Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 96 97 98 99 100 ... 118
(Read 176282 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1455 - 06.04.2011 at 10:37:21
 
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Ne vem, kaj še sploh delaš na tem bednem planetu.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1456 - 06.04.2011 at 10:37:55
 
Poet wrote on 06.04.2011 at 10:02:34:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Mislim da ti prav nihče na tem planetu ne zavida tvoje mentalne zmedenosti ...

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1457 - 06.04.2011 at 11:12:45
 
zalostno samo si velik srecnez  bosty , jaz se planeta zemlja nisem videl kaj da bi prebivalce drugih planetov
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1458 - 06.04.2011 at 15:46:01
 
Poet wrote on 06.04.2011 at 10:02:34:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Mislim da ti prav nihče na tem planetu ne zavida tvoje mentalne zmedenosti ...



Lepo daj mi tpo povej koko gre.

vsak tip lahko poriva picko od soseda,. sej to ze tuki pocen sam ne rpevec na vidno. psa v rito lohak porines kar na cesti, nizja oblika lol.




Ti!
Reci mi povej kje so, de se tja prinesemo seme zla in srece. Ves kaj je sreca ti povem, sme enkrat vam zracunal to apste uthnili.
Recmo, sreca je to ko nategnes od najboljega koleg apicko pa za to on ne ve, in ti se vedno da za rundo se vec sreca pa je ce ma toj koelg apol tojg amulca.

TO ej sreca, in vse to je mozn pr takih pickah.

Srdeca je tudi, ce se rodis na templanet zelsi vedet zakaj.


Povej mi si se kdaj prasal kako je nastal clovek. Resno, iz gline to je bilo to ko sme jaz pred leti z glavo skozi zid brskal. No dones razumem drgac.
demoni so naredili clvoeka renso ti povem. Nekaj krvi demonske je v clvoek u zato pa clovek lahko manipulira stvarnost drgac je ne bo motel.

To pomen, ce hzelite vedet.

Adam ane ko tanvaden butl kot je bil. De o evi ne govorimo. eva poluste tole.
Zelo hudo resne razikave kazejo na to de je najprej bil zesnkki spol moski spol s eje odcepil od zenskega., Torej kdo je ejdu jaboljko najprej zenska dal ga je moskemi adamu. Pol ap tokole, kdo je pofukal koga. Simpel obsedena adam in eva sta se jebala in mulci so bili odklop.-

Pol pa veste kao gre tole.




Clovek je nor demonski in konec. In pol boste vi men govorili da st epsotnei pa en vem kj se vse lol.

Clovek ni nikol bil posten in nikol ne bo. Ce pa gledamo an to da je podprostor ki gradi to vesolje neeka kniznica in da vsi ljduje iamjo siti template. Pol morete vedeti da vsi ljudje povod so taki kot mi. Povod ce tempalte zjebes vsi umremo. To pomen, kako elpo s emajo ljduje nekeje itak da s emajo ce lohak na ulici kruca nekam fuknes,. sej to vsi pocno pol ej ap vs elpeo.

Vsi s eprovijao se na tojem palentu tudi. Prasice na cesti kazejjo josk ekdo jih lohak na tej EJ zemlji poriva sam un k ma dosti denarja reves kto jazjih ne more,.

No razen ce uberes drugo taktiko.

Reces ji da ce ti ne da fukat da bo snejno duso prodal saj vmeo kopmu za nov set namiznih zvocnikov.

Boste rekl da sme nor,. niti ne,. picke so em v to rpavle in celo poznam eno picko k to pocne.


Toko de sori, in vi boste mel klele mhm kako s emajo ljduej lepo an drugih palentih.  

Resno sori, ce bi vedel kako vesolej sotji skupi pol bi vedu da to ne oobstaja,.. vs es eob sesulo kmalu,.

cim prej cim bolj, vsaka dus ana tme palentu bi mogla bit unicena k itak noban wdus anc vrdna ni ..

...



IBLES :::::

kniga jobapremeri prvi psal.. .
Jobova knjiga:

str 478:12 odstavek beri in se cudi,...  

revezi nimajo nic bogati pa lohak fukajo vse lepo smo rpsili ja kao l.. ..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1459 - 08.04.2011 at 01:33:01
 




Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1460 - 08.04.2011 at 09:03:55
 
Petra, prosim te, tip iz prvega filmčka je certificiran Iluminati, ki ima to nalogo, da ljudi pripravi na sprejetje teze o vesoljcih. Oni bodo potem na "nebu" uprizorili nekakšno predstavo o vesoljcih, ki bo kukr vesoljska grožnja človeštvu, samo zato, da bodo lahko še naprej komandiral.

To je totalni brainwashing, vprašaj se, zakaj se o vesoljcih govori, in to res zgolj govori in natoljcuje zadnjih petdeset let, prej pa nikome ništa? Hja, prej so delovali drugačni vzvodi kontrole, po drugi svetovni vojni so si morali pa zmisliti nekaj novega, in hop! le nekaj let po koncu druge svetovne vojne je na Zemljo "padlo prvo vesoljsko plovilo, začuda.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1461 - 08.04.2011 at 12:06:36
 
Seveda nas bojo zajebali, prestrašili z nekim izbranim in izmišljenim vesoljcem v maskah...

Poet -> Kako veš, da je Michio Kaku certificiran iluminat?  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1462 - 08.04.2011 at 12:43:32
 
ta iz prvega filma ... kolkr jest vem njega res uporabljajo da razloži kašno zadevo kdaj na imperialističnih televizijah ... in je njihov zihr ...

poet, ti dam res u delu da rajo pripravljajo na vesoljce ... dočim to da bi to oni uprizoril (visoljske ladje in to) ... tega ti pač ne dam res ... njihovi šefi bojo 'uprizoril' kar bojo ...
visolci so kle ... kdor jih hoče videt jih vid ...
kdor ne, jih pač ne Tongue


o vesoljcih se govori ker pač ne morejo ustavt dejstev ki obstajajo - poglej si aincient aliens al pa kašno podobno zadevo - skrita arheologija al kako že je ... skratka dejstev ki to podpirajo je preweč ... in ker se bo vibracija hmal tolk dvignla da jih bomo widl usi ...
vsa stoletja in tisočletja do zdej so delal na tem da bi vedenje o tem skril ... pobil neomejeno avtohtonih prebivalcev po raznoraznih zanimvih krajih ...

torej
lahko da je natega
lahko pa da je natega natege ...
rang ... so modeli u bistvu skoz lagal (ta konkreten model npr) in vsi vemo da laže ... in zdej pove resnico ... in mi verjamemo da laže ... pa pomoje da ne ... laže ... ampak je to preprosto en od signalov tistim ki jih znajo prepoznat ...

naj še dokončam ... kot sm že enih parkrat povedu ...
bitvo je u razsvetljenju ... in da če boš šu na visoljsko ladjico, je velika verjetnost da se razsvetlil ne boš ... ampak da boš še kr pod njihovo komando ... te bojo komandiral še neki časa ... dokler pač ne dojameš ...


tko jest mislm seveda ...
in ne trdim da tko bo ...



tadrug je tud kr fajn filmčič ... s to tanovo bakterijo ki so jo najdl, ki živi in dogaja in NI sestavljena iz takih elementov kot ostala živa bitja za katera smo do zdej vedl ... smo vidl pred časom že to ... to pač potegne precej tega za sabo ... predvsem pa da pojma nismo mel o življenju ... smo misll da rabi vodo und kisik ... pa ni baš nujno ...

ne tretji minuti je spet striček iz prvega filma, in razlaga o unem novem nlp-ju ki je še kr deleč od zemlje ... in pride na doomsday k nam ... u bližino precejšnjo ...

pa V
Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1463 - 08.04.2011 at 12:58:32
 
ik.kanu.na wrote on 08.04.2011 at 12:06:36:
Seveda nas bojo zajebali, prestrašili z nekim izbranim in izmišljenim vesoljcem v maskah...

Poet -> Kako veš, da je Michio Kaku certificiran iluminat?  Huh

To govori razen folk, ki pa posledično verjame v prave vesoljce, podobno kot je spodaj obrazložil gape, s tem da Michia obtožijo, da pripravlja svet za "neprave" vesoljce, torej Iluminatski spektakel.

Rad bi pa rekel eno stvar o Iluminatih, s katero se povsem strinjam: pri Iluminatih se sploh ne gre toliko, kaj naj bi blo resnično res in kaj ne, temveč bolj za to, v kar oni sami verjamejo. In potlej Iluminati sami lahko verjamejo in sledijo raznih stvarem, samo to ne pomeni, da tiste stvari dejansko obstajajo. Na primer: oni verjamejo v neko demonsko bitje, in se lahko obnašajo, kukr da tisto bitje res obstaja. Samo v resnici pa tisto bitje sploh ni nujno, da obstaja, dovolj je da oni verjamejo vanj in po tem načelu delujejo, potem pa navzven v javnost po raznih kanalih posredujejo delčke, kako so oni povezani z ne vem kakšnimi nadmočnimi temnimi silami, samo je bolj verjetno, da oni samo hočejo tako idejo razširit med ljudi, ker jim to paše glede njihove agende.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1464 - 08.04.2011 at 13:05:58
 
gape wrote on 08.04.2011 at 12:43:32:
visolci so kle ... kdor jih hoče videt jih vid ...
kdor ne, jih pač ne Tongue

o vesoljcih se govori ker pač ne morejo ustavt dejstev ki obstajajo - poglej si aincient aliens al pa kašno podobno zadevo - skrita arheologija al kako že je ... skratka dejstev ki to podpirajo je preweč ... in ker se bo vibracija hmal tolk dvignla da jih bomo widl usi ...
vsa stoletja in tisočletja do zdej so delal na tem da bi vedenje o tem skril ... pobil neomejeno avtohtonih prebivalcev po raznoraznih zanimvih krajih ...  

Gape, verjemi mi, tudi jaz bi raje verjel v zgodbe o vesoljcih, tako dobrih kot slabih, ker to bi posledično pomenilo, da ima življenje nek smisel, pot in nek višji namen proti kateremu stremi in potuje, samo nimam tega "privilegija", preprosto zaradi nesprejemanja teze o "vesolju, ki je work in progress". Popolnoma pa sprejemam dejstvo, da se vesolje morda zdi kot, da je na neki poti proti nečemu, da pa v resnici ko vse iluzije odpade sprevidimo, da nismo nikamor potovati in da smo "capljali na mestu" iz udobja svojega lastnega polja zavedanja v katerem se je odvijalo vesolje.

Tako da še enkrat ponavljam: v bistvu bi nekak raje videl, da bi se uresničile napovedi o vesoljcih in bi se zamenjala celotna zemeljska paradigma, samo nimam več te iluzije o dramatično drugačni realnosti, ki čaka izza ovinka. Ker ... to kar sedaj vidimo je vse kar bomo kdajkoli videli. Žal ali pa na srečo, odvisno al gledaš iz ega al pa iz zavesti.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1465 - 08.04.2011 at 13:20:29
 
Res je nekak tako  poet .
Kar nekateri tukaj se niso dojeli  je to da so vse samo ideje jaza ki je iluzija pa ni vazno kaksen jaz je oz kaksnega jaza ni ,  to kar si  on izmisli bo vedno iluzija.  Samo ocitno se res nekaj dogaja na nivoju zavesti , saj se vidi kako prevzeti so vsi in uletavajo z svojimi idejami in verovanji ki nimajo nobene veze z realnostjo . Tezko je dojet da pac ne ves , in nebos vedel nikoli , lahko pa govoris o marsicem in  mislis ter verjames in predvidevas karkoli  .
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1466 - 08.04.2011 at 18:04:28
 
Teza o vesolju, ki neprestano v delovanju za napredek ne zdrži, kot pravi Poet. Življenje, ki bi stremelo k temu bi bilo povsem brezsmiselno, saj nikdar ne bi moglo doseči lastne popolnosti in še več tudi pričakovati je ne bi moglo. Postaviš si cilj, ki ga sploh ne moreš doseči, a je to kakšen cilj?
Trije nivoji civilizacije o katerih govori prvi film so zato neumni. Predstavlja višje civilizacije, ki so v neprestanem delovanju za znanje o energiji vesolja. Civilizacije ocenjuje po moči, smisel je moč  ali uporaba energije v neke namene, ki nimajo smisel v dovršenosti. Obstoj takšnih civilizacij je nesmiseln saj ne morejo pričakovati popolnost, tudi če ne obstaja.

Drugi pol neprestane evolucije napredka je neskončnost mirovanja popolnosti ali resnica.
Ker gledamo samo to dejavnost energije, jo preštevamo in označujemo po lestvici, da jo spravimo iz tiranije naključij smo oslepeli za večno lepoto, ki naredi vse te dejavnosti za spontano lepe.

Ta film je navadno ustrahovanje, plod neznanja ali pa iluzije. In iluzija je resnična vsaj kot iluzija. Zato se tudi dojema kot resnica.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1467 - 08.04.2011 at 18:49:43
 
Poet wrote on 08.04.2011 at 12:58:32:
kaj naj bi blo resnično res in kaj ne, temveč bolj za to, v kar oni sami verjamejo. In potlej Iluminati sami lahko verjamejo in sledijo raznih stvarem, samo to ne pomeni, da tiste stvari dejansko obstajajo. Na primer: oni verjamejo v neko demonsko bitje, in se lahko obnašajo, kukr da tisto bitje res obstaja. Samo v resnici pa tisto bitje sploh ni nujno, da obstaja

ni nujno ... da obstaja
ker pa dobi tolk pozornosti se nekak izkaže da pač obstaja ... znotraj iluzije valjda ...
u teoriji ... če obstaja za njih, obstaja za vse ... kolk mu daš pozornosti in opolnomočenja ipd je pa tvoja izbira ...


Quote:
Gape, verjemi mi, tudi jaz bi raje verjel v zgodbe o vesoljcih, tako dobrih kot slabih, ker to bi posledično pomenilo, da ima življenje nek smisel,

kar se mene tiče ... če smisla ni ... in če smisel ni usaj u smeri tega kar jest verjamem da smisel je ... pol je tkoitaq brez veze karkoli in se lahko začnemo igrat ego igro ...
ker pa obstaja morje materialnih dokazov, da to kar verjamem ni glih iz trte zvito ... pač furam kar furam ...  in to je vse kaj drugega kot ego igra ...



o kerem filmu govoriš igor?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1468 - 08.04.2011 at 19:10:58
 
O tem prvem filmu, ki ga je dala Petra. O blebetabju tega tipa Kaku-ja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1469 - 08.04.2011 at 20:29:39
 
Igor
Quote:
Teza o vesolju, ki neprestano v delovanju za napredek ne zdrži, kot pravi Poet. Življenje, ki bi stremelo k temu bi bilo povsem brezsmiselno, saj nikdar ne bi moglo doseči lastne popolnosti in še več tudi pričakovati je ne bi moglo. Postaviš si cilj, ki ga sploh ne moreš doseči, a je to kakšen cilj?

V bistvu se niti ne gre za nek cilj.
Cilj je nenehno samo-potrjevanje.
Na primer nekdo, ki v sebi nosi prepričanje, da nikoli ni dovolj dober, si posledično postavlja takšne neuresničljive cilje.
Na primer perfekcionisti imajo velike cilje, ki jih nikoli ne dosežejo. A le zato, ker v sebi nosijo občutek, da nikoli niso dovolj dobri. S ciljem le tako potrjujejo sebe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 96 97 98 99 100 ... 118