Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 10
(Read 42508 times)
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Zeitgeist
12.03.2008 at 07:49:44
 
Sodeč po temle nič posebnega, morda nekaj pretiravanja s teorijami zarot. Ampak posledic ne bo nobenih, osveščeni vse to že vemo, Krščanstvo je pač napaberkovana vera z namenom krotenja ljudstva, sveto pismo je ena najbolj krvoločnih nekonsistenčnih knjig (sinova prvih dveh ljudi sta šla po svetu in si našla družici). 11. september je tak, kot so nam ga predstavili povsem nemogoč in to kat se na linku navaja se mi zdi daleč najbolj verjetna varianta. O tem so bile anpisane knjige, kar je novega je scenarij kako je stvar potekala - kot kaže so (verjetno celo skupaj) organizirali napad, ameri so jim pa pri sami izvedbi izdatno pomagali, še zlasti z manevrirno raketo v na novo pobeljeni odsek Pentagona. Smiley

Sicer pa, dokler svet furajo interesi velikih, smo še nekako na varni strani, ko bodo na plano prišli politiki, bo huje, poglejte Hitlerja, Stalina in ostale diktatorje, ideologija je hujša kot denar. Tako da si kaj boljšega od tega kar imamo, ne obetam. Razen morda da končno nekdo toži pobudnike akcije proti svobodni izbiri partnerja (nekaj se spet usajajo zaradi plakatov posvečenih družini), te bedne klerofašiste, ki istospolnim odrekajo osnovne ustavne pravice, jaz bi jih pozaprl za eno leto.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Lotus`
Ex Member




Re: Zeitgeist
Reply #1 - 12.03.2008 at 20:29:59
 
več o tem filmu že na http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1194727768


božansko še naprej!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #2 - 12.03.2008 at 21:36:51
 
Sori, pa sem dal Search pa ni bilo azdetkov.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #3 - 13.03.2008 at 12:53:43
 
Nekaj aktualnega na to temo:

VSI PRISTAŠI DOKUMENTARNIH FILMOV, STE VLJUDNO VABLJENI, DA SE UDELEŽITE MEDNARODNEGA Zeitgeist-day DOGODKA, KI BO DNE 15 MARCA 08, OKOLI 19.00 URE V MLADINSKEM KULTURNEM CENTRU V MEDVODAH.
OGLEDALI SI BOMO ”Remastered” VERZIJO FILMA ZEITGEIST.

Z-day JE MEDNARODNI DOGODEK, SE PRAVI, DA SE BO NA DAN 15 MARCA DOKUMENTAREC VRTEL PO VSEM SVETU, TUDI V VEČJIH KINEMATOGRAFIH!
V TA NAMEN NAM BODO POSLALI URADNO DVD VERZIJO FILMA.

VSTOP JE PROST, PIJAČE IN JEDAČE PA TUDI NE BOMO ŠPARALI!

Naš event je tudi uradno book-an na Zeitgeist strani :
http://zeitgeistmovie.com/zdayevents.htm

www.mkcmedvode.si
-----
linki na slo verzijo:
http://www.skrivnosti-sveta.com/zeitegeist-%e2%80%93-duh-casa-koncno-tudi-v-slov...
oziroma
http://video.google.com/videoplay?docid=-1124309320060600984&hl=en

Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #4 - 13.03.2008 at 22:27:06
 
Sem ga dol potegnil iz Googla in lepo v miru pogledal z GOM Playerjem - dober program.
Kar se pa filma tiče pa ni navedeno kdaj je bil narejen. Vsebina me v bistvu ni presenetila, razen to okrog bankirjev.
Optimizem, da bomo is tega dreka izplavali je nerealen, da bi ap dobili svetovno vlado pa tudi ni ne vem kako realno, religije oziroma kulture po svetu so preveč vsaksebi in vedno bo nekje nekdo, ki bo v napoto, preveč nasilja bo rodilo odpor...
Sploh ap kdo drug bi bolje opravljal to anlogo, bankirji imajo interes, da stvar deluje še dolgo, kak ideologija bi nas pripeljala v dokončno pogubo.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zeitgeist
Reply #5 - 14.03.2008 at 12:22:45
 
jasno je samo to, da svet drvi v pogubo
in da se rabi neki novga ...

film je na sceni nekoliko več časa kot eno leto ...
kolkr se spomnem je bla premiera na
video.google.com


to kaj denar je in kaj dela (in kako je nastal, z obrestmi vred), je mela marjana na magistrski nalogi al neki podobnga ... je ugotovila natanko isto kar zveš klele
http://video.google.com/videoplay?docid=-6011125392276066373
u takratkem kosu ...
jest mislm da bi blo odlično da se ljudstvo (predvsem tisti ki živijo od denarja) se tega čim prej začne zavedat ...

in kej na to temo narest ...




u sloveniki se dogaja major predvajanje
http://www.pozitivke.net/article.php?story=Film_Slovenija_Lokacije_Predvajanje
Sporočamo, da se bo tudi v Sloveniji 15. marca vrtel film Zeitgeist in sicer na več lokacijah po Sloveniji.

Prišel je čas, ko na plan prihaja vse več odkritij, ki bodo v mnogih pogledih spremenila naše življenje.
Čas je, da se zbudimo!
Čas je, da pogledamo resnici v oči.
Čas je, da vzamemo nazaj svojo moč, svojo integriteto, svojo bit.

Zato vas vse vabimo, da si ogledate dokumentarni film, ki dokazuje, kar že nekaj časa slutimo.
Film, ki ga poskušajo prepovedati, a vendarle – ne bo uspelo, saj je že začel svoj pohod po svetu in prav je – pravzaprav je nujno, da ga vidi čim več ljudi.
Film je preveden v slovenščino.


ja ... ne samo slo ... ceu svet ... se mi zdi
exactly
http://www.zeitgeistmovie.com/zdayevents.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zeitgeist
Reply #6 - 14.03.2008 at 14:19:09
 
gape wrote on 14.03.2008 at 12:22:45:
to kaj denar je in kaj dela (in kako je nastal, z obrestmi vred), je mela marjana na magistrski nalogi al neki podobnga ... je ugotovila natanko isto kar zveš klele
http://video.google.com/videoplay?docid=-6011125392276066373
u takratkem kosu ...
jest mislm da bi blo odlično da se ljudstvo (predvsem tisti ki živijo od denarja) se tega čim prej začne zavedat ...

in kej na to temo narest ...





Za tiste ki jih bolj podrobno zanima ta štorija o denarju, priporočam 'Money as Debt':

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=6354095210349753481&hl=en-GB

Malo manj teorije zarote pa malo več jasnih dejstev.

So pa te stvari čedalje bolj znane ljudem. Zdaj ostane samo še, da začnemo v zvezi s tem tuidi kaj delat. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #7 - 14.03.2008 at 23:43:41
 
Že kar nekaj časa mislim, da živimo v dogmatičnih časih religije demokracija, največji fanatiki so ap ameri in zato je vsako upanje po spremembi prazno.
Denar za menjalno vrednost bi že lahko bil zastonj, so ap tu krediti, ki ne morejo biti zastonj, pa sistem vlaganja od delnic, obveznic... tudi tu je to pač nek sistem, ki z menjavo nima veze in torej profiti in izgube morajo biti. Če to odpravimo, propade kapitalizem, ki je v bistvu naravni sistem podoben razvoju vrst - Darvin. Skratka vse drugo je nenaravno, utopično. Je pa žau kapitalizmu eminentna kriza, kolaps financ, delniškega trga..., drugače pač v tem sistemu ne gre.

Alternative - utopični socializem, zaprte verske sekte, kar je vse še slabše.
Pozitivna pa bi bila vladavina modrih, samo kdo jih bo izbral, pojoča travica, ljudstvo  Grin ljudstvo bo izbralo Buša, Janšo, Pahorja, Hitlerja torej bolj ali manj defektne tipe, ne pa modrece.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #8 - 15.03.2008 at 00:11:50
 
Ja normalno, da bo ljudstvo izbralo take, sej drugih pa na izbiro ne dajo...

Sej so eni in isti že 20 let na sceni...kdo pa pravi, da so starci bolj sposobni od mladih...

Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #9 - 15.03.2008 at 10:37:51
 
Oldio wrote on 14.03.2008 at 23:43:41:
Alternative - utopični socializem, zaprte verske sekte, kar je vse še slabše.


Mi je danes padla ena alternativna ideja: antidenar!

Nekak v smislu UTD, ampak ne v denarju na nek TR ampak v smsilu  bonus 'točk' vezanih osebno na emšo vsakogar. Napr. 5 točk na dan (v protivrednosti lokalne  valute, pri nas npr. 5 €), ki jih kot 'popust' pri nakupu ali za brezplačen nakup lahko 'vnovči vsak državljan od 15 leta naprej za karkoli, do 15 pa njegov pooblaščenec). Tako npr. 150 točk (€), ki bi pripadle vsakomur mesećno, ne bi blo  deponiranih na nobenem bančnemu računu (ne bi bila osnova/depozit/glavnica za kredit/zadolževanje komerkoli), ko pa bi se točke  pojavile na trgu kot menjalna vrednost,  pa bi te toćke zbile vrednost predmeta nakupa, kar bi  sorazmerno enako obremenilo trgovca/proizvajalca kot državo, ker bi bil prva ob dobiček, druga  ob prometni davek/DDV.


Hec bi npr.  bil, če bi vsi za te točke kupovali tobak/alkohol/bencin, ker bi to državo po žepu udarilo dvakrat: prvič pri DDV/trošarini, drugič pa pri povečanih stroških za  zdravje/okolje,  zato bi bla država kot nacionalna skupnost prisiljena  ustvarjat okoliščine, v katerih folk ne bi rabu alkohola, da bi mu v njej zneslo funkcionirat. Pa še en hec: točk se bi moglo vnovčevat za stvari na ilegalnem trgu blaga in storitev  (npr. sedaj droge, prostitucija...), zato bi folk prisilu  oblasti pa tud drug drugega v  to, da bi se skoraj z vsem moralol trgovat legalno.

In še en hec: višina antidenarja v obliki UTD bi postala kriterij bogastva države  in s tem njenega mednoradnega  ugleda, posamezne notranje politike pa  bile cenjene predvsem  po tem, koliko je ta  sposobna poskrbet (boljš rečen: pred denarjem zaščitit) vsakogar, ne pa po tem, kolk denarja bi bile  pripravljene dat za zaščitito najšibkejših (saj ta denar itak konča v rokah ljudi, ki te ljudi, ki sicer niso nepsosobni,  sistemsko hendikepirajo, da prek njih izčrpavajo državni denar), ali  prek 'pospeševanje gospodarstva' najmočnješim (ki so najmočnejši prav zaradi takšnega sistema pospeševanaja in ne zaradi lastnih sposobnosti ).

Tko da ideja o tem, da je država za državljane vredna in privlačna  točno  toliko, kolikor državljane ščiti  pred denarjem (koliko antidenarja so si državljani v njej oz, preko nje sposobni zagotovit), je vsaj po moje alternativa, vredna vsaj debate...
Back to top
« Last Edit: 15.03.2008 at 13:39:08 by titud »  
 
IP Logged
 
cvet
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #10 - 15.03.2008 at 15:14:46
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: Zeitgeist
Reply #11 - 15.03.2008 at 23:57:22
 
titud wrote on 15.03.2008 at 10:37:51:
Oldio wrote on 14.03.2008 at 23:43:41:
Alternative - utopični socializem, zaprte verske sekte, kar je vse še slabše.


Mi je danes padla ena alternativna ideja: antidenar!

Nekak v smislu UTD, ampak ne v denarju na nek TR ampak v smsilu  bonus 'točk' vezanih osebno na emšo vsakogar. Napr. 5 točk na dan (v protivrednosti lokalne  valute, pri nas npr. 5 €), ki jih kot 'popust' pri nakupu ali za brezplačen nakup lahko 'vnovči vsak državljan od 15 leta naprej za karkoli, do 15 pa njegov pooblaščenec). Tako npr. 150 točk (€), ki bi pripadle vsakomur mesećno, ne bi blo  deponiranih na nobenem bančnemu računu (ne bi bila osnova/depozit/glavnica za kredit/zadolževanje komerkoli), ko pa bi se točke  pojavile na trgu kot menjalna vrednost,  pa bi te toćke zbile vrednost predmeta nakupa, kar bi  sorazmerno enako obremenilo trgovca/proizvajalca kot državo, ker bi bil prva ob dobiček, druga  ob prometni davek/DDV.


Hec bi npr.  bil, če bi vsi za te točke kupovali tobak/alkohol/bencin, ker bi to državo po žepu udarilo dvakrat: prvič pri DDV/trošarini, drugič pa pri povečanih stroških za  zdravje/okolje,  zato bi bla država kot nacionalna skupnost prisiljena  ustvarjat okoliščine, v katerih folk ne bi rabu alkohola, da bi mu v njej zneslo funkcionirat. Pa še en hec: točk se bi moglo vnovčevat za stvari na ilegalnem trgu blaga in storitev  (npr. sedaj droge, prostitucija...), zato bi folk prisilu  oblasti pa tud drug drugega v  to, da bi se skoraj z vsem moralol trgovat legalno.

In še en hec: višina antidenarja v obliki UTD bi postala kriterij bogastva države  in s tem njenega mednoradnega  ugleda, posamezne notranje politike pa  bile cenjene predvsem  po tem, koliko je ta  sposobna poskrbet (boljš rečen: pred denarjem zaščitit) vsakogar, ne pa po tem, kolk denarja bi bile  pripravljene dat za zaščitito najšibkejših (saj ta denar itak konča v rokah ljudi, ki te ljudi, ki sicer niso nepsosobni,  sistemsko hendikepirajo, da prek njih izčrpavajo državni denar), ali  prek 'pospeševanje gospodarstva' najmočnješim (ki so najmočnejši prav zaradi takšnega sistema pospeševanaja in ne zaradi lastnih sposobnosti ).

Tko da ideja o tem, da je država za državljane vredna in privlačna  točno  toliko, kolikor državljane ščiti  pred denarjem (koliko antidenarja so si državljani v njej oz, preko nje sposobni zagotovit), je vsaj po moje alternativa, vredna vsaj debate...


Zelo dobro si si zamislil...

...sam kako uvesti točke...preko katerega posrednika...če razumeš kaj te hočem vprašat?

Ker nekako je treba ljudi prepričat, to pa en sam ne more, če ni dovolj "močan"...
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zeitgeist
Reply #12 - 16.03.2008 at 01:16:51
 
Mislim, da če je ideja dobra, se sama prime, masovno... in pol jo je treba sam realizirat še. men je bla tale simpatična, že ko sem jo brala. nič težko mi je ne bi blo posvojit.
se spomnim, ko je pred nekej časa blo govora o neki delnici. men osebno se tista ideja nikol ni prijela, ni mi bla niti tolk dopadljiva, da bi si vzela čas da bi jo probala razumet.
ideje se realizirajo, če so prave v pravem trenutku. za nekej takega kot je tole se mi zdi, da že prihaja trenutek.

sem gledala zeitgeist zdele (šele)..
a res ni nobenega zakona, ki bi predpisoval ljudem, da MORAJO oddajat davčno napoved in plačevat davke?  to je blo mal preveč na splošno rečeno a ne, brez zakona ne bi mogli zapirat tistih, ki ne plačujejo davkov al pa ki jih utajijo. a kdo kej bolš pozna te davčne zakone?
ok gape, jes sem zdej tud začela v čipe verjet :p sam če si tipi želijo svetovno vlado in očipane ljudi, ki jih lahko odklopijo, če se ne bodo obnašali tako, kot oni hočjo... a to pomen da jih bodo kr zastrupli? mislim, zakaj bi bil tak problem bit odpadnik, eni, k smo mal drugačni, smo to na nek način že tk cel življenje, whats new? in v končni fazi, res ne verjamem več v represivne vlade, men se zdi da je minil čas take politike. no more yoga, it's time for tantra... lahko jim stopi v glavo moč kolkor jim hoče, ampak v glave ljudi vsen ne morejo prit... sem razmišljala lih ob tem filmu... ja, če dovolj dolgo ponavljaš eno stvar, se začne det kot resnica... sam je dovolj da jo sam enkrat nekdo razkrije in pokaže se v pravi luči... in kolikor globalizacija prinaša dobiček in spodbuja medijske laži, obenem omogoča tud globalizacijo energije resnice in zavestnosti. jes še kar verjamem dalajlami... nej delajo vlade karkoli.. na koncu bo vedno zmagal človekov duh. nej nas tle farbajo 80 let skupaj, pol bomo umrli in spregledali in spet bomo prišli nazaj in spet nas bojo mogli na novo nafarbat. me zanima komu bo prej potrpljenja zmanjkalo, vesolju al njim?...
kaj še tacga... da so lažnjivci itak vemo, in še vsen jih volimo... in po novem se kdaj kak drnovšek prikaže med njimi... in to je dober znak.
denar... mislim, a res verjamete, da se je treba zavarovat in vlagat za penzijo? da bo čez 40 let karkoli še zmer tam, kjer je zdaj? in a res verjamete, da se ne da drugač tega narest? to je res manipulacija, ki me je razpizdla. to je enkrat titud menda rekel... a je tem skladom pokojninskim res tezko it na borzo pa tam nekej zasluzit za nase penzije, da bi bil denar, ki ga vlagamo pokrit? to je sam nacin, da te je se bl strah... kao, nihce ne skrbi zate in briga jih, da se ne spoznas na delnice... sam si na tem svetu in nikomur ni mar, ce bos star umrl od lakote. ni res, da nikomur ni mar. sam vladi ni.
in lih včer na gpo je ženska rekla, a vi veste da v tem času kapitalizma več ko 40% vseh svetovnih poslov še zmer poteka v blagovni menjavi? jes nisem vedla.
sej vemo, v kaj je treba vlagat a ne, ko pridejo na vrsto čipi vseh vrst in iz rok v usta in nas bojo izločli iz sistema. svoj vrtiček pa zelenjava na njem. anastazija. če nam ne bodo zajebali semen. pa zelo se trudijo. to mene bl skrbi k vsaki čipi. da bojo pobili čebele in onemogočili semena. pol bo človek res odvisen od tistega, ki bo prodajal prilagojene gene. če grejo korak za korakom, da bi nas sterali v odvisnost... je tole zihr naslednji... in res je grd.... telesa je lažje kontrolirat kot glave... če živiš na robu družbe boš vseeno preživel, umirat od lakote pa ni lahko. to me skor mal spominja na oni film popolni spomin... tam so ljudem vzeli zrak... in nam jemljejo vodo... pazit je treba... čedaljebl...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zeitgeist
Reply #13 - 16.03.2008 at 01:29:37
 
Quote:
mislim, a res verjamete, da se je treba zavarovat in vlagat za penzijo? da bo čez 40 let karkoli še zmer tam, kjer je zdaj?


js itak, da ne. ampak ne boš pa verjela kolk folka to res verjame in pridno špara, vlaga v sklade zase in za svoje otroke. da te vse mine in me včasih kar hočjo mal prestrašit zarad njihovih strahov, se moram prav naravnavat po takih neumnostih.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zeitgeist
Reply #14 - 16.03.2008 at 13:23:23
 
Devi wrote on 16.03.2008 at 01:16:51:
a res ni nobenega zakona, ki bi predpisoval ljudem, da MORAJO oddajat davčno napoved in plačevat davke?  to je blo mal preveč na splošno rečeno a ne, brez zakona ne bi mogli zapirat tistih, ki ne plačujejo davkov al pa ki jih utajijo. a kdo kej bolš pozna te davčne zakone?

kolkr sm jest razumel, v ameriki ne obstaja tak zakon ...
je pa fora nekako v tem, da je pravosodje nekako ne-ameriško ...
sodišča majo tud drugo zastavo ...

Quote:
jes sem zdej tud začela v čipe verjet :p sam če si tipi želijo svetovno vlado in očipane ljudi, ki jih lahko odklopijo, če se ne bodo obnašali tako, kot oni hočjo... a to pomen da jih bodo kr zastrupli?

ne v dobesednem smislu ... čip ni čip, ampak je RFID čip
http://www.google.si/search?q=rfid+chip
ID je identifikacija ...
RF sm pozabu
je pa definitivno to identifikacija - nosilca čipa - preko radijskih valov - daljinsko ... na kolk deleč? kolkr poznam tehnologijo, kolkr moči daš oddajniku ...
ko maš oddajnik in sprejmnike ... lahko preko tega oddajnika programiraš sprejemnike
podobno kot kristal ... ga maš pr seb in tvojemu telesu on 'vsiljuje' (rečemo) svojo frekvenco ... s tem se tvoja frekvenca - ki je bolana - zdravi ... zakaj je tvoja frekvenva bolana? ker ji je bla bolanost vsiljena
Smiley

Quote:
ne verjamem več v represivne vlade

xexexe
nima veze vlada ... blj kapital ... niti ne kapital ... lastniki kapitala ... niti ne oni ... njihovi lastniki ... čita huri ... agenda

Quote:
ampak v glave ljudi vsen ne morejo prit...

kako ne?
v glavo posameznika ni problem
v glavo množice niti - uporabiš pač medij ... tak kt ga rabiš ...

Quote:
a, če dovolj dolgo ponavljaš eno stvar, se začne det kot resnica... sam je dovolj da jo sam enkrat nekdo razkrije in pokaže se v pravi luči

ponavljajo množični mediji
ko pa nekdo neki razkrije, razkrije zase ... kaj use sm jest že razkril pa ti niti veš ne ... niti drugi ... veliko večino sicer šeram ... ampak ... maste drugi nekoliko premal pozornosti da bi use ujel ...
pa sm to samo jest
pa kdo mi kej verjame?
sploh?

lol


Quote:
me zanima komu bo prej potrpljenja zmanjkalo, vesolju al njim?...

tega iz principa nočem komentirat ...


Quote:
a vi veste da v tem času kapitalizma več ko 40% vseh svetovnih poslov še zmer poteka v blagovni menjavi?

to mislm da je uno na kar se nanaša uno od začetka, da davkov pač ni treba plačevat ... če ne menjaš preko denarja in banke ... je to pač tko ... lets ... mamo prštiman v ta namen ... že več let
menjava - blagovna


tele zadeve mormo pa na kup začet zbirat
titud wrote on 15.03.2008 at 10:37:51:
Mi je danes padla ena alternativna ideja: antidenar!

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 10