Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 28 29 30 31 32 ... 107
(Read 481216 times)
David
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #435 - 03.03.2010 at 13:01:52
 
zadnji čas da se premakne nekaj ker tak kot je ne vodi nikamor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #436 - 03.03.2010 at 13:10:48
 
Kdo bo pa premaknil? Jokat zna vsak!! Če še ne veste  večno-sedanja vesoljna samopojavnost sama (teološko Bog)-neodvisno od nas. Iz figur na svetovni šahovnici življenja bomo postali aktivni življenjski igralci.Hijene nas še ne spustijo na njo-kmalu bodo morali popustiti-po naravni poti.Samo malo pa lahko tudi sami delujemo v to smer,ne kr čakat torto.Torta je ves čas tu ,samo vzeti je še ne znamo. Wink Cheesy Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #437 - 03.03.2010 at 17:33:49
 
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 13:10:48:
Kdo bo pa premaknil? Jokat zna vsak!! Če še ne veste  večno-sedanja vesoljna samopojavnost sama (teološko Bog)-neodvisno od nas. Iz figur na svetovni šahovnici življenja bomo postali aktivni življenjski igralci.Hijene nas še ne spustijo na njo-kmalu bodo morali popustiti-po naravni poti.Samo malo pa lahko tudi sami delujemo v to smer,ne kr čakat torto.Torta je ves čas tu ,samo vzeti je še ne znamo. Wink Cheesy Smiley


Alojz

Jaz si mislim da bo potrebno da se sesujejo temelji do konca, da bo dokoncno zacelo curljat sranja na hektolitre iz vseh por po ljudeh. Sele potem bo clovestvo kaj prisiljeno narediti proti hijenam in pasjejebcem.

Stvar je taksna da pasjejebci ne bojo izpustili krmila kar tako, jaz mislim da ni nobene sanse da bi slo to po neki "lepi" poti, motena golazen raje umere kot da se odpove krmilu in gori denarja saj je to njihova identiteta, brez nje so tako mrtvi, njihov bog je v denarju. Dokler imajo krmilo pa se jim tako jebe za vse, ker oni se mastijo  pri koritu.

To sem preprican da nas bo iz tega spravila večno-sedanja vesoljna samopojavnost, ampak se mi zdi da ne v temu smislu da bi sama golazen spustila krmilo, to ne morem verjet da se bo zgodilo tako, kajti golazen ne bo spustila nekaj ob cemer svinjsko uziva. Kakorkoli na bolje se nic ne more obrniti v bliznji prihodnosti, ker gre posledicno itak vse vedno bolj v k.... Jaz resno upam da se motim...

Koliko casa misliste da bojo lahko krmilo se drzali tile pasjejebci in hijene?

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #438 - 03.03.2010 at 18:04:22
 
Tomaž

Takole bom povedal samo taprav stikalo (vzod) je treba pritisniti pa se bo ta steklena civilizacijska zgradba preko noči zrušla.

Treba je najdit kje in kam objavit ne več kot en sam pravilno popisan list  s pravimi informacijami,pa se bodo 'pasjejebci' in vsa zlagana elita morali vprašati.

In čim se prvič vprašajo- kako? - je to začetek  njihovega  konca.

Tu igra EM vesoljno samovalovanje odločilno vlogo v tempiranju tega ''časa'' ki ne vključuje v to vesoljno samodogajanje teh svetovnih manipulatorskih barab.

Akterji te igre so vesoljno samorojeni in ne rabijo teh barab,da izpeljejo zadevo v pravem trenutku. Problem je ker tole piše civilizacijsko en nepomemben Alojz-ne pa nek Clinton ,ali pa kraljica Elizabeta-tatica škrlatne krvi. Pa ravno zato ker piše nepomemben Alojz- jih čaka neizbežno vesoljno-zemeljsko Wink Wink presenečenje!!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #439 - 05.03.2010 at 01:44:17
 
spet ga bluziš Lojzek

ko mi pišemo trdš da ni elit  tu pišeš o elitah
ko mi pišemo praviš da se ne da nič spremenit, tu pišeš o spremembah

še fajn da tvoj EM bluz večno-sedaj rahlo niha
a vseeno premalo

bluziš ga bluzator
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #440 - 05.03.2010 at 09:02:00
 
Quote:
spet ga bluziš Lojzek

ko mi pišemo trdš da ni elit  tu pišeš o elitah
ko mi pišemo praviš da se ne da nič spremenit, tu pišeš o spremembah

še fajn da tvoj EM bluz večno-sedaj rahlo niha
a vseeno premalo

bluziš ga bluzator

NE NIHA TOLIKO,DA BI IMEL TELE ZA VOLA TAKO KOT GA IMAŠ TI. Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #441 - 08.03.2010 at 10:29:20
 
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #442 - 08.03.2010 at 10:31:21
 
po mojem je še hujše   Lips Sealed
--
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #443 - 08.03.2010 at 10:37:52
 
Vsak dan postaja hujše, tako da se človek zamisli, kam to pelje? Trenutna zgradba civilizacije, bolj ali manj zgrajena na pohlepu in nasilju nad nemočnimi- beri manj razvitimi deželami, manj razvitimi bitji, je dosegla svoj uničevalski vrh, ki je rezultiral v tehnološkem nekrofilnem napredku in se zdaj postopno seseda sama vase.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #444 - 08.03.2010 at 12:44:19
 
satis wrote on 08.03.2010 at 10:37:52:
Vsak dan postaja hujše, tako da se človek zamisli, kam to pelje? Trenutna zgradba civilizacije, bolj ali manj zgrajena na pohlepu in nasilju nad nemočnimi- beri manj razvitimi deželami, manj razvitimi bitji, je dosegla svoj uničevalski vrh, ki je rezultiral v tehnološkem nekrofilnem napredku in se zdaj postopno seseda sama vase.

Tehnološki nekrofilni napredek!!!  Cheesy Grin Wink  To mi je všeč, Satis, to si dobro sformulirala.

Poleg tega pa, če se ta civilizacijska hišica iz kart sesuva, v čem je spoh problem? A bi vi raje videli, da bi ista civilizacija šla še ene 200 let naprej tako kot gre sedaj, al bi raje videli, da se pogrezne vase kot vreča dreka?  Cheesy
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #445 - 08.03.2010 at 12:48:09
 
zadnji čas je da se vse to podre, ker tak kot je ni good
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #446 - 08.03.2010 at 17:00:29
 
Quote:
zadnji čas je da se vse to podre, ker tak kot je ni good

Ne biti tako lahkomiseln..kaj pa če pride do hujših izgredov ali celo do vojne ?
Jaz upam, da ne..da bo prehod bolj mil. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #447 - 08.03.2010 at 18:24:05
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #448 - 08.03.2010 at 19:01:24
 
satis wrote on 08.03.2010 at 10:29:20:



Odgovor je preprost:

Socializem uničuje celo t.i. zahodno civilizacijo, ...

..., in zadeva ni tako tragična kot se morebiti komu zdi.
Gre samo zato, da se to nenaravno (socializem) nestabilno stanje  v katerem se nahaja cela zahodna civilizacija, ki je predimenzionirana s "pravicami", zopet  uravnovesi na naraven način, se zopet pretransformira v družbo v kateri bodo pravice in dolžnosti v večjem ravnovesju kot so sedaj, ko prevladujejo v pravice.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #449 - 08.03.2010 at 19:09:22
 
Socializem je kriv?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 28 29 30 31 32 ... 107