Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 107
(Read 464872 times)
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #135 - 10.03.2009 at 21:32:03
 
Quote:
Quote:
Takšne posvetne zadeve vaju ne bodo rešile grmade. Zaman upata. Priporočam vama izgradnjo najmanj 33 m visokega križa iz armiranega betona, oblečenega v visokosijajni inox. Obisk najmanj dvanajstih Harekrisna skupnosti z bogatim darovanjem in za konec enomesečno namakanje v sveti reki Ganges ob bivolih.

Lp,Igor


Igor tudi ti si v nevarnosti pred grmado, Satis te šteje zraven k sveti trojici, si pozabil.  Grin

Lep pozdrav  Smiley


Grmade se ne bojim. Predno bodo ti Hare-vci, nemočni in skregani med seboj nabrali dovolj drv in vejevja se bo njihova organizacija sesula. Tako, da tudi o pokori ne razmišljam. Nimam tega strahu.

Lp,Igor Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #136 - 10.03.2009 at 21:35:02
 
Quote:
Quote:
Quote:
Takšne posvetne zadeve vaju ne bodo rešile grmade. Zaman upata. Priporočam vama izgradnjo najmanj 33 m visokega križa iz armiranega betona, oblečenega v visokosijajni inox. Obisk najmanj dvanajstih Harekrisna skupnosti z bogatim darovanjem in za konec enomesečno namakanje v sveti reki Ganges ob bivolih.

Lp,Igor


Igor tudi ti si v nevarnosti pred grmado, Satis te šteje zraven k sveti trojici, si pozabil.  Grin

Lep pozdrav  Smiley


Grmade se ne bojim. Predno bodo ti Hare-vci, nemočni in skregani med seboj nabrali dovolj drv in vejevja se bo njihova organizacija sesula. Tako, da tudi o pokori ne razmišljam. Nimam tega strahu.

Lp,Igor Smiley


Če so pameten naj pridejo k nam 'tazlobnim',mi jim bomo pustil drva in svobodno voljo,da se zapečejo do hrustljavga po mili volji.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #137 - 10.03.2009 at 21:39:44
 
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 21:31:04:
Jaz se ne bojim samo grmade!!!! Jaz se predvsem bojim onih ko sam rožce vidjo in sebe kot ljubke dobrohotne rožce,ki jih sam stvarnik boža.
Kaj smo pa mi zlobna drhal? A nismo tudi mi božji? To je dilema biti,ali ne biti. Hamlet je danski princ, mi pa lazeča golazen. Tko pravjo oni res dobri,ki nikogar nič ne opljuvajo samo tko malo za hec ga zapaljo, če ne diši po njih.

Lp Alojz

Realno gledano so najbolj pokvarjeni največji zagovorniki vere. Ne verujejo zares ampak se imajo za nekakšne patrone. Pravi verniki, ki res verujejo niso pokvarjeni, le zmedeni. Kdor veliko govoeri o dobroti in neki pozitivnosti to sam ni, s tem se opravičuje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #138 - 10.03.2009 at 21:44:39
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 21:31:04:
Jaz se ne bojim samo grmade!!!! Jaz se predvsem bojim onih ko sam rožce vidjo in sebe kot ljubke dobrohotne rožce,ki jih sam stvarnik boža.
Kaj smo pa mi zlobna drhal? A nismo tudi mi božji? To je dilema biti,ali ne biti. Hamlet je danski princ, mi pa lazeča golazen. Tko pravjo oni res dobri,ki nikogar nič ne opljuvajo samo tko malo za hec ga zapaljo, če ne diši po njih.

Lp Alojz

Realno gledano so najbolj pokvarjeni največji zagovorniki vere. Ne verujejo zares ampak se imajo za nekakšne patrone. Pravi verniki, ki res verujejo niso pokvarjeni, le zmedeni. Kdor veliko govoeri o dobroti in neki pozitivnosti to sam ni, s tem se opravičuje.

Lp,Igor


Kriza je z drvami in Satanova peč po njihovem videnju prepočas dela-prmal kapacitet ma. To so verniki ki se zavedajo in bežijo pred peklom,mi zlobni jih pa kurmo.Oni bi radi naše mesto,da bi oni nas kurli in zato so nam fovš. Za fovšijo gre Igor za čist nič drugega..
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #139 - 10.03.2009 at 21:46:19
 
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 21:35:02:
Če so pameten naj pridejo k nam 'tazlobnim',mi jim bomo pustil drva in svobodno voljo,da se zapečejo do hrustljavga po mili volji.

Lp Alojz Cool

Ne jih klicat, bodo res prišli, potem bomo pa mi moral nabrat drva, samo da se jih rešmo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #140 - 10.03.2009 at 21:49:35
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 21:35:02:
Če so pameten naj pridejo k nam 'tazlobnim',mi jim bomo pustil drva in svobodno voljo,da se zapečejo do hrustljavga po mili volji.

Lp Alojz Cool

Ne jih klicat, bodo res prišli, potem bomo pa mi moral nabrat drva, samo da se jih rešmo.

Lp,Igor


Imam jaz drva,k'r naj pridejo mi zapalmo grmado -dok rečeš keks pa še svobodno voljo jim damo,da sami poskačejo v njo ko zajci v grmovje. Hec parodija na lažno dobroto-dušebrižnikov.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #141 - 10.03.2009 at 21:54:28
 
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 21:44:39:
Kriza je z drvami in Satanova peč po njihovem videnju prepočas dela-prmal kapacitet ma. To so verniki ki se zavedajo in bežijo pred peklom,mi zlobni jih pa kurmo.Oni bi radi naše mesto,da bi oni nas kurli in zato so nam fovš. Za fovšijo gre Igor za čist nič drugega..

Seveda se gre za zavist. Ne razumejo zadeve pa si najdejo nekega "pametnega" guruja, ki jim bere pesmice in oni so v svoji bebavosti zadovoljni. Sanjajo o svoji nepokvarjenosti, kot kurba o poštenju in vojnik o skračenju.

Tisti post sem vama napisal prav iz te zajebancije, ki goni sanjače v razne dejavnosti, ki jim jih dodeli starešina in oni jih veselo opravijo. Ni večjega trpljenja, kot živeti pod neko avtoriteto, simbolno ali človeško. Grmada je smrkavec.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #142 - 10.03.2009 at 21:56:49
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 21:44:39:
Kriza je z drvami in Satanova peč po njihovem videnju prepočas dela-prmal kapacitet ma. To so verniki ki se zavedajo in bežijo pred peklom,mi zlobni jih pa kurmo.Oni bi radi naše mesto,da bi oni nas kurli in zato so nam fovš. Za fovšijo gre Igor za čist nič drugega..

Seveda se gre za zavist. Ne razumejo zadeve pa si najdejo nekega "pametnega" guruja, ki jim bere pesmice in oni so v svoji bebavosti zadovoljni. Sanjajo o svoji nepokvarjenosti, kot kurba o poštenju in vojnik o skračenju.

Tisti post sem vama napisal prav iz te zajebancije, ki goni sanjače v razne dejavnosti, ki jim jih dodeli starešina in oni jih veselo opravijo. Ni večjega trpljenja, kot živeti pod neko avtoriteto, simbolno ali človeško. Grmada je smrkavec.

Lp,Igor


Sedaj moramo nujno povedati,da je naša zafrkancija zgolj pojasnilo tistim ki vidijo vse rožnato brez senc,ki so enako pomembne,
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #143 - 10.03.2009 at 22:10:58
 
Upam, da so vsi sedaj razumeli, zakaj je bil post o pokori namenjen prav vama. Ker vem, da razumeta in ne bosta vzela osebno in se je s tem razvila debata o navidezni dobroti in upanju v pokoro.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #144 - 10.03.2009 at 22:39:36
 
Quote:
Upam, da so vsi sedaj razumeli, zakaj je bil post o pokori namenjen prav vama. Ker vem, da razumeta in ne bosta vzela osebno in se je s tem razvila debata o navidezni dobroti in upanju v pokoro.

Lp,Igor



Seveda se ve da gre za hec  Smiley , čeprav je treba to razložit ja, kakšen zategnjeni vernik, bi lahko še resno vzel vse skupaj.  Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #145 - 10.03.2009 at 22:47:14
 
Nahatee, misliš da bi šel še kdo razen Boštija in Satis delat tako pokoro, kot sem jo predpisal? Možno, sem pa vseeno napisal, zakaj je, da je ne bi kdo vzel prezares in začel šparat.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #146 - 10.03.2009 at 23:05:44
 
Quote:
Nahatee, misliš da bi šel še kdo razen Boštija in Satis delat tako pokoro, kot sem jo predpisal? Možno, sem pa vseeno napisal, zakaj je, da je ne bi kdo vzel prezares in začel šparat.

Lp,Igor


Tu na forumu, mislim da sta trenutno samo onadva tako goreča sanjača, po svetu pa vidiš marsikaj,  kar ljudje počno v imenu Boga.


Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #147 - 11.03.2009 at 10:46:20
 
Vsak forum ima kakšnega verbalnega terorista, tule so se združili v sveto trojico Mezdekile.  Grin

Hvala bogu, kdor je zadovoljen v sebi in srečen, ne čuti težnje po egocentričnem nadvladovanju drugih s primitivnim besednjakom.

Bamby, ti si pa eden redkih res super tipov tule, zaradi katerih se sploh še splača priti kaj pogledat.

Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #148 - 11.03.2009 at 11:21:43
 
satis wrote on 11.03.2009 at 10:46:20:
Vsak forum ima kakšnega verbalnega terorista, tule so se združili v sveto trojico Mezdekile.  ;i

Hvala bogu, kdor je zadovoljen v sebi in srečen, ne čuti težnje po egocentričnem nadvladovanju drugih s primitivnim besednjakom.

Bamby, ti si pa eden redkih res super tipov tule, zaradi katerih se sploh še splača priti kaj pogledat.

Wink


Satis še nisi dojela da mi Meleki delamo zate. Čas je ,da se prebudiš in snameš 'roženkaraud' iz oči. Mi te kot osebo popolnoma spoštujemo in vsakogar tu-Ne spoštujemo pa tvojega prepričanja,ker vemo iz lastnih spoznanj,da je zmotno. Nič drugega ti še naprej uživaj s kapitalisti in zagovorniki belogardistov tipa Bamby- samo izvoli-svobodna volja. Osebno nima nihče nič proti tebi.Mi te samo malo zbujamo!!! Ravno tako nimamo nič proti komurkoli drugemu-tudi tvoj Bamby-super tip- ima svobodno voljo pljuvati po nas. Mi se bomo pač branili,kakor vemo in znamo-Nič tragičnega.

Bodi v cvetju in lotos cvet naj bo tvoj dom,še naprej. Problem je ker ti ne poznaš teološkega simbola lotosovega cveta in njegovega sporočila- nam Melekom -bednikom,je pa to znano.


Lp Alojz Cool Cool



Lp Alojz
Back to top
« Last Edit: 11.03.2009 at 18:42:00 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #149 - 12.03.2009 at 00:39:19
 
satis wrote on 11.03.2009 at 10:46:20:
Vsak forum ima kakšnega verbalnega terorista, tule so se združili v sveto trojico Mezdekile.  Grin

Hvala bogu, kdor je zadovoljen v sebi in srečen, ne čuti težnje po egocentričnem nadvladovanju drugih s primitivnim besednjakom.

Bamby, ti si pa eden redkih res super tipov tule, zaradi katerih se sploh še splača priti kaj pogledat.

Wink


Želiš biti žaljiva izpadeš pa smešna, želiš biti ostra izpadeš mlačna, želiš biti pametna izpadeš  Questioning  

Pa ne da verjameš v teroriste.  Največjii teroristi so religije, pa Bog nima nič pri tem. ( ga še niso najdl )  Exclaim

Pa to je čista resnica, za zjokat ane  Questioning Kaj ti pomaga hare hare, bombe še kr padajo.  Cry

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 107