Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 97 98 99 100 101 ... 118
(Read 175995 times)
x_igor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1470 - 08.04.2011 at 20:42:38
 
Robi wrote on 08.04.2011 at 20:29:39:
Igor
Quote:
Teza o vesolju, ki neprestano v delovanju za napredek ne zdrži, kot pravi Poet. Življenje, ki bi stremelo k temu bi bilo povsem brezsmiselno, saj nikdar ne bi moglo doseči lastne popolnosti in še več tudi pričakovati je ne bi moglo. Postaviš si cilj, ki ga sploh ne moreš doseči, a je to kakšen cilj?

V bistvu se niti ne gre za nek cilj.
Cilj je nenehno samo-potrjevanje.
Na primer nekdo, ki v sebi nosi prepričanje, da nikoli ni dovolj dober, si posledično postavlja takšne neuresničljive cilje.
Na primer perfekcionisti imajo velike cilje, ki jih nikoli ne dosežejo. A le zato, ker v sebi nosijo občutek, da nikoli niso dovolj dobri. S ciljem le tako potrjujejo sebe.

Saj pravim, da je tako delovanje brezsmiselno.

Obup ali idealizem je brezsmiselno in v vsakem primeru se enkrat konča ali se izgubi v neskončnosti z večnim nameravanjem. Življenje v bistvu ni brezciljno in vendar tudi ni ciljno je harmonizacija teh dveh polov, kar je neprestano nastajanje resnice.

Npr.: Jaz nisem to, kar v resnici sem; neprestano le postajam resničen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1471 - 08.04.2011 at 20:57:18
 
Quote:
Npr.: Jaz nisem to, kar v resnici sem; neprestano le postajam resničen.

Lp,Igor

Res je.

Verjetno te nisem prej zastopil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1472 - 08.04.2011 at 21:07:46
 
ego-3p wrote on 08.04.2011 at 13:20:29:
Res je nekak tako  poet .
Kar nekateri tukaj se niso dojeli  je to da so vse samo ideje jaza ki je iluzija pa ni vazno kaksen jaz je oz kaksnega jaza ni ,  to kar si  on izmisli bo vedno iluzija.  Samo ocitno se res nekaj dogaja na nivoju zavesti , saj se vidi kako prevzeti so vsi in uletavajo z svojimi idejami in verovanji ki nimajo nobene veze z realnostjo . Tezko je dojet da pac ne ves , in nebos vedel nikoli , lahko pa govoris o marsicem in  mislis ter verjames in predvidevas karkoli  .



Iluzija je ta svet stari. Ni resnicen.

Pogelj rodis se in geldas reci k jih ne mores dobiti.

Mamo jim jebem.

Cak ko poklicemo satana nazaj da prielti skozi rpsotr in cs in lepo zbudimo onega k spi v centru cebule, pol bo tuakj ratal veselo, pol bos videl realnost.

Vsi ki ste gresili fukali varali kradli in lagali, vam bo duso pozrl to bo resnicnost edina resnicnost.

Veste kaj ej anroeb z vam vam povem. Tok casa govorite tuki po tem foumu da so se vam mozgnai skisali. Ja ves to ni resnicnost ono ni resnicnost vi je s epoznal ne bi ce bi jo vam nekod pokazal.

KO te bom en tepel tri dni skupi bo to toja resnicnost in bos zelel de palica izgine toda to bo iluzija. 0

Resno, prevec dobro se mate v lijfu kto vsi tisi k sot zajebal in unicili veliko ljudi da majo doens zeno placo in bajto ter mulce,m..

sam cakte,.. bo rpisel dan ko bom hodil po zemlji in za mano bo samo pepel,... pol bos ti videl iluzijo,.

MIslim fak of.

enkrat samkrat sem vam napisal eno res lepo osnovano tezo in realno stvar, kaj ste rekl o njej tema je zastarala niti pisat noben ni upal pod njo. Vi zivite v iluziji.

Resno.

Eden sam samcat model je napisal
citiram

UAU

to ej to.

Prec k igigi odpre vrata, bos vidu iluzijo majke mi.

Iluziaj dol izluziaj dol.

Ti daj mi povej je iluzija to da ti k si pisal o iluziji da si zelo slabv clovek. je to iluzija povem ti da ni.

Dejstvo je da si prasec in se dela sd si neki vec pa ni res na vec nivojih. Poglej, vozis se z avtom k kuri bencin kje dobis bencin, ja itak treba je pobit miljon civilistov v iranu iraku da ne govorim mulcov pod 5 leti v uzbekistanu in tam k je nafta da ti lohak se furas in mislsi o iluzij.

Res ste iluziorni.

Dvigni rit pa neki nared ne ap ja no to niam smisla,.
Fak of kaj te zaniam civilizacija dalec stran mislim ce tuki ne zante nic narest.

Primeri,.. gobe ja tega je blo velik,
Cak mel ste ideje o tem da bi anseljenaredl majke mi kdo je kaj nardu nic.


Je rekel en model v vojni galski poglavar, lepo ej reku, " ce narod ni pripravljen pol nima smisla", in zgubu vojno zaradi tega.

Ce kdo od vas misli da je prirpavljen s emotite povem zakaj.

Vsi tisi k amte picek tipe in sluzbe in se mate dobro v tem lijfu ste poden od podna, povem zakaj. Ker ste vsi brez hrbtenice naj razlozim kot je bilo emn povedatno tri dni sme se butal v zid z glavo.

1.) clovek k se rodi je prazna lupina sam to akr prnes es seboj.
2.) ko raste vidi svet kak je in se prilagodi.
3. nekateri ljudje majo tako brutalno foro in znanje in nacela ki jih prinesejo z seboj da tega kr se naucijo ne morejo kompenzirati ne morejo psjeti ins e prialgoditi kaj poemni rpialgoditev 4.
4.) prialgoditev je to, ce hocem fuakt morem lagat, ce hocem sluzbo morem lagat sefu pa mus e v rit lest dat tud fukat sam zato da dobim placo. itd......
Torej vsi tisi k pravite kako ste srecni dajte nabijat, resno ne poznam renso vam povem v zadnej pol leta sme s emnu z 100 pickami pa vam povem starost od 40 do 60 let, veste da vsem tem babam je vseeno ce se njihov moz poriva okol z drugo.
To je vasa napaka, boli vas kurac sam da vi dobite kar hocete zraven pa unicite ljudi kot sem jaz in tisti k so v trugi k so se pobil k sem jih poznal ko ste jih varal.

Resno to je to.

Hec je v tem, boli vas kurac ce v iraku pobijajo civilsite zato da s eprosto lohak punpa nafto ker vi rabte pocen bencin. Mislim, naj kdo rece da to ni res ap nj rece da je kaj anredu za to da to prerec.
Boli vas kurac ce je kitajska tibet zradirala pa unicuje vse znanje in budiste in svetnike gor, itak ko boste rabl znanej g ane bost edobil kaj ste za to anredl ste demonstriral.

Ista for aje z naso drzavo.

Jamrate ja ne grem na volitve ker itak nikol ni nic bolj, udelezba je 40% in se od tega je 35 % drzavnih usluzbencev.

Mene boli kurac kak aje vasa iluzija ker zivite v njej dejansko so vas sprvili v iluzijo mislite da ste na relanem lifju ste pa v iluziji.

Civilizacije na drugem planetu, osbno upam da nas izstrebijo resno, 2000 pisane zgodovine ki ji vsi verjamete pa nimamo sonvo poslihtan, mhm.....

polp mi povej ce je vredno tak lijf ezvet. tak palc k je zemla met za tako butaste ljudi in raso... .

nop... .



o bo pocl obm sam na ogn dal,.. resno,.

mislim, res bi vi pomaglai sosedu k vam poriva zeno ce bi vedeli da vam poriv azeno.

dejte no.

REALNOST NA VSEH NIVOJIH JE MOC... .

To je vse kar je ego je za bedake ker v njem vidite nekaj kar ni ok ja ego ti dela tega ne pocni aja medtem ko ap nekdo k ej toj direktor poriva tojo babo je pa vredu an siht njemu pa lohak dela ego.

Dvojan merila prosim no.

Iluzija je ta svet,.. kdor zanimika je bedak.

Resno.
edini vir smisla na tem svetu je unicevanje to mislim dobesedno, vsi ljuje unicujete drug drugega, samo azto da dobite lastne reci k jih hocete, lepo kajne,. no na sreco obstajajo drustva k res obladajo unicevanje, in mislim da so vredni druda za vpis.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1473 - 09.04.2011 at 10:34:15
 
Optimus , o cemerkoli govoris prilimas sebe zraven , zato vidis svet tako kot ga vidis , to je samo eden izmed pogledov ena moznost od neskoncnih .
Noben ta pogled ni tako zelo pomemben niti mnenje o sebi ki ga imas , je pac tak kot je, pomemben ti postane ce pustis da vpliva nate in te prevzame potem se ga drzis in nikoli ne odide ker ga ne spustis hehe v bistvu ga nemores spustit ker v realnosti ga niti ne drzis haha  isto pa lahko pustis da te ne prevzame  in pustis da je kot je , s tem mislim sam pri sebi pustis svoje ideje in se distanciras od njih ,ne se bat da jih bos izgubil v bistvu jih bo potem se vec .
svet bo vedno tak kot je  resnicnost je taka kot je tu je zakompliciran del hahaha , ampak ti je lahko  veliko lazje ce spoznas tisino brez da si krojis po svoje in po sebi ta svet.

Stari pa ne pozabi vse kar napises velja tudi zate , imas pa prav po eni strani o vsem kar govoris  vprasi se pa kake filinge imas ti  ko opisujes vse prasice in prasce .
Pa nehi se tolk bunit proti vsemu , vcasih bi ti jih moral nekdo posteno nadevat po tikvi da bos spoznal da nisi tako pomemben potem bos nehal trpincit sam sebe lol  Wink
Pa pejd do kake zenske malo spet, brez skrbi za vsako rit se palca najde  Grin
E pa jos ovo stari sploh ti ni tako slabo koker bi rad prikazal  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1474 - 09.04.2011 at 15:37:00
 
Poet wrote on 06.04.2011 at 10:02:34:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Mislim da ti prav nihče na tem planetu ne zavida tvoje mentalne zmedenosti ...


In, zakaj se ti dozdeva da sem zmeden ?

Morda zato, ker ti manjka podatkov o zunajzemeljskih civilizacijah ?

Ali pa morda zaradi tvojih osebnih duševnih problemov, katere projiciraš navzven ?

Ali pa morda kaj tretjega ?

No, kakorkoli že, lep preostanek dneva ti želim.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1475 - 09.04.2011 at 15:39:59
 
Robi wrote on 06.04.2011 at 10:37:21:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Ne vem, kaj še sploh delaš na tem bednem planetu.... Smiley


Rešujem uboge duše, in spotoma še svojo , vendar najboljše šele prihaja, + pride ...   Cool Roll Eyes Cool

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1476 - 09.04.2011 at 16:51:11
 
Boštyxz wrote on 09.04.2011 at 15:37:00:
Poet wrote on 06.04.2011 at 10:02:34:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Mislim da ti prav nihče na tem planetu ne zavida tvoje mentalne zmedenosti ...


In, zakaj se ti dozdeva da sem zmeden ?

Morda zato, ker ti manjka podatkov o zunajzemeljskih civilizacijah ?

Ali pa morda zaradi tvojih osebnih duševnih problemov, katere projiciraš navzven ?

Ali pa morda kaj tretjega ?

No, kakorkoli že, lep preostanek dneva ti želim.

Lp + #

Nop, še vedno ti nihče ne zavida tvoje mentalne bolesti ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1477 - 09.04.2011 at 20:26:44
 
Boštyxz wrote on 09.04.2011 at 15:39:59:
Robi wrote on 06.04.2011 at 10:37:21:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Ne vem, kaj še sploh delaš na tem bednem planetu.... Smiley


Rešujem uboge duše, in spotoma še svojo , vendar najboljše šele prihaja, + pride ...   Cool Roll Eyes Cool

Lp + #

Veliko uspeha.
Rešil pa nas bo vse Bog. Si s tem mislil, da še najboljše pride ?

Pa itak se ne sekiram...Ko umremo, bomo vsi rešeni. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1478 - 10.04.2011 at 10:34:31
 
Robi wrote on 09.04.2011 at 20:26:44:
Boštyxz wrote on 09.04.2011 at 15:39:59:
Robi wrote on 06.04.2011 at 10:37:21:
Boštyxz wrote on 05.04.2011 at 15:23:51:
Joooooj, ljudje, ... ko bi vi vedeli, Kakooooooo Čudovitolepo se imajo ljudje na večini drugih planetov po vseh Vsevesoljih , ...

Res, lahko jim zavidamo, upravičeno.

Lp + #

Ne vem, kaj še sploh delaš na tem bednem planetu.... Smiley


Rešujem uboge duše, in spotoma še svojo , vendar najboljše šele prihaja, + pride ...   Cool Roll Eyes Cool

Lp + #

Veliko uspeha.
Rešil pa nas bo vse Bog. Si s tem mislil, da še najboljše pride ?

Pa itak se ne sekiram...Ko umremo, bomo vsi rešeni. Smiley


Hja, vidiš, vidiš . Tudi kle si mal' v zmoti .

Namreč, Ni čist' vse tko enostavno, kot si si zamilil in si še domišljaš .

Glej, četudi boš odložil to materijalno smrdljivo meso - telo , še vedno N I  nujno, da bo tvoja duša z tem že kar rešena duhovne smrti ki preži .

ja, delno boš sicer že rešen - enega trpljenja, Aaampak duševnoduhovne trdnosti - potrebne za življenje pa še Ni nujno da boš pridobil .

In, vidiš, ravno v tem je pridobitev Odrešenja-Rešitve .

To pa ni nujno da se zgodi že kar z telesno smrtjo .

Včasih tudi se, ampak ni pa nujno .

Zato ti predlagam + tudi ostalim , en boljši nasvet  :

Reši svojo dušo še pred odložitvijo materijalnega telesa, kajti tako bo Rešitev veliiiiiiiko hitrejša + hitreje .

Kajti v Onstranstvu se stvari odvijajo neskooooooooooončno počasneje kot pa v materialnem svetu .

Zato pa smo poslani semkaj, še posebej na ta mali planetek, da hitro-kmalu dosežemo največ kar je možno doseči z svojo dušo .

Nisem pa z "Najboljše šele pride" mislil na Stvarnikovo Rešitev  dobesedno, ... kajti najboljše šele Prihaja   Cool Cool Cool

Lep pozdrav do tedaj, čaw .  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1479 - 10.04.2011 at 10:45:18
 
Quote:
Reši svojo dušo še pred odložitvijo materijalnega telesa, kajti tako bo veliiiiiiiko hitreje

In kako se to naredi ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1480 - 10.04.2011 at 10:49:46
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1481 - 10.04.2011 at 11:21:52
 
le zakaj so čakal 60 let ...
boh  ve zakaj so ga glih zdej vn dal ... u javnost

očitno res neki pripravljajo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1482 - 10.04.2011 at 12:03:45
 
gape wrote on 10.04.2011 at 11:21:52:
le zakaj so čakal 60 let ...
boh  ve zakaj so ga glih zdej vn dal ... u javnost

očitno res neki pripravljajo ...

Pa sej to že ves čas govorim - ameriška vlada je sama začela producirat zgodbe o vesoljcih, da bi s tem neki dosegla. In to se vleče že od konca druge svetovne vojne, ko so rabil nek nov način manipulacije. Ne nasedajte, people!

To z vesoljci je ista natega kot to, da naj bi industrijski CO2 povzročal segrevanje ozračja, medtem ko je bil srednji vek veliko toplejši kot je pa sedaj, pa ni bilo nobene industrije.

To so vse zgodbice iz uma za um za umsko preganjanje dolgčasa, ki pa posledično vodi v to, da se zgreši nepremično, nedeljeno, večno ozadje življenja.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1483 - 10.04.2011 at 19:46:12
 
ja, neki zgleda pripravljajo. Tongue
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1484 - 10.04.2011 at 20:38:49
 
Poet wrote on 10.04.2011 at 12:03:45:
gape wrote on 10.04.2011 at 11:21:52:
le zakaj so čakal 60 let ...
boh  ve zakaj so ga glih zdej vn dal ... u javnost

očitno res neki pripravljajo ...

Pa sej to že ves čas govorim - ameriška vlada je sama začela producirat zgodbe o vesoljcih, da bi s tem neki dosegla. In to se vleče že od konca druge svetovne vojne, ko so rabil nek nov način manipulacije. Ne nasedajte, people!

To z vesoljci je ista natega kot to, da naj bi industrijski CO2 povzročal segrevanje ozračja, medtem ko je bil srednji vek veliko toplejši kot je pa sedaj, pa ni bilo nobene industrije.

To so vse zgodbice iz uma za um za umsko preganjanje dolgčasa, ki pa posledično vodi v to, da se zgreši nepremično, nedeljeno, večno ozadje življenja.

Lp


vse zgodbice so take kot so ne morejo biti zgrešene niti pravilne.lahko verjameš v njih lahko ne,lahko jih vzameš za resnične lahko za iluzijske.
pa vendar je vse igra življenja,ki pa ni zgodbica je življenje samo brez verjetja da je nekaj resnično drugo lažno tretje pravilno ali zgrešene.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 97 98 99 100 101 ... 118