Bo on poklical v Lj. Polje namesto tvojih staršev.

Patetik

Tako vas ego vrti, da dokler ste v tem slepilu sploh ne boste videli, kakšen ubožec ste. Kar delajte "humanitarna dela" vi zadrogiranec z lastno drogo, jaz tu z vami samo raziskujem kako nizko se človekov "duhovni" um lahko spusti, da bom vedel kako postopati s podobnimi pacienti v bodoče.


Ti več nimaš dostopa do takšnih pacientov. Bodi vesel,da si se me rešil, jaz  pa tebe in  tvoje zlobe.
Drog nisem nikoli probal,razen če je kava in cigareto droga.. Prvo je poživilo, ja drugo bi pa lahko bilo. Ampak tolažim se s tem,da je to moja intimna odločitev in nikakor tvoja,ali kogarkoli drugega..

Si pa inovator ni kaj:::: Daj razloži mi tvoj 'duhovni um' prosim!!!

A to tam okrog LJ -Polja po končani terapiji izumljate norčki? Blagor norčkom. Saj ste bolj inovativni od raznih verskih fanatikov.
Ni kaj, ste pravi dasoti  hospitalizirani tam na psihijatriji.

Lp Alojz Cool


Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5108 - 26.02.2009 at 16:50:57
 
Igor

Daj povej, sedaj ko smo dal 'otročje norčke' spat,kdaj bo tista tvoja tv oddaja?

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5109 - 26.02.2009 at 16:58:09
 
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:50:57:
Igor

Daj povej, sedaj ko smo dal 'otročje norčke' spat,kdaj bo tista tvoja tv oddaja?

Lp Alojz Cool

Rekla je, da danes ali jutri na infoTV v oddaji info12. Poleg tega mi bo sporočila na e-mail in do sedaj še nisem dobil sporočila. Mora zmiksati (me prav zanima, kako bo). Bom pa povedal, ko dobim pošto.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5110 - 26.02.2009 at 17:00:45
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:50:57:
Igor

Daj povej, sedaj ko smo dal 'otročje norčke' spat,kdaj bo tista tvoja tv oddaja?

Lp Alojz Cool

Rekla je, da danes ali jutri na infoTV v oddaji info12. Poleg tega mi bo sporočila na e-mail in do sedaj še nisem dobil sporočila. Mora zmiksati (me prav zanima, kako bo). Bom pa povedal, ko dobim pošto.

Lp,Igor


Ok. Sprejeto na znanje. Naj bo dobro.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5111 - 26.02.2009 at 17:07:47
 
Quote:
Quote:
Se strinjam, iz sebe, manj priprav, boljše je  Smiley

Lep pozdrav  Smiley

Seveda je to v redu, samo problem je ko imaš veliko za povedat, pa ne veš koliko časa imaš in bistvo lahko uide.

Lp,Igor


Te čist razumem, pri takem snemanju niti ne veš koliko časa imaš, niti če bodo vse objavili, velikokrat tudi kaj izrežejo.  

Pa vseeno kot pravi Alojz, naj bo dobro.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5112 - 26.02.2009 at 17:10:38
 
Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:40:45:
Ti več nimaš dostopa do takšnih pacientov. Bodi vesel,da si se me rešil, jaz  pa tebe in  tvoje zlobe.  

Sem mislil na vam podobne paciente ala scientologi, jehove priče, raelijanci, etc. To ste vi novodobni norci, ki plavajo na površje, katerim se mora človek izogniti. Ne pozabite, vi ste se izpljunili na ta forum, nismo mi šli iskat vas. Vaš klan bolj potrebuje ta forum (očitno) kot ta forum potrebuje vaš klan. In očitno tudi vi bolj potrebujete svet kot pa svet potrebuje vas. Lepa reč.

Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:40:45:
Drog nisem nikoli probal,razen če je kava in cigareto droga.. Prvo je poživilo, ja drugo bi pa lahko bilo. Ampak tolažim se s tem,da je to moja intimna odločitev in nikakor tvoja,ali kogarkoli drugega..

Vi se kar tolažite.

Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:40:45:

Si pa inovator ni kaj:::: Daj razloži mi tvoj 'duhovni um' prosim!!!

Duhovni um je čist običajen um, kateremu se zdi, da je zapopadel neke silne "duhovne" resnice, potem pa v svoji nevednosti te resnice obrne sebi v prid samo zato, ker misli, da se bo s tem rešil smrti. Pa se ne bo. Smrt te bo streznila, pajaček Alojz.

Alojz in Sandib wrote on 26.02.2009 at 16:40:45:
A to tam okrog LJ -Polja po končani terapiji izumljate norčki? Blagor norčkom. Saj ste bolj inovativni od raznih verskih fanatikov.
Ni kaj, ste pravi dasoti  hospitalizirani tam na psihijatriji.

Največ bizarnim inovacijam sem bil jaz izpostavljen ob prebiranju Prometejevega Prometa z Darili, ki se drugače kliče tudi kot Telebajski na Pohodu!  Grin

Glavni Telebajsek Alojz je uzurpiral forum Svet Pogovorov in sedaj s svojimi nebulozami terorizira vsakogar, ki ima pet minut časa, da mu razkrije "bistvo sveta". Telebajsasta tragikomedija se nadaljuje, največji hec bo pa ko bodo prometejski telebajski človeka dali v sarkofag in mu hteli dušico ujeti v časo, potem bodo pa človeka reanimirali v novo epizodo: Telebajski na Preriji, kjer vsi telebajski skrbijo za vse živali v gozdu in se čutijo skrbnike vsega življenja, pa sploh ne vedo da so narisani animirani pajaci.

Patetično.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5113 - 26.02.2009 at 17:16:21
 
Quote:
Te čist razumem, pri takem snemanju niti ne veš koliko časa imaš, niti če bodo vse objavili, velikokrat tudi kaj izrežejo.  

Pa vseeno kot pravi Alojz, naj bo dobro.

Lep pozdrav  Smiley

Skrbi me ne, samo pričakoval sem intervju, sem pa delal prispevek, takorekoč sam. Bomo videli ali sem sposoben za delat prispevke. Kozmični se pa lahko iz tega uči, kot je navajen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #5114 - 26.02.2009 at 17:32:13
 
Quote:
Kozmični se pa lahko iz tega uči, kot je navajen.

Vso srečo s tičanjem na mestu, torej.  Wink

Me spominjaš na rudarskega noja, ki bi rad bil intelektualec pa nima osnovnih pogojev za to. Kar študiraj ti svoj "psihološki čas", saj je v tem psihološkem času tudi Alojzeva reanimacija. Te bo stlačil v zlati sarkofag, na usta poveznil čašo, in hop, je tvoja dušča pripravljena, da zaživi v novem telescu. Na dnu nekega intelektualega rudnika. Jeli?  Shocked
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 339 340 341 342 343 ... 764